Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: ~Vanga~
Kurbijkurne forums > Citi temati > Noslēpumu kambaris
Lapas: 1, 2
Soleisa
Es nesen skatījos raidījumu par pāreģotāju Vangu.Viņja dzīvoja Bulgārijā un pie vinjas brauca ļoti daudz cilvēku,
lūgt palīdzību,uzzināt nākotni utt..
Viņi bija parredzējusi,daudzas nelaimes pat to Černobiļja.
Man tas likās ļoti interesanti un tāpēc es'grībētu uzzināt ko jūs par to domājat.... unsure_a.gif
Hermija
Nu man piuemeeram skjiet, ka tas patiesjaam vareetu buut - kaadeelj gan ne...
Nostradamus arii paredzeeja dadz ko, tikai savus paregjojumus raxtiija dzejaa, ko bija gruuti saprast...
kristine g
Es neesmu dzirdejusi par tadu paredzotaju-Vangu.Varbut ta ari varetu but ka vinja var paredzot,bet es neuzskatu ka vinja patiesham varetu.
negative
Pa ren - tv raadiija paarraidi par Vangu.Un es tam visam ticu.Vina zinaaja ieprieks neprasot cilveeku vaardus,kaadas viniem probleemas.Ir piepildiijusies daudzi vinas paregojumi!Es jau ticu.
Hikari
Vanga ar savu mākslu ir ļoti slavena un visā pasaulē pazīstama. Par viņu ir sarakstītas jo daudzas grāmatas! Es ticu, ka viņa bija varena pareģotāja, jo tas taču ir pilnīgi reāli, vai ne? Kāpēc gan neeksistētu šādi cilkvēki?
Seila
Par vangu ir izteikti daudzi minējumi un visādi spriedumi. Uzņemtas daudzas filmas un sarakstītas daudzas grāmatas. Vai viņai bija spējas vai nebija. Tas ir ļoti sarežģīts jautājums tomēr, labāk mēs palūkojamies tajā nelielajā informācijas klāstā ko par viņu var iegūt latviešu valodā:

Vangelijas dzimtenē

Divdesmitā gadsimta pasaules slavenākā gaišreģe Vanga, pilnā vārdā Vangelija, dzimusi 1911. gada 31. janvārī maķedoniešu pilsētiņā Strumicā bulgāru tautības zemnieku ģimenē. Mirusi no vēža 1996. gada 11. augustā Bulgārijā, Petričas pilsētas slimnīcā. Nejaušības dēļ pa ceļam uz Grieķiju man laimējās apmeklēt Vangas celto baznīcu un viņas kapu.

Bulgārijas dienvidos, meklējot ceļu uz Roženskas klosteri, esam piestājuši bulgāru ciematā Melnikā. Kartē tā apzīmēta ar divām zvaigznītēm – tātad tur jāmeklē kaut kas īpaši ievērojams. Te gluži kā Dieva sūtīts mūs labā krievu valodā uzrunā kāds tūristu autobusa šoferis, kas kādu laiku padzīvojis Padomju Savienībā. Tagad viņš strādā ceļojumu firmā Sofijā un izvadā pa Bulgārijas ievērojamām vietām ar lidmašīnām atvizinātās tūristu grupas.

No vēlīgā šofera uzzinām, ka tuvumā ir neredzīgās gaišreģes Vangas piemiņas vieta. Viņa esot bijusi tik slavena, ka zīlējusi pat Gorbačovam un Jeļcinam. No 1. jeb E75 Sofijas–Soloniku automaģistrāles jānogriežas pa 109. ceļu un pa to jābrauc apmēram četri kilometri rietumu virzienā, kamēr pa kreisi nāk pagrieziens uz Rupiti, un tad vēl pāris kilometru līdz stāvlaukumam. Vangas piemiņu glabā 1994. gada vasarā uzceltā Svētā Petka baznīca. Tā atrodas netālajā Rupites ciemā. Savai mātei veltītās baznīcas celtniecībai naudu Vanga krājusi gandrīz piecdesmit gadus. To projektējuši bulgāru arhitekti Lozanovs un Tomalovskis, freskas gleznojis izcils sava amata meistars Svetlins Rusevs. Gaišreģe apgalvojusi, ka dziļi zem Rupites pazemē atrodas senā vulkāna izvirdumā bojā gājusi pilsēta – gluži tāpat kā Pompeja Itālijā.

Līdz šim par Vangu biju dzirdējis tikai tā pa ausu galam. Klausoties Svētā Petkas baznīcā dievkalpojumu un garīdznieku brīnišķīgo dziedāšanu, stāvot pie Vangas kapa turpat baznīcai līdzās, man radās kvēla vēlēšanās uzzināt par šo apbrīnojamo sievieti un viņas likteni kaut ko vairāk.

Vanga pasaulē nākusi priekšlaicīgi, sīka un nevarīga. Tādēļ ietīta vērša kuņģī un nemazgātā aitas vilnā. Kamēr paaugusies, vārgā meitenīte turēta siltumā pie krāsns. Vārds Vangai dots saskaņā ar dzimtajā Strumicā valdošām tradīcijām, jautājot to pirmajam pretimnācējam. Tas teicis: "Nav labskanīgāka vārda par Vangeliju, kas nozīmē – labas ziņas nesēja!" Vanga augusi lielā nabadzībā, jo viņas māte mirusi, kad Vangai bijuši tikai trīs gadi, tēvs iesaukts Pirmajā pasaules karā. Kamēr tēvs karojis, Vangu uzturējusi kāda turciete. Divpadsmit gadu vecumā Vanga ik rītu ar ēzeli devusies uz ganībām pēc piena. Reiz, atgriežoties no ganībām, viņu sagrābis vētras sacelts virpulis un piešķiedis acis ar putekļiem un gružiem. Acis iekaisa, dega sāpēs, bet naudas, lai veiktu operāciju, nav bijis. Vanga kļuva neredzīga. 1942. gadā viņa apprecējās un pārcēlās dzīvot uz Petriču. Vangas gaišredzība sākusi izpausties 22 gadu vecumā. Jau Otrā pasaules kara laikā vietējie iedzīvotāji bariem nākuši pie sava ciema pareģes.

Bija laiks, kad Bulgārijas komunisti aizliedza Vangai nodarboties ar pareģošanu, jo sprieduši: "Kas tā par kārtību, ka visā Bulgārijā slavē kaut kādu aklu pūšļotāju, bet tajā pašā laikā pavisam aizmirsuši godināt komunistiskās partijas vadoņus!"

