Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Pīķa dāma
Kurbijkurne forums > Citi temati > Noslēpumu kambaris > Mitoloģiskas un noslēpumainas būtnes
Lapas: 1, 2
betty
Runāsim par viņu haha.
Kas jums saistībā ar jamo tantiņu ir atgadijies? biggrin.gif

personīgi man nekas.. un es pat neticu, ka viņa ir kaut gan neesmu mēģinājusi winju sasaukt. pff. kāds ir mēģinājis?
un ja ir palicis dzīvs varētu dot padomu kā izsaukšanas gadijumā no viņas atkratīties.
Mākoņkaķis Aurēlija
nekad nav izdevies,neizdodas un neizdosies. tongue.gif

A varbūt ka eksistē. ermm.gif
bluish_eyes
Esmu mēģinājusi viņu saukt un esmu dzīva.. kaut gan.. njā.. te sākās stāsta neticamā daļa.. Tieši tad, kad sadomājām viņu saukt un viss jau bija procesā kādam no mūsu grupas uzbrauca mašīna.. lēnām un atpakaļgaitā, varbūt tādēļ nekas nopietns nenotika, jo viņu paspējām izraut no apakšas un zēns dabūja tikai dažus nobrāzumus. Ko varēja gribēt.. saucām sēžot uz zemes, pagalmā - tā jau tik pat labi varēja būt sagadīšanās, bet man vienalga.. Vairs ar šīm lietiņām nejokošu!!! ermm.gif
betty
nu jā. dzirdēju ka jamā sabesijusies un sākusi žņaugt kādu. xD.gif un ka vēl kāds pazudis.

pff. kapēc man liekas ka cilvēki vnk sevi iespaido uz to?
WinterLea.
He ir mēģināts, un dzīwa esmu.. tongue.gif
Nu kad izsaucām, istabā bija tumšs.. Viens otru neredzējām, bet pilnīgi jutām ka tepat ir kāds swešs. unsure_a.gif Un pēc tam wienam džekiņam izsita zobu.. grin.gif
A bet wispār man nepatīk wiņa. whistling.gif

jiFFy beLLa*
bluish_eyes
MareRegina nu jā... es Tev pilnīgi piekrītu, taču manuprāt kaudze stāsti par tās kundzītes parādīšanos ir izdomāti u.t.t. utjp.
Par to savu atgadījumu varu teikt, ka tā bija sagadīšanās, taču, diemžēl, no tā esmu iespaidojusies un nevienam viņu neiesaku izsaukt.
Mākoņkaķis Aurēlija
Hmmm...dīvaini,ļoti dīvaini..VIsiem,krui viņu ir sagribējuši saukt,ir dzīvi,bet toties ir iegūti ievainojumi...
Iedarbiniet motoru,VOtson,laiks braukt!

Es nesaku,ka neticu un arī,ka ticu.Šīs lietiņas ir vnk pāri cilvēku smadzeņu robežām. happy.gif
Ouens
es neesmu mēģinājusi, kaut gan doma ir bijusi. Vienkārši pārāk daudz esmu saklausījusies tos stāstiņus. Protams, ka lielākā daļa nav patiesi, bet nepatīkammi tāpat.
Un īstenībā es mazliet ticu, ka var notikt kaut kas ne tā kā vajag, jo par šo tēmu ir stāstījuši arī cilvēki, kuriem VAR ticēt...
Seila
Vot pīķa dāmu personīgi saukusi nekad neesmu, kaut gan vēlēšanās ir bijusi un ne vienu reizi vien. Toties kompāniju ar kuru saukt kopā atrast nekad nav bijis izdevies, bet vienam kā jau mēs zinām nav nemaz tik interesanti un ir daudz bailīgāk.
Uz jautājumu ko iesākt, ja pīķa dāma tomēr ir izsaukta un ir sākušās visādas likstas atbildēšu pat nekad nesaukusi šie kundzi. Iesaku steidzami doties pie kāda dziednieka vai zīlnieces (Tikai izvēlēties patiešām zinošu cilvēku)
Bet pilnīgi nopietni runājot tad tie gadījumi, kad viņas dēļ kāds esot pazudis vai arī, kaut kas noticis nav nemaz tik reti. Vienkārši cilvēki sevi paši tā nostāda, ka ai kaut kas notiks...un parasti tieši tāpēc tas arī notiek.
Tējas Tantiņa
njaa... emsu dzirdeejusi tikai staastus un ar to man pietiek lai to nemeegjinaatu, un pat nedomaatu par to... unsure_a.gif bish bail sametaas, bet tas taa... nu vnk es neiesaku nevienam to dariit...
·spid·
pati neesmu megjinaajusi bet domaaju ka reizem sanaak izsaukt. cilveeki kas vispaar taadaam lietaam tic to arii var izdariit un vinjiem tiesji gadaas visaadas spokainiibas. zinu daudzus staastus no draugiem.

