Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Aukstiem ziemas vakariem
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Spēles
Romija
Ņemot vērā, ka ir iestājusies ziema ar visiem attiecīgajiem priekiem un bēdām, gribēju izveidot vienu spēli īpaši aukstiem ziemas vakariem.

Tātad - tiek dotas vairākas bildes ar liesmu attēliem (ja labi ies, pēc kāda laika būs vēl). Katrs, kas vēlas spēlēt, varētu likt lietā savu fantāziju un aprakstīt, ko viņš redz šajā attēlā - kādu pārdabisku būtni, priekšmetu vai vienalga ko. Ļoti jauki būtu, ja tas nebūtu tikai viens vai divi vārdi, bet gan tāds skaists apraksts. Protams, variet špikot no iepriekšējiem rakstītājiem, bet jaukāk būtu, ja katrs tomēr rakstītu, ko viņš saskata. Ja attiecīgajā attēlā nesaskata neko, tad var arī nerakstīt.

Ja skaisti rakstīsiet, varbūt pat varēs pārvietot uz Valinoru.

Sāksim ar pieciem attēliem:
1) 2)

3) 4)

5)

Veiksmi un izdomas bagātību! smile.gif Varbūt pat kādam paliks siltāk!
Darka
Mani piesaista otrais attēls. Tam fonā var redzēt divas zaigojošas liesmiņas, kas izskatās pēc acīm un varētu piderēt kādam ugunīgam mājas sargam - sunim. Tas nemanot piedzimst no kamīna liesmām un tad apstaigā katru mājinieku, lai sasildītu un sargātu, bet līdz ar kamīna nodzišanu - izdziest uguns suņa gaitas....
Mauvaise Mademoiselle Blanc
3) bildē var redzēt sievietes figūru - muguru un rokas . Tā , itin ka viņa dejotu.
Oi, pilnīgi silti palika !
Roviela
1) Cilvēks-putns piecēlies uz tievām kājiņām un vēcina savus spārnus-rokas. Tiesa, viņa ģīmītis vairāk atgādina lapsiņu. Varbūt tas ir cirslītis?

2) Kā dīžājas kumeļš! Gandrīz stāvus, aste pa gaisu. Priekškājas vēcinās.

3) Mīļš spociņš ķer ugunsmušiņas. Re, viņa galva ar kapuci ir aizmugurē, bet plauksta ar izplestiem pirkstiem - priekšā. Nupat noķers!

4) Uguntiņa vingro uz līdztekām. Tūlīt griezīs apli uz elkoņiem, bet pašlaik pametusi cieši kopā saliktas kājas taisni gaisā un stāv uz izstieptām rokām. Liesmiņa ir galva.

5) Spociņš vienu mušiņu noķēris, drusciņ atkāpies, ķer nākamo.
Soleisa
Man patik 2 bilde es tur saskatu,Ugunigu paklaju ,uz kura flamenko dejotaju.
Kupli svārki,kas apvij slaido stavu.Svārki graciozu kustību dēļ,'tiek svaidīti veidojot loku- ugunīgu loku,no kura kļust silti pat karsti..
Iedomājoties par to ka pati varetu macet ta dejot,nedomajot par aukstumu..
Dejotājas pēdas pieskaroties,ugunigajam paklajam veido dzirksteles,kuras iznesa vejs....
tongue.gif fju cik karsti:P
ogle.
1) Ir maziņš zaķēns , kuram cauri pūš vējš,zilajā liesmā var saskatīt dzīpslu..
2) Ir zirgs..skaidrāk vienradzis.. kurš saslējies uz pakaļkājām..
5) mani piesaista visvairāk.. tur ir koijots.. izslējies uz preikšu ejošs..ar paceltu galvu... smile.gif
Mākoņkaķis Aurēlija
1)Fēniks un varavīksnes putns paceļas gaisā,lai vēstītu par pavasara atnākšanu.Zem viņiem lielā jucekļi maisās spalvas un papīra gabaliņi.
2)Zirgs auļo pa akmeņainu lauku ceļu.
3)Pūķis,kurš pagriezis galvu pret kādu nevainīgu dvēseli,kura itke sodita netaisnīgi,sodīta karātavās.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.