Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Enidas Blaitones stāsti
Kurbijkurne forums > Citi temati > Flarišs un Blots > Bibliotēkas plaukts
Lapas: 1, 2
Zobena iznēsātājs
Kā jums patika Enidas blaitonas grāmatas
Piedzīvojumu sala
Piedzīvojumu pils
Piedzīvojumu ieleja un
Piedzīvojumu jūra?

Man šīs grāmatas ļoti patikās. Kā jums?
Ģitārmeiča
man, veel mazai esot, visas shiis graamatas tika sapirktas un visas no E.Blaitones seerijaam arii izlasiiju. diemzheel no shiis seerijas tikai pirmaas divas vareeju izlasiit, bet taas man ljoti patika!!! grin.gif
lithium [ kariii ]
NU man jau vispār bija licies, ka tāds pavedien par piedzīvojumu pili un salu bija bijis, tikai nevarēju atrast. Lai nu kā grāmatas (pirmās divas, jo tās pārējās neesmu lasījusi) daudz maz normālas, tkai lasīju tās kad man bija kādi 11 vai 12 gadi un toreiz daudzās vietās likās visai garlaicīgas, betn ukopumā bija ok, tikai sižets varēja bū saturīgāks.
Zobena iznēsātājs
Mjā, grāmatas Piedzīvojumu jūra un Piedzīvojumu ieleja iznāca tikai šogad. Es šinīs grāmatās nebiju īpaši sajūsmā par to, ka tur ir pārāk liela aizraušanās ar putniem.
lil`skater
Aaaa, veel ir Piedziivojumu ieleja un Piedziivojumu juura? Man shiis graamatas jaaizlasa, Enida Blaitone ir nepaarspeejama un baigi labaa rakstniece es lasiiju ljoti daudz vinas graamatas, juus kaads lasiijaat visu Nosleepumu seeriju?
Eiše
Es lasiju divas sērijas... Nevis grāmatas, bet sērijas... Tad, kad man bija 11 gadi... Man tīri labi patika, bet uz pārlasīšanu tomēr neparakstīšos - bet ja kāds iedotu - tad droši... grin.gif
Mērija
Es, žēl gan, neēsmu lasijusi, bet citas viņas grāmatas gan esmu!!! sad.gif
Tās kuras esmu lasijusi man ļoti patika!!! grin.gif
lady_valea
Kaut arī grāmatas domātas jaunākiem bērniem, man viņas ļoti patīk. laughing.gif Esmu izlasījusi noslēpumu sēriju un 3 grāmatas no piedzīvojumu sērijas.
Ak jā. Kaut kad sen, sen televīzijā rādīja seriālu, uzņemtu pēc piedzīvijumu un noslēpumu grāmatu sērijas.
aFēra
Esmu lasījusi piedzīvojumu pils un piedzīvojumu sala. Grāmatiņas tā tīri neko, man patikās, tomēr viņas tā īpaši ne ar ko neiespiedās atmiņā.
Ledene
Es esmu lasījusi un pārlasījusi visas sērijas grāmatiņas pirms apmēram 3 gadiem. Labu labā lasāmviela pirms gulētiešanas vai, ja gribas atslābināt galvu, neko īpašu nedomājot. Aizraujošas, smieklīgas, noslēpumainas, līdz pēdējam brīdim nav ne mazākās jausmas, kas sekos tālāk..wink.gif
tiigjeris
nosleepu mu seerija ir baigi forshaa. paarlasiit gan man kaut kaa negribaas, bet taapat diezgan labi atceros, par ko tur bija. taas piedziivojumu gan man ne iipashi. nezinu, vnk nav tik labas . bet taas jau tikai manas domas.

savukaart nosleepumi - vnk reaali. cool.gif
spāre
man tās grāmatas ir jau no kādas ceturtās klases, ja nemaldos, bet es vēljoprojām mēdzu tās šad tad pārlasīt, jo man šausmīgi patīk, tur ir kaut kas tāds burvīgs, varbūt, tas, ka tās ir uzrakstītas tik sen, bet liekas tik mūsdienīgas rolleyes_a.gif
Enida Blaitone ir mana mīļākā rakstniece whistling.gif
Bille
man ljooti patiik.. vinjai ir veel 2 graamatu seerijas.. laikam katraa pa kaadaam 5-7 graamataam.. laikam gandriiz visas vinjas graamatas esmu izlasiijusi
mazā peciņa
Vui. Atceros, kā man šīs grāmatas ļoti patika. Es lasīju kā traka. Visas lasīju. Ļoti patika. Arī filmas skatījos.

