Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Vai tu izveidotu horkrustu?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP raibumi > Aptaujas
Lapas: 1, 2, 3
Livillas
Nu ko, vai veidotu?Es personīgi Nē-labāk ir mirt....
Fijusska
Nē, protams, ka nē, grāmatā taču stāstija, ko tas nodara, un kāds cilvēks to spēj izdarīt. Nedomāju, ka kāds no mums(forumiešiem) varētu izveidot, vismaz es ceru, ka te tādu nav. silent.gif

Amm, vispār vai šo nevajadzētu pie JP sadaļas? Ja nu gadījumā kāds nav vēl lasījis, un rodas jautājumi?
de_ed
A kam man horckrusti? Dzīve šajā pasaulē man jau tā liekas, [iztiksim bez cenzūras]

Man arī liekas ka to vajag pie JP sadaļas, bet tā pagaidām liekās tikai man ar Livillas.
Shadowstalker
Ja rastos tāda vajadzība, tad kāpēc gan ne? Un vairākus, protams. Drošībai. Kādos apstākļos gan tas tiktu darīts - velns viņu zina, visādi jau var gadīties.
nitro
Ja no tā kaut kādā veidā būtu atkarīga piemēram ģimenes locekļud drošība tad uztaisītu. Protams tikai tad ja būtu vajadzība.

Un nemaz nemelojat, ka visi te labiņie. Ja patiešām vajadzētu - uztaisītu visi kā viens! tongue.gif
Hermija
Nekad. Es nu noteiktu nespētu nogalināt nevainīgus cilvēkus, kur nu vēl saplosīt savu dvēseli. Galu glā - neesmu taču necilvēks... Pat ja no tā būtu atkarīga mana dzīvība...
birokraac
sadaliit dveeseli, nee. Par sho teemu iesaku izlasiit o.vailda pasaku fisherman and his soul. ne pie kaa laba tas nenoved...tikai pie naaves, bet ne jau tavas bet visa taa kaa deelj ir veerts dziivot - un tad tu paliec viens ar sadaliitu dveeseli. Nemirstiiba buutu shausmiiga visi ko tu iemiili ar laiku paarveershas pelnos un putekljos, nu nee paldies
Seila
Jā es pilnīgi noteikti izveidotu. Tikai labāk, lai tā dēļ nevienam nebūtu jāmirst, bet pat ja vajadzētu mirt kādam, ,man šķiet, ka es tomēr izveidotu es atrastu iespēju, kaut kādušķirbiņu caur kurai izsprauktis, lai apietu senos rituālus. vai arī pieteiktos strādāt par slepkavu, es nezinu, bet, ja izveidot Horkrustu priekš manis būtu patiešām ļoti savrīgi tad es viņu izveidotu...Neskatoties uz to, kas man stāvētu priekšā. Kā variantu gan es izvēlejos, ka tādā gadījumā, ja nevienam nebūtu jāmirst, bet brīžīem domāju, ka man būtu pilnīgi vienalga
Patriote.
ES nezinu huh.gif man par šito vēl būs jāpoadomā! Man šķiet, ka jā. man tā patīk būt dzīvai happy.gif Nu jā, bet nu es īsti nezinu vai gribētu kļūt par tādu radījumu kā Voldemorts. Sadalīt, saplēst savu dvēseli? Diez vai huh.gif Nogalināt cilvēkus man nebūtu šķērslis, bet saplēst savu dvēseli silent.gif nu laikam jau nē
birokraac
es nupat esmu saskaarsies ar shaada veida probleemu - atrada aarsti audzeeju, un uzdevu sho jautaajumu visai tieshi sev, man bija daudz dazhaadu domu, dziivot tachu gribas, bet tad es iedomajos, kas es tachu sadalu dveeseli - taa ir lieta, ar kuras paliidziibu mees miilam, bez taas miileet nav iespeejams, diez vai es parakstiitos uz enternal life tikai un vieniigio taadeelj lai es dziivotu, domaaju ka galvenais ir cilveeces evoluucija, nevis viena indiviida muuzhiiga pastaaveeshana, jo nav iespeejams dziivot bez dveeseles, kaada jeeega ja es nespeeju miileet? Tikai taadeelj lai eeestu guleetu un straadaatu? zachem?
Eltons
Ja tikai no tā būtu atkarīga mana dzīvība... two_handed.gif
Canadian
Noteikti, nē! Saprotu, ja runa iet par ķermeņa "čakarēšanu" bet ja par dvēseles, tad noteikti nē. Nedomāju, ka gudrs cilvēks to darītu. Labāk es mirstu!
da_basketbums
es laikam vieniigais nobalsoju par ja sad.gif , es to dariitu ja man dziive gadiitos nogalinaat tos 2 cilveekus ... , bet tas nenoziime ka esmu slims vai kaa .. es sadaliitu dveeseli , bet paliktu labs
LoneWolf
Protams ja būtu iespēja.Un ne vieu vien!
Aiva
"Who wants to live forever?"

