Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Harijs vai Malfojs?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP grāmatu pasaule > Aptaujas
Lapas: 1, 2
rivchiks
grin.gif Sweiki, ļoti ceru ka nevienam šis rakstiņš vēl naw bijis, (kautgan cerības ir mazas) Es te tā pavēroju un sapratu, ka newaru saprast kas šeit ir par Hariju un ,kas par Malfoju. blink_a.gif Un tāpēs es gribētu lai jūs mani ''dārgie biedri'' laughing.gif uzrakstat sawu viedokli???
Un lūdzu piro vārdu kuru jūs uzrakstat, lai tas būtu Harijs vai Malfojs(jūsu līderis), lai sarakstu varētu ātri pārskatīt un secināt kas par ko???? grin.gif (Ceru ka nerakstiju tik nesakarīgi ka nebūs neviens komentārs) blush.gif
Mauvaise Mademoiselle Blanc
Malfojs happy.gif jo Harijs ir pārāk veiksmīgs, tas piedur.
Deepeyed
Harijs

Malfojs ir majta.. Harucis reizeem kaitina, bet vimaz nav riebeklis
Feny
harijs, jo redz vinjsh naak no grifidora, bet Drako ir blonds happy.gif
Daniels_Redclifs
Harijs, taapee, ka saveejais laughing.gif w00t.gif grin.gif
Ragana
Malfojs.
Precīzāk - Drako, Lūcijs un Narcisa Malfoji, Tāda jauka tīrasiņu ģimenīte ar labiem tikumiem, kas diemžēl nepiemīt Harijam.

Piemēram, spēja nekliegt un nedauzīt Dumidora mantas.
Patriote.
Malfojs Jo viņš ir smuks, viltīgs, elegants, iedomīgs!!!

harijs ir galīgi arām ar visiem saviem varoņdarbiem pē vēmiens nāk lasot
her
Harijs
jo Malfojs ir kaitinoši nepareizs.
Arbūzgalva
Man personīgi agrāk patika Harijs...tagad es dievinu malfoju...
Atēna
Harijs v. v. z. (velns vinun zin) kapec. vienkarsi vins ir labais.
_BijušaisPareģis
Harijs

Bet Malfojam ir daži labie izgājieni un viņš ir tāds bezrūpīgāks. Savukārt Harijs ir pārāk pareizs un miermīlīgs. Un tomēr Malfojs sestajā grāmatā bija pilnīgi pārliecinošs, stulbs gļēvulis, kurš paceļ vairāk nekā var panest. Tad es tomēr izvēlos "izredzēto" Hariju.
Mauvaise Mademoiselle Blanc
Viņš nepacēla vairāk , nekā spēja panest. Viņam to visu uzgrūda ! Viņu ar savu ģimeni būtu nogalinājuši , padomā , kā tu pats rīkotos.
Es laikam tomēr esmu par Malfoju, jo Poters jau piegriezās kādā trešajā grāmatā. Tiešām !
resella
CITĀTS(her @ 18.02.2006 13:17) *
Harijs
jo Malfojs ir kaitinoši nepareizs.

moinc, shito es varetu teikt par poteru- tikai apgriezti- proti tas pothead ir kaitinoshi pareizs.
so laikam jau mans viedoklic skaidrs- drako, vienozimigi. tongue.gif vienigi tagad vinjsh tad snez kads taja JP attelots... pinch.gif
Minki
Harijs , jo Malfojs ir ļauns un nežēlīgs. Diemžēl filmās pataisīts arī par gļēvuli un bailuli.
ogle.
Malfojs. Jo Harijs ir pārāk pareizs. Kaitinoši pareizs. Pārāk pašaizliedzīgs... Nu ķip parezais, paipuisītis.
anhela
Harijs,jo Malfojs taču ir blondīne! laughing.gif
Mauvaise Mademoiselle Blanc
Ha. Ha.
Drīzāk blondīne esi tu pati .
N.C , mums te ir daudz ko darīt, vai ne ? Potera fanu tiiik daudz...
Malfojs.
resella
CITĀTS(anhela @ 18.02.2006 23:00) *
Harijs,jo Malfojs taču ir blondīne! laughing.gif

un ko nu? bet poters bez savam brillem ir akls... tongue.gif

nja, malfojs. happy.gif
Adē
CITĀTS(anhela @ 18.02.2006 23:00) *
Harijs,jo Malfojs taču ir blondīne! laughing.gif


Psc ><.
Cilvēki,varbūt ir vērts pievērst uzmanību varoņu psiholoģiskajai uzvedībai?
Harijs NAV kaitinoši pareizs. Un Malfojs NAV kaitinoši nepareizs- vai tad jūs JP nelasījat?
Piekrītu Flērai-Harijam pārāk daudz veicas un tas reāli piedur.