Vanga ienīdusi smēķēšanu. Viņa brīdinājusi: "Nesmēķējiet! Tabaka ir nesteidzīga, saldkaisla slepkava, kas nogalina nešaubīgi un aukstasinīgi." Brīžiem Vangas atklāsmes skanējušas kā nesakarīgi, saraustīti vārdi, gluži kā pītijas valoda sengrieķu Delfos. Antīkajā senatnē dzīvojusi teiksmainā gaišreģe Kasandra, kuras vārds iegājis mitoloģijas vēsturē ar daiļās Helēnas nozagšanas un Trojas kara pareģojumu. Pareģošanas lietpratēji uzskata, ka Vanga savu antīkā laikmeta kolēģi ir krietni pārspējusi. Cerību vieš Vangas pareģojums, ka pasaulē iestāsies tūkstoš gadus ilga miera un labklājības laikmets. Mūsdienās Balkānos ceļ aizvien jaunus dievnamus, lai tur ar ticīgo lūgšanām tuvinātu skaistas nākotnes un labo cilvēku tūkstošgadi.Gaišredzības fenomens - Vanga

Viņa zināja visu gan par šīssaules, gan aizsaules dzīvi. Izanalizējot vairāk nekā piecus tūkstošus šīs izcilās gaišreģes pareģojumu, secināts, ka viņai nebija nejaušu minējumu.
Par cilvēka būtību neviens mūsdienu zinātnieks nav spējis atklāt tik daudz patiesību, kā tas izdevies šai neskolotajai sievietei. Vangas spējas ir unikālas – viņas spēkos ir gan pareģošana, gan gaišredzība, viņa sarunājas ar dvēselēm, dzīvniekiem un augiem, spēj apmeklēt visdažādākās zemeslodes vietas vienlaikus. Viņa redz apbrīnojami daudz, lai gan pati ir neredzīga.
Vangas domugraudi
Kam ir ausis, lai sadzird! Kam ir prāts, lai prāto!
Cilvēks ir tieši tas, par ko pats sevi uzskata. Ja mainīsies viņa domas uz labo pusi, mainīsies visa viņa dzīve.
Cilvēkam ir jāmīl sevi un jāmīl visu, kas atrodas ap viņu. Mūsdienu grūtajā laikā tas ir pats nepieciešamākais. Un vēl ir jābūt pateicīgam Dievam par palīdzību grūtā brīdī un gudrību, kas bijusi dota, lai gūtu esošos panākumus.
Neapsoli, ja neesi pārliecināts, ka solīto izpildīsi, jo sāpes taču, ko sagādāsi otram, agri vai vēlu atgriezīsies pie tevis.
Lūdz Dievu un neprasi vairāk, nekā tev nepieciešams.
Neuzstādi sev pārāk augstus mērķus – zini, kas tev ir pa spēkiem un kas ne, citādi nāksies par sevi kaunēties.
Necīnies ar muļķiem! Viņi nav tā vērti, lai censtos labot vai pārmainīt.
Nedrīkst svešu dzīvi uzlūkot no īpašnieka pozīcijām. Vecāki nav nekas cits, kā vien iespēja kādai dvēselei nokļūt uz zemes. Nav sliktu bērnu. Ir tikai slikti tēvi un mātes.
Dzīve nav viegla pastaiga. Tā prasa milzīgus upurus, spēku apkopošanu un samierināšanos. Un katrs no mums maksā tieši savu cenu. Nav cilvēka, kurš būtu dzimis tikai laimei, jo zeme no mums sagaida atlīdzību par to, ka esam te nākuši un dzīvojam.

Tikai daži no pareģojumiem
1940. gads. Vanga pēc gada paredz karu, kas tā arī notiek. Paredz daudzus jau apbrīnojami precīzi īstenojušos notikumus, bet ir arī tādi pareģojumi, kuru laiks vēl nav pienācis.
Vanga paredz, ka kosmosā atklās dzīvību un kļūs skaidrs, kā radās dzīvība uz zemes.
Gaišreģe paredz, ka uz zemes atraks lielu pilsētu, no kuras cilvēki uzzinās ļoti nozīmīgas lietas par savu vēsturi.
2018. gadā apstāsies naftas ieguve. Zeme atpūtīsies.
Pienāks diena, kad no zemes izzudīs dažādi augi, augļi un dzīvnieki. Visupirms izzudīs loki, ķiploki un pipari. Pēc tam pienāks kārta bitēm.
Tabletes izgatavos no ūdenszālēm. Tās pārdos visā pasaulē. To Vanga paredzēja 60. gados, bet mūsdienās mediķi paredz, ka ūdenszāles – tā ir farmācijas nākotne.
Notiks daudz sīku negadījumu un katastrofu. Piemēram, no zemes izzudīs viena no arābu valstīm. Tas tomēr nenotiks ļoti drīz.
Izgudros zāles pret vēzi, ko Vanga paredz ar vārdiem „vēzis tiks saslēgts dzelzs rokudzelžos”. Šie vārdi tiek skaidroti ar minējumu, ka medikamentu būtiskākā sastāvdaļa būs dzelzs, kā tik ļoti trūkst cilvēku organismā.


