Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Tēlu apraksti
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Lomu spēles > Aizkulises
Lapas: 1, 2, 3, 4
feanaro
Šis pavediens tika speciāli izveidots tēlu aprakstiem, t.i.šī būs tāda kā tēlu aprakstu "datubāze". Manuprāt, tas ir diezgan nogurdinoši ik reizi rakstīt sava tēla aprakstu, ja kāds vēlas piedalīties jaunā LS. Tāpēc ir domāts šis pavediens, ja kāds vēlēsies uzzināt par jūsu tēlu ko vairāk.

Rakstot sava tēla aprakstu, ir jāievēro LS noteikumi, tos var izlasīt šeit. Un ievērojiet, ka šajā pavedienā drīkst būt TIKAI tēlu apraksti, ja rodas kādi jautājumi, komentāri vai ieteikumi, tad sūtiet privāto ziņu Spēļu pārziņiem.

Lūk paraugs:

Vārds: Saeros
Dzimums vīrietis
Rase: Elfs
Augums: 180 cm
Vecums: dzimis ap Pirmā Laikmeta vidu (First Age)
Dzīvesvieta: nav pastāvīgas dzīvesvietas, jo nepārtrauki atrodas ceļā, taču Rivendela ir kā mājas un tur vinš dodas bieži.
Ğimene: attāla radniecība ar Galadrielu, taču tuvāku radinieku nav.
Specilāi spēki: visi, kas piemīt Elfiem.
Ieroči: loks ar bultām, zobens ar iegravētu uzrakstu elfu rakstā un duncis, rotāts ar dārgakmeņiem ~ tas viss ir Noldor Elfu darbs, veidots Pirmā laikmeta laikā.
Dzīvnieki: melns zirgs
Izskata apraksts: garš, kā jau Elfs. Viņa izskats vien jau liecina, ka viņš ir viens no Noldor Elfiem ~ tumši mati, nedaudz iedegusi āda un tēraudpelēkas acis. Parasti nēsā melnas drēbes, arī apmetnis ir melns ar surdaba zvaigzni virsū. Nēsā melnus ādas roku sargus un ap kaklu nelielu piekariņu, kuru nekad neņem nost.
Rakstura apraksts: Parasti vienmēr ir noslēgts un reti kādu laiž sev klāt.Vienmēr ir kluss un cenšas nepievērst sev pārāk lielu uzmanību.Viņam ir ātra daba, tāpēc viņu ir ļoti viegli nokaitināt, taču ja tas ir panākts, tad viņš vairs nevalda pār sevi un viegi var izdarīt ko tādu, ko vēlāk nožēlotu. Saeros nevilcināsies izmantot savu zobenu, ja kāds viņu nodos vai tieši provocēs. Tieši viņa ugunīgā rakstura dēļ daudziem par viņu var rasties maldīgs priekšstats. Viņš to apzinās, taču nespēj tur neko darīt.
Tēla pagātnes apraksts: Nevienam citam viņa pagātne nav zināma, izņemot Galadrielai un Elrondam. Viņš reti kad runā par to, jo tas tikai atgādina par notikumiem, kurus viņš gribētu aizmirst. Viņš nekad nemin to, no kurienes ir cēlies, vai arī to, kas ir bijuši viņa vecāki, jo tas visus apkārtējos pakļautu briesmām. Tāpat visiem ir labi zināms, ka Saeros ir tikai pieņemts vārds, īsto viņš nekad nevienam neatklāj.

Tā, tas ir mans tēls, iespējams, ka ar laiku es vēl kaut ko papildināšu. Te ir attēls:Var pievienot arī fotoattēlu vai zīmējumu, bet tas nav obligāti.

feanaro
Arwen
Feanaro tu aizmirsi vinu svarīgu lietu:
! par savu tēlu nedrīkst pieteikt kādu rakstnieka izdomātu tēlu(ja vien tas rakstnieks neesi tu pats). Piemēram nedrīkst pieteikt HP vai GP tēlus kā savējos.

Vārds: Sezara(drakonu valodā drakona godavārds)
Dzimums: sieviete
Rase: Cilvēks ar nelielu burvja asiņu piejaukumu
Augums: 1.73 m
Vecums: 25g.
Ddzīvesvieta: dzīvoja Hristalā - drakonu pilī
Ģimene: tēvs - Sanfarons, māte - Irene miruši, audzināja aizbildņi - Armvos un Izebele
Speciāli spēki: kontrolēt drakonus(uz laiku zudusi)
Ieroči: Zobens
Dzīvnieki: melns zirgs ar zvaigzni pierē - Lords Strazds
Bilde:
Personalitāte: Viņai piemīt daļa no burvja gudrības, ir droša, ar vadoņa spējām apveltīta...
Izskats: Tumši brūni mati, acis pelēk-zilas
Tēla pagātne: Nāk no senascilvēku dzimtas, kuriem gadsimtiem ilgi piemitušas spējas pārvaldit drakonus...
Laimīgā*
Shis ir mans teels lomu speelee ''Drakona sirds''.

Teela vaards: Kinkia Kii
Dzimums: meitene
Rase: elfs
Augums: kaads metrs seshdesmit, bet galvot jau nevar
Vecums: taa ap triispadsmit
Dziivesvieta: nav, celjo no viena radinieka pie otra
Gjimene: vesela kaudze radinieku visaas malaas
Speciaali speeki: veel nav atklaati
Ierochi: lox un bultas
Dziivnieki: maza, balta peliite, kas dziivo jakas kabataa.

Nu, un veel izskata apraxc: blondi mati liidz jostasvietai, violeti zilas acis, tieva un vienmeer gjeerbusies bati peleekaas dreebees.
The Shine
Šitais tēls man būs lomu spēlē "Mūžības pergaments":
1)Tēla vārds - Klinta
2)dzimums - sieviešu kārtas
3)rase(cilvēks, elfs, rūķis...) - ragana
4)augums - 165 - 170 cm, kas zina smile.gif
5)vecums - 19 gadi
6)dzīvesvieta - pirms klejojumiem dzīvoja milzīgā vecāku pilī kalnos
7)ģimene - māte un tēvs miruši pirms ~ 5 gadiem, cīnoties ar ļauno burvi
8)speciāli spēki(nepiedēvējat savam tēlam ārkārtīgus spēkus) - raganas
9)ieroči - maģiska koka nūja gandrīz viņas augumā, plašāk pazīstama kā zizlis un mazs duncītis
10)dzīvnieki - piķamelns kaķis Frīdrihs Vikentijs, saīsināti dēvēts arī par Frici vai Piķi; ir arī zirgs vārdā Aglaos, sudrabkrāsā ar zeltainu spīdumu un zeltainām krēpēm
11)fotoattēls vai zīmējums(nav obligāti) - es te nevaru bildes ielikt iekšā
12)izskata apraksts - izskatīga, āda par daudz bāla, deguns mazmazlietiņ spics, melni, mirdzoši mati mazliet pāri viduklim, tumšzilas acis, itin kā dzīvas
13)rakstura apraksts - gudra un vērīga kā jau ragana, spēj būt gan nopietna, gan jautra, neiecietīga, taču draugus nenodod, var būt dažkārt snobiska vai kaprīza, draudzīga un izturīga; arī viltīga un reizēm var būt nejauka, ironiska un dzēlīga
14)tēla pagātnes apraksts(vēlams) - Vecāku dzīves laikā lutināta, vienīgais bērns, kam tika sagādātas labākās guvernantes un visas iekārotās mantas. Pēc viņu nāves nauda palika Apvienoto Civilizāciju bankā, nodota Klintai lietošanā. Pēc vecāku nāves urbusies biezās grāmatās, mācījusies valodas un tā centusies aizmirst vecākus. Praktizējusies burvestībās, klīstot pa bīstamām vietām un tiekot prom. Viņa reiz ir tikusi nolādēta ar kādu lāstu.
15)attieksme pret citām rasēm - neitrāla, nedaudz nesimpatizē goblini
Overlord
šis ir mans tēla apraksts spēlei "Mūžības pergaments"

Tēla vārds - Melkors
2)dzimums - vīriešu dzimums
3)rase(cilvēks, elfs, rūķis...) - burvis
4)augums - 180 apmēram
5)vecums - piecpadsmit gadu
6)dzīvesvieta - Dzīvoja melnajā cietoksnī, pirms tika padzīts
7)ģimene - nav. Pašrocīgi visus nogalināja
8)speciāli spēki-burvja spēks
9)ieroči - maģisks zobens, kas noder gan slepkavošanā, gan vētras piesaukšanā
10)dzīvnieki - sudrabaina odze, kas vienmēr guļ apmetņa kabatā
11)fotoattēls vai zīmējums- nemāku samazināt bildes
12)izskata apraksts - Bāla āda,redzēt nevar jo vienmēr staigā melnās bruņās, zilganmelnas acis, un brūni mati. Gara auguma, tomēr plecīgs
13)rakstura apraksts - viltīgs,nežēlīgs, varaskārs, gandrīz vai sadists. Necieš tos kas runā pretī un kaujās dodas ar vislielāko prieku.
14)tēla pagātnes apraksts(vēlams) - Bija murgaina bērnība. Vecāki nelikās ne zinis, brālis ar māsu visu laiku izsmēja un un draugu nebija. Kad palika septiņi gadi, aizmuka pie kāda tumšā zintieka un iemācijās burvestības, kas reizē sirdī ienesa arī ļaunumu. Kad atgriezās nogalināja visu ģimeni līdz pēdējam un viņu ķermeņus uzlika uz mietiem. Kopš tā laika vairs nav redzēts.
15) attieksme pret citām rasēm - visus ienīst, bet it īpaši cilvēkus un elfus. Labvēlīgāka attieksme pret tumsas radījumiem
Vinky
Apraksts spēlei "Mūžības pergaments" un ''Drakona sirds''.