un manupraat tie cilveeki, kas tam tic un to ir dariijusji, arii ir dariijusji citaadas mistiskas lietas, tapeec vinjos varbuut ir sakraajusies sjiii energjija un piikja daama/ melnaa daama arii atnaak.
Minki
Domāju, ka ne mazums cilvēku ir dzirdējuši par atgadījumu pirms kādiem .... nez` cik gadiem, kad kādā vasaras nometnē pēc dedzīga garu saukšananas seansa ("garu" vidū bija arī Pīķa dāma) naktī tika nožņaugta meitene, kurai nākamajā rītā uz kakla bija atrastas interesantas "pēdas" .... Patiesība vai nē - nezinu. Noteikti stāsts, gājis caur tūkstošs mutēm ir stipri vien izpušķots un mainījies, bet lietas būtība tāpat paliek skaidra - ar tādām lietām vnk nevajag jokot un Pīķa dāma jau nu noteikti nav tā, par kuru vajadzētu tāpat vien runāt vakaros! wink.gif Ņemiet vērā!
eardstappa
Mineeta tantinja nav jauka, nemaz.
tiem,kas sauc garus, t.sk. arii pikjadaamu vai zaljoteetinju vai nezkoturveel, jaapatur praataa, ka otherwold (eee... citpasaule?) nav tada jauka zaljo pljavu un miera valstiiba. Lasot postus, atcerejos savu jaunibu un to, ka/kaa peec shadas minetas tantes sauksanas gadiem (gariem gadiem) nevareju no citpasaules iemitniekiem atkratiities.

Vinji nebija miiliigi, nemaz. Vel tagad man uz kjermenja ir reetas un katru reizi, kad tuvumaa kads no shamejiem, man paliek riktigi nelabi, ja gadas biezaaks shamejais, i vemt ir naacies.

Un.. zilnieces un citi meediji tikai padara lietas veel sliktaakas. Jo vinji darbojas ar to pashu otherworld materialu un labakajaa gadijumaa piekabina veel vienu garu jau esoshajai bagaazhai.

Mana atbilde buutu - izveeleties tiesham vairs ar shamejiem neielaisties nekadas darishanaas un mekleet patverumu pie Kristus. Var iztikt bez bazniicam, taas nav tik svariigas.
Parvati Patila
pati neesmu meeginajusi, bet zinu taadus kas ir viniem sanaaca izsaukt, bet tas slikti beidzaas...itkaa vina saakusi pleest traukus, skapjus, galdus u. c. blink_a.gif nelaavusi guleet peec staastiitaa diezgan briesmiigi, bet kaut kaa negribas ticeet! huh.gif
Mauvaise Mademoiselle Blanc
Ok.
Neesmu mēģinājusi.
Gribētu.
smile.gif

