Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Haris poters
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP raibumi > Arhīvs – HPR
Beachboy
nu ja, lai cik slavens nebūtu haris, par viņu būs arvien vairāk un vairāk parodiju. tas ir neizbēgami. bet šādas sadaļas ir vajadzīgas(moderātori, kamon)!













Beachboy




Heiliona
Jā, izķēmots riktīgi!!! Par Pothead es tā smējos laughing.gif Tas toč rēcīgi... Piekrītu tam, ka par Poteru būs arvien vairāk parodiju. Tas tiešām ir neizbēgami. Ir cilvēki, kam Poters patīk, un ir cilvēki, kam viņš nepatīk. Lūk, rezultāts...
resella
patiesiba tur kur vinji bija visi tris un reklameja zaliti bija patiesi smuka bilde. nu salidzinoshi ar ilustracijam uz vakiem smuki bija uzzimeti. wink.gif
Beachboy






Lindusix
Ha ha!!! Tas "Harry Potter and Order of 66" ir baigi labais... grin.gif
Minki
HP Half Baked egg laughing.gif Nu pa pirmo!!!!!!!!!!!! Vispār... Njā... Es vēl nekur neesu uzdūrusies kam tādam, tāpēc šo visu redzu pirmo reizi! Kamēr nav par daudz, tikmēr ir ok! Parodijas padara dzīvi interasantāku!
Daniels_Redclifs
nnu jaa, paraadojias buus vienmeer un visu ko, bet taas bildes redzeedams, var ienjirgt ... grin.gif laughing.gif smile.gif
Flare
Harry Pothead.. laughing.gif
Es citreiz ar draugiem ķēmojos: ''Garijs Kofers''.. grin.gif
Hikari
Nu, nepatīk jau man šitie plagiāti, tomēr Harry Potter and The
Half Baced egg bija nu pārāk labi!!! laughing.gif
Darka
Vairums bilžu ar zālīti, tas jau par kaut ko liecina.....
Ragana
Man vislabāk patika reklāmas bilde, kur trio pīpēja zāli, un drūmā montāža, kurā mirušais Harijs lūkojās uz degošo Cūkkārpu...
Ļoti skumja, bet otra toties bija glīta, kaut parodija.
Varētu rīkot konkursu "labākā HP parodijbilde" vai kaut ko tamlīdzīgu...
Feny
man jaulaiikam vislabāk patīk....tas par jauktasiņu princi, tas vismaz tāds rēcīgs, taču pārējie nemaz nava ari zemē metami... silent.gif
Kokleetaajs
Vislabākais bija tas, kas liekas saucās Harijs Poters un pusceptā, vai nedaceptā, vai vēl kā var tulkot ola. Jautri, vispār jau man ļoti patīk parodijas, lai gan varbūt dažas tādas mazliet pārāk pastulbas.
kristine g
Tas tiesham ir neizbegami un stulbi.Ja piekritu dazas bildes ir smiekligi,bet dazas visparigi debilas!
Džūna
Šitie ir baigi labi. Būs kāds jānokopē un jāuzliek manam mājas kompim ekrānā!
Inx
Harry Potter and the order of 66 ir labs laughing.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.