Vārds: Nienna
Dzimums sieviete
Rase: Elfs
Augums: 175 cm
Vecums: nav zināms
Dzīvesvieta: meži
Ğimene: vecāki dzīvo Rivendelā. Nav bijis kontakta ar viņiem kādu laiku.
Specilāi spēki: visi, kas piemīt Elfiem.
Ieroči: loks ar bultām, zobens izrakstīts ar rūnām.
Dzīvnieki: balts zirgs
Izskata apraksts: Gara auguma sieviete ar melniem matiem un zaļām acīm. Āda diezgan gaiša, taču daudz maz normāla. Slaids augums. Mēdz vilkt violetas vai pelēcīgi zaļas drēbes. Necieš sarkanu krāsu. Kad ir iemesls, vel arī garas, baltas kleitas.
Rakstura apraksts: Ietiepīga, spītīga, nepacietīga. Nepatīk, ja kaut kas nenāk viegli. Patīk strīdēties. Kā jau elfs, arī vieglprātīga - uzskata, ka nekas slikts nevar notikt. Visgrūtāk nākas atzīt savas kļūdas un pateikt: Piedodiet vai arī Es esmu vainīga. Nepatīk cilvēki, kas izrāda savu vājumu - parāda, ka viņi neko nevar padarīt. Uzskata, ka katram ir savs apslēpts spēks, un tas ir jāmeklē. Sarežģīts un neaprēķināms cilvēks. Arī egoiste. Bet ir arī labās īpašības - labsirdīga un sirsnīga. Bieži vien grib citiem palīdzēt, kaut arī zināms, ka nevar. Smaidīga un attapīga. Ļoti gudra. Bet pašas gudrība ir viņu novedusi pie pārlieku liela lepnuma un lecīguma.
Tēla pagātnes apraksts: to zin vienīgi vecāki. Un tie neko nestāstīs, ja nav vajadzības.
Sanj-sanj
Teela apraksts Muuzhiibas pergamantam...
Vārds: Sharlle (jaaizrunaa kaa Sharllē
Dzimums: sieviete
Rase: burve
Augums: 172 cm
Vecums: 23 gadi... cilveeka izskataa...
Dzīvesvieta: kalni
Ğimene: ģimenes nav...
Speciāli spēki - maģija (lieliski pieprot melno maģiju)
Ieroči: garsh zizlis, tachu arii bez taa dazhreiz var iztikt... rolleyes_a.gif
Dzīvnieki: melns krauklis
Izskata apraksts: slaida sieviete ar melniem matiem (zinu, ka taa ir gandriiz visiem... bet nu tomeer... ja nu mees esam maasas wink.gif ) un tumshi bruunaam aciim un mulsinoshu skatienu... nedaudz iedegusi aadas kraasa (kaa nekaa kalni... grin.gif ), parasti ģeerbjas melnaas dreebees ar apmetnjiem... un Nike botaam grin.gif (nu labi Nike botas varam izsleegt wink.gif )
Rakstura apraksts: vinja ir viltiiga, gudra un sarkastiska... Ar vinju ir diezgan gruuti sadziivot... Vinja dara tikai to, ko grib, neviens nespeej vinjai paveeleet... meedz buut ljoti riebiiga... kaa nekaa vinja ir atriebes kaara... Vinja meedz buut arii jautra, tikai dazhreiz vinjas joki var aizskart citu juutas... Neciesh neveiksmes un zaudeejumus... Pret retajiem ir draudziiga...
Tēla pagātnes apraksts: dzimusi pirms daudziem simtiem gadu laimiigaa gjimenee... Beerniiba bija lieliska liidz briidim, kad nomira vinjas vecaaki un vinja tika paarveersta par vilku... Vilka veidolaa vinja nodziivoja ilgu muuzhu liidz beidzot atrada veidu kaa kljuut atpakalj par speejiigu burvi... Ko vinja veelas? Atriebiibu...
Arwen
Tēla apraksts - "Pelēkajām ostām".
Vārds: Aranel
Rase: Elfs
Augums: ~177cm
Vecums: gadus neskaita
Dzīves vieta: agrāk dzīvoja Rivendelā, tagat nav noteiktas dzīves vietas.
Ģimene: tēvs - Arphen, Māte - Morneth.
Speciāli spēki: ekstra ladi saprotas ar dzīvniekiem.
Dzīvnieki: tumši sirms, ābolains zirgs - Alagos.
Ieroči: zobens, ja nepieciešams - rokas, kājas un bals wink.gif .
Izskata apraksts: tumši gari un lokaini mati, izteikti smaragdzaļas acis, bāla āda. Parasti staigā ādas-metāla bruņās, tumši zaļā apmetnī ar zelta izšuvumiem uz malām. Ap kaklu viņai vienmēr ir ķēdīte ar mazu kļavas lapas piekariņu(gandrīz vienmēr ir paslēpta zem drēbēm).
Rakstura apraksts: parasti ir mierīga nosvērta, pat nemanāma, taču dažās lietas viņu var ļļļoti satracināt. Neiejaucas strīdos, ja neuzskata to par vajadzīgu, ar viņu strīdēties nav iespējams(nav pat ieteicams) - viss tiek sagrozīts, reizēm pat izteikta kāda dzēlīga piezīme.
Pagātnes apraksts:Aranel daudzus gadus dzīvoja Rivendelā, taču rivendelas dzīve viņai bija par mierīgu. Tāpēc viņa devās apskatītViduszemi. Viņa saprata, ka dzīve bez noteiktasdzīves vietas viņai patīk labāk...
Bilde: gan jau kaut kad būs
Nihil
Teela apraksts kautkaadai lomu speelei.
Vaards Daniella
Rase ceturtdaljelfs- paareejais cilveeks
Augums 180 cm
Vecums 93 gadi, bet ja jau rados elfi, tad vinja izskataas kaa divdesmitgadniece grin.gif
Dziives vieta divstaavu naminjsh kalnos pie Saldezera (biezhaak gan celjo trollju mediibaas)
Ghimene visi jau pirms divdesmit gadiem aizceljojushi uz rietumiem
Speciaali speeki briinumaini laba atminja- vinja zin vairaak teiku nekaa Elronds, par dziesmaam nemaz nerunaajot (balss arī vinjai ir labaaka nekā elrondam)
Dziivnieki -
Ierochi zobens un vairogs
Izskats peleekas acis, melni mati (vienmēr bizee) līdz celjgaliem (es taas lomu speeles par iisti nopietnaam neuzskatu, taadeelj mans chara apraksts arii nebuus gluzji nopietns) garsh pelnu peleeks apmetnis, kaajaas melni, gari aadas zaabaki.
Raksturs vinja ir labi izgliitota, bet neatkariiga un nepiekaapiiga. patiik jokot. vienmeer kautko dzied vai dungo.
Pagaatne augusi labaa, krietnaa un turiigaa dzimtaa, vinjai tomeer labaak paticis dziivot savaa valjaa kalnos. beerniibaa un pusaudzes gados vinja baudiijusi vislabaako izgliitiibu, bet tikliidz vinja pieauga un peec visiem likumiem vareeja doties kur grib, Daniella ar zobenu rokaas devaas uz nepazstamaam kalnu paarejaam un ielejaam, lai pienaacīgi iemaaciitos zobenciinju un citas lietas, ko viscaur pareizie un praatiigie vecaaki getlost.gif nav atzinushi par labaam un noderiigaam.
Elvira
Apraksts "Mūžības pergamentam:"

Vārds: Grova
Dzimums: sieviešu
Rase: jauktenis
Augums: 177 cm
Vecums: 21
Dzīvesvieta: pastāvīgas nav, reizēm apmetas kādos elfu pamestos un narku izdemolētos graustos.

Ğimene: vecmāmiņa un vectēvs no mātes puses bija elfiene un vampīrs, kurš viņu mīlēja (cik zināms, viņi kaut kur nomaļus dzīvo vēl aiz vien). No tēva puses tāda pati situācija bija sanākusi ar cilvēku meiteni un kādu vilkati. Šajās jocīgajās ģimenēs uzauga divi vēl jocīgāki pēcteči, un likteņa ironijas pēc satikās.

Speciāli spēki: liela izturība pret aukstumu, ļoti laba redze, spēj ar skatienu radīt pretiniekam sirdsdarbības traucējumus un elpas trūkumu.

Ieroči: prāvs arbalets, vairākas pudelītes ar nenosakāmas izcelsmes saturu, neliels arsenāls auksto ieroču un daudzas citas mazas, labi noslēptas vai ievērības necienīga izskata, bet gaužām efektīvas mantas.

Dzīvnieki: melns plēvspārnu zirgs (zirga, vienradža, reptiļa un milzu sikspārņa krustojums)

Izskata apraksts: Tumši blondie, nedaudz viļņainie un izspūrušie mati ierāmēja un daļēji aizsedza seju un tālāk sniedzās nedaudz pāri pleciem. Nenormāli bālajā sejā izcēlās acis, uz kurām parasti krita ēna, un neveselīga paskata zilpelēkie loki zem tām. Pati acs varavīksne bija tumši sarkanā krāsā. Grovai bija izstīdzējis augums, plānas lūpas un gari pirksti. Viņas iemīļotās krāsas apģērbā bija pelēkzila, melna, tumšbrūna un sūnu zaļa. Pats apģērbs bija stipri nodilis un varēja šķist nepierasts daudzo siksnu dēļ. Pie tām viņa bija pamanījusies nostiprināt visus savus ieročus un vēl citas noderīgas lietas. Kājās vienmēr bija pamatīgi, smagi zābaki ar siksnu aizdarēm, bet rokās – nodeldēti bezpirkstu cimdi.

Rakstura apraksts: mierīga, viltīga, apdomīga un padrūma. Labā (tiesa, parasti “melnā”) humora izjūta bija mantota no vectēva vilkača (šķiet, dēļ tās viņš arī atrada kopīgu valodu ar vecmāmiņu). Vecāku trūkuma un savdabīgās audzināšanas vēlākajos gados pēc, viņai bija izveidojies savāds raksturs (kurā, galu galā, sadzīvoja četru ļoti dažādu rasu iezīmes) un daži ne īpaši pareizi pasaules uzskati. Lai arī viņas vectēvi bija vilkatis un vampīrs, Grova neizjuta ne mazāko vēlēšanos grauzt pušu svešas rīkles vai pārklāties ar spalvu ap pilnmēnesi, tomēr mēness viņai patika, bet spoža saule savukārt ne.

Tēla pagātnes apraksts: Grovai bija burvīga bērnība līdz deviņu gadu vecumam, kad pasistu vampīru mednieku banda nogalināja viņas māti, noturējuši viņu par tīrasiņu vampīru, bet tēvs tika novākts, jo centās aizstāvēt sievu. Grovu, kas tanī brīdī spēlējās upmalā, viņi neredzēja. Meitene ļoti pārdzīvoja notikušo. Viņa aizgāja no tukšajām mājām un turpmākos trīs gadus pavadīja vazājoties pa Viduszemi un cenšoties nofenderēt ēdamo vietējo iedzīvotāju ciemu tirgos. No pašiem ciemiem viņu ātri vien aiztrieca uz nerviem krītošā izskata dēļ. Laipni pret viņu izturējās tikai pāris labsirdīgāki elfi. Reiz, kad viņai bija 12 gadu, meitene satika kādu elfu zintnieku, kurš par sazin kādiem grēkiem bija izraidīts no cilts. Viņi sadraudzējas, Grova pie viņa nodzīvoja ilgu laiku un kļuva par kaut ko līdzīgu māceklim. Pēcāk viņa kļuva par ceļojošu pašapmierināto Viduszemes mietpilsoņu biedu. Tajos retajos ciemos, kuros Grova iegriezās (prom vairs nedzina, visticamāk arbaleta dēļ) viņu varēja nolīgt kaut ko izdarīt (piem., atsavināt kādu nolaupītu dārgumu vai tieši pretēji, izdziedināt smagi slimo, utt.), bet ar šādām haltūrām viņa nodarbojās tikai gadījuma pēc.

Attieksme pret citām rasēm: nevērtē pēc rases, bet katru indivīdu atsevišķi. Kopumā nesimpatizē neviena.