Domāju, ka pietiks ar šo, lai parādītu manu atbildi. Jā es ticu.
JusticeKid
Vanga piedzima Bulgaarijaa 31.janvaarii, piedzima vinja ar saaugushiem roku un kaaju pirkstiem, vinjas vecaaki to uztveera kaa savdabiigu Dieva ziimi un nosauca beernu par Evangeeliju(no vaarda evangjeelijs), pashiem nezinot vinji bija traapiijushi desmitniekaa, Vanga tik tieshaam kljuva par Dieva izredzeeto un veelaak visas savas dziives laikaa paliidzeeja neskaitaami daudz cilveekiem kas meerojams simtu tuukstoshos kaa arii izteikusi tiem savus paregjojumus, kas lielaakoties ir piepildiijushies.Te jaapiebilst ka Vanga bija pilniigi akla, vinja kljuva akla kaada negadiijuma laikaa, kad vinju ieraava virpuljviesulii, mazaa meitene(Vangai tad bija tikai 11 gadi)bija shausmaas un juta pie pakausha itkaa kaada uzliktu plaukstu, veelaak ljaudis vinjai ap sho vietu noveeroja diivainu pleevesveida plankumu, tas saglabaajaas Vangai visu muuzhu.Izkljuudama no virpuljviesulja Vanga vispaareeji cietusi nebija toties smagi cietushas bija vinjas acis, taas bija piedziitas pilnas ar smiltiim. Veelaak vecaaki aizveda Vangu pie aarsta jo pret vakaru acis bija piepluudushas asiniim, aarsts teica ka Vanga paliks akla.Tika daudz kas meeghinaats bet truukuma delj, ko cieta Vangas ghimene, nebija iespeejams veikt tik svariigo operaaciju un Vanga palika akla uz visiem laikiem, tomeer paarsteidzoshaa kaartaa vinja redzeeja daudzko citu un pat to ko parasti ljaudis nespeeja redzeet.Kaa vinja pati apgalvoja ar vinju sazinaajaas Augstaakais sapraats kas meedza ierasties dazhaados veidolos, parasti dramatiska jaatnieka veidolaa, tachu nereti arii citos teelos.Vangai bija pieejama gan pagaatne, gan naakotne, gan naakotne un nereti ja Augstaakais sapraats vinjai to ljaava tad vinja vareeja nokljuut kur vien veelas.Reiz pie vinjas ieradushaas arii savaadaakas butnes kuras apgalvoja ka ir no planeetas Vamfim(Vismaz taa Vanga to esot sapratusi).Veelaak Vanga savai maasai, kura daudzas Vangas teiktaas lietas apkopoja taadaa kaa anketaa,teica ka Zemes atmosfeeraa atrodas "lidojoshie shchiiviishi", bet mees tos nevaram redzeet kaa arii ka planeeta Vamfim ir 3. no Zemes, siikaakus paskaidrojumus vinja gan nesniedza jo uzskatiija ka cilveeks pats visu ar laiku atklaas un Citas buutnes driizumaa(500 gadu robezhaas)sazinaasies ar cilveeku un cilveekam paveersies pavisam savaadaaka pasaule.Veel Vanga bez probleemaam sazinaajaas ar mirushajiem un pat prata sarunaaties ar augiem, ko biezhi vien arii dariija.

Uzrakstiet ko juus domaajiet par Vangas fenomenu un uzrakstiet ja zinat ko veel par vinju, kaadu sevishchu faktu vai iipashu gadiijumu!
JusticeKid
Daudz tachu ir piepildiijies, turklaat nereti ar nevainojamu precizitaati, man gan interesee kaa ir iespeejams mainiit to naakotni un ja tas vispaar ir iespeejams tad cik lielam ir jaabuut speekam lai to izdariitu.Kaa jums shchiet ko?

p.s.-Aj,ja es buutu redzeejusi sho pavedienu ieprieksh nebuutu veidojusi saveejo arii par Vangu
Mākoņkaķis Aurēlija
murgs. MURGS.
Ja kaut ko sapratu, tad itkai to, ka Vanga ir kā Akls Žannas D'arkas un Fon Dēnikena krustojums. blink_a.gif
Nonsencs. Nekas tamlīdzīgs neeksistē - kārtējās mēidju blēņas. Baumas.
Tējas Tantiņa
blink_a.gif kas...? tiešām murgs... vnk cilvēx i sajucis prātā, un ko gan var darīt?
JusticeKid
Zheel ka taada attieksme pat visu dziljaak neizpeetot, iesaku izlasiit Vangas dziednieciibas ābeci, kurā apkopotas dažādas patiesas liecības un viss skatīts arī no fizikas viedokļa, nē nu dari kā vēlies protams vnk tev pavērtos cita pasaule, sākumā gan liekas visa kā par daudz un pārāk neiespējami tomēr lai nu kā neizskaidrojamās parādības jau tāpēc arī saucās neizskaidrojamas jo tās ir virs mūsu saprāta, lūk tā ,turklāt man nebija laika visu izklāstīt plašāk tāpēc arī sanāca maķenīt dramatiski, bet tas jau nemaina faktu...
Haljera
driikst jautaat kas tas par vaajpraatu?
Kanea
Vispirms gribētu zināt, no kurienes tev šī informācija. Par fenomeniem runāsim pēc tam.

Un, ja jau meiteni nosauca par Evaņģēliju, kāpēc tekstā viņa tiek saukta par Vangu? Saīsinājums? Iesauka? Kas ir "plēvesveida "plankums? Un kā dramatisks jātnieks atšķiras no nedramatiska? 3. planēta no ZEMES??? Es zināju tikai to, ka Zeme ir trešā planēta no Saules... (Utt., utt., utt.)

You got the point, I guess.
JusticeKid
Piedod nezinaaju ka tev buus gruutiibas ar 3+3 saskaitiishanu, she ieteikums-izlasi Vangas dziednieciibas aabeci! mad.gif
Farliner
Mnjā, ko tur vēl piebilst, kārtējais "superdziednieks" kas varot izārstēt visu... liela daļa forumiešu būs par jaunu bet daļa droši vien atcerēsies padomijas beigu posmā populāro ekstrasensu Kašpirovski smile.gif

Šarlatāni ir bijuši vienmēr un visur, un, ieteikums Miss Apoka Lipse - pirms kaut ko tik kategoriski apgalvot pārliecinies par to ka varēsi pamatot apgalvojumus ar faktiem.
Owass
njee normaali!!! blink.gif par shito es esmu shokaa!!! crying.gif juus neviens nezinaat par vangu????? miss apokalipse vai kaa tur bij` es tew juutu liidzi... vismaz cilveeki.. vareejaat izlasiit. bija mazs raxc par vangu arii .žurnaalaa "sieviete".. tas jau gan naf normaali ka juus neticat cilveeka paardabiskaam speejaam.. slikti slikti... pinch.gif
Kanea
Ar elementāru matemātiku man problēmu nav; Saules sistēmas planētas skaita no Saules, nevis Zemes. Ja nu gadījumā minētā planēta neatrodas Saules sistēmā, to nevar skaitīt no Zemes. Savukārt, ja Vamfim atrodas Saules sistēmā, tā ir nekas cits kā... Saturns. Ģeniāli.
Un, pirms sauc kaut ko par faktiem...
CITĀTS
tāpēc arī sanāca maķenīt dramatiski, bet tas jau nemaina faktu...

