Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Postapokaliptiska poligona bildes
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Brīvdabas lomu spēles > BDLS arhīvs > 2006. gada sezona > Post-City
Kamazs

"Kas tas tāds, pie joda?" Ansis neizpratnes pilns jautāja pieredzējušajam Deglim.
"Tas? Bija paredzēts būvēt kaut kādu pilsētas kultūras namu, bet..nekad viņi nepabeidza. Tagad tur ir narkašu midzenis. Nav jēgas tur līst -- tā ir pamesta jaunceltne, ēkā nekā diži vērtīga nav, ja vien tu nemeklē narkotikas."



"Redzi, tur, otrajā podjezdā, trešajā stāvā...tur es kādreiz dzīvoju," Igors bakstīja ar pirkstu daudzstāvu blokmājas virzienā pāri ielai, stāvēdams uz balkona bez margām nekārtības un betona putekļu haosā. "Pirms tas viss sākās. Tagad tas viss pamests un nolaists..."


"Redzi uzrakstu?" Deglis pagrūda zaļknābi gājēju kāda pagraba durvju virzienā.
"Tas nav tāpat vien," viņš sacīja, "tur NELIEN. Tur ir..nu vismaz bija "tārpi" -- slimi psihi. Mēs nobarikādējām un šādi apzīmējām visas durvis, kuru pagrabos tie bija, tur ir aizliegtā zona. Un nemaz nevaiksties par uzrakstu -- kādas lapiņas varējām atrast, tādas izmantojām."
"Kāpēc viņus jāspundē? Viņi kādam ko darīja?"
"Pārvaldnieks lika. Viņi iznēsāja slimības un vispār izskatījās drausmīgi, biedēja cilvēkus."



"Zaļie! Pirmais īstais uzdevums sektas labā -- pārbaudīsiet šito blokmāju, jo tā ir vistuvāk apmetnei. Tur nedrīkst būt neviens nepiederošs subjekts, skaidrs? Nu, ja skaidrs, tad, hop-hop, pa divi uz katru podjezdu, aiziet!"


Pugne pavilka Egilu aiz apkakles pie paša mājas stūra un lika viņam paskatīties.
"Redzi?"
"Tie divi skursteņi...domā tie ir tie "divi izpūtēji", par kuriem runāja Igors?"
"Jābūt tiem pašiem."
"Ja tā ir tā pati vieta, par kuru viņš stāstīja, tad būs silta sagaidīšana."
Klik-klak -- Pugne pārlādēja šaujamo, saraustīja bruņuvestes siksnas un paskatījās uz Egilu. "Ejam?"
Egils, pasmaidīja, izvilka no kabatas otro pistoli, piemiedza ar aci un attrauca: "Ejam!"



"Vecā katlumāja," Zigis garāmejot pameta ar galvu uz ēku ar sarkano zīmi.
Jāzeps pārlādēja ieroci tajā brīdī, tāpēc uzmeta tikai paviršu skatienu un turpināja lādēt lodes -- viņš gribēja, lai visi ieroči būtu maksimāli pielādēti, ja viņi uzskries pilsētas padibenēm atkal. Piepeši, viņš sastinga un pagriezās pret katlumāju.
"Hei, Zigi," viņš uzsauca biedram. Tas pagriezās.
"Man šķiet, ka es dzirdu troksni. Katlumāja darbojas," Jāzeps pamāja uz durvīm.
Zigis pasmaidīja. "Nē, nedarbojas vis."
"Darbojas! Tu paklausies!" Jāzeps izsaucās un pagāja soli tuvāk ēkai, tad apstājās un neizpratnē paskatījās uz Zigi. "Darbojas taču..vai tad tu nedzirdi?"
"Dzirdu," Zigis atbildēja smaidīdams. "Tie ir fantomu trokšņi -- prāta spoki no pagātnes. Katlumāja nevar darboties, samierinies, vecais." viņš sacīja un turpināja soļot prom.
"Apmetnē parunā ar sektas psihologu Ņeživiju, viņš paskaidros," viņš piebilda neatskatīdamies.
Jāzeps brīdi neizpratnē blenza uz savādo ēku, tad nedroši paspēra soli prom...vēlreiz pagriezās, tad aši metās pakaļ draugam neatskatīdamies.



"Nu gan izvēlējies vietu randiņam," nosprauslojās Liene.
Agnese par atbildi novaikstījās -- "dzirdēji, ko Deglis teica? Mums jāpārbauda šī māja."
"Bet skats gan jauks," Liene bija piegājusi pie loga ar pus-izsistu stikla rūti.
"Kas tur jauks?" Agnese nīgri attrauca izsperdama no eņģēm satrūnējušas durvis uz kādu istabu. "Mūsu pilsēta -- izvarota, sagrauta, pamesta...man nekad nav paticis uz to lūkoties tagad, atceroties, ka pirms gadiem mēs te dzīvojām..normāli."
"Hei, skaties, alkašs!" iespiedzās Liene.
"Kur?" Agnese piesteidzās.
"Viņš ir mans, pagaidi!" Liene izrāva šauteni.
Grims
Tas gadījumā nav Irbenē? Tur, protams, būtu visnotaļ ideāla vieta, bet vai ir jau droši, ka pielaidīs?
Raine
Tikai viens jautājums - nav tādas iespējas kaut kur caur grīdai izkrsist?
Shadowstalker
Hehe, vieta laba.

Atcerējos par pamestajām ēkām Ādažu poligonā, kur jaunsargi manevrus taisa.
susljiks
man vienīgi nepatīk, ka man ir bail no pamestām mājām. man tās liekas spocīgas, it sevišķi tumsā. nekas neatliks, būs jāpārvar savas bailes.
vai tu, Kamaz, dabūsi atļauju izmantot šo teritoriju?
Dinaer
biagi krutaas bildes, un ka teritorija taa buutu vienkaarshi ideaala
Jaukais Aikis
Fantastika! smile.gif Bāc! Šito vajag dabūt!!!!
DarkJedi
O, es jau pēdējā bildē saskatu lieliskas taktiskā kombata iespējas, kā piemēram kamēr viens pačolē ap stūri un it kā mūk no kāda projām un vilina upuri klāt, tikmēr otrs garāmskrienošajam upurim no jumta A-komandas lēciena stilā lec virsū un galina nost. smile.gif
Dinaer
mnaupraat lekshana virsuu no junta nav iipashi parbaudiits pasaakums smile.gif preciizak - shaubos vai tas tiek rekomandeets neatkariigi no jumta augstuma, it iipashi ja veelies lekt kaadam virsuu
DarkJedi
Nu nevajag jau ņemt par nopietnu nelielu uzjautrināšanos forumā. Protams, ka drošība un veselais saprāts pirmajā vietā...kaut arī nevaru noliegt, ka vienmēr esmu gribējis uzlekt kādam no jumta virsū, kā to darīja Hanibals ar B.A. A-Komandā. grin.gif
Jaukais Aikis
Jā... lekšana no jumta ir cool! smile.gif Galvenais, ka nobiedē pretinieku līdz nemaņai... un salauž kādu kaulu.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.