Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Grāmatas par Molliju Mūnu
Kurbijkurne forums > Citi temati > Flarišs un Blots > Bibliotēkas plaukts
Kristīne
Vai esat lasījuši grāmatas par Molliju Mūnu?''Mollija Mūna un fantastiskā hipnozes grāmata'' un ''Mollija Mūna aptur pasauli''.Ko jūs par tām domājat?Man šīs grāmatiņas tīri labi patīk.Tie ir stāsti par Moollijas Mūnas fantastiskajām hipnozes spējām un piedzīvojiem, kas ar tām saistās.Grāmatas bija patiešām interesantas un jaukas. smile.gif
Ariana
Man arī patika, pat ļoti!!!!!1
pepera
esmu lasijusi tikai pirmo dalju. tiri normala grin.gif bet kada ir otra dalja???
Hermija
Nu jā, diezgan reālistiska grāmata smile.gif Es izlasīju abas daļas un varu teikt tikai vienu - tas bija to vērts...
Memory of Trees
Mjā grāmatas interisantas.
Viss tā pamatīgi aprakstīts.
Man jau patika, bet es zinu cilvēkus kam nu galīgi nepatika tās grāmatas.
Galu galā gaumēs taču dažādas!
Švilpaste
Lasīju,pat abas daļas,bet jāsaka,ka nebija īsti manā gaumē. Lai gan, sev par brīnumu izlasīju arī 2.daļu,kura bija sliktāka par pirmo... silent.gif
Kristīne
Pepera?Otrā grāmata ir par to, kā Mollija Mūna iemācās apturēt laiku.Tad cīnās ar ļaundariem - citiem hipnotizētājiem.Viņa uzzina to, kas ir viņas īstie vecāki.Tie ir Primo Sells un Lusija Logana - bibliotekāre un hipnotizētāja. smile.gif
Neons mežģīnes un noziegums
Esu lasījusi!
Man tīri labi patiktu ja man pašai tādas spējas piemistu!

ko tik nevarētu ar šamējām spējām padarīties.... rolleyes_a.gif
Ariana
CITĀTS(Neons mežģīnes un noziegums @ 15.04.2006 22:54) [snapback]611836[/snapback]

Esu lasījusi!
Man tīri labi patiktu ja man pašai tādas spējas piemistu!

ko tik nevarētu ar šamējām spējām padarīties.... rolleyes_a.gif

njā...... atceros, kā labu laiku pēc šo grāmatu izlasīšanas meklēju visādu literatūru par hipnozi, cerēju to iemācīties, bet nekas nesanāca.......
Dina
Patiesību sakot nedaudz murgaina, bet interesanta grāmata.
Izlasīju tikai pirmo daļu.
Mis_Stress
pirms paaris gadiem patika. ja godiigi, biblioteekaa paneemu taapeec, ka vinai bija piesaistoss vaaks. dazaas vietaas vnk tragiski paarspiileeti un nereaali...
(sun)
Bija interesanta kā lubu lasāmviela.
Nezinu.
Nesaistija pārāk. sad.gif
Saulespuķe
Man ļoti patika.Izlasīju abas daļas,vairāk tomēr patika pirmā daļa.Tiešām bija vērts lasīt.Jā,es arī sāku meklēt dažādu literatūru par hipnozi.
Līg
Izlasīju pirmo daļu. Jasaka, ka grāmatu lasot vairākas reizes vēlējos to vienkārši pārtraukt darīt un nest atpakaļ uz biblioptēku. likās bērnišķīga un muļķīga. un tas viss par hipnozi galīgi nepamatots. Bet grāmata tomēr rosina cilvēku un jauniešu vēlēšanos uzzināt ko vairāk par hipnozi.
Charlotte*
Arii es esmu lasījusi molliju mūnu. diemžēl tikai pirmo daļu xD.gif. otro vēl nav nācies izlasīt. taču drīz to taisos darīt ^^.. man ļoti interesē kas notiks tālāk.
Tikai nesaprotu.. rokijs ar mooliju taču sarunāja vairs nekad nelietot hipnotizējošās spējas. :S ...
Mollija uzzina kas ir viņas vecāki? ohmy.gif arprāc. grin.gif degu nepacietībā izlasīt otro daļu ^^ lasa_a.gif
Anabellpaula
Lasīju pirms 2,3 gadiem-patika! smile.gif Izlasīju tikai pirmo daļu silent.gif Nesen atkal pārlasīju likās neinteresanta unsure_a.gif
Domāju izlasīt arī otro daļu wink.gif Tad varēšu spriest smile.gif lasa_a.gif lasa_a.gif
Liesma narnia HP
Kad izlasīju, likās, ka tā ir pati labākā grāmata pasaulē. Tikai gribētos zināt, vai rakstniece Džordžija Binga pirms grāmatas rakstīšanas ir meklējusi informāciju internetā vai grāmatās- būtu ļoti interesanti uzzināt, vai tāda arī ir tā hipnotizēšana, kāda ir aprakstīta grāmatā (protams es vēl netaisos hipnotizēt wink3.gif ) ! grin.gif wink.gif
lasitaja
Tīiri interesanta.Kāds ir lasījis trešo? Maksā pāri pa 5. ls, rokas neceļās tērēt kabatas naudu.
Vai ir vērs pirkt?
Liesma narnia HP
Nesen izlasīju trešo. Ļoti laba grāmata! Iesaku arī citiem izlasīt. Trešā grāmata saucas "Mollijas Mūnas hipnotiskais ceļojums laikā". Šī grāmata man patika daudzu iemeslu dēļ. viens no tiem ir- te atklājas tik daudz interesantu lietu, kuras iepriekšējās grāmatās nevarēja pat iedomāties. Gan pati grāmatas redaktore raksta, gan man pašai šķiet, ka varētu būt arī ceturtā grāmata, kuru gadījumā, ja tāda būs, ļoti gaidīšu.
Ciema Mulķītis ar lielo C
Tās pirmās 2 bija ļot labas,bet 3. neesmu lasījis. tongue.gif
Grendžera
Nu lūk, es arī pirmās divas esmu izlasījusi, bet trešo nē. Man šīs grāmatas ļoti patika, ne tā kā dažiem citiem, bet par gaumi jau nestrīdas smile.gif
ElizaB
Man arī ļoti patika. Nesen iznāca trešā daļa ''Molijas mūnas ceļojums laikā'' arī ļoti interesanta! smile.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.