... pārliecinies, vai spēj ko pierādīt; tikai tad runa var būt par faktiem, nevis apgalvojumiem.
JusticeKid
Apsveicu ar pirmajiem soljiem matemaatikaa. smartass.gif Nuu Saturns un kas tad? Ko gan cilveeki var zinaat par Saturnu turklaat Saturnam ir arii pavadonji.Nav viss jaauztver tik burtiski bez tam Vanga par sho teemu izteicaas visai miiklaini un izvairiigi kas liek domaat ka vinjai par to vienkaarshi ir aizliegts runaat paaraak daudz...
Simple Girl
esmu dzirdējusi par Vangu.. redzēju vienu dokumentālo filmu arī... kur bija viss tieši kā šajā rakstā pastāstīts!! arī filmā arī bija teikts ka viņa spēja sazināties ar mirušajiem un augiem... pie viņas stavējušas rindas, bet viņa vienēr spēja pateikt ja kāds atnāca bez rindas un viņa uzreiz izdzina... utt.
nu nezinu, viņa ir paredzējusi daudzas lietas kas ir piepildījušās (uz doto brīdi neatceros) ... nez.. varjau būt ka viņai arī piemita kaut kādas pārdabiskas spējas...
maiars
CITĀTS(TaureņmeiteneAur' @ 26.02.2006 19:05) [snapback]567007[/snapback]

murgs. MURGS.
Ja kaut ko sapratu, tad itkai to, ka Vanga ir kā Akls Žannas D'arkas un Fon Dēnikena krustojums. blink_a.gif
Nonsencs. Nekas tamlīdzīgs neeksistē - kārtējās mēidju blēņas. Baumas.

ak Diews,kad juus cilveeki saaxiet domaat,necentreejoties uz sho pasauli.....pastaav daudz kas taac par ko mums pat nav sajeegas.......mes esam viena maza lodiite milziigajaa izplatiijumaaa......

juus visam neticat taapeec,ka neredzat,bet varbuut puienaax diena,kad viss nostaasies mums acu priexaaa un taada diena pienaax obligaati:D
Melleņu kamenēns
neticu paregjoshanai un ja cilveeks varbuut (!) kauko paregjo vinjsh var to arii iedomaaties un tad vinjsh paljaujas uz tiiru(vai varbuut netiiru)veiksmi!nedomaaju ka vinja buutu iista paregje>!
Roviela
Hmmm... es dzīvoju jau pietiekami ilgi, lai atcerētos šo un to no dažām lietām, kas pašlaik, varbūt, atkal ir piemirsušās. Te ir manas domas par Vangas pareģojumiem, kas šeit publicēti:

1940. gads. Vanga pēc gada paredz karu, kas tā arī notiek. Nevajadzēja būt pareģim, lai to paredzētu. Daudzī brīnījās, ka karš jau nesākās gadu agrāk. Tas nav nekas ne pārsteidzošs, ne īpašs. Gandrīz tādā līmenī kā - re, kāds melns mākonis nāk, laikam būs lietus!

Paredz daudzus jau apbrīnojami precīzi īstenojušos notikumus, bet ir arī tādi pareģojumi, kuru laiks vēl nav pienācis. Mani interesētu pilns paredzējumu saraksts ar precīziem laikiem - un kas ir paredzēts un kas faktiski tieši tajā laikā noticis.

Vanga paredz, ka kosmosā atklās dzīvību un kļūs skaidrs, kā radās dzīvība uz zemes. Ja nav konkrēta laika, kad tas notiks, tad tāds apgalvojums nav pareģojums. Tikpat labi tādi pareģi ir pilnīgi visi, kas apgalvo, ka citplanētieši eksistē.

Gaišreģe paredz, ka uz zemes atraks lielu pilsētu, no kuras cilvēki uzzinās ļoti nozīmīgas lietas par savu vēsturi. Tādas pilsētas, tiesa, ne jau nu mūsdienu metropoles ir atrokamas daudzas. Un ir jau atraktas. Troja, piemēram. Vai no tā neko neguva vēsturei? Vai Vanga par atheoloģiju neko nezināja? Nav jābūt gaišreģim, lai pateiktu, ka atradīs vēl kādu pilsētu un tas papildinās cilvēces vēstures zināšanas.

2018. gadā apstāsies naftas ieguve. Zeme atpūtīsies. Izskatās, ka tieši šajā gadā tas vēl nedraud.

Pienāks diena, kad no zemes izzudīs dažādi augi, augļi un dzīvnieki. Visupirms izzudīs loki, ķiploki un pipari. Pēc tam pienāks kārta bitēm. Bez konkrēta laika - kad - tam nav vērtības. Un, visticamāk, neviens no mums nenodzīvos tik ilgi, lai palamātos, ka tā vis nenotika. Starp citu - sīpoli ir reti izturīga suga. Varbūt viņai negaršoja sīpoli, bija iekodusi kāda bite un tas ir domāts drīzāk kā lāsts?

Tabletes izgatavos no ūdenszālēm. Tās pārdos visā pasaulē. To Vanga paredzēja 60. gados, bet mūsdienās mediķi paredz, ka ūdenszāles – tā ir farmācijas nākotne. Tieši pagājušā gadsimta vidū zinātnieku vidū (un avīzēs arī) bija daudz rakstu par ūdenszālēm, konkrētāk hlorellu. Romānos hlorella bija vienīgais, ko kosmonauti ņēma līdzi, audzēja vanniņās un ieguva visu, ko vajadzēja. Tieši tai laikā pārliecība par aļģu ideālo derīgumu bija ļoti populāra.

Notiks daudz sīku negadījumu un katastrofu. Piemēram, no zemes izzudīs viena no arābu valstīm. Tas tomēr nenotiks ļoti drīz. Ak vai! Ilgtermiņa statistika ir ļoti stabila lieta. Pateikt - uz zemes šogad ugunsgrēkos ies bojā tik-un-tik cilvēku, tas ir statistiķa, nevis pareģa kompetence.

Izgudros zāles pret vēzi, ko Vanga paredz ar vārdiem „vēzis tiks saslēgts dzelzs rokudzelžos”. Šie vārdi tiek skaidroti ar minējumu, ka medikamentu būtiskākā sastāvdaļa būs dzelzs, kā tik ļoti trūkst cilvēku organismā. Vēzis nav viena slimība, ka visus paveidus varētu ārstēt vienādi. Pret dažiem paveidiem zāles jau ir, pret daudziem - nē. Un no kurienes doma, ka cilvēka organismā tik ļoti trūkst tieši dzelzs? Kā kuram! Kā jau ar visu. Šis jau vairāk izklausās pēc pareģojuma, pareizāk - vēlējuma, lai tā notiktu. Tas ir tik daudzu sapnis! Diemžēl, atbildi var skaidrot kā vien katrs vēlas, reāla labuma no tā nav. To pašu saka daudzi ārsti, tikai neformulē dzejiskās rindās.

