Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Dubultposts vienā postā?
Kurbijkurne forums > Sveicināts(a) mūsu forumā > Info & jautājumi > Foruma lietošana
Adē
Jau trešo dienu vēroju šādu parādību:
vienā postā autora uzrakstītais atkārtojas divas reizes. Piemēram, šeit.
Tādu piemēru ir daudz! Kas notiek? huh.gif
nitro
Iespējams ka biedrs pats netīšām ir savu rakstu vairākas reizes pārkopējis. Vai arī raksts ir sapludināts lai nebūtu dubultposts.

Kur tad vēl tādi ir? Pats kaut kā neesmu pamanijis... unsure_a.gif
Romija
Man arī tā bija. Kad iesūtīju rakstu, tad kaut kas nojuka. Es kopēju tektu un liku pa jaunu (neiekopējot divreiz), bet parādījās divreiz.
Kalevale
Tas kaut kā sanāk, ka vienreiz neiepostojas, mēģina vēlreiz un tad ir abi... citreiz, es nezinu, vienkārši rodas, maybe kāds cits zin izsmeļošāku atbildi?

es pati --->

Kalevale//**//
Aiva
Iesūtot vēstuli drīz pēc iepriekšējās vēstules tai pašā pavedienā, tā tiek automātiski apvienota ar iepriekšējo.
Siri
CITĀTS(Aiva @ 07.02.2006 07:23) *
Iesūtot vēstuli drīz pēc iepriekšējās vēstules tai pašā pavedienā, tā tiek automātiski apvienota ar iepriekšējo.


Pilnīgi pareizi!

Fõrumā pēdēja laikā bieži tiek novērots "dubultošanās gļuks" - iesūtas 2 raksti viena vietā, 2 vienādas pz, cerams, ka tas drīz pāries.
Foruma jaunajā versijā paredzēts, ka divi raksti, kas iesutīti pēc kārtas ar starplaiku mazāk kā 30 min automātiski pludinas kopā.


Nu re, saliekot šos divus kopā dabūjam atbildi uz jautājumu. smile.gif
de_ed
A man bija tā. Es uzrakstīju komentāru, man atbildēja un es "itkā" atbildēju kaut arī atbildi vispār nerakstīju un rakstīti netaisījos.
eyedam
Un ko tad tu tur "it kā" atbildēji?

eyedam
de_ed
Nu īsti neatceros, bet pavedienu diemžēl nevaru parādīt. Nezkāpēc tā vienkārši nav, kaut arī neviens nebrīdināja, un neviens neizteica pretenzijas.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.