CITĀTS(Dependence @ 18.02.2006 23:00) *
Harijs , jo Malfojs ir ļauns un nežēlīgs Diemžēl filmās pataisīts arī par gļēvuli un bailuli

Tā ir. Filmas vieidotāji (īpaši UB) Malfoja tēlu ignorē,priecāsiemies par to, ka fanfic-u autori ir tik aktīvi.
Varbūt viņš ir gļēvulis (mazliet),bet viņš baidās tikai no sevis un baidās par savu ģimeni.
Pietiek,tūlīt saksies spoileri...

=> Malfojs happy.gif
Ragana
CITĀTS
Malfojs. Jo Harijs ir pārāk pareizs. Kaitinoši pareizs. Pārāk pašaizliedzīgs... Nu ķip parezais, paipuisītis.

Man Harijs sāka nepatikt 5. grāmatā, kur izturējās neatbilstoši nejauki, bet viņam tik un tā veicās.

Malfojs.
Eltons
Malfojs, jo viņš nav "izredētais." grin.gif
Džozefīne
Malfojs, jo viņš ir vnk foršāks laughing.gif
Seila
Malfojs- Smuks, nelietīgs, ledaini auksts, platīn blonds. Vienā vārdā ideāls
Roze13
Nezinu Malfojs jo viņš ir slikts,nelietīgs!Vienkārši idiāls!
CITĀTS

un ko nu? bet poters bez savam brillem ir akls...

Man kā tā neliekas kad par briļainiem cilvēkiem nedrīkst smieties!
darkkitty
Malfojs..... viennozīmīgi...

bet Harijs ir pārāk...jauks...
unciz
tak abiem ir savi + un savi - brt vispār es nezinu viņi abi ir rktīgi labie agrāk man Herijs bija pirmajā vietā bet tagad es nezinu viņi abi ir `kuul tongue.gif
nenuil
Malfojs - smuks, seksiigs, blonds, aspraatiigs, vnk ideaals sliidenis...

Harijs ir paaraak... kaitinoshs un pareizs...
Purple mist
CITĀTS(N.C. @ 18.02.2006 22:59) [snapback]561293[/snapback]

Malfojs. Jo Harijs ir pārāk pareizs. Kaitinoši pareizs. Pārāk pašaizliedzīgs... Nu ķip parezais, paipuisītis.



Kas teica, ka Harijs ir pareizs? cik jau viņš skolas noteikumus pārkāpa? pat dumidors otrajā filmā [par grāmatu neatceros] teica, ka harijs esot ljoti līdzīgs tomam Melsudoram [Vodijam] un ka vinjiem esot daudz kopīgu īpašību.

Un ordenī..vsp..shitaa trakot [es saprotu ar taadu dziivi] Dumidora kabinetā visu salauza, un pat bļāva viņam virsū...
Un tas Malfojs slidenais slīdenis ir nežēlīgs un pretīgs. Viņš kļūs par nāvēdi...Viņš nogalinās vairāk nekā pats Lords Voldemorts..

Jums skaidra mana nostāja? HARIJS!!!!