Vēl, lūdzu, paredzējumus? Ar šiem man noteikti nepietiek, lai atzītu Vangu par izcilu gaišreģi.
Sindra
Kā ar maiju kalendāru?
Man šķiet, ka Vanga ar kaut ko runāja par pasaules galu 2018 gadā.
Oi, jeb tad tā naftas ieguve apsīks.

Nu katrā ziņā bija kautkāds tas gads, kad apstājas maiju kalendārs.
Nē, laikam man nebūs taisnība. Maiju kalendārs izbeidzas 21.12.2012

Vanga vēl pareģo 2018.
Bet man liekas, ka es kaut kur dzirdēju, ka viņa savu pasaules galu pareģoja vienlaicīgi ar maiju kalendāra izbeigšanos.
Roviela
Maiju kalendārs ir ciklisks. Tas laiku pa laikam izbeidzas. Mazākais cikls bija 54 gadi, ja nemaldos. Viņi uzskatīja, ka pasaule ies bojā viena tāda cikla galā un tam gatavojās. Ja nekas nenotika - skaidrs! dievi nolēmuši pasaulei piešķirt vēl vismaz vienu ciklu, var mierīgi dzīvot tālāk. Uzbūvē piramīdai nākamo kārtu, un visiem ir labi.
Sindra
A pirms cik ilga laika maiju civilizācija izzuda, ka mums ta kalnedārs ir saglabājies un tagad sanāks, ka tas cikls beidzas..
Roviela
Maiji dzīvo vēl šobaltdien silent.gif Nevajag satraukties! Viņu civilizācija iznīka ne kalendāra apļa noslēgumā, un dažādas vietās ar dažādiem iemesliem, no kuriem galvenais - zemes noplicināšanās pilsētas tuvumā. Nebija ko ēst vairāk - un viņi vienkārši ņēma pekeles un aizgāja uz citu vietu. Pašus pēdējos nonīcināja iekarotāji, tāpat kā inkus. Nekādu ļoti nedabīgu pasaules katastrofu tur nebija.
Un mēs nedzīvojam pēc maiju kalendāra. tongue.gif Viņiem bija vēl otrs kalendārs - kam 54 gadu aplis ir tikai viena no sastāvdaļām.
versache
Nu ticēt jau tādām lietām ticu.Bet neaizraujos ar to diži.Es uzskatu ka savu nākotni labāk ir nemaz nezināt.Jo dažkārt tas ko var uzzināt var sāpināt.
Bet par Vangu esmu dzirdējis daudz, un par to ka viņa ir paredzējusi daudzas lietas, un ka tās ir piepildījušās.Bet tad jau var teikt ka arī Globa, ir pareģojis daudzas nozīmīgas lietas.Tajā skaitā Latvijas nākotnni. tongue.gif
lil`skater
es ticu..nezinu kaapeec bet ticu. man leikas ir shaja apasuale cilveeki apveltiiti ar iipasham speejam un varbut Vanga bija viens no tiem...protams tagad gruuti jau uzzinaat vai tas bija maans un triks vai arii patiesiiba..bet es ticu...ka taa bija patiesiiba...:]
Alanjito
Bez šaubām, ka Vangai bija pareģošanas spējas! Un starp citu, viņa pareģoja, ka viņas spējas tiks nodotas meitenei Francijā, kura arī kļūs neredzīga! Šai meitenei tagad vajadzētu būt 10 gadi. Tā kā vangai spējas parādījās 22 gadu vecumā, tad pēc 12; 15 gadiem paši varēsim doties pie mūsu laika nākotnes lielākās pareģes! wink.gif

Starp citu, latviešu valodā ir grāmata par Vangu. To šodien sāku lasīt. Diezgan interesanti, kam tādas lietas patīk, noteikti izlasiet! smile.gif
Viesis_Agnese_*
Par Vangu daudz esmu lasijusi un tiešām apbrīnoju šo fenomenu un ticu, ka katrs cilvēks ir uz daudz ko spējīgs - ja vien censtos sevī to atklāt!
Tie, kas netic šīm lietām - žēl, ka viņu redzesloks un vēlme uzzināt ir tik ierobežota!
Kāda starpība ko cilvēks un kā darijis - galvenais, ka darījis labu smile.gif
Princese uz zirņa
Ticu, ka tas, ko stāsta par Vangu ir patiesība. Un ir jau arī mūsu pašu pareģi, Eižens Finks, Zilā kalna Marta. Pašlaik angļu valodai rakstu projektu par Vangas dzīvi un pareģojumiem, man jau nu liekas baigi interesanti.
Viesis_Elīna_*
ES pilniigi un noteikti ticu Vangai, jo kaa gan var tik preciizi paregot cilveka likteni, vina slimiibas no viena cukurgraudina un neredzot vinu nemaz.....redzeesim kas tad iisti notiksies ar naftu 2018. gada es domaaju, ka uz labu laimi nevar uzminet visu! rolleyes_a.gif [/size]
CityCat
Vispār, liekas ka tā tiešām varētu būt, bet dažas lietas man liekas pārāk neticamas, kā piemēam viņas pareģojums, ka 2012. gadā sāksies 3. pasaules karš. Vai tiešām to karu nav pietiekami?
un es uzskatu, ka labāk cilvēkiem būtu dzīvot, nezinot nākoti. Kāda jega tagad dzīvot bailēs par to karu. Pilnīgi kaitina visi šie murig blink_a.gif
Nav pareizi (vismaz man tā liekas) iejauties liktenī utt. tiešām huh.gif
washulis
Es nezinu, vai šim konkrētajam cilvēkam ir kādas dotības. Jāsaka ka par viņu esmu dzirdējusi tikai nedaudz un pagaidām info liekas apšaubāms. Var jau būt, ka ir tādi cilvēki, kuri spēj visas šīs fiškas, bet lieka,s ka šī persona nav starp tiem. Nezinu kāpēc, bet šoreiz nē. Sagadīšanās un citi pesteļi...
ils
Īstenībā jau pareģot nav grūti.
Bet tā kā Vanga bija akla, tad neapšaubāmi viņai visas citas maņas bija saasinātas, stiprākas kā parastiem cilvēkiem. Ja viens cilvēks ir savādāks par otru fiziski, pilnīgi iespējams, ka arī garīgā plāksnē var būt atšķirības. Ir taču cilvēki, kas bez pūlēm iegaumē daudzciparu skaitļus un var veikt galvā tādas matemātiskas darbības, kas citiem pat sapņos nerādās. Nākotne jau tāpat nepārtraukti sūta mums ziņas, kā pagātnes notikumi atsaucas uz šodienu. To sauc par priekšnojautu. Ieklausieties sevī!