Domāju ka nē, jo vairāk tāpēc, ka to darot, pazaudētu savu 'es'. Nespētu vairs ne mīlēt, ne sajust, ne piedot, ne ienīst...Tikai eksistēt... Kam tas vajadzīgs? Es labu laiku 'paeksistēju' arī bez horkrusta, un tā nav tā dzīve, ko es vēletos dzīvot, nav tā vērta, nav.

Atcerieties pasakas? Kur varonim piedāvāja kļūt nemirstīgam? Tikai, vai nu aizmirsa paņemt mūžīgo jaunību, un sadila un izputēja ar laiku tāpat, tikai mokās nespēja nomirt. Vai arī tas bija tikai kamēr varonis bija tai sapņu zemē, un, tiklīdz spēra kāju atpakaļ dzimtenē, sabirza pīšļos... Tas pats ar horkrustu. Cena ir pārāk augsta, tikai galīgi apsēsts cilvēks, apsēsts ar mērķi izdzīvot par katru cenu, ko tādu uzņemsies.
Ného
Neveidotu, lai gan ko var zināt, varbūt palieku makten ļauns un kļūstu par Voldiju 2. Tomēr es netaisos savu dvēseli saraustīt gabalos, lai kļūtu nemirstīgs. Es pat nemirstīgs negribētu kļūt - tīrākā garlaicība, vientulība, skumjas arī pārņemtu, nē nekad mūžā.

P.S. es domāju, ka šo pavedienu tomēr vajadzēja veidot HP raibumos, lai arī tas veidots balstoties uz JP minētu lietu, bet tas nu tā
Pieshels
veidotu, tikai taapeec lai padziivotu ilgaak, kaa jau saka dziive ir iisa, bet nobalsoju par nezinu jo kaa jau te teica ir iespeeja pazaudeet juutas, kas man taapat neko daudz nav palikushas...
Fijusska
Lasot daļu no jūsu rakstiem, man sāk likties, ka jūs neesat kārtīgi izpratuši, vai neuztverat nopietni šo visu dvēseles sadalīšanu. Tas taču pats briesmīgākais, kas vien var būt. Pietam jāizdara slepkavība pinch.gif
Meitene no Priekšpilsētas
nee. dveeseli sadaliit nekad.
helbaffy
es gan domāju ka nē! man kaut kā sava dvēsele patīk ja tā ir vienā gabalā... huh.gif un vispār tas ir nedabiski un lieki, jo tas izjauktu dabisko līdzsvaru dabā un pārstātu ritēt dzīves cikls! oo es gan filozofiski paskaidroju grin.gif
kvadrātsakne no priedes
Nu vai zini...protams ka es netaisiitu nekaadus horkrustus! Pirmkaart man buutu kaads jaanogalina, otrkaart ja es atdaliitu savas dveeseles daljas tad es paliktu tik pat negliita kaa Voldemorts(fuj fuj fuj) sad.gif
Demagogs
domāju, ka nē - es nebūtu spējīgs izveidot horkrustu. unsure_a.gif un domāju, ka nevajag arī - kāda gan būtu pasaule, ja pusei būtu horkrusti, bet orta puse būtu nogalināta? silent.gif
CHO CHANG
Es šaubos vai es gribētu būt tāda bezdvēseliska un cietsirdīga būtne...tad jau labāk mirt - ne man būs labi, ne arī citiem...Un mūsdienās pat bez tā ir daudz ļaunuma...
Pieshels
CITĀTS(helbaffy @ 22.02.2006 22:29) [snapback]564248[/snapback]

es gan domāju ka nē! man kaut kā sava dvēsele patīk ja tā ir vienā gabalā... huh.gif un vispār tas ir nedabiski un lieki, jo tas izjauktu dabisko līdzsvaru dabā un pārstātu ritēt dzīves cikls! oo es gan filozofiski paskaidroju grin.gif

