Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: "Jauktasiņu Princis" – gada pārdotākā grāmata
Kurbijkurne forums > Sveicināts(a) mūsu forumā > Dienas Pareģis > Harija Potera ziņas > Harija Potera grāmatas
nitro
Saskaņā ar Neilsen BookScan Dž. K. Roulingas, sestā grāmata sērijā par Hariju Poteru, Harijs Poters un Jauktasiņu Princis ir kļuvusi par 2005. gada visvairāk pārdoto grāmatu.

Grāmata iznāca pagājušā gada 16. jūlijā, tā pirmajā dienā ASV tika pārdota 4,1 miljonos eksemplāru un 3 miljoni tika pārdoti atlikušajā gadā.

TOP 10 joprojām turas arī jau 2003. gadā izdotā un Latvijā populārā Dena Brauna grāmata "Da Vinči kods", kas droši vien turpinās savu popularitātes gājienu arī šogad kopā ar gaidāmo grāmatas ekranizāciju.
viksne
Super man arī baigi patika un es vinu izlasiju 3 dienas! grin.gif
xbloodyangelx
wo wo dikti aatri taas graamatas lasaas! un peec tam tik ilgi liidz naakamajai jaagaida... smile.gif
whitegirl
Tas nu gan iipatneeji ka pirmajaa dienaa izpeer vairaak graamatu nekaa atlikushajaa gadaa... grin.gif
viksne
Nu, nekas cits jau nemaz nebija gaidāms! tongue.gif
thunder-hawk
gramata laba nemaz nebrinos ka wispardotaka innocent.gif silent.gif
Nephrite
par to es nebriinos : ))
shocked mouse
jaa...graamata vnk super. patieshaam nav nekaads paarsteigums ka vinju peerk(un kaa veel) smile.gif
zzz

Laikam jau tiešām tā bija labākā no visām!!! Lai gan daudz ko neatceros! (Tūlīt pat jāsāk lasīt vēlreiz!) Vienīgais, kas palicis atmiņā ir skūpsti un Džinijas strressssssssssss.... Jā, un Džinija pati!!!
Dumidors1995
Es taas visas graamatas izlasiju paris dienas,jo vakaros seedeeju stundaam ilgi dazreiz liidz pat pusnaktij! rolleyes_a.gif
uldisz93
CITĀTS(viksne @ 15.04.2006 18:32) [snapback]611468[/snapback]

Super man arī baigi patika un es vinu izlasiju 3 dienas! grin.gif

Es divās! grin.gif laughing.gif sorcerer.gif Pilnīgi nevarēju apstāties. Šausmīgi patika un ļoti interesanti!
unciz
CITĀTS(Dumidors1995 @ 27.07.2006 15:34) [snapback]1013852[/snapback]

Es taas visas graamatas izlasiju paris dienas,jo vakaros seedeeju stundaam ilgi dazreiz liidz pat pusnaktij! rolleyes_a.gif

tad nu gan. es grāmatas lasu lielākoties tikai naktīs. ja laba grāmata gdās gulēt aizvilkties tikai ap pus četriem kad acis jau krīt ciet vai arī grāmata ir piebeigta.

nu jā HP un Da vinči kodu no top 10 būs grūti izsist.
Gendalfs
CITĀTS(unciz @ 06.08.2006 21:01) [snapback]1017701[/snapback]

tad nu gan. es grāmatas lasu lielākoties tikai naktīs. ja laba grāmata gdās gulēt aizvilkties tikai ap pus četriem kad acis jau krīt ciet vai arī grāmata ir piebeigta.


Es ta pat vienalga vai esmu nodalai vidu vai jau to pabeidzis nevaru vienkarsi aizvert gramatu lasu lidz izlasu vai aizmiegu lasidams. lasa_a.gif sleeping.gif
Shadowdewil
Jaa man arii sausmiigi aatri taas visas lasiijaas, bet peec tam paraadaas nozeela, ka vairs nav ko turpinaat...
sesila
jāsaka, ka tas tiešām nav nekas pārsteidzošs, ņemot vērā to cik daudziem parīk H. Poters...grin.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.