Man vienmēr ir patikuši tādi stāsti, kur ir kā detektīvstāstos. Kā arī es lasīju "Noslēpumu sērijas", kur bija mērkaķītis Mērmala. Un, man liekas, ka bija vēl kādas sērijas.

Bet kopā - patīkama jaunība ar šīm grāmatām happy.gif.
Hikari
Es savā laiklā lasīju citas Enidas Blaitones grāmatas, jo viņai bija 'tā sērija pr tiem jauniešiem, kas tur visu atriusināja, taču tas bija sen... whistling.gif
Visumā, es ļoti cienu šo angļu rakstnieci- viņa drukā patiesi labi un ļoti aizraujoši!!! grin.gif
Riame
Man visas tās grāmatas vēl joprojām ir mājās un man tās reāli patīk!!! smile.gif
Viņas ir tik ļoti aizraujošas!!! Es tās pārlasu regulāri! Mīļākā ir "noslēpumainais skrandainis"!
Ného
grāmatas gan bija interesantas, arī tā "noslēpumu" sērija, bet man nez kāpēc labāk patika filmas un seriāli, kas bija pēc šim, vai arī ļoti līdzīgām grāmatām uzņemti
Švilpaste
Es šīs grāmatas izlasīju,kad man bija 9 gadi. Ja pat tad tās likās nedaudz bērnišķīgas, tad tagad jau pavisam. unsure_a.gif Enidas grāmatas, manuprāt der mazākiem bērniem
Ariona
Nu tās visas lasījusi neesmu, laikam tikai piedzīvojumu salu un pili, tas gan bija jau pirms krietna laiciņa, bet vispār man tīri labi patika.
Vīslis
Piedziivojumu seerija ir lojti interesanta... Enida Blaitone ir lieliska autore... Nosleepumu seerijaa es neesmu lasiijis ''Nosleepumainaa pils'', bet paareejass graamatas man arii shkjita interesantas
Seila
Pirms pāris gadiem, kad staigāju uz biblioteku gandrīz katru dienu, biju izlasījusi visas šīs sērijas grāmatiņas un jāatzīst, ka nespēju no tām atrauties nost. Tomēr nesen pamēģināju viņas atkārtoti palasīt un sapratu, ka sākotnējo efektu neatgūt. Vairs viņas man tā nepatika. Kaut gan ja ir nepieciešamas, kaut ko iedot palasīt bērniem vai ieteikt, tad pirmā vietā es liktu tieši Enidas Blaitones grāmatas
Bille
vinjai laikam ir 3 seerijas... visas diezgan vienaadas.. es tieshi vakar panjeemu vienu graamatu paalrashiishanai.. nu vienaadas...
grapefruit
Mmm, kad biju maza, man ļoti patika viņas piedzīvojumu stāsti. Lasīju kā traka. Lai gan līdzīgi kā citos, tomēr kaut kas tāds ir, kas pievelk. Man patika un patīk (kaut viss jau laikam izlasīts un nepārlasu gandrīz nekad, jāatzīst, ka nebūtu arī īstas vēlmes vēlreiz lasīt šo sēriju, bija interesanti, bet tikai piemajai reizei).
Alehandro
Kad ari es biju mazaks man loti patika tas gramatas. Tagat iznaca tas divas jaunas. Tas ari izlasiju un nevaretu teikt, ka bija loti sliktas. Man vispar patika.
Princesīte
Nu man jau arī patīk viņas grāmatas.UN nu jau jauna ir arī Piedzīvojumu kalns smile.gif
LiL'Witch
lasiijusi esmu tikai pirmo un otro. abas ljoti, ljoti patikaas... forshi piedziiviojumi... grin.gif
Ledene
Esmu lasījusi un pārlasījusi, jaukas grāmatiņas, kas izklaidē un liek arī palauzīt galvu par noslēpumiem. Tagad tās mācu lasīt jaunākajam brālim grin.gif.
Namoo the Jellyfish
Pareizajā vecumā tās ir vienkārši burvīgas. Piedzīvojumi, ceļojumi, detektīvmīklas, jautri sižeti, ko pārveido vēl jautrākos seriālos. (ē nupat atcerējos, jāatprasa Daigai ''Noslēpumainā sala") Piedzīvojumu sēriju gadījās izlasīt tikai nesen, nedaudz par vēlu, bet agrāk tā man būtu patikusi, tagad tas, ka redzi visus pārspīlējumus un sižetu atkārtošanos bojā visu prieku. Taču agrāk... Man tiešām bija uztaisīts alfabets uz a4 lapām gadījumam, ja pretējā 9stāvenē būtu kāds ieslodzīts. laughing.gif
saulove
Visi tik daudz zin par šīm grāmatām. Man gandrīz vai kauns, ka neesmu lasījusi.
Nu es pusaudžus un bērna gados izlasīju visus A.Dimā, V.Igo, Londona un A.Grīna romānus. Tie man patika.
MooN fLoWeR
Esmu lasiijusi graamatu.. Manu ljoti aizrauj!! Superiigi piedziivojumi, kas risinaas ar muusu vienaudzhiem!!! smile.gif
nitro
Man gan šī grāmata neīpaši bet ja jau patīk tad lūdzu! grin.gif
Džūna
Man liekas, es vienu kaut kad lasīju, bet neatceros kad un neatceros ko.
alise brīnumzemē
oo jaa...shiis graamatas es ljoti labi atceros smile.gif biju riktiigaa azartaa...muuzhiigi gaidiiju, kad vareeshu pirmaa sanjemt jauni iznaakusho graamatu biblioteekaa. skow, es arii atceros to meerkakjiiti grin.gif lieta, kas vissvairaak iespiedusies kaut kaa atminjaa smile.gif veel atceros galvenokaart taadus fragmentus, ar visaaadaam slepenaam ejaam un kamiiniem.... bet nu aizraava mani riktiigi. smile.gif protams, arii seriaalus skatiijos.
Cerbera pavēlniece
Reiz, kad es slimoju ar smagu plaušu karsoni, man māte uz slimnīcu atnesa grāmatu - Enidas Blaitones "Rabedabas noslēpums". Man ļoti patika. Lasīju tālāk arī citas grāmatas, kuras sarakstījusi šī autore. Kad izlasīju 'Noslēpumu sēriju', biblotēkā atradu arī citas Enidas Blaitones grāmatas. Pārlasīju visas atrodamās.