p.s. Vairāk stāstus par Pīķa dāmu lasiet "Spoku un blēņu stāsti maziem bērniem" .
Hikari
Uj, ka biju pavisam maza, mēs ar draudzenēm saucās pīķa dāmu, taču atceros, ka viena nobijās un saplēsa kārti, a mēs saucām pēc metodes, ka ir vajadzīga pīķa dāmas kārts. Godīgi sakot, zinot, kas tik šajāpasau.e ir iespējams, ticu tādas dāmas eksistencei, tikai šaubos, ka viņa tā vienkārši nāks un rādīsies tad, kad viņu pasauks un, ja arī parādīsies, nebrīnīšos, ka noraus j7ums visiem galvas- galu galā- Jūs būtu apmierināti, ja jūs iztraucē pilnīgi par kaut kādām muļķībām kādā svarīgā nodarbē? laughing.gif
betty
galvu noraus? omgwtf.. viņa ir tik spēcīga? vai vnk apkārt sāks lidināties naži. nu es vnk.. vnk.. neticu. :| viņai. un tam ka tur jāzīmē, 3x kkas jāsauc & jāplēš. nu žēl man tās kārts. wink.gif
Tok'ra
Man ir jautājums spiritisma ekspertiem - kā īsti radās šis mīts? Visās malās runā, kaut gan, nekur literatūrā (kārtis šoreiz neskaitās) neesmu šo pīķa dāmu sastapis.
...sad angel...
Njaa, atceros. Vienu dienu atsprinģoju uz skolu un klases čiksītes sāka stāstīt šitos prikolus par Pīķa dāmu un citiem izsaucamajiem fruktiem. Piem, bija kaut kāds tur rūķītis un vēl kauč kādas kristāla kurpītes un so on.
Pati neesmu saukusi un nesaukšu. Es tomēr esmu baigi bailīga tongue.gif
Atceros, ka tos stāstiņus saklausoties es pēc tam ar aizdomām skatījos uz omes lielo spoguli, jo tai txtā, ko man stāstīja, izsaukšanai vajadzēja spoguli. Tā tante tur it kā parādoties smile.gif
Patriote.
Patiesībā es piekrītu, ka nav ko tramdīt tādus garus, vlens vien zin kāda aura pēc tam ap tevi izveidojas. Tāpēc jau ir tādi nelaimes putni utt. Vispār šī tēma ir ļoti plaša. Protams arī pati esmu saukusi, bet man nekad nav bijis bil, vnk uz visu noreudzījos skeptiski un uzslēdzu gaismu pasakot ''man likās kāds nāk'' negribēju vnk sabendēt savu dzīvi, turpmāk vienmēr izvairos ..pārāk daudz to nostāstu un sakritības... silent.gif
Hermija
Es nezinu, es esmu vairākkārt mēģinājusi, bet nekas nav sanācis...