Bilde: būs vēlāk
Eowyn
Tēla apraksts "Mūžīgajam Pergamentam"

1)Tēla vārds - Kali
2)dzimums - Sieviete
3)rase(cilvēks, elfs, rūķis...) - Vampīrs
4)augums - 163 cm
5)vecums - kaadus 333 gadus veca
6)dzīvesvieta - kādreiz dziivoja mazā mājiņā, bet tagad daudz laika pavada ceļojot.
7)ģimene - miruši (daudz laika tak pagājis)
8)speciāli spēki(nepiedēvējat savam tēlam ārkārtīgus spēkus) - vampīru spējas
9)ieroči - zobens
10)dzīvnieki - melna čūska kuras vaards ir Serpe.
11)fotoattēls vai zīmējums(nav obligāti) -
12)izskata apraksts - bāla āda, sarkani mati parasti sapīti bizē, dažreiz atlaisti vaļā, zaļas acis. Mugurā parasti velk garu melnu kleitu vai arī bikses, pāri tiem uzmetot melnu apmetni, vienmeer nēsā līdzi zobenu.
13)rakstura apraksts - Mazliet traka, daudzu gadu garumā uzkraajusi gudriibu, ātri aizkaitināma. Ja kaads viņu
aizskar viņa spēj būt nežēlīga. Bet ja esi ieguvus viņas uzticību, esi ieguvusi labu draugu. Viņai nepatīk ja viņu pārāk daudz izrīko.
14)tēla pagātnes apraksts(vēlams) - Kali piedzima mazā lauku ciematiņā kuru sauca Smiltaine. Viņa dziivoja ar saviem
vecākiem un divām māsām. Kādu dienu viņa satika vampīru. Kursh kļuva apsēsts ar viņu. Viņš vajāja viņu un Kali lēnaam zaudēja prātu. Viņa mēģināja bēgt, bet tas neizdevās. Viņš padarīja viņu par vampīru. Kādu laiku Kali ceļoja ar viņu, bet vēlāk viņu pameta.
Pēc tam Kali pavadīja laiku klejodama pa pasauli un palīdzēdama tiem kam gribēja.
15)attieksme pret citām rasēm - neitrāla, viņa uzskata ka visus jāvērtē pēc darbiem, nevis pēc viņu rases.
Nihil
Mans universālais tēls (mazliet uzlabots iepriekšējais):

1)Tēla vārds___Daniella
2)dzimums___Viņa
3)rase___Ceturtdaļelfa, pārējais cilvēks
4)augums___180 cm
5)vecums___93, bet ja jau rados elfi tad viņa izskatā, kā 20-gadniece
6)dzīvesvieta___Divstāvu nams kalnos, saukts par "Sudraba Birzīm", netālu no Avottas pilsētas. Biežāk gan ceļo troļļu medībās, vai citu piedzīvojumu meklējumos.
7)ģimene___Vecāki aizceļojuši uz rietumiem pirms 20 gadiem
8)speciāli spēki___Laba atmiņa (ne tā kā man)
9)ieroči___Vairogs un dižciltīgs zobens
10)dzīvnieki___-
11)fotoattēls vai zīmējums___-
12)izskata apraksts___Melni mati līdz ceļgaliem vienmēr bizē (tā gan vienmēr paslēpta zem apmetņa), garš pelnu pelēks apmetnis, kas mazliet velkas pa zemi, gari, melni ādas zābaki
13)rakstura apraksts___Parasti jautra un patīkama persona, ļoti savaldīga, bet ja viņu nokaitina, tad Daniella bez vaicāšanas krauj vainīgajam humanoīdam pa degunu. Ja viņa kaut ko grib izdarīt, tad to arī panāk. Ļoti neatkarīga. Neļauj nevienam sevi kontrolēt.
14)tēla pagātnes apraksts___Dzimusi un augusi labā ģimenē, bet vienmēr labāk paticis dzīvoties savā vaļā kalnos. Pusaudzes gados baudījusi vislabāko izglītību, bet tikko kā viņa pieauga, un pēc visiem likumiem varēja doties kur grib, Daniella devusies uz Ilsarru- elfu mājvietu, lai pienāīgi iemācītos zobencīņu un citas lietas, ko viscaur pareizie un prātīgie vecāki getlost.gif nav uzskatījuši par nepieciešamām. Protams, ka viņi gaidīja, ka Daniellla precēsies un visu mūžu sēdēs mājās. Bet viņa nosolījās nekad neprecēties. cool.gif
feanaro
Vārds: Aros
Dzimums: vīrietis
Rase: cilvēks
Augums: ap 1,85 m
Vecums: 29
Dzīvesvieta: nav tādas, pārsvarā klejo, reti kad uzturas vienā vietā ilgāk par mēnesi.
Ģimene: nav
Ieroči: neliels medību loks, zobens un duncis.
Dzīvnieki: zirgs.
Spējas: īpašu spēju nav.
Izskata apraksts: melni mati, kas sniedzas līdz pleciem, pelēkzilas acis un nedaudz iedegusi āda. Parasti nēsā tumši pelēkas drēbes, kas vienmēr ir nedaudz apvalkātas viņa daudzo klejojumu dēļ. Vienmēr nēsā sudraba gredzenu, kas ir agrāk piederēja viņa tēvam.
Rakstura apraksts: Kluss un noslēgts, cenšas izvairities no vietām, kur ir daudz cilvēku, taču vienmēr cenšas palīdzēt, ja kādam viņa palīdzība ir nepieciešama.
Pagātnes apraksts: Par viņa pagātni nav daudz ko stāstīt ~ viss bija kārtībā līdz brīdim, kad viņa vecāki tika nogalināti. Tad viņa dzīve krasi mainījās un viņš sāka piekopt klejotāja dzīvesveidu.
Shatered
Tēls " mūžības pergamenta" lomu spēlei... (nesitiet mani , ja kautkas nepareizi - hei !... Es to daru pirmo reiz.... blush.gif laughing.gif )
Vārds : Falipne
Dzimums : sieviete
Rase : Burve
Augums : 176cm
Vecums :nelaimīgie 17
Dzīvesvieta : Ūdenskrituma alā
Ģimene : Vecāki pazuduši, pārējie radi miruši.
Speciāli spēki : Piekopju burvestības uguns jomā. Māku lidot.
Ierōči :Divi mazi duncīši .
Dzīvnieki : Pegazs vārdā Rasmuss
Foto :http://www.mafiadorks.com/britt/fireball.jpg
Izskata apraksts : Meitene ar ne pārāk tumšu sejas krāsu. Mati sarkanbrūni un acis zaļi pelēkas . Paskats skaists, bet uzreiz noprotams , ka ar šo pūķi labāk necīkstēties.
Rakstura apraksts : Nosvērta, nikna un sirdī ļoti nelaimīga būtne, kas vienkārši vairs netic mīlestībai, taisnībai un maigumam, tāpēc arī pati ir kļuvusi par naida sludinātāju.
Pagātnes apraksts : Agrāk maigā, labvēlīgā un ļoti draudzīgā meitenīte augot un apjaušot, cik visi ir nejauki arī strauji mainījās uz slikto pusi - kad sākās upju karš un goblini nogalināja visus viņas radus, viņa sevī juta dziļu riebumu pret visu pasauli, bet kad pazuda viņas tomēr dzīvie vecāki, meitene vienkārši sabruka - viņa atklāja senu burvju grāmatu un iemācījās visādus pamatlāstus... Nu viņas sirds un emocijas ir drūmas , riebuma pilnas un atriebes gaidošas...
Attieksme pret citām rasēm : Ienīst goblinus, rūķus , bet ar pārējām būtnēm kontakta vienkārši nav - viņai nekas nav pret elfiem un burvjiem , jo par tiem viņa vispār nedomā...

Tā kā es jauniņā , es nezināju ka lidojošo zirgu nedrīks...
Dzīvnieks : vienradzis. Nepieradināts un patstāvīgs vienradzis.
Zīmējums vai fotoatēls : tas paC

Khmm... Falipne būs mans tēls VISĀM lomu spēlēm , kurām es pievienojos... Ok?
Un bilde ir
Shatered
Sorr ka taisu tā, jo tā labāk nedrīkst likt 2 pēc kārtas bet šis ir "Kārtējai lomu spēlei" :]
Vārds : Fereth
Dzimums : sieviešu
Rase : jauktene : ragana - dīvains radījums ( man ir bilde )
Augums : 179cm
Vecums : 19
Dzīvesvieta : nav - bez patstāvīgas apmešanās vietas
Ģimene : orku noslepkavoti
Ieroči : lāstu grāmata ar īpaša pulvera palīdzību, kā arī ar rokām un vārdiem. Ieroču krājumā iekļauta pātaga ( īpašs uzbrukums )
Dzīvnieki : zilgans pegazs Hulku , kā arī kaķis Imaga.
Īpašās spējas : Spēju lasīt domas, lidot, teleportēties (ja zinu precīzi kā uz turieni aiziet) un māku burvestības no grāmatas , kā arī zibens uzbrukumi izmantojot pātagu.
Izskats : grūti noraksturot - ja nu vienīgi to, ka man ir kaziņas austiņas kā arī kājiņas sākot no ceļiem uz leju, kaziņas astīte, kā arī tas viss ir zaļš - mati man tumšāk zaļi - tāpat kā zaļais astītes galiņš
Raksturs : nosvērta būtne, kurā vienmēr izpauž savu viedokli.. ļoti draudzīga, bet pret ienaidniekiem nežēlīga.
Pagātne : bija dīvaina bērnība, jo reiz nolādēta visu mūžu būt briemīga, kļuva par dīvaini. Vecākus orki nogalināja kad meitenei bija 13. Meiteni nežēloja - viņu sita un gribēja nocirst galvu, bet viņa izmuka. Mūžam meklējot patiesību Fareth klaiņoja pa pasauli.
Attieksme pret zitām rasēm : necieš orkus , pārējos vērtē pēc izturēšanās , ne rases.
Ja gribas redzēt kāds tad Freaks es sanāku ejat uz :Fareth (tik orģināli Ocha)
Elvira
Tēla apraksts LS, ko Bafija taisa MP vietā.

Vārds: Arts
Dzimums: vīriešu
Rase: cilvēks
Augums: 181 cm
Vecums: 17
Dzīvesvieta: pastāvīgas nav, ziemā lien gulēt pagrabos pie siltummezgliem, vasarā – kur pagadās.
Ģimene: faktiski nav

Speciāli spēki: mūsu pasaulē – nekādi, kad pāriet citā laikā, parādās spēja pārvietot priekšmetus tiem nepieskaroties.

Ieroči: Smaga kastete ( žarg. španneris; kaštetjetka), kabatas nazis

Dzīvnieki: Zilimelns, slaids zirgs ar kuplām krēpēm un asti melnā krāsā, un sarkanām acīm (ehehe) vārdā Ghosts (ehehehehehe) Tajā “citā” laikā, protams.

Izskata apraksts: Arts bija neveselīgi bāls, gara auguma kalsns tips. No ne īpaši labā dzīvesveida viņam zem acīm bija pelēcīgi loki (cik neparasti manam charam), agrāk itin bieži varēja manīt arī kādu zilumu. No tā paša “agrāk” viņam pār vaiga kaulu bija palikusi arī rēta. Artam bija tumši mati, kas sniedzās līdz žoklim, tumši pelēkzilas acis un gari pirksti (parasti tērpti tumšbrūnos, vecos bezpirkstu cimdos) Viņš nēsāja vecas, melnas, ceļgalos cauras džinsa bikses (patiesībā, vienīgās), ar korektoru aprakstītu jaku, un nodeldētus armijnieku šņorzābakus.

Rakstura apraksts: mierīgs, viltīgs, izveicīgs, apdomīgs un padrūms (es jau atkal izceļos ar oriģinalitāti). Laba, bet visai “nāvīga” humora izjūta. Mēdz būt arī melanholisks vai flegmātisks. Nevienam, izņemot draugu, nav uzticams, bet nevarētu teikt, ka cilvēki īpaši rautos viņam uzticēties. Vārdu sakot, ja būtu bijuši tādi dzīves apstākļi kā tiem cilvēciņiem, ko viņš parasti aptīra, arī raksturs būtu bijis labāks, jo pat ar visu rozēm nekaisīto padarīšanu Arts, atšķirībā no daudziem citiem, ir saglabājis nedaudz cilvēcības.