Corasonna
Agrāk man patika Harijs, bet nezin kurā gramatā viņš man piegriezās! silent.gif Tā kā JP neesmu lasījusi un Dumidora dēļ netaisos to darīt, tad........Malfojs!!!! Piekrītu nenuialai, ideāls slīdenis, turklāt blonds.... tongue.gif
Grēkmeistars
Noteikti Harijs happy.gif

Kāpēc ne Malfojs?
Jo viņš kaut vai ir sliktais varonis (mani sliktie parasti vairāk pievelk), viņš ir pataisīts par tādu kā nūģi... man patīk, kad ļaunie varoņi netiek pakļauti muļķīgām situācijām...
Harijs ir raksturā līdzīgs man.
Man nepatīk blondīņi... laughing.gif
Ā un jāpiebilst, ka Harijs nemaz nav pareizs... silent.gif viņš vienkārši katrā situācijā rīkojas tā kā rīkotos gandrīz jebkurš huh.gif
**Kittie**
ēm.... harijs.. laikam..
viņ'ir jauks. īsts draugs. kaut gan nepatika viņa izturēšanās piektās grāmatas beigas kad viņš ārdījās dumidora kabinē, bet tas būtu tikai tā loģiski, tikko bija nomiris siriuss.
kaut gan arī malfojs, jo viņš ir sliktais zēns.. ou jē.
bet lai tomēr būtu Harijs..
elfiite
harijs, jo vinjs ir harijs...
no coment
Džozefīne
Malfojs. Viņš ir normālāks. Un foršs. Man krīt uz nerviem Harijs. blink_a.gif
miu : miu
Malfojs... wink.gif Agraak patika Harijs, bet Malfojs ir daudz forssaaks... grin.gif
MissIce
Abi. Ja viņus saliktu kopā viņi būtu viens ideāls puisis:Smukiņš, draosmīgs, un prot būl arī sliktais zēns.
iewela999
Nezinu laikam Hariju, jo peedeejajaas filmaas Malfojs meeggina izlikties baigi drosmiigs u.t.t. bet vinjsh ir njerga un niikulis! Harijs vismaz k-ko dara burvju pasaules labaa!!! bet ko dara Malfojs??? Vinjsh paliidz Voldijam izniicinaat un paverdzinaat burvjus...
--> Harijs
šausmiņa
tā... grūti izšķirties, viens ir ārprātīgi un pievilcīgi ļauns, bet otrs ir ārprātīgi un atbaidoši labs....

kuru izvēlēties???

nu tā kā pēc neskaitāmiem testiem esmu iešķirota slīdenī, tad vien atliek teikt : MALFOJS
BlueberryAnima
Malfojs. eleganti nelietīgs
Tweety
Nu gan pajautājāt blink_a.gif
Man liek izvēlēties starp blondu, seksīgu nelieti, kas piedevām vēl ģimenes dēļ ir gatavs uz visu un pievilcīgi pareizu piedzīvojumu meklētāju-atriebēju... Abi labi. Nolādēti kārdinoši.
Un tomēr es laikam izvēlētos Malfoju, jo viņam piemīt sliktā puiša vilinājums pietam ar Hariju, man šķiet, būtu grūti.. tā visa lieta ar ikkgada tradicionālo cīņu ar Voldi un citas klapatas...
Mana izvēle paliek Malfojs smile.gif
Tenma
Malfojs, kopš HBP... pirms šīs grāmatas viņš bija vienkārši lecīgs maitasgabals un mutesbrūķētājs, bet šķiet, ka beidzot viņš ir sapratis, kas ir kas, kur beidzas spēles un stilošana un sākas nopietnas briesmas. Harijis toties ar katru gadu aizvien vairāk iet sviestā. Man liekas, ka pēc DH viņu ietupinās psihenē, jo pēdējo cīņu ar Voldemortu viņa nervi vnk neizturēs, kā rezultātā viņš nabaga Voldi nodurs ar zizli... grin.gif
Hermaine
Tā vien šķiet, ka šāda veida testa rezultātu perfekti varētu izmantot kādam pētījumam par to, ko tad cilvēkā mēs vērtējam vairāk: to cik viņš labi izskatās un kā māk nopontot un pateikt kādam kādu riebeklību, t.i. būt ļaunam, vai arī to, ka aizstāvēs savus draugus jebkurā gadījumā, pat ja nāksies riskēt pašam ar sevi.

Nez, man jau tomēr labāk patīk Harijs, vismaz ja man būtu jāizvēlas ar ko draudzēties. Vai Jums nešķiet, ka visa tā Malfoja spēlīte ir pārāk bīstama, kur viņš ar savu lepnumu ir nonācis? Kā tāds vergs Voldemorta vietā...