tad jau tev par filozofi vaidzeetu straadaat un labot lauztas dveeseles... a kaa vispaar peec tam var atziivoties? graamataa nekas par to nebija... padomaa ta va dveeseles dalja ir iesprostota 1cm3 kastiitee un ka tu nomirsti, tev uzreiz aiznes pie taas dveeseles un tu tagad visu muzhu dziivosi kastiitee... tongue.gif
Daniels_Redclifs
ja es buutu ljauns un tikpat stulbs kaa Voldemorts, tad noteikti es taisiitu kaadu horkrustu, jo tas mani vnk nebaidiitu, ja es buutu vnk cilveeks, labs, gudrs etc, tad noteikti labaak izveelos naavi, jo tas nav nekass nedabisks vai paardabisks, naave ir jaunas dziives saakums, un nekass iipash, bet ja man buutu kaa deelj, lai dziivotu, t.i. pienjemsim sievas, deela vai kaada cita deelj, tad es sho iespeeju paarsveertu, bet nu, cilveeks sadalot savu dveeseli, sadala pats sevi, vinsh vairaak nav tas pats cilveeks kas agraak, taapeec es tomeet vislabaak izveeleetos naavi, bet varbuut kaada cita cilveeka naavi, lai paglaabtu ssevi wink.gif grin.gif
lil`skater
Nu, ja neviens nebuutu jaabeidz nost, tad es n eredzu neko launu, bet tad es domaaju visiem jau buutu horkrusti, lai gan taa ir Tumsha magija, bet es nekad nenaaveetu cilveeku, ali vareetu dziivot pati!!!!!
Leduspuķe ziemeļ rūtī
Nu es netaisītos savu dvēseli sadalīt kaut, kādās tur daļās. Kaltvai es mirstu, bet es to nedarītu. Un vēl nogalīnāt, tas jau ir apsurti.
Džozefīne
Es laikam neveidotu. Patiesībā vnk. neveidotu!!!
Ja nu man liktu, nebūtu izvēles vai kā tml. tad varbūt.
Cooolnyx
CITĀTS
Nekad. Es nu noteiktu nespētu nogalināt nevainīgus cilvēkus, kur nu vēl saplosīt savu dvēseli. Galu glā - neesmu taču necilvēks... Pat ja no tā būtu atkarīga mana dzīvība...


Tad vareeji nobalsot Jaa ja vien nebuutu jaanogalina par ko es arii nobalsoju... :I
Laimīgā*
Neatceraties, ko Dumidors teica? Ka nāve ir tikai dzīves turpinājums. Vai kaut kā tā. Tapēc es noteikti neveidotu nekādus horkrustus. Jo tā jau ir, kā te minēja -- sadalīta dvēsele jau vairs nemaz nav dvēsele. Reāli tu dzīvo lai vnk paēstu, aizietu uz darbu, gulētu un viss. Nevis, lai justu. Tapēc jau Voldemorts ir tāds. Viņš vienkārši nav spējīgs neko sajust. Vienīgi naidu pret visu un visiem. Kas tā vispār par dzīvi?! Sviests, ne dzīve.
Memory of Trees
Nē...
Atcerieties kāds bija voldijs kad viņu nogalināja! yucky_a.gif
Negribu sev neko tādu.
Bez tam man pietiek ar vienu mūžu.
kristine g
Protams ka ne,ta ir istaka dveselu sakropljoshana.
unciz
ja nebūtu neviens jānogilina tad izveidotu, dzīvot ir foršāk kā mirt...
Kaķe
noteikti izveidotu...pat vairaakus..buut nemirstiigam..super....
esssiiite
Sevis dēļ - 100% NĒ! silent.gif

Ģimenes, draugu dēļ - neesmu īsti droša! Es ļoti mīlu gan savu ģimeni, gan druagus, bet nedomāju viss, ka viņu dēļ būtu gatava nogalināt kādu... unsure_a.gif