Tēla pagātnes apraksts: Arta mammucītei bija tikai 16 gadi, un kur palika viņa papucis skaidrības nebija ne tikai mazajam zēnam, bet arī viņai. Murgainā bērnība pagāja komunālajā dzīvoklī. Skolā viņu atstūma un apsmēja nejauno drēbju dēļ; viņš iemantoja zubra slavu, tomēr viņš patika tikai labi, ja vienam skolotājam. Nepopulārais zeņķis daudz laika pavadīja līdz vēlai naktij vazājoties pa drūmiem rajoniem, jo mājās mūždien notika kaut kādi neizprotami tusi un māte parasti bija pālī. Tā nu viņš agri kļuva patstāvīgs. Krasas izmaiņas klases biedru attieksmē pret viņu notika 5. klasē. Arts bija sasējies ar nelāgu (bet respektējamu) kompāniju un iemantoja vietējā huligāna slavu. It īpaši jau pēc gadījuma, kad iedeva pamatīgu āķi zēnam, kurš viņu kopš bērnības bija visvairāk tiranizējis. Pabeidzis 9. klasi ar (savādā kārtā) visai labām atzīmēm, pusaudzis aizgāja no mājām un arī no vecās kompānijas, jo tā bija iesaistījusies lietās, par kurām draudēja ļoti nopietns cietumsods. Viņš nejauši satikās un cieši sadraudzējās ar savu vienaudzi Vladislavu, kura dzīve kopš bērnunama pamešanas bija bijusi visai līdzīga. Tas tad arī bija viņa vienīgais īstais draugs, bet pamazām klaidonis izveidoja samērā plašu paziņu tīklu (zināmās aprindās), kuri viņam reizēm arī izlīdzēja (tiesa, ne finansiāli, jo finanšu pašiem nebija) Dzīvību Arts vilka pārtiekot no gadījuma darbos sapelnītā un nokamptu naudas maciņu satura. Neskatoties uz visu augstāk minēto, viņam ļoti patika mūzika; par reiz skolā nopelnītu naudas prēmiju viņš bija iegādājies pleijeri, un nu reizēm labāk palika neēdis, ja kur varēja sadabūt labu pirātisku ierakstu.
DusteD EyeS
LS, MP vietā grin.gif
Vārds:Amme
Dzimums:sieviete
Rase:cilvēks/ragana
Augums:180cm
Vecums:18
Dzīves vieta:tādas nav, vismaz patstāvigas ne.Ceļojumos parasti uzturas tumšās, mitrās alās kurās ož pēc pelējuma.Dažkārt viņa pati rok alas, kurās nākas uzturēties nedēļām ilgi... getlost.gif
Ģimene:respektīvi tādas nav, agrāk bij' ļoti tuvs draugs Smiliuss, par nelaimi viņš kārtējā ceļojuma laikā nolidoja no klints, jo tik ļoti vēlējās iemācīties lidot...tāda nu ģimene bija Ammei... getlost.gif
Speciāli spēki:līdz pat 15 gadu vecumam nekas neatklājās, daudzi viņu uzskatīja par slimu bērnu grin.gif , jo prātā nāca galīgi neīstenojamas domas, tomēr vēlāk atklājās, ka viņa spēj uz īslaicīgu laiku sasaldēt priekšmetu/dzīvu būtni.To viņa praktizēja uz Smiliusa, pēc tam viņš ar daudziem sasaldējumiem nokļuva slimnīcā.
Ieroči:zobens ar parastu lauku akmeni rokturī...
Dzīvnieki:uzticamais ēzelis Oress.
Izskata apraksts:Tumši brūni mati, zaļas, tukšas acis.Diezgan bieži viņas diezgan nelielajā augumā, varēja manīt rētas it īpaši uz rokām.Ļoti tipisks piemērs, kā cilvēki tos sauc - bomzene :blink:
Rakstura apraksts:Tas ir ļoti mainīgs.Kādu brīdi tā var dusmoties, citreiz priecāties...
Pagātnes apraksts:Nekas nav zināms...
Nihil
Mans tēls LS MP vietā.

Vârds: Loreta, bet draugiem viòa ir Grîna
Vecums: 15
Rase: Druîds
Dzîvesvieta: Laukos, pie vecâkiem
Augums: 175 cm
Ìimene: Vecâki laukos un vecvecâki pilsçtâ
Speciâli spçki: Viòa ir druîds, ja neatceraties
Mîïâkâ krâsa: Zaïa
Ieroèi: Kad viòa atklâs savas druîdu spçjas, tad tâs, protams, un vçl arî zelta sirpis un linga
Dzîvnieki: Kaíis Mattimeo laukos
Izskats: Gari, zeltaini mati, smalki kauli un ïoti tieva. Ap kaklu dîvainâ íçdîtç iekarinâts smaragds, kas var sacensties ar Grînas spoþi zaïajâm acîm. Viòu viegli varçtu sajaukt ar driâdu. Apìçrbâ viòa dod priekðroku zaïai un melnai krâsai.
Pagâtne: Dzimusi pilsçtas drûzmâ, Grîna 13 gadu vecumâ kopâ ar vecâkiem pârcçlâs uz mierîgu dzîvi laukos. Viòai ïoti patîk daba. Ðad tad atbrauc uz pilsçtu ciemos pie vecvecâkiem.
Raksturs: Grînai ir paniskas bailes no uguns. Viòas galvenâs rakstura iezîmes ir ziòkâre, paðpârliecinâtîba un sapratne. Turklât viòa ir ïoti gudra savam vecumam un ïoti labi prot valodas. Uzzinot, ka ir druîds, viòa varçja saprasties arî ar zvçriem un putniem.
Aleksandra
Mans tēls...

Vārds:Minerva
dzimums:viņa
rase:burve ar daudziem piejaukumiem
augums:160 cm
vecums:15
dzīvesvieta:pils,kuras vidusdaļa atrodas uz zemes,augšdaļa gaisā,apakšdaļa zem zemes,vecāki dzīvo citur
ģimene:burvji,raganas,nāras,magi,šamaņi,elfi,sirellas,gariņi,dievības u.t.t.
speciālie spēki:pavēlēšana četrām stihijām,lidošana,lāsti,sarunāšanās ar dzīvniekiem,teleportācija,izgaišana,pārvēršanās,visu valodu un dialektu pārvaldīšana,domu lasīšana,pakļaušana,mikstūru vārīšana,pieburšana,domu matrializēšana,garu izsaukšana...(daudzpusīgas spējas)
ieroči:mazs,sudraba duncis ar rozes ornomentu,burvju grāmata,rūnas,kristāla lode,amulets ar rubīnu,kas dziedē
dzīvnieki:liela,melna pantēra Bago
izskata apraksts:brūni mati,brūnas acis,simpātiska,spēcīga,veikla,uz abu roku pirkstiem gredzeni ar rozēm,(viņas simbols)ģērbusies melnā,gaisīgā tērpā
rakstura apraksts:viltīga,gudra,atjautīga,kaislīga,neapturama,noslēpumaina,atriebīga,sirdī laba
tēla pagātnes apraksts:dzīvoja pilī un bija saderināta ar simpātisku burvi Ago,kad viņš viņu piekrāpa,devās palīdzēt citiem,cenšas viņu aizmirst,nosolījusies nekad vairs neiemīlēties un nemīlēt...
Eowyn
Mans tēla apraksts.
Vārds – Anastasija "Nastja"
Vecums – 17. gadi
Rase – Cilvēks
Dzīvesvieta – mazs jauks dzīvoklītis dzīves centrā
Dzīvnieks – kaķene Īve
Speciāli spēki – ljoti labi maak shaut ar bisi ar pistoli, mazliet māk cīnīties ar zobenu
Īpaši ieroči – nekaadi
Izskata apraksts – gari, sarkani mati, zilas acis, patiik valkaat sarkans kraasas kleitas un bikses.
Rakstura apraksts – Mazliet traka, ātri aizkaitināma, uzticīga, nepacietīga, nepakļāvīga.
DusteD EyeS
Vārds:Helle
Dzimums:sieviete
Vecums:17 gadi
Rase:elfs/cilvēks
Augums:178cm
Dzīvesvieta:Piedzima Alagorna zemē.Šī vieta čum um muž no visiem vispasaules atklātajiem mošķiem.Tādēļ šo vietu viņa agri pameta.Šobrīd Alagorna zeme iznīcināta.
Ģimene:Tēvs un māte tika nogalināti agrā bērnībā.
Speciāli spēki:apstādināt jebkuru priekšmetu, jebkurā tā stāvoklī
Ieroči:Mutē pulveris, kuru viņa iegūst no īpašām zālēm.Tās vairs nav sastopamas itin nekur, jo bija atrodamas tikai Alagorna zemē.Drīz šī pulvera krājumiem jāizsīkst.Vēl zobens ar opālu rokturī.
Dzīvnieki:zirgs Meromins
Izskata apraksts:kandrīz vienmēr tērpusies melnā apmetnī ar kapuci galvā.Tādēļ seju nav iespējams pamanīt.
Rakstura apraksts:lieki nemēdz runāt....
Overlord
Vārds:Mordreds
Dzimums:Vīrietis
Vecums:11-15 gadi
Rase:cilvēks/augstākais mags
Augums:180
Dzīvesvieta:Dzimis Mordorā.pašreiz klejo
Ģimene: Vecāki pameta kad viņam bija 1 gads
Speciāli spēki:Vara pār dabasspēkiem,hipnoze, spēja lasīt citu domas, un pakļaut savai gribai. ļoti spējīgs karotājs. Spēj kļūt neredzams bīstamos brīžos. Kā arī pilnībā pārvalda tumšās mākslas
Ieroči:ttiecīgi katram laikam. Ēģiptē, Romā, Viduslaikos. Divi zobeni ar dunci.
Dzīvnieki:zirgs nav
Izskata apraksts:Bāls zēns ar spīdīgām acīm, vidēji gara auguma ar brūniem matiem parasti pa virsu bruņucepure
Rakstura apraksts:Aukstasinīgs, nežēlīgs, varaskārs, izmanīgs. Prot ilgi glabāt aizvainojumu un pēc tam nežēlīgi atriebties. Kaujās ir pilnīgi nevaldāms- asinskārs.