Protams, ka draudzenes ir stāstījušas par to, kā viņām tas esot izdevies un kā viņām Pīķa dāma iecirtusi asiņainu pļauku, bet nekas nav pierādījies...
foks
Mes ar draudzeni esam saukussas pat ar sveceem kaartiim nekaa pat nekaa divaina.
Un es vel smejos jo taa man izdevaass nobiedeet draudzeni un arii vinna sauca es biju klat un nobiedeeju vinnu (vakar)
Rain
Es arī esmu tiešām daudz par viņu dzirdējusi un domāju, ka daudzi no tiem stāstiņiem ir izdomāti, lai tikai butu kaut kas bailīgs ko pastāstīt ( piemērs: "Divas meitenītes slimnīcā runāja par Pīķa dāmu un no rīta viņas tika atrastas, sagrieztas sīkos gabaliņos!". Tas piedevām ir man pašai kā dzīvai stāstīts) .
Daudzos citos gadījumos cilvēks, viņu izsaucot, noteikti iespaidojis sevi, ka kaut kas notiks, tas būs kaut kas šausmīgs un tad viņam arī uztraukumā un bailēs licies, ka kaut ko redz.
Es nekādā ziņā nenoliedzu to, ka pīķene patiešām pastāv. Daudzi gadījumi, kad viņa parādījusies noteikti ir patiesi.
Kā īsti radies mīts par Viņu? Nu, vecās pilīs jau spokojas melnās dāmas. Domāju, ka tādu izsaucot, viņa arī atnāk, un tā tad arī ir mūsu Pīķa dāma. Citu ideju pagaidām par to nav.
Jā, starp citu, gribētu viņu izsaukt, tikai vienai bail, un arī kompāniju, kas būtu uz mieru to darīt, savākt noteikti nevarētu. Turklāt, papriekšu noteikti būtu arī jānoskaidro, kā atkal tikt no viņas vaļā.
Domāju, ka cilvēkam, kuram radusies problēma ar pīķeni, vajadzētu iet vai nu pie kāda dziednieka, vai uz baznīcu.
anhela
Esmu vairākas reizes un viskautkādos veidos mēģinājuši izsaukt viņu,bet tā arī nekas nav sanācis. ermm.gif
negative
Es pati neesmu saukusi,bet ap muusu skolu tinaas kipa ''legenda'',ka cik tur gadus atpakal viena meicha skolas pagrabaa gribeejusi izsaukt piikja daamu.Izsauca un...vina kipa atnaaca,gribeeja noznaugt to meiteni,bet taa meitene kaut kaa izluudzaas un vina tika sveikaa ar lielu piikji uz muguras...Piikja daama esot piekodinaajusi,lai pagrabaa neviens vairs neejot,ja kaads ienaaks,tad skola nozudiis kopaa ar visiem skoleeniem un uchukiem.Un taa arii sho pagrabu aizsleedza ciet,meitenei peec katras stundas pie sola meetaajaas piikja kaarts.Pagrabs joprojaam ir ciet un netiek taisiits valjaa.Bet kas zina... whistling.gif Sito mums staastiija ucene.
irbīte.
Nu jā... pati neesmu saukusi, bet nav tā ka neticētu vai ticētu.. Vienkārši negribu ar tādām lietiņām riskēt. Ja nu tomēr ir..? Tad gan...
invisible_conch
saukusi neesmu...laikam pārāk bailīga,bet tomer negribu riskēt....ja nu tāda dāmīte tiešām pastāv?šaubos vai viņa atnāks un sacienās ar cepumiem....īstenībā bija tāda reize,un kompānija sīču,kas gribēja šamo kundzīti izsaukt....katrā gadijumā,no gribēšanas ar viņiem nekas nenotika....
Bet vispār negribās ar visiem gariem,bezjēgā pīties....Nekas labs,jau tik un tā nenotiks,ja šamo pasauks...
Es neapšaubu viņas eksistenci,un pat,ja viņas nav,es negribu pārbaudīt,vai tiešām šāda Pīķa Dāma pastāv,ko viņa darā u.t.t.
shocked mouse
brrr...neesmu saukusi un i netaisos! silent.gif mani visi tei staatsinji tomeer kautka abissk biedee...Un neveelos sev sabendeet visu dziivi!
Flare
Atceros ka otrajā un pirmajā klasē visi par viņu stāstīja šausmu stāstus grin.gif Bet tagad man vēl viena meitene joprojām mēģina ieskaidrot ka viņa patiešām tāda ir. Pati izsaukusi neesmu, un godīgi sakot arī nemaz negribētu. Īsti nevaru pateikt, vai ticu vai nē.. Nu ne šis ne tas..
Bizii van Dope
Nē, saukusi neesmu. Un netaisos. Neesmu jau traka. pinch.gif Jo domāju, ka Pīķa dāma pastāv un netaisos iekulties nepatikšanās, ja tiešām izdotos.
xbloodyangelx
esmu saukusi un nekas nenotika smile.gif) hi hi man liekas, tas ir tikai izdomaajums tongue.gif
nenuil
neesu saukusi - nav bijusi izdevība. un pat ja būtu, diez vai to darītu. esmu pārāk bailīga un ticu, ka kkādi gari jau ir. negribu izsaukt naidīgi noskaņotu. bet diez vai man izdotos visp kko izsaukt, kur nu vēl Pīķa dāmu. un ja izsauktu, nedabūtu vēl prom. ar šitādām lietām jābūt uzmanīgam, jāsagatavojas visam, jābūt gatavam un jāzina kā Pīķa dāmu var atkal dabūt prom.
Nemriona
Nu, anhel, es tavā vietā negribētu zināt. unsure_a.gif