Vēl kāda cita iemesla dēļ - arī atbilde ir nē! whistling.gif

Man nav bail no nāves, netaisos saraustīt savu dvēseli jebkādu savtīgu vai mazāk savtīgu iemeslu dēļ, tāpēc, kā jau varat noprast, kopumā atbilde ir NĒ! wink.gif
Džūna
Nezinu. Varbūt jā, varbūt nē. Kas to lai zina. Varbūt man uznāktu tāda dīvainību lēkme unsure_a.gif
Ariana
Ja horkrusta izveidošana palīdzētu izglābt dzīvību kādam man mīļam cilvēkam, un, ja nogalināmais cilvēks būtu gatavais sūds,tā kā piemēram, Malfojs vai Strups, es būtu gatava taisīt horkrustu, protams, sevī es atstātu nedaudz dvēseles.....
HERMIONE7
ne netaisītu.es vienkārši nespētu to izdarīt, un ja pat es to izdarītu mani mocītu sirdsapziņas pārmetumi un vēl vajātu policija.kam tas vajadzīgs!
Adē
Hmmm...tiešām "hmmm".
Sadalīt dvēseli,bet turpināt dzīvot. Starp citu,kas notiek ar cilvēku pēc viņa dvēseles sadalīšanas? Viņš nav spējīgs sajust? Prātā nāk filma "Pirates of the Carribean". Pārversties par "neko" cilvēka čaulā? Ne,neizveidotu.
Bet ja dvēseles sadalīšana nav tik šausmīgs process,tad maybe,maybe...ja man būs kāda ārkārtīgi svarīgs uzdevums šeit,uz zemes. Maybe smile.gif
etna
NĒ.
es neiznu,vai vēlētos sevi tā sačakarēt. ja mirstu, tad mirstu, bet nedomāju būt bezmazvai nemirstīga. nevēlos.
xbloodyangelx
nē nē nē nē nē nē un vēlreiz NĒ!!!! tas tak ir briesmiigi. nu vsp kaadu nogalinaat... huh.gif fuj
Sabija
Nobalsoju par "nee".
Diez vai buutu uz to speejiiga un nedomaaju,ka man buutu kaadi iipashi iemesli.Starp citu,Gliemjrags teica,ka naave ir tiikamaaka un tikai nedaudzi ir izveeleejushies taisiit horkrustus..
Bet iespeejams,ja buutu kaads svariigs uzdevums vai veel kaut kas taads,tad varbuut,varbuut arii uztaisiitu... nekad nesaki nekad rolleyes_a.gif
Īve
nu man liekas, ka nee....taaa tachu ir mana dveesele!!! un kaada no vinjas jeega ja es nogalinaatu cilveekus un nevienu nemiileetu?? kaut kaads bezjuutu radiijums- nee briesmonis! kaada no taa ir jeega?
Kira m.emo.ria
Nē. Tomēr lai to izveidotu ir jānogalina.. un es slepkava neesmu... Kā arī bija teikts... tā jau dvēseli sashkjelt šķiet pārāk sāpīgi... un pēcāk ar sakropļotu dvēseli dzīvot.. nē paldies tad jau labāk mirt...
MooN fLoWeR
uff...* kaadu nogalinaat, lai sevi dariitu nemirstiigu..? huh.gif nu nee... yucky_a.gif
Cecilia
atkariigs no apstākļiem. patreizeejos apstākļos, savā emocionālājā stāvoklī - nē, nejūtu vēlmi pēc kā tāda, bet citos apstākļos - ļoti iespējams. viss ir atkarīgs no situitīvās ētikas. es ar visiem zobiem un nagiem cīnītos, lai palīdzētu apkārtējiem, kamēr mani kāds nenokaitinātu, bet arī tad es nogalinātu tikai savu dusmu cēloni. es nenogalinātu tikai sevis dēļ, bet gan, lai tiktu vaļā no sev nepatīkama cilvēka. tas gan notiktu tikai tad, kad būtu vecāka. tagad man nebūtu vēlmes ķēpāties ar kāda nāvi.
es arii nedomāju, ka kādam būtu liela jēga, ja es tik izmisīgi turētos pie dzīves, vismaz man nē.
ella_pelliite
nee paldies .. pe negribu nekadus korkrustus!!!! labak mirt 1 reizi , newis vairakas...
Subjektiņš
nu es netaisītu... ir labi ja dvēsele ir vienā veselumā...

taču mirkļa aptumsumā es uzspiedu ka taisītu, TIKAI ja to varētu kā savādāk izdarīt... un ja man tiešām būtu galēja nepieciešamība pēc tāda...
Metalraider
tas butu atkarigs no apstaakliem, dumidors ari mineeja, ka Voldemorts nav iedomaajies kaads speeks piemiit veselai dveeselei.
Ilva-Luīze Šmelde
Es taisītu tikai tad, ja no tā būtu atkarīga dzīvība.

OOC. Tik un tā man horkusu neizdotos uztaisīt, jo īstenībā Es esmu tikai vientiese.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!