Bilde:
Elvira
Beidzot Grovas bilde (ne īsti pilnā augumā, bet tomēr)Un bilde "Lanteras tirkīzam." Arts, loģiski, ir tas zēns. Visu bildi ievietot nevaru, tāpēc to jūs varat apskatīt šinī saitē :

http://private.livas.lv/jaanise/fanart/nik_Autumnwalk.htm
..::Kael::..
Sveikc visapkart, ta ka esmu saatanish neko sevisci daudz atbildet nevaru, savadak pazudis vis jautrais: tongue.gif

Vards:Eorls
Dzimums- ta ka virietis ( bet vairak ka garinsh)
Gadi- 110 (prieksh mums tas ir maz)
Rase- laimnesi (kautkas starp elfu un feju)
Augums- 50 cm
Dzimis: Kaut kur starp Ugunigo mezu
Gimene: DZivo dzunglos, bet isti nezinu kur
Pazimes: speja lidot, transfiguracija, laimes sajuta, burvju speks (samera liels)

Mana bilde:
Hermioniic
Vārds:Andstora
Dzimums:Sieviete
Rase:Burve
Augums: 170
Vecums: Nav zinaams
Dzīvesvieta: Klejo pa pasauli, dziivo kalnos.
Ğimene: Sena burvju ģimene, kuru sagraabushi guustaa citas zemes burvji.
Speciāli spēki: Speej paarvaldiit visus dziivniekus un laika apstaakljus. Nemirstiiga.
Ieroči: Loks ar naaveejoshaam buultaam.
Dzīvnieki:Liels balts zirgs ar zilu zvaigzni pieree.
Izskata apraksts: Gara, tumshiem matiem liidz celjiem. Ap kaklu kjeediite ar mazu eergli. Uz eerglja kruutiim ir mazs akmentinjsh kas dod Andstorai speeku. Gara balta kleita kas pliivo veejaa.
Rakstura apraksts: Gudra, viltiiga, izmaniiga burve, kura apvediis ap stuuri jeb kuru. Nekad nekautreesies izshaut uz pretinieku ja draud briesmas. Andstora ir ljoti speeciiga, taadeelj jeb kursh pretinieks vienmeer ir baidijies no Andstoras.
Tēla pagātnes apraksts: Andstora ir naakusi no ljoti senas un slavenas burvju dzimtas. Visi vinjas radinieki ir mirushi, jo visus nogalinaaja golbinu sacelshanaas laikaa. Vieniigi vinjas vecaaki tika sagraabti guustaa, kad iebruka burvji. Andstora beerniibaa dziivojusi viena, jau kopsh mazotnes maacijusies un kljuvusi tik speeciiga. Andstora ir dziivnieku paveelniece.
Shatered
Mans pieteikums LS "Drakona Sirds"

Vārds: Mereth.
Dzimums: sieviete
Rase: Burve
Augums: 179 cm
Vecums: 13
Dzīvesvieta: Vienmēr ir bijis Drūmmežs
Ğimene: Vecāki ir miruši jeb ir paverdzināti - vecāki tikai aizvezti uz Mordoru un kopš tā laika Meitene par viņiem neko nezin...
Speciāli spēki: Spēja lidot, elementu spējas (uguns, ūdens, zeme, gaiss), spēja palikt neredzamai visām acīm un spēja hipnotizēt... (reti...)
Ieroči: Gara nūja ar tādu , kā cirvi/šķēpu galā. Apkarināts ar zaļiem kristāliņiem un spalviņām. Vēl viņai ir rokas (kā nekā - burve) un rūnām izrakstīts burvju gredzens (ne jau nu Saurona), kas viņai dod viņai spēju Hipnotizēt...
Dzīvnieki: Melns, ar zaļu kristāliņu amuletiņiem (tāpat , kā manai nūjai ) un spalbiņām. Acis arī ir zaļas. Krēpes un viss pārējais Melns. Zirgu sauc Tēbess.
Bilde:
Izskata apraksts: Skaisti brūni mati un skaistas zaļas acis. Vienmēr staigā Baltā, brīvi krītošā tērpā. Visas tērpa nepilnības izlīdzina zelta stīpas. Meitenes augums ir izcili veidots - meitene ir tieva un fiziski ļoti spēcīga.
Rakstura apraksts: Meitene ir ļoti pacietīga un uzticama būtne - viņa par visu visaugstāk vērtē taisnīgumu, draudzību, bet visvairāk - mīlestību. Viņa protams ir nežēlīga karotāja un viņas dzīve sastāv no mūžīgiem kariem...
Tēla pagātnes apraksts: Meitene visu savu īso mūžu ir pavadījusi drūmmežā sitot ienācējus, kuri iznīcina šo mežu. Mereth savus vecākus pazaudēja , kad viņai bija tikai 7. Vecākus orki aizveda uz Mordoru un nu tie ir vainu miruši vai nu kalpo Mordorai un Sauronam. Drūmmežs meitenei dāvāja visu - pārtiku, ieročus, dzīvniekus un pat maģiju,kā arī maģisko gredzenu, kas viņai piedod hipnozes spēju...
bengalaas
Vārds: Gands
Dzimums: vīriešu
Rase:pūķis
Augums:4m skaustā, 20m no deguna līdz astes galam
Vecums:ap 430 gadu
Dzīvesvieta:meklē
Ģimene:izperēja un pameta, kā jau tas pūķiem parasts.
Speciālie spēki:spļauj uguni, lido, protams, arī liels fiziskais spēks. Telepātija
Ieroči:nagi, zobi
Dzīvnieki:---
Izskats:Liels, zvīņains, krāsa kā jasmīna ziedlapām - balts ar zeltainu mirdzumu. Dzintardzeltenas, lielas acis. Ragi, nagi, zobi. No purna aug tādas kā ūsas. Četras kājas, divi plēvaini spārni.
Raksturs:Nevardarbīgs, noslēgts. Ļoti gudrs, filozofisks radījums, bet brīžam nesaprot viselementārākās lietas paša degungalā. Balss čerkstoša, sprakšķoša, reti dzirdama. Lai izteiktos lieto telepātiju, taču tie, kas Gandu nepazīst, vai arī agrāk vispār nav sastapušies ar pūķiem, parasti salecas pārsteigumā, kad viņu galvā ieskanas šķietami nesaprātīgā dzīvnieka balss. Jo brīžam uzvedas kā visparastākais reptilis.
Pagātne:Kāda traģiska notikuma, kuru pats neatceras rezultātā, zaudējis dzimteni un savu tautu, kuru viņam bija lemts sargāt, cilvēkus no Pūķa cilts. Tātad, viņš nezina savu dzīves uzdevumu, nespēj atrast savu tautu, un neremdināms nemiers viņu trenc pa pasauli šīs tautas meklējumos, kaut gan viņš pats nezina, kas tas ir, ko viņš meklē.
Northwatch
Vārds: Findarato
Dzimums: vīriešu
Rase: elfs
Augums:1,75m
Vecums: ap 2907
Dzīvesvieta: izraidīts no Viduszemes
Ģimene: nolaupīta mīļotā (Saurons vainīgs)
Speciālie spēki: spēja apturēt laiku neilgi,
Ieroči: kara cirvis, zobens un vairogs
Dzīvnieki: zirgs Delta
Izskats: neparasti būdīgs, ģērbies Saurona armijas bruņās, jo ir tur iefiltrējies
Raksturs: izsmējīgs, lielīgs, patīk karot
Pagātne: izmeta no Viduszemes, jo tur vairs nespēja pieciest viņu, jo pārāk radikāli atšķīrās no citiem elfiem, gan izskata ziņā, gan ar atriebības kāri.
Smukais Findarato
Nightingale
Pieteikums LS "Kas tic pūķim".

Vārds:Aela jeb Austrumu sargs
Dzimums:Sieviešu
Rase:Pa pusei burvis,pa pusei cilvēks
Augums:1,70m
Vecums:20gadi
Dzīvesvieta:Rhun tuksnesis
Ģimene:māte mirusi,tēvs pazudis bez vēsts
Speciālie spēki:telepātija,prasme visus pavilināt
Ieroči:liels zobens, zizlis un bruņas
Dzīvnieki:Balts zirgs Kala
Izskats:Zem bruņām slēpjas jaunu meitene ar tumšiem matiem un zilām acīm.Viņa ir neticami skaista.
Raksturs:Kaprīza,interesanta,mistiska uzreiz nevar saprast vai zem bruņām meitene vai zēns
Pagātne:Agrāk dzīvoja Viduszemē


Atvainojos,es savam tēla aprakstam aizmirsu pielikt bildi!
Lūk te tā ir:Tā esmu es!
Shatered
Oki... Es ar piesakos " Kas tic pūķim " ...
Vārds : Mereth
Rase : Elfs-Burve
Dzimums: Sieviešu
Rase:Pa pusei burvis,pa pusei cilvēks
Augums:172cm
Vecums: aptuveni 19 (jauniņa esmu grin.gif )
Dzīvesvieta: Agrāk Drūmmežs, tagad nepastāvīga...
Ģimene: vecāki miruši, vitu radinieku VIENKĀRŠI nav...
Speciālie spēki: telepātija un spēja lidot, kā arī pateicoties kuloniņam pulksteņa formā - spēja apstādināt laiku (ļooooti reti grin.gif..)
Ieroči: zobens, maģisks kuloniņš un rokazs grin.gif...
Dzīvnieki: Zirgs Tēbess, kurš izrādās ir kāds mistisks , sens aizvēstures radījums, bet tas Mereth nav zināms. Nav iespējams ievainot ar ieročiem.. Nāvējošs var izrādīties ūdens...( Tēbess ir krustojums starp pūķi un zirgu grin.gif )
Izskats:Skaistule uz pūķa - Mereth
Tas laikam izteiks visu manā vietā grin.gif... Bet ja neatver ar pirmo tad vienkāršu uzklikšķiniet uz " Refresh " un neņemiet galvā to draņķi grin.gif
Raksturs: ļoti daiļa un gracioza būtne, bet ar nelaimīgu salauztu dvēseli, ko salīmēt nav iespējams... Dzīves pesimiste, apvainotā un nelaimīgā.. Tā arī ir Mereth
Pagātne: meitene vienkārši zaudēja atmiņu , kā arī daļu no sava agrākā saprāta... nu viņas domāšana ir kā cilvēkam , kuram NEKAD nav bijuši vecāki, lai gan viņai tie bija, bet nomira paņemot viņas līdzcietību, jautrību un mīlestību pret VISU līdz sev kapā....
bengalaas
Atradu kaut ko, kas varētu aptuveni būt Gands...Tikai purnam vajadzētu būt tādam apaļākam un mīlīgākam, vairāk kā kaut kādai ķirzakai, nevis putnam. Un acis ir apaļas nevis šitik saspiestas.
The Shine
chars "kas tic pūķim".

Vārds – Saiya
Vecums – tā ap 17/18
Suga – cilvēks ar nelielu burvju asiņu piejaukumu
Dzīvnieks – zirgs Brigh, kas spēj palikt neredzams (diemžēl ne pēc saimnieka vēlēšanās)
Dzimums – meitene
Dzīvesvieta – kādreiz bija pils, taču to izdemolēja
Ģimene – bija vienīgais bērns, abus vecākus nogalināja
Īpaši spēki – drusciņa no raganas spējām, lieliski cīnās ar zobenu
Ieroči – zobens un duncītis
Ārējais izskats – skaista, melniem matiem, melnām acīm un pabālu ādu, pagara, slaida, ļoti ātri iegūst savainojumus.
Raksturs – ietiepīga, lepna, gudra, taču pārāk ziņkārīga, ar humora izjūtu, sabiedriska, spontāna, dažkārt pārlieku optimistiska, izlutināta
Īsa tēla vēsture – jaukā dzīve, kad viņai tika dots viss, ko vien Saiya vēlējās, pārtrūka kādu viesību laikā, kad pilī iebruka iebrucēji un izdemolēja pili, nogalinot arī tajā esošos daudzos cilvēkus. Saiyai izdevās aizbēgt, un viņa uzzināja, ka dažās vietās sākas mobilizācija un ka draud karš, un pēc trīs dienām, kuras bija noklejotas teju bez ēdiena, viņa beidzot atrada cilvēcīgas būtnes.
bengalaas
Tēls LS Ceļotāju Miegs

Vārds: Faroth ('Ēna')
Dzimums: vīriešu
Rase:cilvēks ar nelielu elfu asiņu piejaukumu, kas dod ilgu mūžu
Augums:1.80
Vecums:izskatās uz 23
Dzīvesvieta:(nevienam nav stāstījis)
Ģimene:(nevienam nav stāstījis)
Speciālie spēki: Kāda pret viņu vērsta grīstē sagājuša lāsta dēļ ir pilnīgi neuzņēmīgs pret jebkādu burvestību, taču arī pats ir zaudējis visu savu maģiju. Nav iespējams lasīt viņa domas, taču arī pats to nevar darīt.
Ieroči:zobens
Dzīvnieki: piķa melns zirgs ar zvaigzni pierē Rauko ('Dēmons')
Izskats:Stalts, gaiši mati, pelēkas acis. Izskatīgs, bet vēss un neizprotams.
Raksturs:Dzīves pietiekami sists, lai vairs neticētu Labajam. Dieva nav un Elle ir tepat zemes virsū. Noslēgts, bet bīstams cilvēks, jo viņam vairs nav, ko zaudēt. Neiedomājama drosme, kas robežojas ar neprātu, un akmenscieta apņemšanās. Pēc tam, kad Farotam tika atņemts dārgākais, kaut kas viņā pārtrūka un viņš kļuva par to, kas ir tagad - izcils prāts un karavadoņa dotības, un dzelzī kalta sirds.