P.S. Nu, par to 3. pasaules karu, tas nu tā... Pašlaik jau pilnā sparā notiek 4. pasaules karš jeb karš pret terorismu. Pēc dažu vēsturnieku domām - 3. pasaules karš bija tā sauktais aukstais karš.
Precīzi pareģot tu vari tikai to, ku labi pazīsti. Nezin vai vienkārša zemnieku sieva daudz ko zināja par pasaules kariem.
Viesis_RyMey_*
Daži no Vangas paregojumiem.


2008 - Atentāts pret četriem valdību vadītājiem. Konflikts Indostānā. Tas ir viens no Trešā Pasaules Kara iemesliem.
2010 - Trešā Pasaules Kara sākums. Karš sāksies 2010 gada Novembrī un beigsies 2014 gada Oktobrī. Karš sāksies kā jau parasts karš, vēlāk tiks izmantoti kodolieroči, pēc tam - ķīmiskie ieroči.
2011 - Radioaktīvo nokrišņu rezultātā Ziemeļu puslodē nebūs ne dzīvnieku, ne augu. Pēc tam Musulmaņi uzsāks karu pret dzīvos palikušajiem Eiropiešiem.
2014 - Vairākums cilvēku cietīs no augoņiem, ādas vēža un citām ādas saslimšanām (ķīmiskā kara sekas).
2016 - Eiropa ir gandrīz neapdzīvota.
2018 - Par jauno Pasaules lielvalsti kļūst Ķīna. Evolucionējošas valstis pārvēršas no ekspluatētām par ekspluatējamām.
2023 - Nedaudz izmainās Zemes orbīta.
2025 - Eiropa vēlarvien ir mazapdzīvota.
2028 - Jaunu kodolenerģijas avota radīšana (iespējams, kontrolējama kodoltermiskā enerģija). Bads pakāpeniski tiek pārvarēts. Uz Venēru tiek palaists pilotējams kosmiskais kuģis.
2033 - Polārie ledi kūst, paaugstinās Pasaules okeāna ūdenslīmenis.
2043 - Pasaules ekonomika uzplaukst. Eiropā valda Musulmaņi.
2046 - Ir iespējama jebkuru orgānu izaudzēšana. Orgānu apmaiņa kļūst par vienu no labākajām ārstniecības metodēm.
2066 - Laikā, kad ASV uzbrūk Musulmaņu Romai, ASV pielieto jauna veida ieroci - klimatisko. Strauja temperatūras krišanās.
2076 - Bezšķiru sabiedrība (komunisms).
2084 - Dabas atjaunošana.
2088 - Jauna slimība - novecošana pāris sekunžu laikā.
2097 - Ātrā novecošana uzveikta.
2100 - Mākslīgā Saule apgaismo Zemes tumšo pusi.
2111 - Cilvēki kļūst par kiborgiem (dzīviem robotiem).
2123 - Kari starp mazajām valstīm. Lielvalstis neiejaucas.
2125 - Ungārijā saņemts signāls no Kosmosa (visi atkal atceras par Vangu).
2130 - Kolonijas zem ūdens (ar citplanētiešu padomu palīdzību).
2164 - Dzīvniekus pārvērš puscilvēkos.
2167 - Jauna reliģija.
2170 - Lielais sausums.
2183 - Kolonija uz Marsa kļūst par kodollielvalsti un pieprasa neatkarību no Zemes.
2187 - Izdodas apturēt divu milzīgu vulkānu izvirdumus.
2195 - Jūras kolonijas ir pilnībā nodrošinātas ar enerģiju un pārtiku.
2196 - Eiropiešu un Aziātu pilnīgs sajaukums.
2201 - Uz Saules palēninās kodolprocesi. Kļūst aukstāks.
2221 - Ārpuszemes dzīvības meklējumos cilvēce stājas kontaktā ar kaut ko drausmīgu.
2256 - Kosmiskais kuģis Zemei atnes jaunu, briesmīgu slimību.
2262 - Pakāpeniski mainās planētu orbītas. Marsam draud komēta.
2271 - No jauna aprēķinātas mainošās fiziskās konstantes.
2273 - Melnās, baltās un dzeltenās rases sajaukšanās. Jaunas rases.
2279 - Enerģija no nekā. (domājams, no vakuuma vai melnajiem caurumiem).
2288 - Ceļojums laikā. Jauni kontakti ar citplanētiešiem.
2291 - Saule atdziest. Uzsāk mēģinājumus iedegt to no jauna.
2296 - Spēcīgi uzliesmojumi uz Saules. Mainās pievilkšanas spēki. Sāk krist vecas kosmiskās stacijas un pavadoņi.
2299 - Francijā - partizānu kustība pret Islāmu.
2302 - Atklāti jauni, svarīgi Visuma likumi un noslēpumi.
2304 - Atklāts Mēness noslēpums.
2341 - No Kosmosa Zemei tuvojas kaut kas baismīgs.
2354 - Avārija uz vienas no mākslīgajām Saulēm noved pie sausuma.
2371 - Neizsakāmi liels bads.
2378 - Jauna, ātri augoša rase.
2480 - Saduras divas mākslīgās Saules. Zeme mijkrēslī.
3005 - Karš uz Marsa. Planētu trajektorijas tiek iztraucētas.
3010 - Komēta ietriecas Mēnesī. Apkārt Zemei - akmeņu un putekļu josla.
3797 - Ap šo laiku uz Zemes ies bojā viss dzīvais, bet cilvēce varēs aizlikt pamatus jaunai dzīvei citā zvaigžņu sistēmā.

