Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: JŪSU maģiskais dzīvnieks.
Kurbijkurne forums > Citi temati > Noslēpumu kambaris > Mitoloģiskas un noslēpumainas būtnes
Lapas: 1, 2, 3
angel girl
Man sirdī ir kāds liels, pūkains mincītis, vienradzis vai arī vilks. Nez...
Demagogs
varētu būt liela roza cūka. happy.gif
Silhouette
CITĀTS(Lady Calisto Rose @ 06.07.2006 15:18) [snapback]1003690[/snapback]

Hnorkelis

ZANE!!!!!! blink_a.gif Bet VIENRADZIS??? Vienradzis?????

Nu es izcelšos ar banalitāti un teikšu - kaķis. Dzīvnieks ar burvīgām rakstura īpašībām, ko uzsktu par apbrīnas vērtām. Ja kaķis būtu cilvēks, tad mans ideāls. happy.gif
Bite
Man šķiet, ka manī mīt vienradzis,jo brīžiem esmu klusa un noslēpumaina... happy.gif
Juliette
CITĀTS(silhouette @ 14.07.2006 20:11) [snapback]1007601[/snapback]

ZANE!!!!!! blink_a.gif Bet VIENRADZIS??? Vienradzis?????

Nu es izcelšos ar banalitāti un teikšu - kaķis. Dzīvnieks ar burvīgām rakstura īpašībām, ko uzsktu par apbrīnas vērtām. Ja kaķis būtu cilvēks, tad mans ideāls. happy.gif

Man atliek nokaunēties un atzīties, ka izlasīju tikai virsraksta pirmo pusi tādēļ pārpratu. blush.gif

Un nāksies man tev piekrist, laikam.
Vienradzis.
Attēls
SunSmile
Zirgs. silent.gif
Andromeda
Mans dzīvnieks ir vilks, tāpēc, ka vilki ir ļoti patstāvīgi.
Viņiem patīk klejot. Acu skatiens ir tikpat viltīgs, kāds mēdz būt manējais.
Pilnmēness un vilks. Es dievinu pilnmēnesi.
Kaķurēgs
Man ir personības dalīšanās, jo manī mīt divi dzīvnieki. Viens ir vilks, bet otrs kaķis. Uzskatu, ka abus varētu uzskatīt par pietiekami mistiskiem dzīvniekiem!
Flora
nu nezinu...laikam es varetu but Fēnikss,tas tāds mierīga, uzticams putns...
vel varbut kentaurs (tikai tas nav gluži dzivnieks) esmu tada sapņotaja...
...un...čūska devil.gif
stindzis
laikam jau puma ,jo viņa ir klus un uzmanīgs dzīvnieks ,un man ļoti patīk tādi dzīvnieku tipi !! happy.gif
negative
tā grūti uzreiz pateikt rolleyes_a.gif laikam jau kāds kačīts (reizēm)
bet visatbilstošākais laikam būtu Fēnikss. jā happy.gif
Devils*Little*Sister
Vispār - kā kuru reizi. grin.gif

Varētu būt, ka skorpions. Tāpēc, ka man ļoti patīk šie indīgie dzīvnieciņi. rolleyes_a.gif Sudraba skorpions, jā!

Attēls

Un dažreiz tā ir kobra. grin.gif

Attēls
stindzis
ļoti interesanti izskatās tā kobra!! pilnīgi neiskatās pēc kobras!! smile.gif
Devils*Little*Sister
Tai jābūt kobrai. grin.gif
lafa
varbūt fēniks vai čūska rolleyes_a.gif
Charlotte
domāju ka mani maģiskie dzīvniekie ir suns & pūķis... wub.gif
viper_smile
Sirēna...viennozīmīgi...shiii mistiskaa buutne kas tālu jūrā vilina un muļķo nabaga jūrniekus...
otrs laikam buus testrāls...lidojoshais zirgs HP kuru redzeet vareeja tikai tie kas bija redzeejushi nāvi...
Elderons10
VILKACISAttēls
Tējas Tantiņa
Vienradzis. ja runa par maģiskiem. bet kaķus es vnk mīlu kopš dzimšanas. pamatot nevaru. tā vnk ir.
Kristy Light
mans vareetu buut puukis, bet taads maza izmeera...
Sayo
CITĀTS(gerda.skr@inbox.lv @ 14.02.2006 19:06) [snapback]558552[/snapback]

mums katram dvēselē ir kāds velniņš vai kas cits. droši vien jums ir kāds maģisks dzīvnieks, kurš jums ir ļoti mīļš, vai jums tas vienkārši patik. lūdzu uzraksti, kas ir TAVS maģiskais dzīvnieks!vēl , ja vari uzraksti iemeslu, kāpēc viņš tev patīk! ja tev (diemžēl) tāda nav, uzraksti, kas tev riebjās! yucky_a.gif
PS. man pūķis! wub.gif