Kaut kad atradīšu arī piemērotu bildīti wink.gif
bengalaas

Rauko tipa šitāds
Kaut kad arī Farotu atradīšu getlost.gif
Nihil
Tēls Saulstaru Kronim.


Vārds: Elaīda Nīke, bet viņai tas šķiet par garu un citiem viņa stādas priekšā kā vienkārši Nīke. Un citi viņu tā arī sauc. Tik ilgi, kamēr no viņas neko nevajag

Dzimums: Female

Rase: Cilvēks

Augums: Viens metrs un septiņdesmit deviņi centimetri

Vecums: Deviņpadsmit

Dzīvesvieta: Rohāna

Ģimene: Brālis Eridans, kurš izliekas, ka viņu nepazīst, māte Hēbe un tēvs Elisijs, kuri cenšas viņu pierunāt valkāt kleitas un tikt vaļā no zobena un šausmīgajiem zābakiem.

Speciāli spēki: Nekā īpaša nav.

Ieroči: Pirms piecpadsmit gadiem kalts zobens, tas sākumā bija domāts Nīkes brālim, bet viņš uzskatīja, ka tas ir par greznu priekš vīrieša. Un Nīke to pievāca sev. Tas gatavots no kāda melna metāla, kurš uz Viduszemes nokrita sirmos aizlaikos - dzelzs no debesīm šķels visu dzelzi no zemes. Tas ir rotāts ar oniksu un tā vārds ir Ahtenols. Tam ir savs saprāts. To zin tikai Nīke, jo viņa to lidz šim ir nēsājusi visilgāk - tieši tik ilgi lai noskaidrotu, ka šī zobena domas ir melnas, cietsirdīgas un nodevīgas.

Dzīvnieki: Melns, gudrs un jūtīgs zirgs vārdā Klūnijs

Izskats: Nīke ir gara, tieva, bet spēcīga un ļoti veikla. Bālā āda labi piestāv zeltainajiem matiem un brūnajām acīm, bet viņa pati to nenovērtē un matus vienmēr ir sapinusi bizē, kas stiepjas līdz ceļgaliem. Nīke nekad nevalkā kleitas, bet tikai bikses, kreklus un bruņas - tādas drēbes kā vīrieši. Un viņai vienmēr ir kājās melni ādas saišzābaki līdz ceļgaliem, un viņas vecāki cenšas visādi Nīki pierunāt, lai tiek no tiem vaļā. Priekš sievietes nemaz tik pieņemami neesot. Vēl Nīke nekad nešķiras no melna apmetņa, kurš sniedzas līdz zemei, un zobena Ahtenola. Ar to visu viņa ir kļuvusi par citu viņas vecuma meiteņu apsmieklu. Bet Nīke par viņām neliekas ne zinis.

Raksturs: Ja Nīke vispār ko jūt, tad to labi noslēpj. Nekad neaizsvilstas. Zem bruņucepures slēpjas apbrīnojams prāts. Iemācījusies dzimto Rohāņu mēli, vestronu, orku valodu, sindarinu un quenyu, viņa var sazināties ar praktiski jebkuru radījumu Viduszemē. Nīkei nav bail ne no kā. Ir tikai viens izņēmums - viņai bail, ka iemīlēsies, apprecēsies un sāks vienmuļo mājsaimnieces dzīvi.

Pagātne: Piedzimusi turīgā Rohānas ģimenē, Nīke saņēmusi labu izglītību, bet apguvusi arī zobencīņu un jāšanu ar zirgu. Nīdusi kleitas un visas meiteņu padarīšanas, un drīz kļuvusi par savu vienaudžu apsmieklu. Centusies neņemt citus vērā, viņa sev palēnām uzaudzējusi bezjūtības un nicinājuma čaulu. Ahtenols tur gan arī piepalīdzēja, bet Nīke no sava zobena negrib šķirties. Drīz viņai apnikušas vecāku gaudas, la viņa reiz nākot pēc prāta, viņa uzbūvējusi atsevišķu ieeju mājā uz savu istabu. Tur viņa gan atgriezusies tikai pa retam, jo ceļojusi ļoti tālu Miglas kalnu austrumu pusē un Rohānu pārzin labāk kā jebkurš. Bet viņa ir un paliek sieviete, un tādēļ viņu neviens neņem vērā. Visi uzskata, ka viņai būtu jāsēž mājās un jāada.
Tēls Drūmajai Mūžibai.
Vārds: Alkatla, bet ja viņu nosauc šajā vārdā, tad tas parasti nebeidzas labi. Priekšroka tiek dota pseidonīmam Šanha

Rase: Maiara, bet viņa aizbēga un kļuva ļauna.

Augums: Kā lai viņu izmēra, ja viņa nepārtraukti lidinās dažus centimetrus virs zemes?

Vecums: Nevar precīzi zināt, jo viņa Viduszemē ieradās līdz ar Valāriem.

Ieroči: Nāvējošas zibens bultas. Tik pat kā nekāda fiziskā spēka, bet staipa līdzi zobenu un loku kā stila elementus.

Īpašas spējas: To laikam sauca par maģiju.

Dzīvnieki: jebkurā brīdi var summonēt starppasauļu pūķi, bet Šanha cenšas bez tā iztikt pēc iespējas ilgāk - pati visu varot.

Raksturs: Šanha ir viscaur samaitāta, nežēlīga un cietsirdīga. Nekad nav pret kādu jutusi siltas jūtas. Vienīgais, ko viņa mīl, ir mūzika.

Izskats: Nepārtraukti levitējot sprīdi virs zemes, viņa iegūt mistiskas un bīstamas būtnes tēlu. Bet cilvēkus parasti vairāk šokē viņas spulgojošās zaļās acis, tumšā āda un gandrīz sataustāmā Tumsas aura ap viņu. Balss, kas ir pārsteidzoši skaļa un vienmēr atbalsojas no visām pusēm, arī nav diez ko uzmundrinoša. Šanha ir ļoti tieva.

Dzīvesvieta: Kādreiz tā bija Viduszeme, bet Šanha nokļuva uz Zemes. Un šobrīd vēl neko nezin par tādu burvju pasauli. Pietiek ar upuriem mirstīgo pasaulē.

Pagātne: ieradusies Viduszemē kopā ar Valāriem, viņa drīz noklīda no pareizā ceļa un apmetās alās Angmāras rietumos, reizumies palīdzot Melkoram īstenot kādu ļaundarību, bet ļoti uzmanīgi, pati neiekļūstot teikās vai hronikās. Kad Melkors tika sakauts un radās Miglas kalni, netālu no viņas dzīvesvietas realitāte izdila. Pavērās bīstams ceļš uz Zemi un Šanha nevilcinājās to izmantot. Starp šīm abām pasaulēm viņa gandrīz atstiepa kājas, bet tomēr ieguva burvestību, ar kuras palīdzību var summonēt starppasauļu pūķi jebkurā no realitātēm. Šanha nonāca uz Zemes 20. gadsimta beigās un viņai drīz tur iepatikās. Kad iesākās 21.gs., nāca apokalipse, un Šanha nešauboties nostājās Tumsas pusē.

Spell lists:
1. Starppasauļu pūķa izsaukšana
2. Zibens bultas
3. Ēnu kamuflāža (Izveidot tādu kā ēnu lauku 10 m rādiusā ap sevi un saplūst ar to)
4. Mūzika. Ļaut mūzikai skanēt tā, lai visi var skaidri dzirdēt. Meldiņš pēc Šanhas izvēles
5. Harm. Šis ir spīdzināšanai.
Shatered
Ja kāds nav apskatījies NEVIENU no maniem tēliem es te tā ātri ielikšu katra bildi un iepriekšējos neiepostotos apraxtus...:

Tātad Fareth "Kārtējā LS" -

Arī mana Mereth man ir -

Un tagad tēli, kurus es vēl nebiju iepostojusi pie "Tēlu apraxtiem" -

Tātad - "Saulstaru kronis"

Vārds: Shadowfox
Dzimums: sieviešu
Rase: cilvēks
Augums: 169 cm
Vecums: 19 gadu
Dzīves vieta: Rohāna ( es jau nezinu KUR... vienkārši - Rohāna... )
Ģimene:Ģimene dzīvo Edorasā.Viņai ir tēvs - Berthamors, māte - Remaīda un brālis - Shadowfang . Viņus abus sauc par Shadow, jo vecākiem bija uzdzinušās bailes un viņi savus bērnus nosauca par godu ēnai, lai tā viņus nenogalinātu...
Speciāli spēki: Tākā viņai aptuveni pirms 7 paaudzēm ģimenē iekrustojās elfs, tad vienam no bērniem vajadzēja būt kādai elfu spējai - šajai meitenei iekrustojās tā, ka viņa ir viegla, bet ne gluži tā kā parastie elfi un viņai ir ļoti izteikta dzirde un asa redze, kas ir tieši mantojums no rada elfa.
Ieroči : Tumšs koka loks ar sudraba efeju locījuma rotājumu un koka bultas ar ļoti dīvaina izliekuma galiem. Vēl Shadowfox īpašumā ietilpst zobens, kas darināts no sudraba , bet ir pārliets ar mitrilu lai dotu zobenam iespēju sajust orku tuvumu ( SORRY GP UN TOLKIN !!! ...). Zobens līdz pat tā galam ir pelēks ( par spīti mitrilam un sudrabam) un tajā ir iegrebtas ķeltu rūnas un grebumi aizpildīti ar melno zeltu ( nezinu vai tāds ir , bet man vienalga...).
Dzīvnieki: Pelēkmelns zirgs Shadow ( kā jūs uzminējāt ...).
Izskata apraksts:
Meiteni ir skaisti brūni mati un tikpat brūnas acis. Viņai patīk pelēks un tumši brūns apģērbs, jo viņa ir klejotāja un ne vienmēr var kārtīgi iztīrīt savas drānas. Tērjas Shadowfox pārsvarā kleitās - brūnās un pelēkās, bet citreiz arī hakizaļās. Šīs kleitas parasti ir apspīlētas līdz jostasvietai ,bet pēc tam tās ir brīvi plandošas un ļoti garas. Shadowfox mēdz vilkt arī bikses un garus elfiskus apmetņus un mēteļus, jo šī seno elfu maniere viņai ir iepatikusies, lai gan elfi šeit vairs nedzīvo.
Rakstura apraksts: Shadowfox ir ļoti noslēgta , drūma būtne , kas dzīvo nostatus. Pareizāk sakot viņa ir noslēgusi savu būtību un smielkus un izturās augsti, bet tas jau ir cits stāsts ... ( njā cits stāsts ... tikai pie pagātnes )
Pagātnes apraksts: Shadowfox dzīvo nošķirti no savas ģimenes, jo kādā dienā vienkārši sāka strīdēties ar savu brāli, kurš bija vecāku mīlulis par spīti faktam , ka ir vecākais. Vecāki Shadowfox padzina no mājām un viņa par spīti devās prom no Edorasas pavisam. Viņa klejo apkārt un dzīvo alās, visu ēdamo viņa nomedī pati jeb arī vienkārši uzgrauž ogas. Tā nu Shadowfox pavada savas dienas, bet tomēr viņas mīļākā nodarbe būtu atgriezties Edorasā, bet nevis vecāku dēļ , bet gan brāļa, jo viņus vieno netikai līdzīgs vārds un ausskars ausī,bet arī mīlestība pret Rohānu un naids pret vecākiem, kā arī draugu dēļ...