Secinājums
- visās viņas grāmatās ir bērni, kas atklāj kontrabandistus vai ko citu. Vienmēr viņiem visiem garšo ingveralus un katru reizi tas ir pieminēts, vienmēr ir kāds - kaut vai 'Piedzīvojumu sērijā' tas pats Bils - nu jā, vienmēr tur kāds, kas palīdz, tad pazūd un visu laiku atkārtojas tas pats - kaut kādi bērni, kaut kādi piedzīvojumi. Enidas Blaitones grāmatas tiešām ne ar ko neatšķiras vienas no otras.

Tomēr, savā ziedu laikā viņa bija populāra rakstniece. Enida Blaitone atzīta par vienu no labākajām britu rakstniecēm.
Tā laika avīzē "News and UK chronicles" pat bija teikts:
Enida ir fantastisks cilvēks. Viņa ir spēks, neatlaidība un atraktivitāte vienā personā. Enidas Blaitones stāsti par bērnu piedzīvojumiem iedvesmo, bet viņa iedvesmojas no bērniem.


Un kādi būtu jūsu spriedumi par Enidas Blaitones grāmatām? Nu... tie kas nav lasījuši pilnīgi nevienu no viņas grāmatām, labāk lai diskusijā nepiedalās. Īpaši ar stulbiem postiem...
X-girl
Allegra
Tu vēl aizmirsi piebilst ka vienmēr kādam ir dzīvnieks un kaads ik pa laikam saka "vecā labā ..." vai "Johaidī". Lai gan grāmatas visas ir diezgan līdzīgas man tās patīk. Es pat tagad lasu vienu no viņām.
Keyshia
Un gandriiz wisas taas nosleepumu seerijas graamatas saakas ar burtu ''R'' xD.gif bet tas taa.
nujaa, vinjas iipasji jau neatsjkjiras viena no otras tacju man patiik. xD.gif patika ermm.gif tagad wairs taas graamatas nelasu. bet nu jaa. interesantas xD.gif
Cerbera pavēlniece
Man pašai ļoti patika! Nu jā - Johaidī man šausmīgi besī ārā. Kaut tie tulkotāji būtu ielikuši ko citu, piemēram 'Jēziņ', 'Ak dievs', 'Ojomajo'!!!! Bet nē, viņeim vajag atkārtoties un likt visvisādus tulbumus tur, tā Oh my gosh vietā...

