Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Klačiņas...
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Spēles
~SweetIrony~
Nu es te izdomaaju vienu speeliiti...
Tas ir par tenkaam un kaa vinjas rodas... ideja ir tur ka ieprieksheejam tekstam ir kaut kas jaapiepushkjo klaat un arii kaut ko var pamainiit, tikai ne paaraak...
Taa, ka beigaas saakotneejo tekstu galiig nevarees atpaziit...

nu piem es saku:
Es vakar redzeeju kaa muusu skolotaaja veikalaa peerkot sieru sarunaajas ar kaadu gliitu viirieti...

un tad naakoshais turpina... piem Stargirl man teica, ka vakar redzeeja, kaa... (un turpinaajumaa ir jaabut nedaudz sagroziitam textam...)
Snorkes Jaunkundze
Stargirl man teica, ka vakar redzējusi, kā mūsu skolotāja pērk smaržas un lūpeni un sarunājas ar kādu skaistu vīrieti.
nitro
Snorkes Jaunkundze aizmirsa iedod tekstu! Labi mainīšu Stargirl tekstu.

Stargirl teica ka mūsu skolotāja vakar veikalā pirka stringus un sexīgas zeķubikses kopā ar kādu muskuļotu jaunu vīrieti. Vot tā vaig sagrozīt! laughing.gif

Vakar redzēju kā Jāņonkulis viens pats staigāja pa pilsētu.
Ouens
eee, Nitro - mums visiem jaasagroza saakuma teksts, lai to pashaas beigaas vairs nevar paziit!

Tātad - Nitro man teica, ka mūsu skolotāja vakar veikalā pirka stringus un dažādus seksa atribūtus kopā ar kādu muskuļotu vīrieti, kurš bija pārsteidzoši līdzīgs mūsu mēram.
Fijusska
ē, Hilerija man teica, ka mūsu skolotāja kopā ar mēru vakar veikalā pirka stringus un dažādus seksa atribūtus.

ermm.gif
Hikari
Šitais izklausās pēc vecās labās baumu spēles. Nu ko. Es JUms parādīšu, kāšitais ir jāspēlē!!!

Fijusska man teica, ka viņai esot teikusi Hilerija, ka Hileriaj iesot teicis Nitro, ka Nitro esot teikusi Snorkes jaunkundze, ka Snorkes jaunkundzei esot teikusi Stargirl, ka mūsu učene esot ar kādu muskuļotu čipendeilu bijusi uz sex-shopu...

luuk taa... laughing.gif
(man vismaz liekas. Jo taa mees speeleejaam) tongue.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2021 Invision Power Services, Inc.