Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Emma un Daniels
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP filmas un aktieri > Arhīvs – HPF
Lapas: 1, 2
...Zanish...
Vai juus ticat baumaam par abu talantiigo aktieru tuvajaam attieciibaam? pashi protams saka, ka taas ir tikai baumas.


wub.gif
giraffe
Es arii domaaju, ka taas ir baumas! Un vispaar, mani pat tas iipashi neinteresee! wink.gif
Overlord
Tak tur nekas nesanāks. Varētu būt ka Emma salaiž ar Feltonu,bet ne jau ar Redklifu
mazā peciņa
Kādas vēl baumas? getlost.gif Nu tad tā, cik vien es esmu redzējusi intervijas tad vienmeer Emma ir teikusi, ka nekas nav! Viņi dzīvē reti, kad satiekas!
Fabie
Emma ar Tomu ir labs paaris, tapee Daniels paliks ar garudegunu!
Panda
huh.gif Es domāju, ka tās ir tikai baumas un nekas vairāk. Es gan esmu dzirdējusi ka Hermiones atveidotāja tiekas ar Malfoja atveidotāju! whistling.gif
NovemberNövelet
Nu nezinu..Stipri shaubos.. Ir gan bijushi aktieri, kas sapaziistaas un iemiilaas filmeeshanas laukumaa, bet nedomaaju, ka shis ir tas gadiijums.
harry
Pēc skatīšanās internetā Emma ir kopā ar Feltonu. http://www.harryetcho.com/site/img/emma-w.jpg
giraffe
Ak tad Emma satiekas ar Feltonu, ko?... huh.gif whistling.gif grin.gif Un Danielam tiek tikai kurviitis, hehe. tongue.gif
Siri
Varbūt baumas,varbūt nē.Vajag taču kādu barību arī reportieriem,ne laughing.gif ?Viss var būt.
Riame
Vii...man jau sen likaas, ka shitie abi ir taadi kaa...kopaa! grin.gif Tagad-esmu par to paarliecinaata! grin.gif Veel forsha inter adrese ir www.danradclife.com
Murrr...:)
njaaa... ko tik cilvekii neizdoma.. un kada starpiiba.. tikpatt labinjii. ... kapec ta citii manss milass lietass neintereseejas.. varbuuytt ka es salaizuu nezinju...ar......Gustavoo vai velnz zinn ko...kautkads stulbus.... kada dariishaa.. and ja ir miletiiba..... lol.... laigan man nepatik ka viji istas kopa..... kada citiem gar to darihana td jav visii taismamm neta lapass pa nezinjuu pa kautkadamm majdivienu milesiibamm.. aii tacc stulbums.... laughing.gif jaucas kur evejag... innocent.gif
A.D.I.D.A.S
Step right in friendNu nedomaaju viss ka taas ir baumas un vinji jau nu neteiks jaa es vinju dievinu ja nebuutu vinja manai dziivei nebuutu jeegas Starp citu par to var paliisiities
Laushi de Lychan
CITĀTS(Zanish&Sharlotish @ 12.03.2004 19:45)
Vai juus ticat baumaam par abu talantiigo aktieru tuvajaam attieciibaam? pashi protams saka, ka taas ir tikai baumas.


                  wub.gif

Varbut palasi un paskaties apkart uzmanigak, katra intervija, kura abiem prasa, abi noliedz jebkadas romantiska veida attiecibas. Emmai pat ir savs milakais, kurs nav Daniels.
maksligais_intelekts*
aaaaj po.......