Pati aizaizvakar pabeidzu lasīt piedzīvojumu kalnu. Tas likās piuslīdz normālāks - kaujas un tā... parasti gan Blaitones stāstso ir visādi... hmm... kā lai skaa - nu kaut vai tur pat Piedzīvojumu kalnā - labi ļaudis, istabas jau enz no kurienes veinmēr tik daudz, brīvas, baigā pasaka tur visu taisa kā tādā ķēniņzemē, viss tik ideāls, ebt pēdējos stāstos redzu, ak viņi kaujas un tā - vairāk. tas laikam progres.. atceros, kā noslēpumu sērijā bija tikai regress - visu laiku ats kļuva arvien drausmīgāk un pretīgi uzspēlēts.

Nu jā...
Bille
Esmu izlasījusi, gandrīz visas atrodamās grāmatas bibliotēkā, patikā, bet diezgan vienādas grāmatas.
Hermija
Nu, es esmu izlasiijusi visas iznaakusjaas Enidas Blaitonas graamatas. Iisteniibaa vinjaam nav ne mazaakaas vainas. Vismaz man patika. Gandriiz visas taas graamatas biju dabuujusi biblioteekaa.
Hikari
Kad biju mazāka, man riktīgio patika viņas grāmatiņas par tiem draugiem, kas iekūlās dēkās un tās atrisināja, taču, liela problēma bija tas, ka biju slinka un maz tomēr lasīju. Bet tagad gan man tādi stāsti ne visai vairs.
Riame
Man arī kādreiz pat ļoti ļoti mēdza patikt. Vēl tagad bieži vien šo-to pārlasu! Jaukas gramatiņas! Īpaši bija viena par to skrandaini!
nešķīstais skuķis.
Varbūt tās grāmatas domātas mazākiem lasītājiem par mani, bet es esmu izlasījusi šīs grāmatas un man baigi patika. yahoo_a.gif
Putnubiedēklis
kādu 11-12 gadu vecumā baigi lasīju Blaitones grāmatas, gan Noslēpumu sēriju (sala, alas, kalns, mežs, pils), gan arī to otru, kur Rokingdaunas, Rongobelzas utt. un vēl agrāk arī rādīja seriālus, nu tie ar baigi patika. Tagd protams tās grāmatas liekas bērnišķīgas, bet vienalga ok.
harijs
KAD BIJU MAZAAKS ES TAAS BIEZI LASIIJU, NEEMU NO BIBLIOTEEKAS, BET PASHAM NEBIJA. Taas bija tik populaaras, ka pat biblioteekas eksemplaari nav saglabaajushies. Tos naacaas izmest.
Skumji. TAAs bija loti jaukas graamatinas
elfiite
viena no miiljaakajaam rakstnieceem, gan tagad , gan senaak...patiik...esmu arii lasiijusi staastus no seerijaam Retatetas nosleepums, Ringobelzas nosleepums utt...taas arii LOOTI forshas laughing.gif
marcipāns
Oo, jā. Atceros, kā agrāk šīs grāmatas lasīju kā traka. Izlasīju, manuprāt, visas.
Tās tiešām ir aizraujošas, ar sakarīgiem varoņiem. Skatījos arī kaut kādas filmas, kas balstījās uz Blaitones grāmatām. Mīļākā man bija "Noslēpumainā sala"!
Tagad gan uz šādiem detektīviem kaut kā nevelk.
Memory of Trees
Es laikam esmu izlasījusi lielāko daļu no viņas grāmatām.
Visas patika. grin.gif
Viņai ir interisants rakstīšanas stils.
Nav citu vārdu.
Melleņu kamenēns
Ir lasiitas daudzas vinjas graamatas bet man vinja ne paraak patika.Piedziivojumu pils bija interesanta. smile.gif
nenuil
Enidas Blaitones grāmatas (citas, ne šīs) es lasīju bērnu dārza laikā. tad man ļoti patika, man mājās ir 11 viņas grāmatas. vienas ir no sērijas " Noslēpumu sala, ala, mežs, kalns, pils'', otras ir no ''retatetas noslēpums, rabedabas noslēpums, ringobelzas noslēpums..'' vairāk neatceros... tagad man vairs nepatīk, bet agrāk bieži lasīju..
lil`skater
nu tagad veel jau ir Piedziivojumu kugis un veel kkas - otru neatceros:]
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.