Tālāk "Lanternas Tirkīzs" :

Vārds : Fareth (patīk tas vārC ....tongue.gif)
Rase : Burve/Elfs
Vecums : 17 (akal kā MP)
Garmums : 179cm
Ģimene : Dead (kā vienmēr - orki ...)
Dzīvnieki : Kaķis Imena un zirgs Rasmuss (man jau tā sāk kļūt par apsēstību)
Dzīvesvieta : Kraukļu kalni - kādā kalna virsotnes alā....
Speciāli spēki : Māk lasīt un komunicēties ar domu palīdzību, kā arī teleportēties uz jebkuru vietu un laiku
Speciālie ieroči :Loks un bultas , kā arī plaukstas - es tak buros....tongue.gif
Izkats :Skaista blondīne, ja skaistums nenodotu, tad viņu sāktu turēt par zēnu, jo ģērbjās puiciski...
Raksturs : Tas jums ir jāatklāj pašiem...tongue.gif
Pagātne : Meitene noklīda no ģimenes un tāpēc viņu skoloja kāds varens mags, par spīti burvestību zināšanām, turpināja uzņemt iznfo pat savu rasi - elfiem, un centās apgūt to zināšanas pietiekamos apmēros... Ģimenes locekļus atrada, bet nākamajā dienā viņus visus nogalināja kāds burvis, kas izmantoja orku pakļāvību...
Bilde :
Zinu ka esmu puiciska, bet tas ka esmu skaista ir nenoliedzams...tongue.gif

Tad vēl "Pelēkajai ostai" :

Vārds:Flambīne
Dzimums: Sieviešu
Rase: Cilvēks
Garums:179cm
Vecums:15
Ģimene:Miruši, no vecuma
Dzīvesvieta: NAV
Dzīvnieks: Zirgs Hulku un kaķis Imaga
Speciālas spējas:izcili kaujās
Ieroči: Sens zobens izrakstīts ar rūnām.
Izkats:Nu tāda kā zīmējumā - smuka ar skaistiem matiem, skaistām acīm un tā tālāk
Raksturs: Tas ir miglā tīts - meitenes raksturu var izprazt tikai dzīvojot un uztoroties ar viņu kopā
Attieksme pret citām rasēm : Vērtē pēc rakstura un izturēšanās - ne rases.....
Bilde:

Tad visbeidzot "Drūmās mūžības" tēla apraxts :

Vārds : Shadowfang
Rase : Vampīrs
Dzimums: Sieviešu
Augums:179 cm
Vecums: 190 ( aptuveni 19 gadi , ja esmu cilvēks..)
Dzīvesvieta: Apokalipses pasaule
Ģimene: nav
Speciālie spēki: transformācija par sikspārni, spēja hipnotizēt un "Death hand" ( īpašs vampīra uzbrukums, kas nogalina...)
Ieroči: Airbalets un zobens.
Dzīvnieki: nāves putns gārgoils vārdā Karga
Izskats:
Meitene pilnīgi vienmēr ģērbjās drūmās drēbēs. Viņai ir ļoti bāla āda un viņa nekad nekrāsojās un neliek pūderi - to viņa darīja, kamēr bija mirstīgo starpā, bet nu viņai pieder nemirstība, kuru viņa ieguva pateicoties lēmumam necīnīties labo pusē un vienkārši palikt malā.. Šai meitenei ir arī ļoti atpazīstams izskats - viņas acis ir sarkanīgas un tās nav iesējams aizmirst, itīpaši vampīrmedniekiem, kurus viņa ir iedzinusi kapā ...
Raksturs: ļoti nepastāvīga nodevīga būtne, kuras vienīgais dzīvesmērķis BIJA nemirstība....
Pagātne : mūždien klejoja nogalinot cilvēkus, bet nācās pamest nodarbošanos, jo bija draudi no vampīmednieku puses. Shadowfang pārvācās uz Apokalipses pilsētu bez īpašas cerības vai sapņa. Tad ,kad viņa nolēma pāriet labo pusē, jo nevēlējās mirt Apokalipses dēļ, viņu apturēja Rainkorns ( ļaunums ) un piedāvāja nemirtsību, kuru meitene automātiksi pieņēma...
Shatered
Tēls kautkādai avardi LS....

Vārds: Soulless ( mazākā dvēsele , bez dvēseles)
Dzimums: sieviete
Rase: TUmšais elfs ( priecājies - vismaz viens tāds būs getlost.gif )
Augums: 179 cm
Vecums: 190 ( pēc elfu gadiem 19 ( mans ULTIMATE vecums )
Dzīvesvieta: Tumšā Leigona Ziemeļu Tumšo elfu reģions ...
Ģimene: Vecāki ir miruši..
Speciāli spēki: Lidojošā cīņas māksla ( tas ir manis izdomāts paveids getlost.gif ) - lēcienu uzbrukumi, izvairīšanās un bloki. "Death`s spear" - nāvējoša burvestība, kuras izpildīšanai nepieciešama pilnā aura, viņas īpašais ierocis un burvju pulveris. "Continental tear" - burvestība, kas apņem lielu teritoriju ( bet tas ir atkarīgs no elfa auras) un izraisa masu vājību - cilvēki, vampīri un pat elfi jūtas slābani un nobeigt un tas traucē uzbrukumus un aizsardzības...

Ieroči: zobens, jo elfene ir vecmodīga...... Zobens palīdz viņai izpildīt "Death`s spear" burvestību, kā arī tas ir vecais "Soule sweeper", bet meitene to neapjauš, kā arī to, ka pateicoties zobenam viņu vajā daudzie murgi par nolādētajiem gariem...

Dzīvnieki: Lidojošais ēnu pūķis, kas ir nenormāli viegls, bet var kuru katru mirkli vienkārši izgaist ( atkarīgs no rakstura, emocijām un ievainojumu daudzuma...)... Vārds ir Pīķis.


Rakstura apraksts: Viltīga un ļoti gudra. Viņa ir cēlsirdīga , bet ne dāsna, jo dažas no elfu īpašībām viņā ir izgaisušas. Ļoti gracioza un pieklājīga, bet ne pakļāvīga un mīļa.
Tēla pagātnes apraksts: Meitenes vecāki bija Tumšie elfi un viņai tas bija pārmantojums... Savā dzīvē viņa mīlēja tikai vienu personu BEZ radiniekiem.... Tas bija kāds vampīrs, kura vārdu viņa NEKAD nepiemin , bet šis vampīrs pēkšņi kautkur nozuda un tāpēc Soulless ir ļoti auksta pret visiem pārējiem. Tikai ļoti reti gadās kāds, kām viņa velta nelielu smaidu....
Izskata apraksts:
Melni mati, melnas acis. Meitene parasti ļoti krāsojas un parastās MAKE - UP krāsas ir pelēks, melns, violets vai tumši zils. Ģērbjas viņa baltās skrandās , kuras satur lieli zelta riņķi. kājas un rokas nokarinātas ar dažādām aprocēm un amuletiem. Ap vēderu instrumentu josta - josta ar piestiprinātām somiņām, kur glabājas pulveri, zālītes un sīkas pergamenta sloksnītes... ( attēlā redzama "Death`s spear" izpildīšanas laikā )

( Moins... kamēr visas bildes atradu grin.gif )
Arwen
Tēlu apraksts "Kas tic pūķim" (tēli numurēti)