Ja viņi saxa,ka tāas ir baumas tātad jāāāātic.
Kam lapak ticesim viņiem vaj presej :blink:
Bet ja kautkas arīīīi ir ,tad noteikti nekas noptients,ja pasi to negrib atdzīīt wink.gif grin.gif
Fijusska
nju man liekas ka taas vareetu buut baumas! nju taadas pasaulee ir ljoti daudz. Tak padomaajiet. vinji filmeeshanaa un pirmizraadess visur ir kopaa, un taa kaa vinji ir slaveni, vinjiem buutu gruuti atrast sev piemeerotu preteejaa dzimuma paarstaavi, jo vinji nezinaatu vai tas taadelj ka vinji ir slaveni, vaui taa nopietni, taadelj vinji salaiz viens ar otru! nu jaa, to varbuut mees neuzzinaasim! wink.gif intervijaas jau vinji i arii saka viu ko. Nju baumo visi... tongue.gif
Sapņu Teātris
wink.gif Nu iisteniibaa taas ari vareetu nebuut baumas...
Vaidu_Vairas radiniece
nedomaaju jo vinji ir tikai draugi,partneri... un veel vinji nesaskan kopaa... whistling.gif
Kill and Ded
Nee vinjiem noteikti ir attieciibas bet vinji to negrib atziit protams attieciibas ir iisteniibaa nevi filmaa.
i`m_GriM&EviL
varbūt, ka tur ir kautkādas simpātijas Denam pret Emmu , bet nekas vairāk, viņi vienkārši tusējas kopā un tas ir viss...
Tots
Tur pat nav ko domāt es kautkur lasūīju internetā ka Daniels ir teicis ka labrāt abi precētos tikai nav īstais vecums. Un tik pa kaktiem slapstoties un skūpstās. Tās vismaz ir manas baumas ko esmu dzirdējis.
Sapņu Teātris
Tachu tas ir tikai baumass grin.gif
Un ja tu man to pieradiitu tad es tev ticeetu bet kur ir pieraadiijumi
vai kaut vai paparacci bildes grin.gif
Švilpaste
Neticu,ka šie abi būtu pārītis. Tikai,ja sadodas rokās nozīmē ka pāris? getlost.gif
Veronika
Nē,nu bildītes jau tā neko... Nez...varbūt kaut kas bija un izbija,vai varbūt nekad nekā nav bijis...nez... Patiesībā,man ir vienalga...
Bandists
CITĀTS(Manstein @ 12.03.2004 11:35)
Tak tur nekas nesanāks. Varētu būt ka Emma salaiž ar Feltonu,bet ne jau ar Redklifu
*



Bet es esu pāris bildītes redzējuse kur viņa ar Danu tā... čubinās...
iMiS™
Tās noteikti ir baumas...dzeltenai presei vnk vairs nav par ko ratīt...tagad noskatījušies HP, un domā uztaisīt baigo stāstu par viņiem...pilnīgs sviest...!Šitādiem ticēt nevajag whistling.gif
Dinii
Jūtu ķīmija! Protams, kaut kaadas attiecības ir, ja paši noliedz tas nozīmēka tās ir tikai baumas. Attieciibas ir darba, bet protams, ikviens kas ar kaadu straadaa kopā nevar neiztikt bez kaut mazaakaas piekjershanaas.
melany
es domaaju, ka taas tieshaam ir tikai baumas, jo no katras jaunizceptas zvaigznes meegjina iztaisiit paari ar jebkuru, ar ko taa zvaigzne runaa vai paiet garaam. taas vnk ir zhurnaalistu darbs. glare.gif
Maxwels
Savā ausī no Redklifa neesmu dzirdējis so-called patiesību, bet kaut kā man tomēr ticās... grin.gif Laikam tikai dēļ attēleim, kur viņi ir tā kopā, bet, ja parādītu bildi, kur jamie bučojas, tad viss ir uz delnas! laughing.gif
elliitee
Domāju, ka tās ir tikai baumas, ka starp viņiem ir tikai draudzība, nevis pārīšu attiecības....
i`m_GriM&EviL
No Ruperta Grinta saita izraku šito :


" Weekly Reader article and interviews!
posted on 13 May 2005 11:49 pm by Ginnygirl


Hello out there!!!! Today VTM has posted that this most recent issue of Weekly Reader features an article on GoF and has interviews from Dan Radcliffe, Katie Leung (Cho Chang), Stanislav Ianevski (Viktor Krum), and Robert Pattinson (Cedric Diggory). They also have new pictures of Katie, Stanislav, and Robert.

Here is what Dan has to say about Rupert:


How do you get along with other cast members?
Me and Emma [Watson] are like brother and sister. We don't have huge fights, but we do have altercations. Rupert [Grint] I don't really know. I don't spend that much time with him. Emma and I spend a lot more time together.

Keep in mind that it is entirely possible that his words were taken the wrong way. smile.gif

Click here to read the article!