Nesaku jau, ka Harijam ir baigi labi, visi radinieki mirst viens pēc otra, bet tomēr viņš vismaz pats par sevi ir noteicējs, viņam ir izvēle, kas man viņu padara vēl jo vairāk pievilcīgu. Un kas par to, ka viņš ir "pareizais". Cilvēks nevar būt reizē "pareizs" un "nepareizs" jeb ļaunais...
(sun)
Malfojs.
Laikam tapēc ka viņš tik ļōti man līdzinās.....[Rakstura ziņā]
Harijs-hmm....
  • Stipri bez stila
  • Nevar iegādāties kontaktlēcas
  • Nevar saprast kur ir viņa vieta
  • Vispār man viņš liekas biseksuāls
  • Pastāvīgi gejojās ar Ronu
  • Smird pēc Grifindora
Un vispār tumši-zaļš ar sudrabu,saskan labāk nekā Purpurs un zelts.

100% malfojs


CITĀTS(Hermaine @ 14.05.2007 16:21) [snapback]1142376[/snapback]

Tā vien šķiet, ka šāda veida testa rezultātu perfekti varētu izmantot kādam pētījumam par to, ko tad cilvēkā mēs vērtējam vairāk: to cik viņš labi izskatās un kā māk nopontot un pateikt kādam kādu riebeklību, t.i. būt ļaunam, vai arī to, ka aizstāvēs savus draugus jebkurā gadījumā, pat ja nāksies riskēt pašam ar sevi.

Nez, man jau tomēr labāk patīk Harijs, vismaz ja man būtu jāizvēlas ar ko draudzēties. Vai Jums nešķiet, ka visa tā Malfoja spēlīte ir pārāk bīstama, kur viņš ar savu lepnumu ir nonācis? Kā tāds vergs Voldemorta vietā...

Nesaku jau, ka Harijam ir baigi labi, visi radinieki mirst viens pēc otra, bet tomēr viņš vismaz pats par sevi ir noteicējs, viņam ir izvēle, kas man viņu padara vēl jo vairāk pievilcīgu. Un kas par to, ka viņš ir "pareizais". Cilvēks nevar būt reizē "pareizs" un "nepareizs" jeb ļaunais...

Jā,cilvēka daba [vismaz 90%] ir ļauna.
Un vispār-kāda gan var būt izvēle cilvēkam kurš pat īsti nezin ko redz???
Bez saviem talantīgajiem draugiem,Harijs Poters būtu īsts smirdtāps.
WC.
Kur arī viņam īstā vieta.
Hermaine
CITĀTS
Harijs-hmm....

* Stipri bez stila
* Nevar iegādāties kontaktlēcas
* Nevar saprast kur ir viņa vieta
* Vispār man viņš liekas biseksuāls
* Pastāvīgi gejojās ar Ronu
* Smird pēc Grifindora


Priekš kam gan viņam būtu jāiegādājas kontaktlēcas? Lai būtu glītāks, lai cilvēki vēl vairāk viņu ievērotu? Viņš jau tā labprāt gribētu pabūt viens, aiziet uz kādu sabiedrisku vietu tā, lai neviens viņam nepievērš uzmanību.
Kurā vietā gan Tu izlasīji, ka viņš gejojās ar Ronu? Kaut kā tādu vietu biju palaidusi garām...
Turklāt, kāds pamats ir ienīst Grifidoru? Tāds pats nams kā Slīdenis, Elšpūtis vai Kraukļnags (mans mīļākais tornis). Tikai tāpēc, ka tev Slīdenis patīk labāk, nenozīmē ka pārējie ir sliktāki.

CITĀTS
Jā,cilvēka daba [vismaz 90%] ir ļauna.
Un vispār-kāda gan var būt izvēle cilvēkam kurš pat īsti nezin ko redz???
Bez saviem talantīgajiem draugiem,Harijs Poters būtu īsts smirdtāps.
WC.
Kur arī viņam īstā vieta.