Mans mīļākais dzīvnieks ir vienradzis ar spārniem,vai kā saka Pegazs... wub.gif
maichestera
Dzīvnieks - tas varētu būt vilkatis,kas saglabājis cilvēcīgo apziņu;vai varbūt mantikora..
lionlife772
Mans: Grifs smile.gif

Attēls
mehaniskais kolibri
viennozīmīgi Elošērs -mītiska jūras radība ar pasakainu skaistumu,un spēju pārvērsties par citām radībām,tās ir reizē gan labas gan ļaunas sava labuma meklētājas,skumjas un jautras,tā skumst par pieskārieniem kas tām liegti,jo to sudraba āda nogalina visus,tām ir balti mati,sudraba ķermenis,kasw rotāts ar smalkiem kristāliem,un melnas acis,tās var dzīvot tikai ūdenī un ir nemirstīgas

ps vienkārši sakt meles,ar tīru sidsapziņu grin.gif
~~Dr.Dre~~
Viennozīmīgi lauva.
angel13
Dievinu kaķus yahoo_a.gif . It īpaši trīskrāsainos un melnos.
mazza
hmmm maģiskie dzīvnieki grūti pateikt whistling.gif varbūt pūķiti vai trīsgalvainie suni man tādu daudzi ir (bet noteikti nav zirnekļi blink_a.gif )
Skalds
Psihs kāmis/zaķis kurš dipina pa mani ar plutaplasta čībiņām, graužot burkānus.
NaeosPsy
Man patīk dzīvnieks kuru es pats izveidoju vienrazdis ar pūķa spārniem čūskas asti un vampīra zobiem.
washulis
es nezinu vienu konkrētu, bet tad varētu būt hipokamps --> zirgs ar zivs asti pakaļkāju vietā, vai arī pašas izveidots - kofots -->kaut kas starp kaķi un koijotu... tā varētu turpināt vē un vēl...
Hermion
Man suņuks, viņi ir tik mīļi.
Kōnstantīns
Mans dszīvnieks ir suns.Man suņi vienkārši patīk man mājdzīvnieks ir suns vārdā Šēra.
sanny
sapņos bieži redzu ka lidoju, tāpēc varbūt putns derēs, mazliet no žagatas, ērgļa, dūjas un vanaga grin.gif
coffee
tigeris vai grifs laughing.gif
NaeosPsy
Vilks.Gudrs un tiešs.Un izveicīgs.
bellinda
kā es to varu zināt ? grin.gif
man patīk mazi, pūkaini un mīlīgi kaķēni.
pandas.
lāči.

es, pieņemsim, teikšu .. tīģeris. baltais.
Lēdija Čaterleja
vilcene-uzmanīga, ātra, apdomīga un gudra
midnight_wolf
Uu.. es tā skatos, ka te daudziem tīk vilki. Nu jāā, es atzīstu man arī. Tas ir pats mīļākais dzivnieks, bet tā kā bija jautājums maģiskais dzivnieks es saku, ka nāra. Kādreiz patika pūķi, bet laikam jav pārgāja tas es-mīlu-pūķus-un-nekad-nemīlēšu-citus-dzīvniekus laiks. happy.gif
LaurCIs
lauva!
ČoČanga
man patīk pūķi un fēniksi. fēniksi tāpēc, ka tie var nest pa gaisu milzīgas nastas, un to asarām ir dziedinošas spējas, bet pūķi tāpēc, ka tie ir lieli, spēcīgi un skaisti.
un vēl arī vilki un lauvas, jo tie ir tādi biki vientiesīgāki dzīvnieki, bet nav sliktāki!
Meitene no Priekšpilsētas
Kaķene, nē. Sunene, nē. Kaut kas lidojoš, jā.
Ērglene. Iespējams. Vārna, nē, tās apmētā, šauj un lamā. Žagata arī nē. Balodis, ko vēl ne.
Lai paliek tas Ērglis, pagaidām.
Kira m.emo.ria
Vispār neesmu no tiem, kuriem kāds dzīvnieks ir ļoti tuvs un mīļš. Ja godīgi, tad man nepatīk, ka mans kaķis visu laiku lien, kur nevajag. Man nepatīk, ka mans suns apsiekalo ko nevajag. (Persieties & Labradors) Bet man laikam ļoti patīk putni. Melni putni. grin.gif Bet tā kā mani pašu reiz iesauca par Zaļo Vārnu, tad teikšu, ka Zaļā vārna. Pie tam tā sug ir apdraudēta. happy.gif