Thanks VTM! "
Fantomass
man domāt, ka Danam taisnība t.i. aktieri, kas nu jau kopā filmējas nepārtraukti kādus četrus piecus gadus patiešām ir kā brāļi un māsas. un nau arī brīnums, ja tie iepatīkas viens otram.
bet piekritīšu ellītei - only friendship. pagaidām. a varbūt vēlāk viņi nodibinās laimīgu ģimeni! laughing.gif
i`m_GriM&EviL
Patiesībā ieejiet šajā lapā , baigi sajauc galvu , liekas , ka viss ir acīmredzami laughing.gif . Bet tomēr mani uzskati ir tas , ka viņi ir apsēsti viens ar otru kā draugi !
Fantomass
sviestaina lapa. s*dīgi uztaisīta - mazi burtiņi. bet nu atraduši par ko taisīt lapas. dans+emma. pinch.gif doh. murgs kautkāds

bet varbūt tas ir tikai mārketinga triks - lai cilvēki iet un skatās, kā dans un emma lūr ar sapņainām acī viens uz otru. tāpāt kā "Smita kungā un kundzē"
i`m_GriM&EviL
CITĀTS(Fantomass @ 17.06.2005 21:03)
bet varbūt tas ir tikai mārketinga triks - lai cilvēki iet un skatās, kā dans un emma lūr ar sapņainām acī viens uz otru. tāpāt kā "Smita kungā un kundzē"
*