Šoreiz arī es tev nepiekrītu, cilvēka daba varētu būt 50 uz 50 un kā nu katram viņa sadalās, tas ir viņa paša ziņā. Tikai tāpēc, ka tev varbūt ir nācies saskarties lielākoties ar ļauniem cilvēkiem, nenozīmē, ka tādi ir visi.
Par to izvēli, manuprāt, viss ir lieliski uzrakstīts Jauktasiņu princī, ja nemaldos, latviešu valodā ap 396. lpp.
Tavam komentāram par smirdtārpu tu varētu sniegt komentāru, kā tad tieši tas izpaustos?

Tavs komentārs par WC liek domāt, ka tu visus cilvēkus, kuri mēdz rīkoties saskaņā ar vispārpieņemtām normām, ir nesavtīgi un mēdz aizstāvēt vājākos, uzskati par un nemākuļiem un kaut kādiem tārpiem, kam nav sava es, vai ne tā? Jo Harijs Poters ir caurcaurēm labais tēls, mazliet neattapīgs un lēnīgs, bet tomēr labais...
(sun)
[--Izdzēsts--]
CITĀTS
Bez saviem talantīgajiem draugiem,Harijs Poters būtu īsts smirdtāps.

Tieši to arī domāju.Poters ir pilnībā atkarīgs no visām savām iegribām un fantāzijām-turpretī Malfojs zin ko viņam vajag un ir gatavs iet pāri līķiem lai to sasniegtu.
Īsti mans tips....
CITĀTS
Tikai tāpēc, ka tev varbūt ir nācies saskarties lielākoties ar ļauniem cilvēkiem, nenozīmē, ka tādi ir visi.


Vai Malfojs ir ļauns? blink_a.gif Tad lūdzu formulē kas ir labs un ļauns jo diemžēl manā prātā šie vārdi neeksistē.....
Hermaine
Piedod, ka es tik asi, bet es vienkārši neciešu, ja cilvēki izsakās kritiski bez argumentiem, tikai ņemto vērā savus tā brīža iespaidus. Tāpēc lūdzams manus komentārus neuzskati par personīgu pārmetumu! whistling.gif

Paldies par komentāru, tieši to arī gribēju dzirdēt: kāpēc!


CITĀTS
Vai Malfojs ir ļauns? blink_a.gif Tad lūdzu formulē kas ir labs un ļauns jo diemžēl manā prātā šie vārdi neeksistē.....


Manā uztverē par ļaunu cilvēku var dēvēt tādu cilvēku (protams, katram jau atkal ir savi standarti, ir nācies pārāk bieži to piedzīvot, lai es varētu apgalvotu, ka jēdziens "ļauns" nav relatīvs), kurš domā tikai par sevi, nerēķinās ar līdzcilvēkiem, tieši kā tu teici - ir gatavs iet pāri līķiem, turpretī labs cilvēks - tieši proporcionāli apgriezts jēdziens ļaunajam, jo viens jēdziens bez otra nevar pastāvēt.
Kivi
Laikam nevarēšu atbildēt, jo katram ir savi plusi, un savi mīnusi.

Malfojs ir rupjš, tas ir fakts.Viņš mēdz palikt atbildi parādā, lai arī nievājošus izteikumus viņš kabatā nemeklē.Malfojs ir atriebīgs, bet kurš gan tāds nebūtu, ja tev kāds riebjas.Bet bez iemesla uzbrukt un apmelot - Malfoj, kas tev galvā?

Harijs ir maigāks pēc dabas, taču Voldemorta un viņa atbalstītāju priekšā viņš vienmēr bijis cīnītājs un braši turējies, lai arī dažreiz man likās, ka Harijs tūlīt, tūlīt būs padevies, novārdzis un galīgi garām.Lai arī tās ir tikai manas domas.
Demigod.
Malfojs.
tādēļ, ka viņš ir interesantāks. laughing.gif Harija labā puiša statuss ir pamatīgi pārspīlēts un garlaicīgs.
Your~Reflection
Harijs vai Malfojs? Es izvēlos Siriusu xDDD Nē, godīgi. Abi man neiet pie sirds. grin.gif Jauni, zaļi. Nav interesanti grin.gif
washulis
malfojs, jo tas krutāks (bez komentāriem)!
The Best Angel
Harijs. Patiesībā arī Malflojs ir tīri tā neko, bet viņš mēdz būt tik memmīgs...
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.