Cerams, ka nepiepildīsies.. ;(

P.S.
http://www.spoki.lv/articles/15139/2/?link...3_pasaules_kars
Elony
Mož derētu parādīt tos viņas pesimistiskos pareģojumus līdz 2008 gadam, kas nepiepildijās? Vai arī viņa sāka pareģot tikai no 2008 gada? rolleyes_a.gif
Sol Invictus
CITĀTS
2046 - Ir iespējama jebkuru orgānu izaudzēšana. Orgānu apmaiņa kļūst par vienu no labākajām ārstniecības metodēm.
2066 - Laikā, kad ASV uzbrūk Musulmaņu Romai, ASV pielieto jauna veida ieroci - klimatisko. Strauja temperatūras krišanās.
2076 - Bezšķiru sabiedrība (komunisms).
2088 - Jauna slimība - novecošana pāris sekunžu laikā.
2100 - Mākslīgā Saule apgaismo Zemes tumšo pusi.
2111 - Cilvēki kļūst par kiborgiem (dzīviem robotiem).
2125 - Ungārijā saņemts signāls no Kosmosa (visi atkal atceras par Vangu).
2130 - Kolonijas zem ūdens (ar citplanētiešu padomu palīdzību).
2164 - Dzīvniekus pārvērš puscilvēkos.
2201 - Uz Saules palēninās kodolprocesi. Kļūst aukstāks.
2221 - Ārpuszemes dzīvības meklējumos cilvēce stājas kontaktā ar kaut ko drausmīgu.
2279 - Enerģija no nekā. (domājams, no vakuuma vai melnajiem caurumiem).
2288 - Ceļojums laikā. Jauni kontakti ar citplanētiešiem.
2291 - Saule atdziest. Uzsāk mēģinājumus iedegt to no jauna.
2296 - Spēcīgi uzliesmojumi uz Saules. Mainās pievilkšanas spēki. Sāk krist vecas kosmiskās stacijas un pavadoņi.
2304 - Atklāts Mēness noslēpums.
2341 - No Kosmosa Zemei tuvojas kaut kas baismīgs.
2354 - Avārija uz vienas no mākslīgajām Saulēm noved pie sausuma.


Šie te lielākā vai mazākā mērā ir suņa murgi, pārējie vēl būtu attāli iespējami vai arī ne sevišķi pārsteidzoši (jauna reliģija ? tas ir kaut kas neiespējams un episks ?)
CityCat
CITĀTS
Mož derētu parādīt tos viņas pesimistiskos pareģojumus līdz 2008 gadam, kas nepiepildijās? Vai arī viņa sāka pareģot tikai no 2008 gada?


Parādi, savādāk mani jau sāk mākt slima suņa murgi, saistībā ar tiem trakajiem pareģojumiem. unsure_a.gif
hellqueen
CITĀTS
CITĀTS
Mož derētu parādīt tos viņas pesimistiskos pareģojumus līdz 2008 gadam, kas nepiepildijās? Vai arī viņa sāka pareģot tikai no 2008 gada?


Parādi, savādāk mani jau sāk mākt slima suņa murgi, saistībā ar tiem trakajiem pareģojumiem. unsure_a.gif


Nu tiešām.
Es arī gribu redzēt.
ils
Jā, varu apliecināt, tāda pareģe ir dzīvojusi, viņa arī ārstēja slimos. Vispār tāds bulgāru Zilā kalna Martas variants. Tikai pasaulē pazīstams, jo viņa arī nodarbojās arī ar pareģošanu. Piemēram, par šo gadu viņa esot pareģojusi, ka notiks atentāti pret četru valstu galvām. Konflikts Indostānā, kas būs viens no iemesliem, lai sāktos Trešais pasaules karš. Pats karš sāksies 2010. gada novembrī, bet beigsies 2014. gada oktobrī. Sāksies kā parastais karš, bet vēlāk tiks pielietoti, gan atom-, gan ķīmiskie ieroči. 2011. gadā ziemeļu puslodē radiācijas dēļ nebūs, ne augu, ne dzīvnieku. Musulmaņi pāri palikušos eiropiešus iznīdēs ar ķīmiskajiem ieročiem.
2014. - praktiski visi planētas iedzīvotāji cietīs no dažādām slimībām kara dēļ. 2016. - Eiropā praktiski cilvēku nav. 2018. - Ķīna - jaunā pasaules lielvara. Trešās pasaules valstis apmainās vietām ar bijušajām pirmajām. 2023. - nedaudz mainās Zemes orbīta. 2025. - Eiropa vēl maz apdzīvota. 2028. - pamazām bada sekas tiek pārvarētas, startē pilotējams kosmosa kuģis uz Venēru. Nu, un tā tālāk.
Līdz 3797. gadam, kad Zeme vairs nav piemērota dzīvei, bet cilvēce pārceļas uz citu zvaigžņu sistēmu.
Jebkurš jau varētu kaut ko tādu izfantazēt. Tāds mans viedoklis.
Bet par to ārstēšanu - cilvēka organisms ir spējīgs uzvarēt slimības arī bez zālēm, tam tikai jādod pareizs uzstādījums. Acīmredzot, viņa to prata. Iedves sev, ka tu kļūsi vesels ar 100% pārliecību un tu kļūsi vesels. Protams, ne jau visos gadījumos. Nevar pieaudzēt kāju, bet var nesaaukstēties, pat ja apstākļi ir baigi.
Mattiass
CITĀTS(ils @ 21.08.2008 00:12) *
Bet par to ārstēšanu - cilvēka organisms ir spējīgs uzvarēt slimības arī bez zālēm, tam tikai jādod pareizs uzstādījums. Acīmredzot, viņa to prata. Iedves sev, ka tu kļūsi vesels ar 100% pārliecību un tu kļūsi vesels. Protams, ne jau visos gadījumos. Nevar pieaudzēt kāju, bet var nesaaukstēties, pat ja apstākļi ir baigi.

Tu gribēji teikt, placebo efekts. Jā, mūsdienās ar to arī ārstē, tad jau var nosacīti teikt, ka viņa nodarbojās ar noteiktas ārstēšanas metodes pielietošanu — parasti ar labiem rezultātiem.

BTW, organismam ir vairaki darbības režīmi, un ekstrēmās situācijās saslimt ar kaut ko dažkārt ir pat grūtāk, nekā ērti sēžot mājās, kad ķermenis ir atslābis.

Runājot par ekstremitāšu pieaudzēšanu — pagaidi tik, drīz zinātne arī reģenerāciju izgudros. Protams, dārgu, bet tomēr. Ja to spēj jūraszvaigznes, tad, principā, arī cilvēka ķermenim to vajadzētu varēt kaut kā iemācīt, kaut vai tikai dažām šūnām un uz laiku. Vienīgais, kas IMO ir pilnīgi neatgriezeniski — ja zaudē galvu. Nu vai galva — rumpi, kāda nu kuram atskaites sistēma.