Tā varētu būt , jo es jau gandrīz noticēju , bet tas taču ir stulbi , c'mon ... wink.gif
esssiiite
CITĀTS(ancfiend @ 02.09.2004 14:50)
````,kas izvejdojis tik tilzu sajta nosawkumu (harryloveshermione) un vispa to izdoamjis pinch.gif dusmas apr shitadam baumaaam angry.gif kada vinjiem dalja pinch.gif
nja un butu lapi,ja tik tiesham taaac fochas buutu nofocheetas realaja dzivee,akd tur ir kawchkas incants a ne fiumas,kur vis ir pec scenarija pinch.gif
*


Bet vai tu esi izlasiijusi kaartiigi saita nosaukumu? Tas ir harryloveshermione nevis danlovesemma... tur ir arii fochenes no shoviem un intervijaam, kur nogriezts ruperts un parasti reegojas tikai vinja roka kas apmesta denam ap plecu... laughing.gif bet emma ar danielu tur ir iebaazti tikai taa. saits ir par potiju un grendzheru un nelaimiigie aktieri iepiiti, jo skaitaas tikpat kaa vinji... unsure_a.gif
Hikari
Ar tiem abiem nekad neko nevar saprast...
Lūk:

http://harryloveshermione.com/images/movie...essjunket42.jpg

Vairāk ir šeit...

Es uzskatu, ka viņi tomēr ir tikai loti sirsnīgi draugi... silent.gif
mazā peciņa
Nu piedodiet, atvainojiet, pēc bildēm nekad neko nevar saprast, nemaz nedrīkst mēģināt ko saprast, jo būs viena vienīga putra. Nopozēt var visi. Arī uz saviesīgiem pasākumiem ierasties vairāk nekā draudzīgi vari visi. Un tā, kā viņi abi ir no trio - tāpēc arī viņiem ir jābūt draudzīgiem.

Sadošanās rokās, apķeršanāš, sabučošanās -> tā sasveicinās mūsdienu jaunieši. Tas nav nekas īpašs.
i`m_GriM&EviL
Viņi saka , ka ir kā māsa un brālis , bet sorry ... ja man būtu brālis un kas tāds notiktu ... Es jau domātu , ka kaut kas nav riktīgi ar mums ... Un Preses Konferencē Tokijā Emmai bija jāraksturo Dans uz ko viņa atbildēja : " Dans ir ļoti , ļoti labs draugs , viņam ir fantastiska humora izjūta . Viņš filmēšanas laukumā uztur jautrību . Viņš ir lielisks puisis , dejotājs ... nu vispārēji jau man viņš patīk , jā ... " Tad Emma atliecās no mikrofona , bišķi nosarka un jokaini smaidot pakasīja galvu ...
Nu es domāju , ka viņu starpā ir simpātijas , bet nekas īpašs nenotiek
emmiite
es domaaju, ka baumas! driizaak emma vareetu buut ar tomu, jo vinji daudz kur iet kopaa, bet emma noliedz, ka starp vinjiem kkas taads buutu! bet ko var zinaat?!
Draco_Girl
nu man ir divi varianti..... pirmais: starp vinjiem patieshaam kkas ir............... otrais: vinji meegjina radiit iespaidu, ka starp vinjiem kkas ir..... bet taisniibu zin tikai vinji......
kvadrātsakne no priedes
Forshinji, bet es nedomaaju, ka starp vinjiem ir kaut kas romantisks. Varbuut vinji tieshaam pavada daudz laiku kopaa, bet tas jaw uzreiz nenoziimee, ka vinji ir paaris!
Bandists
CITĀTS(Tuziks @ 07.01.2005 07:28)
Neticu,ka šie abi būtu pārītis. Tikai,ja sadodas rokās nozīmē ka pāris?  getlost.gif
*


Skaidrs, ka tas nenozīmē ka pāris... bet Emma taču kuram katram rociņu nedos... un Dens tāpat...
rolleyes_a.gif
Feny
Nesaprotu kapec visi grib kadus labus draugus savest kopa un ceret ka abi bus girlfriend and boyfriend???
Tas ir viss istakas BAUMAS!!!
_saulux_
Ak Dievs! ... kaa man besij kad juus sakat BAUMAS ... Ziniet juus pat ne meegjinat ieskatiities fo4enees .. vinju intervijaas .. Paskatiities kaa vinji skataas viens uz otru ...
.: ARTANIS :.
Lai gan man nekas nebūtu pretī pret to, ka viņi saietos, bet tomēr man jālūdz visus Dena/Emmas pārīša teorijas fanus atgriezties reālajā pasaulē - BILDES UN VIDEO VĒL NEKO NENOSAKA... silent.gif

Turklāt arī visos iespējamajos žurnālos un TV, kur kādam no viņiem ir ticis uzdots jautājums par viņu iespējamajām attiecībām, viņi to ir pilnīgi nolieguši. Parasti jau aktieri kautkā pastīvējas, kad viņiem konkrēti pajautā par attiecībām, kuras varētu būt reālas, taču viņi to momentāni noliedz, tā ka....
mazā peciņa
CITĀTS(_saulux_ @ 20.08.2005 12:55)
Ak Dievs! ...  kaa man besij kad juus sakat BAUMAS ... Ziniet juus pat ne meegjinat ieskatiities fo4enees .. vinju intervijaas .. Paskatiities kaa vinji skataas viens uz otru ...
A man besij, kad saka, ka tās nav baumas tongue.gif

Katram savas domas. Bet es uzskatu, ka tās ir baumas. Paskaties, jā -> kā viņi skatās viens uz otru. Intervijās viņi nekad nav piekrituši tam, ka viņi redz, būtu pāris. Bildēs viņiem tā ir jāizskatās, jo viņi ir labi draugi.
Ja es tā skatīšos uz daudziem zēniem - visi domās, ka man viņi visi patīk? Nē. Esmu sabiedrisks cilvēks tikai.

CITĀTS
Skaidrs, ka tas nenozīmē ka pāris...
Apšaubu. Man ir puisis, bet es ar vienu draugu esam staigājuši rociņās sadevušies. Arī sabučojamies uz atvadām utt.
Fijusska
Sodien zurnala "Popcorn" bija neleils rakstiņš par to, ka Daniels neprot peiverst uzmanibu meitenem. Varbut vinjam tas nav izdevies, un viņam vispar nekad nav bijusi meitene, kur nu vēl emma.

Vnk viņi tik daudz ir kopā (viņi jau vairakus gadus strada kopā), tad kāpēc lai viņi nevarētu sadotie sorciņās tāpat vien, akd notiek kas nozīmigs, (pirmizrādes, balvu pasneigšanas utt.) vienigi tādā gadijumā ir diezgan dīvaini, tas, ka Ruperts ir atstumts maliņā. bet var jau būt, ka viņš ir nesabiedrisks. silent.gif
resella
sazin cik tur patiesibas... ticamak ka tas ir fanu iedomas. bet nu taja jaunaja UB fotosesija tikpat ka katra otra bilde tikai vinji...
Pele
nju nesen vienaa intervijaa izlasiiju ka uz jautaajumu: vai jums ir draugs/draudzene? daniels atbildeeja, ka ir bijusi, bet vairaak nav;emma-nee un ruperts-nee..
nedomaaju ka emmai ar danielu kaut kas ir bijis,nju varbuut pirms kaada gada kad taa likaas visvairaak. katraa zinjaa - pa kuru laiku gan kkas vareeja buut - to tachu ir tik viegli pamaniit! cool.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!