Bet par to pīķa dāmu... Saukusi neesmu un arī netaisos. Pārāk daudz stāstus esmu atklausījusies un pārāk daudz mani līdzcilvēki ir pieredzējuši, lai es kaut ko tādu mēģinātu.
Kā piemēru varu minēt savu klasesbiedreni. Tolaik bijām sastrīdējušas un sagdījās, ka mani viņa neielūdza uz savu dzimšanas dienu. Un labi ka tā...
Tovakar viņas visas sagribēja izsaukt kādu mošķi. Viss beidzās ar to, ka viņām parādījās zaļais rūķītis vai kas tamlīdzīgs. Bija dīvainas ēnas aizdurvē. Skanēja dīvaini trokšņi. Bija dzirdami soļi, kad neviena cita nebija mājās.
Vienvārdsakot ēnas gan pazuda, taču pārējais palika. Piedevām tiem spokiem, kas jau no aizlaikiem bijuši manas draudzenes mājās klāt nākuši arī šie ķēmi.
Atzīstos, šim stāstam sakars ir vien ar visiem mošķiem kopumā, taču šā vai tā palika neomulīgi klausoties, kā viņas visas stāsta man par saviem murgiem.

Vēl cits atgadījums bijis ar manu māsīcu laukos. Savākušies vesels bariņš un saukuši to veceni. Durvis aizcirtušās, logi arī. Sveces, kuras viņi bija iedeguši, nodzisušas un vienā istabas stūrī parādījusies melna ēna. Visu klieguši un pārbijušo skrējuši ārā pa durvīm. Sākumā nevarējuši attaisīt un beigu beigās tomēr kaut kā izkūlušies ārā. Neko daudz par šo atgadījumu nezinu... Māsīcai nepatika par to runāt.

Ir jau bijuši vēl ļoti daudzi atgadījumi, taču mans spriedums peč tiem visiem ir bijis viens - nu netaisos es neko tādu saukt. Man ir labi arī tāpat. Ticu es viņai un ticu tiem citiem mošķiem, taču negribas man sagandēt savu dzīvi...
anhela
es esmu viskautkādos veidos mēģinājusi izsaukt, bet nekad nekas nesanāk! bet tik un tā, satraukums jau bija! vienreiz mēs laukos, pagrabā gribējām ar draugiem izsaukt balto rūķīti! pēc tam skatamies - kaut kas balts nāk uz mūsu pusi! mēs bļaudami izskrienam laukā no pagraba un ieraugam, ka tas ir tikai baltais suns Čapis... laughing.gif
Spītniece
Pastāv un kā vēl pastāv, to tās dāmas ir jāuzmanās, viņa var uzsūtīt šausmīgas slimības vai pat nāvi.Fuj.
dzonsy
nju esmu saukusi...un ir aerii izdevies...ar lielaam sekaam...toreiz manai draudzenei vinja saskraapeeja visu kaklu un gandriiz nozmaudza mani...un tas tikai tapeec ka vinjai uzdotais jautaajums nelikaas paaraak svariigs...tapeec neiesaku saukt piika daamu
Blaaksh
Man bailīgi palikās, fuj vairs nestāstiet...grin.gif PRETĪGI. Es saku kā ir - tikko aizkars sāka šūpoties, tad kad lasīju...grin.gif GODĪGI un ārā apgāzās tāda kā nojumīte, bet no vēja... Un es lasīju šo.. brrr.... grin.gif
wipiii*
nē,saukusi neesmu.un arī netaisos.negribu izaicināt likteni.kāda jēga bojāt savu dzīvi,auru,karmu vai vēl kaut ko?

jā,un es ticu viņiem.nopietni.

un es neiesaku citiem šos garus izsaukt.vienkārši muļķīgi...
Sarkanais Krūšturis.
Viss,ko mēs saucam par ''pārdabiskajām būtnēm'',pastāv!
Jo nav jau teikts,ka ne...
Tas,ka cilvēks netic,nav nekāds arguments tam,lai kkas nepastāvētu!
Un Pīķa dāma ir pat ļoti reāla!
versache
Nja pīķa dama pastāv, jo pats ar dažiem sev zināmiem cilvēkiem esam to reiz izsaukuši.Un kad to izdara tas nau nekas patīkams.Un jārēķinās ir arī ar to kas var notikt pēc viņas izsaukšanas.Tas ir vai nu kā ju minēja nāve, slimības.Vai nu arī traumas, bet traumas diezgan pasmagas.
Kaķurēgs
Cik es esmu dzirdējusi visa tā izsaukšana notiek pusnakts laikā. Dāma nav vienīgais no kā var nobīties šajā nakts stundā!:)
arbeth
Pīķa dāma. Protams, ir dzirdēti daudzi šausmu nostāsti. It īpaši par visām tajām zīmēm, kuras parādījušās pēc pīķa dāmas izsaukšanas [respektīvi melni pirkstu nospiedumi uz ādas & etc.].
Personīgi pīķa dāmai ticu, tikai nekad neesmu izsaukusi. Ir gribējies. grin.gif Nav gadījies. Iesaku to arī nedarīt. Galu galā- ar tādām lietām nejokojas, pat ja arī šīm lietām neticat. ermm.gif