Pareģojumi izklausās pēc sviesta. Es drīzāk noticētu, ka pasaules karš sāksies no Gruzijas kara, nevis no konflikta Indostānā. Par pārējo — redzēsim.
Sniega Rūķis
CITĀTS(Mattiass)
Runājot par ekstremitāšu pieaudzēšanu — pagaidi tik, drīz zinātne arī reģenerāciju izgudros. Protams, dārgu, bet tomēr. Ja to spēj jūraszvaigznes, tad, principā, arī cilvēka ķermenim to vajadzētu varēt kaut kā iemācīt, kaut vai tikai dažām šūnām un uz laiku. Vienīgais, kas IMO ir pilnīgi neatgriezeniski — ja zaudē galvu. Nu vai galva — rumpi, kāda nu kuram atskaites sistēma.


Šeitan laikam kkas jāpiebilst par cilmes šūnām, kas diezgan labi spēj reģenerēt pat slimas sirds muskuļus, kaulu smadzenes (nu tās kas ražo asins ķermenīšus vai kkā tā). Tā kā viss tik tiešām iet uz to pusi grin.gif smile.gif

Un par vangu - nu, tad tik pat labi var ticēt Nostradamusam. Un (jau saku to kādu piekto reizi) es nezinu no kurienes jūs rāvāt tos gadskaitļus un notikumus, bet es reiz kkur lasīju to pašu, tikai tie bija Nostradamusa pareģojumi. Perfekti tieši tādi paši... Un es nezinu - viņi tiešām vienu un to pašu pareģoja, vai arī kāds muļķa izdevējs viņus ir sajaucis un tgd ir baigais sviests... grin.gif

CITĀTS(JusticeKid)
Te jaapiebilst ka Vanga bija pilniigi akla, vinja kljuva akla kaada negadiijuma laikaa, kad vinju ieraava virpuljviesulii, mazaa meitene(Vangai tad bija tikai 11 gadi)bija shausmaas un juta pie pakausha itkaa kaada uzliktu plaukstu, veelaak ljaudis vinjai ap sho vietu noveeroja diivainu pleevesveida plankumu, tas saglabaajaas Vangai visu muuzhu.Izkljuudama no virpuljviesulja Vanga vispaareeji cietusi nebija toties smagi cietushas bija vinjas acis, taas bija piedziitas pilnas ar smiltiim.

Vai die... un es dzirdēju, ka viņai zibens iespēra.... grin.gif
votivot
2008 - Atentāts pret četriem valdību vadītājiem. Konflikts Indostānā. Tas ir viens no Trešā Pasaules Kara iemesliem.
Kuraa vietaa? Kautkaa nemanu blink_a.gif
2011 - Radioaktīvo nokrišņu rezultātā Ziemeļu puslodē nebūs ne dzīvnieku, ne augu. Pēc tam Musulmaņi uzsāks karu pret dzīvos palikušajiem Eiropiešiem.
Ja jau radioaktiivo nokrishnju rezultaataa nebuus ne dziivnieku, ne augu, tad kaada vella peec ir iespeejama cilveece. Kas vinji kautkaadi specizturiigie pret radiaaciju?Un taalaak jau aziet bshits-welcome to the starwars. Karoch laizjam uz Kjiinu grin.gif
Bizii van Dope

Vangas spējām ticu. Dziedniecībai, spējai sarunāties ar mirušajiem.

Skeptiķi māk tikai apšaubīt to, ko var apšaubīt, un esmu pamanījusi, ka ignorē prātīgus argumentus, turpinādami malt savu.

Par tiem pareģojumiem... Kaut kā neticās. Izklausās vairāk pēc zinātniskās fantastikas vai Holivudas filmas īsa prologa. Taču redzēs ko mums tā nākotne rādīs, ko mums rādīs šis gads.
Trešo pasaules karu negribas piedzīvot, bet to kā pasaule mainīses pēc tam - gan. Kodolieroči, ādas slimības un eiropas valstu izmiršana mani kaut kā nesajūsmina. rolleyes_a.gif

Lime.Green
Es neticu gandrīz nekam, pirms pati neesmu to izjutusi uz savas ādas.
Jancīgi, bet tā nu reiz tas ir.
Mana atbilde: šaubos par to visu!
Esmu lasījusi abas grāmatas par viņu - neko jēdzīgu nesapratu.Drīzāk neticu, nekā tam ticu!
Bjernsone
it visā nozīme ir domu spēkam. ja tici, ka, piemēram, Zilā kalna Marta var apvārdot ūdeni, tad var. medikamentiem arī piemīt "placebo" efekts- ja tic, tad nostrādā, un tas ir zinātniski pierādīts.
Klāra
CITĀTS(Bjernsone @ 20.09.2008 23:52) *
it visā nozīme ir domu spēkam. ja tici, ka, piemēram, Zilā kalna Marta var apvārdot ūdeni, tad var. medikamentiem arī piemīt "placebo" efekts- ja tic, tad nostrādā, un tas ir zinātniski pierādīts.


Nav tā. Vismaz man nav. Es, kad vēl ticēju tām debīlajām kaktu tantiņām, gāju, ticēju, bet redz ka nekā! Gāju pie nākamās un atkal nekā! Tikai 10 Ls par apmeklējumu. grin.gif Tolaik es tām muļķībām vēl ticēju, tā kā nedomāju, ka, ja cilvēks tic kaut kam, tad tas viņam palīdzēs un ja netic, tad nepalīdzēs, vismaz man tā nekad nav bijis. Par zīlēšanu tas jau ir kas cits- cilvēks sevi iekodē, ka tā jānotiek un gaida, kad tas notiks. Pats vainīgs. xD.gif

Ak jā, runājot par Vangu- esmu pa ausu galam dzirdējusi par tādu veceni, bet ne tik daudz lai izspriestu, vai šā tiešām īsta ragana bijusi un baigi visiem ar pesteļiem palīdzējusi, vai tās ir kārtējās pasaciņas un nostāsti.
Viesis_Evija_*
Es vienkārši gribēju uzzināt, kur var vairāk uzzināt par šo Vangu????? wink2.gif smartass.gif yahoo_a.gif
Roviela
Vikipēdijā:
http://en.wikipedia.org/wiki/Baba_Vanga
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2021 Invision Power Services, Inc.