Lai gan nē. Es mīlu savu zirnekli, kurš jau trešo gadu - resns un apaļš - dzīvo aiz mana loga.
Narcise.
Es neesmu tieši vilka personība-varētu būt Stārķis vai ērglis . Noteikti tas vislabāk mani raksturotu.
Mans dzīvnieks varētu būt arī stirna.
Kaut gan suņi man ir vistuvākie-nesaskatu sevi kā tādu.
Seratna
kačs
terapsina
Nu es jau gribētu rakstīt kentauri, bet viņi mani visticamāk nogalinātu, ja atklātu, ka tos esmu pieskaitījusi pie maģiskajiem dzīvniekiem... wink.gif

Nu tāpēc es saku fēnikss, es tos vienkārši mīlu, un iemesls ir viegls, jo viņu iespējas ir neierobežotas: viens fēnikss, vairāki fēniksi, fēnikss cerība, fēnikss drosme un tā fantāzija saistībā ar viņiem turpinās.
positiv denken
Patiešām interesants jauājums, lai arī bezgala vienkāršs. Vismaz sākumā man tā likās! Bet - visu sarežģī jautājuma atbilžu iespējas - man tās uzradās kādas... ... nu vairāk kā viena!!!
1) ja runa ir par maģisku dzīvnieku - tādu kuru varētu ņemt līdzi uz Cūkkārpas skolu , o.k., man būtu PŪCE - maza, balta, pūkaina un viņa, loģiski, saprastu visu, ko es viņai cilvēku valodā saku!!! Tikai man viņu būtu žēl izmantot pārvērtībām. Pat nevaru iedomāties , kā mana pūce pārvērstos sudraba biķerī. Rons to noteikti uzburtu kā spalvainu biķeri, kaut gan tikai tādā gadījumā, ja viņam joprojām būtu vecais, salauztais zizlis.
2) JA runājam pa reālo, nemaģisko šodienu - man ir melnbalta KAĶE - uzticams, mīļš un īpašs dzīvnieks. Kad viņa reiz bija uz 11 dienām kur aizklīdusi, ko parasti istabas kaķi nedara, domāju , ka sajukšu prātā!
3) ja runājam par gadu, kurā dzimu - tad, logo, TĪĢERIS man gana mīļš!
4) Ja jāpameklē, kas simpātisks - es bieži nezin kāpēc zīmēju apaļīgus GLIEMEŽUS ar mājiņām, tādus omulīgus. Tomēr drusku viņi ir manās acīs savu simpātismu zaudējuši - tas kopš tās reizes, kad redzēju kā Rons tos atvemj pēc neveiksmīgā lāsta.
5) Jā, tātad nonācu jau pie 5-ā maģ-dzīv. ...man mājās ir sarkano BIZMĀRĪŠU kolekcija - nu, kādi 300 jābūt - sākumā es par kaut kur rakstīju valsti, no kuras katrs īpašais eksemplārs vests, bet tad apnika. Kaut gan novietotas man viņas uz speciāli viņām paredzēta plaukta - pie meistara pasūtināta!
6) Protams, atcerējos - man patīk DELFĪNI, ļoti omulīgi, jauki, labsirdīgi un skaisti. Es ar būtu ar mieru ar tiem kopā papeldēt, ja mācētu peldēt!
nU, RE - SANĀCA neko jau sarakstiņš - nu tik uz burvju veikalu iegādāties!!!!
P.S.Varu iedomāties, kā es uz stundu ierastos ar delfīnu padusē - baigi smagi būtu!!!! Vai arī uz riteņiem vazātu līdzi akvāriju. Kaut gan prātīgākais būtu - izmantot kādu samazināšanas burvestību, ko?!?
washulis
man uzvārds ir vilka tāpēc vilki mani saita, bet man ir arī zirgu mānija un patīk pūķi. nezinu vienu, ko izvēlēties... rolleyes_a.gif
svekris
muša - ērta, praktiska sargātāja - katra šamaņa labākais palīgs.
xXx.pūcīte.xXx
Pūce biggrin.gif Nakts putns. Tāpēc. Man dažreiz pašai liekas, ka iepriekšējā dzīvē esmu bijusi pūce...
shaitael
Es esmu kaķe, Bastetas pielūdzēja, mīlu šos skaistos dzīvniekus, man to ir trīs. Kaķi mani pašu vislabāk raksturo, esmu tik ļoti kaķu egregorā, ka tad, kad maģiski sasaistījos ar šiem dzīvniekiem, pat sāk uilgāk gulēt... smile.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.