Gribētos par to kaut ko vairāk uzzināt...
sawlux
M'es ar druzku suacaam un uzzimeejam uz spogulja kaapniites ar lupeni un taads melns punktinjsh naaca lejaa pa kaapneem bet mees vinjas taas kaapnes aatri nodzeesaam un viss bija galaa....nu bet tad mees aizbeegaam bet nevienai nekas nenotika....karo4 mums abaam bija bail ohmy.gif
juliens
Cik nu es esmu meegjinaajis gluzhi peec graaamatas nav bet taa jau notiek.Peec tam ir totaals besis....
Andžiks
Kāds var paskaidrot kā šo Pīķa dāmu,jebmelno dāmu pareizi izsaukt?
Vai vismaz nedaudz pateikt kā viņu izsaukt?? rolleyes_a.gif
Demigod.
CITĀTS(Alchemy @ 12.11.2006 22:51) [snapback]1062235[/snapback]

Piķa dāma. Hmmm. Dāma, kas iekrita piķī un kopš tā laika nav redzēta? :>

ha ha! laughing.gif vo, i labs.
manas pirmās domas, kas nāca prātā ieraugot virsrakstu - piķa dāma? wtf?.

bet manas domas [absolūti bez plaģiātisma] - kaut kāds arbūzs.
maichestera
Manuprāt tā ir bērnu folklora,tāpat kā rūķīši,sarkanās rokas...
Bet ar garu izsaukšanu gan nevajadzētu muļķoties,tas var slikti beigties-nu,atsauksi Tu viņu šurp,bet pēctam..
Kā aizsūtīsi atpakaļ,kā kontrolēsi?
Roviela
Es arī domāju, ka tā ir bērnu folklora. Ir taču tik interesanti tumsā bariņā sēdēt un stāstot visādas briesmas baidīties kopīgi.
Nav nekādu pīķa dāmu, rūķīšu utt. u.tjpr. Bet tie, kas to zin, mēdz jauki izklaidēties gādājot pārdzīvojumus lētticīgajiem. smile.gif Tieši tāpat kā ar spiritismu. Lētticīgo bars, kas laba iluzionista vadībā sēž un izklaidējas.

Vēl es tā padomāju - kāda nelabā pēc visiem tiem izsaucamajiem būtu tā, pēc katra iedomām, jānāk? Bet, ja tiešām ir jānāk piespiedu kārtā, tad es iedomājos, cik tie gari ir šausmīgi nikni par to, ka kaut kādi nejēgas viņus traucē. Es būtu nikna, un tas vēl maigi teikts. silent.gif
Vārdu sakot - ja tādu garu nav, tad nav jēgas māžoties, bet ja ir, tad dabūsiet uz galvas kaut ko tādu, no kā pēc tam netiksiet vaļā. Kaut ko ļoti niknu, lai cik teorētiski miermīlīgs nebūtu tas, ko saucāt.
karralá
Ar draudzeni kaut kādā ceturtajā klasē mēģinājām izsaukt - saklausījāmies pasaciņas no paralēlklasniecēm(un ne tikai) un dikti iespaidojāmies. Nekas nenotika, tikai vareni nobijāmies no mašīnas lukturiem, kad mana mamma brauca mājās(bija tak vakars!). grin.gif
Nekas nenotika. ermm.gif Viss beidzās ar marķiera apzīmētu galdu, rokām un skapi. Lol. Bet bija jautri! Nākamajā dienā gan viena otrai acīs nespējām paskatīties, bet tās bija feinās atmiņas. happy.gif
stindzis
dzirdējis visus jūsu neinteresantos atgaijumus man liekas ka tā ir vienkārša mazu bērnu baidīšana grin.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.