Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: (Viduszemes krogs) Nosaukumu konkurss!
Kurbijkurne forums > Pasaules > Viduszeme > Viduszemes krogs > Arhīvs - Viduszeme
Nimue
Šajā sadaļā vari diskutēt par visu, kas attālāk saistīts ar Tolkīna darbiem. Iesūtīt ziņas, jokus (atbilstošajos pavedienos), diskutēt par mūziku vai mākslas darbiem, veidot viedokļu aptaujas.

Šobrīd sadaļas nosaukums ir "Viduszemes krogs".

Ja tev šķiet, ka šīs sadaļas nosaukums nu nepavisam nav tas labakais, kāds šai sadaļai varētu būt - droši, publicē savas versijas šajā pavedienā. Vai, ja vēlies tās līdz balsošanai (ja tāda būs nepieciešama) paturēt privāti - nosūti savu ideju man vai Erasmus.


Ja tevis piedāvātais nosaukums tiks izmantots, saņemsi īpašu apbalvojumu zem sava vārda (līdzīgi kā Forums 2005 balsojumu uzvarētāji). Par precīzu apbalvojuma definīciju vienosimies individuāli.
Lūdzu neapspriest esošā šajā pavedienā sadaļas esošā nosaukuma vai citu piedāvāto nosaukumu īpašības. Tiek pieņemti gan aprakstošie nosaukumi (Kā "Diskusijas par Tolkīnu" vai "Tulkotājiem"), gan poētiskie, no Tolkīna darbiem aizgūtie (kā "Gondolīna-Apslēptā pilsēta")
Moderatori patur tiesības dzēst nepieklājīgus nosaukumus un, savstarpēji apspriežoties, izvēlēties, kurus no nosaukumiem izvirzīt uz balsošanu.
eyedam
Mans piedāvājums gan bija arī BM, turklāt tas nemaz nav īsti mans piedāvājums, bet izdomāju tomēr iesūtīt arī šeit, citādi izskatās, ka neviens neko nepiedāvā. (Bet tā taču, protams, nav, vai ne? Visi tikai sūta Nimuei un Erasmum privāti.)

"Viduszemes krogs" vietā es piedāvāju "Spraunais ponijs" (tas, kurš Virpils traktierī). Sanāk zināmā mērā analogs "Caurajam katlam". smile.gif

Jānis
Grims
Tik tāds sīkums, ka mums nevajag analogu caurajam katlam.
eyedam
CITĀTS(Nimue @ 23.01.2006 22:53) *
Lūdzu neapspriest esošā šajā pavedienā sadaļas esošā nosaukuma vai citu piedāvāto nosaukumu īpašības.

Analogs nosaukuma ziņā, nevis satura ziņā, ja tu tā biji domājis.

Jānis
echo3
Taverna "Efejas zars"

(Krodziņš Hobitonā "The Ivy Bush". Nosaukums nenozīmē neko citu, kā Anglijā ļoti populāru zīmējumu uz krogu izkārtnēm. No tā arī cēlies.)
Mattiass
Varbuut Hobitonaa esoshais krogs "Pie Zaljaa Puukja"? rolleyes_a.gif (piemineets Hobitaa, kur sapulceejaas ruukji ar hobitu vienpadsmitos no riita pirms doshanaas celjaa).
Phoenix
Manuprat visatbilstosakais nosaukums butu "Rivendella", jo Rivendella taku ir miera sala nezeligaja pasaule, tur pulcejas Vidusszemes spozakie prati, lai diskutetu, un rastu kopigas atbildes uz muzigajiem jautajumiem. Par krodzinu es iebilstu, jo kroga parasti cilveki sastopas lai atpustos un izklaidetos (pirms tam pamatigi panemot uz sirds), bet Rivendella valda patikama, mieriga atmosfera!
Nu tadas ir manas domas.
Kira m.emo.ria
CITĀTS
Manuprat visatbilstosakais nosaukums butu "Rivendella", ...

Nju man kawt kā nepatīk. Izlasot tavas domas daļēji jāpiekrīt, bet krodziņš... Nju tas tā kā ... (Es neprotu savas domas ietērpt vārdos... ) arī tagad "Viduszemes krogs" nevis "Rivendella"... Tomēr jaw mazliet pierasti ne?
Atēna
domaju ka deretu ''Gredzena stasti'' vai ''Frodospriede'' varetu ari ''Tolkinspriede'' (atvasinajums no Entuspriedes)
brego
Spraunais Ponijs
DarkJedi
Man tikai ienaaca praataa vairaakas idejas sadaljai ''Arhiivs - Viduszeme''. Tiesa tam nekaads nosaukums netika jautaats.

Tad nu mani dazi ashie varianti


Viduszemes senaas runas
Senaas ruunas
Aizmirstie tiistoklji
Senie tiistoklji
Aizmirstaas ruunas
Veestures meeslaine


Savukaart sadaljas nosaukums ''viduszemes krogs'' man liekas visnotalj atbilstosh, jo krogaa laudis runaa par visu, savukaart nosaukumaa ietvertais vaards viduszeme sahaurina attieciigi lidz Viduszemes plaapaam. Vieniigais analogs kas naaktu paraataa buutu ''Tirgus laukums'', tachu Vidusszemes krogs sciet gana labs.
Kristy Light
Īsti nezinu, bet man liekas, ka nosaukumam vajadzētu atspoguļot tiešu domu lai uzreiz saprastu par ko te runāts...
piekrītu priekšlikumam Gredzena stāsti, bet mans variants...varbūt tomēr krodziņš, bet varētu būt arī...

Bilbo bibliotēka

Frodo un Sems

...bet nekas nekaiš arī Vidusszemes krogam, tikai uzreiz nevar saprast par ko īsti šajā sadaļā jārunā, un ko tur apspriež...

manuprāt vissaprotamākais nosaukums būtu- Dalienas stāsti u.tml
Viesis_rorijs_*
Kaa buutu ar Arnoru! Gluži kaa zudusii valsts!!!
Elderons10
Varbut varetu ''VISS PAR GRADZENU PAVELNIEKU'' bet ja vaig isak tad ''VISS PAR LOTR''(piedodiet par garumzimem,es vinas nevaru uzrakstit sad.gif )
brego
Nu, ja reiz foruma ir Caurais Katls, tad kapec pec analogijas nevar veidot Spraunais Ponijs?
gratia
man ar ļoti patiktu Spraunais Ponijs.
šausmiņa
man ir trīs varianti ---> "Frodo pasakas" vai "Frodo stāsti", vai varbūt "Viduszemes stāsti"?

Sol Invictus
Tad jau labāk būtu ņēmis Bilbo grāmatas nosaukumu (laikam Turp un atkal atpakaļ)
šausmiņa
"Pipins jums grib kaut ko pateikt"
vai
"Šīras takas" /// latviski būtu "Dalienas takas"
Hobbits
Es par Sprauno Poniju!
washulis
hobits tail, jeb hobita stāsts... ? man vēl patika ideja kas te jau izskanēja---> there and back again (turp un atkal atpakaļ) wink.gif
Andyeller
Kā būtu Hobits Fairytale //// Hobita pasaka?
Beppo
Lai nu paliek Viduszemes krogs, vecus un labi "iestāvējušos" nosaukumus nav prātīgi mainīt bez īpaša iemesla.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.