1.vārds: Fallons
2.vārds: Rayana
1.dzimums: vīr.
2.dzimums: siev.
1.rase: dienvidu sargs
2.rase: dienvidu sargs
1.vecums: 26 g.
2.vecums: 24 g.
1.augums: 184 cm
2.augums: 177 cm
1.dzīves vieta: nenoteikta
2.dzīves vieta: nenoteikta
1.ģimene: neprecējies no savas vecāku - zemnieku ģimenes aizbēdzis.
2.ģimene: neprecējusies no savas vecāku - zemnieku ģimenes aizbēgusi.
1.speciāli spēki: telepātija spēja sazināties ar domu palīdzību, zin dažas uguns maģijas(uguns lode, liesmu aizsarg aplis, liesmu šalts). Spējas ieguvis noslēpumainā ceļā.
2.speciāli spēki: telepātija spēja sazināties ar domu palīdzību, zin dažas ūdens maģijas(ūdens lode, ūdens aizsarg aplis, ūdens šalts). Spējas ieguvis noslēpumainā ceļā.
1.ieroči: melna koka loks rotāts ar kokgriezumiem, melnas bultas, duncis.
2.ieroči: līdzīgs melns loks tikai ar citiem kokgriezumiem, melnas bultas, duncis.
1.dzīvnieki: melns vienradzis ar baltu trijstūri pierē(trijstūra pamats uz augšu), no trijstūtra centra sākas sudrabains rags - Rosinta.
2.dzīvnieki: melns vienradzis ar baltu trijstūri pierē(trijstūra pamats uz leju), no trijstūtra centra sākas sudrabains rags - Faustus.
1.izskats: Melni taisni mati nedaudz pāri pleciem, auksti zaļas vērīgas acis, tumsnēja āda. Ģērbjas tumši pēlēkzaļās drēbēs, nēsā sudrabaina metāla krūšu bruņas un apakšdelmu sargus ar vīnstīgu gravējumiem, ap kaklu vienmēr ķēdīte ar sudraba saules piekariņu.
2.izskats: melni taisni mati lidz jostas vietai, smaragdzaļas acis, pabāla āda. Ģērbjas tā pat kā Fallons, ap kaklu vienmēr ķēdīte ar sudraba mēnes piekariņu.
1.raksturs: viegli aizkaitināms, impulsīvs, greizsirdīgs(lai gan nav uz ko ) , nedaudz iedomīgs.
2.raksturs: mierīga, nosvērta, vairākumos gadījumu laipna, noslēpumaina.
1.,2.pagātne: Abi dzīvojuši zemnieku ciematiņā, kurā visi idzīvotāji paaudžu paaudzēs bijuši gaišmataini un zilacaini, jau piedzimstot viņi izcēlās. Rayana un Fallons dzīvoja normālu zemnieku dzīvi, katrs savā ģimenē, lidz noslēpumaino vienradžu ierašānās brīdim. Tikai tad viņi iepazinās un sadraudzējās. Viņu vecāki ievērojuši Rayanas un Fallona dīvaino uzvedību - viņui gandrīz visu laiku bija kopā, bet nesarunājās(izmantoja telekinēzi), turklāt vecākiem apgalvoja, ka spēj sazināties ar domām, un arī vienradži ar viņiem tā runājot, taču to nedzirdētu pat cilvēks kurš māk telekinēzi - viņi ir izredzētie, ar kurie runā vienradži. Protams vecāki šādu uzvedību uzskatīja par nelabo garu iemiesošanos, pat trīs reizes centās vienradžus nogslināt, bet Rayana un Fallons katrs ar trīs maģijām viņus aizstāvēja.
Tad viņi aizbēga kopā ar vienradžiem . Savā ciemā viņi nedrīkst atgriezties, jo tur viņus uzskata par ļaunu nesošiem burvjiem.
Tā viņi klejo nekur nepaliekot ilgāk par divām nedēļām, izplatīdami savus uzskatus cilvēkiem ar ko sadraudzējušies.
Shatered
Es pamatīgi saputrojos ar to niku.... Es neesmu Soulless jo tas ir manas māsas LS vārds... Es esmu ...Hmmmm... whistling.gif .... Shater, bet visos elfu rakstos es( tieši es, neviens cits tumšais elfs) tieku saukta par Mazāko Dvēseli ( tāpat kā TULKOJUMS no Soulles, bet mani par Soulless nesauciet... Tikai vai nu Shater vai nu Mazākā dvēsele...c:) )
Skaidrais
Vārds:Skaidrais
Dzimums:Vīrietis
Vecums:30 gadi
Rase:cilvēks
Augums:180
Dzīvesvieta:Pashlaik celjo.
Ģimene: Dzimis mezhinieku gjimenee netaalu no Miglas kalniem. Gjimeni noslepkavoja orki, kad bija veel mazs beerns...
Speciāli spēki: Prot sarunaaties ar vilkiem, laachiem un eergljiem. Prot veikli riikoties ar loku un cirvi, kaa arii mest metamos nazhus.
Ierochi: Loks un bultas, liels teerauda cirvis, 6 pie jostas piestiprinaatie metamie nazhi.
Dzīvnieki: Nav.
Izskata apraksts:Fiziski speeciigs. Pleciigs. Tumshi mati. Liela reeta uz vaiga.
Rakstura apraksts:Sapnjotaajs un karotaajs vienlaiciigi. Ciinjaa aukstasiniigs, tieshs. Meerkjtieciigs. Miil nopietnas sarunas, it iipashi ar elfiem un burvjiem.
Shatered
Vārds: Nii Katra
Dzimums: Sieviete
Vecums: 19 gadi
Rase: (manis izdomaata rase grin.gif) Fantiims ( veelaak buus izlasaams siikaak Valironaa whistling.gif )
Augums: 169cm
Dzīvesvieta: Miglas kalni
Ģimene: Fantiimiem ljoti raksturiiga dzeguzes paraadiiba - beerns piedzims, bet tad fantiims savu beernu apmaina ar kaada cita cilveeka beerniem, jo fantiims speej transformeeties par kaadu citu.. bet to dara tikai liidz pieaug ( liidz 18 gadiem) un tad pienjem savu orgjinaalizskatu un nogalina vecaakus...
Speciāli spēki: 1)Transformaacija - speej transformeeties par jebkuru apveida buutni , bet ne dziivnieku...
2) ice manuwre - iespeeja sev apkaart sumoneet magjisku ledus lauku, kuram nevar izlauzties cauri nekas ( tachu sho burvestiibu meitene var izpildiit tikai tad, ja ir tuvu kautkam aukstam - silta klimataa tas neiedarbojaas )
3) Frost - speeja uzburt magjisku ledus paarslu, kura traapot kaadam to automaatiksi paarveersh par sniegpaarslu/ledus kluciiti...
4) ljoti prasmiigi speej riikoties ar zobeniem...
Ierochi: viens vieniigs zobens, kas ir darinaats no ziemelju ledus kalnos atrasta magjiska safiira, kas izskataas peec ledus, bet ir cietaaks par dimantu... ( "Ledus titaans" )
Dzīvnieki: Nav.
Izskata apraksts:
meitenei ir tumshi melni mati un ljoti gaisha aada - liidzinaas ledum... Vienmeer muguraa taas pashas balti zilaas draanas, bet galvaa - ledus diadeema, ko vinja nevalkaatu, ja taa vinjai nedotu teleportaacijas speejas...
Rakstura apraksts : Druuma, bet laipna, Auksta, bet tomeer arii ljoti uzticama - galiigi neraksturiiga vinjas fantiimu dzimtei...
G®unt
[CODE]Vārds:Gruntjella
Rase:ragana
Augums:175
Vecums:20
Dzives vieta:lielā Somati ala
Gimene:nav neviena,visi cieta no uzbrukuma
Speciāli spēki:Spēj pārburt visu par ko vien gribas,
trieciens ar burvju nūjiņu,spēj izgaist.
Dzīvnieki:viņas pūce Eifrata,un zālamans(burvju kaķis)
ieroči:burvju nūjiņa,mazs duncītis.
Izskats:Ļoti skaista,ar brūnu apģērbu!
Raksturs:dažbrīd asssa,bet dažbrīd ļoti maiga!
Pagatne;absolvejusi Cūkārpu,cietusi uzbrukumā no kura izglābusies
Klikšķe
Teela vaards: Derimia
Dzimums: sieviete
Rase: orks
Augums: metrs sešdesmitpieci
Vecums: jau 5 gadu blandās meklējot savu pagātni, bet to kas bija pirms tam un cik ilgi negrib atcerēties.
Dziivesvieta: nav konkrētas - blandās pa pasauli meklēdama savu pagātni, un tautu ko vadīt
Gjimene: nav neviena cita orka, ka sevi uzskatītu par viņas radinieku
Speciaali speeki: spēja mežā slēpties
Ierochi: koka nūja
mērķis: atrast no kā radās orki un atrast savu tautu lai vestu to atpakaļ uz sākumu.


Iskats: Stalta plecīga sieviete, slēpta zaļā apmetnī un seju slēpj zaļgans plīvurs.
Overlord
Vārds: Komoduss, īsāk izrunā Komods
Rase: burvis-kaujinieks
Vecums: nav zināms
Dzīves vieta: Minasmorgula
Ģimene- nav
Speciālie spēki: Teleportācija, neredzamība, neuzņēmība pret ievainojumiem, ārkārtīgi ātri šauj ar loku, kā arī var cīnīties ar zobenu, dunci, cirvi, jebkuru auksto ieroci, vara pār uguni
Dzīvnieki: zirgs
Ieroči- saindēts zobens ar robotu asmeni, metamie dunči un viens Morgulu lāstu duncis
Izskats: Zināms ir tikai pašam un Sauronam
Raksturs: Egoists, varaskārs, nodevīgs, nežēlīgs augstprātīgs un rupjš, tomēr labi slēpj šīs īpašības no citiem
Pagātne: pēc Dagorladas kaujas, viņš un neliela orku daļa izmuka no aplenkuma, beigās palicis tikai viens, viņš iesvēlās mežonīgā naidā pret cilvēkiem, jo īpaši elfiem. Iemesls, kādēļ viņš iestājās Saurona armijā nav zināms

Attēls:
Shatered
Vārds: Džeide Sperova
Dzimums: sieviete
Rase: Pirāts ( te norādīta puse, pie kuras piederu ) , cilvēks
Augums: 1.59
Vecums: 19
Dzīvesvieta: Karību jūra, kuģis "Ametists"
Ģimene : Tevs (vienīgi miris) - Džeks Sperovs. Par māti tā arī neko nezināja.
Speciāli spēki: 1) Veikli darbojas ar savu zobenu,
2) Izcili šauj,
3) Prot izcili peldēt zem ūdens ilgu laiku
4) Atrodoties uz kuģa spēj nekļūdīgi pārvietoties pa virvēm un katrā gadījumā - gandrīz vai lidot...
Ieroči: Ierūsējis sudraba zobens, Pistole ar vienu lodi.
Iskats: (Pati uzzimēju un pat precīzi tādu kā gribēju tongue.gif )
Meitene ar melniem matiem un ļoti tumši brūnām acīm. Ģērbjas viņa Tumšās drēbēs, kas parasti ir vai nu svītrotas vai nu vienkārši tumšas. Matos sakarinātas pērlītes, monētiņas, kreļļu sastāvdaļas un pēc skata konfektēm līdzīgas bumbiņas. Ap galvu balts lakatiņš.
Rakstura apraksts: jautra, nedaudz dūvaina un viltīga. Vienmēr māk ātri izkļūt no situācijas un visbiežāk kautkā aizlaižās...
Pagātnes apraksts : Soon to come
Draco
Vaards: Sedriks
Dzimums: viirietis
rase: cilveeks
Vecums- ap 14 gadiem
Ģimene- bija tacu visus nogalinaaja Komods un vinja orki
Speciaalie speeki- labi ciinaas ar zobenu, met taalu duncus. Prot riikoties ar loku, zirgam strauji aulojot, var neelpot vairaak kaa stundu, Speej no zobena saut liesmas
Izskats- Tumsi bruuni mati, zaljas acis, un aarkaartiigi baalu aadu. Staigaa baltaa apmetnii ar melnu krustu un taads pats ir vairogs.Parasti galvaa tur brunjucepuri kas aizsedz visu seju
Ieroci. Zobens, balts vairogs ar melnu krustu un divi dunchi
Rakstura iipasiibas- Drosme, naids pret orkiem un jo seviski Komodu.Parasti apkaart staigaa nosleedzies un druums.Vienmeer izvairaas no skalaam padariisanaam ja vien taa nav kauja
Pagaatnes apraksts: dzimis Gondoraa, teevs bija virssardzes prieksnieks, maate visu laiku dziivoja maajaa un ruupeejaas par beerniem. Jau 6 gadu vecumaa zeens maaceja izcili riikoties ar zobenu un saut ar loku, tadeejaadi tika aizsutiits uz Minastiriitu maaciibaa. Kad vinam bija 12 gadu saakaas uzbrukums Minasanorai. Taa krita un Minasanora paarveertaas par Minasmorgulu. Taas toreizeejais karaspeeka virspaveelnieks Komods, uzbruka un gandriiz nopostiija visu Osgiliatu. Tur arii Sedriks pirmo reizi ciinijaas ar Komodu un tika smagi ievainots. Peec tam atklaajaas ka orki bija tikusi taalaak un pirms piebeigsanas, nogalinaajusi visu vina gimeni.Komods bija aizlaidies uz Doglduru tacu paareejie orki bija apkauti. Kops taa laika zeens izmainijaas un ja agraak bija jautrs un skaljs tad tagad vins kluva nosleegts un druums.Un tagad vins klejo un meklee Komodu lai vinam atriebtos.
Nimloth
Mana varone LS par GP tematiku:

Vārds: Nimmeril Tawariell (īsāk - Nima)
Dzimums: Sieviešu
Rase: Elfs (Sindar)
Augums: 1.80
Vecums: Dzimusi Trešajā Laikmetā
Dzīvesvieta: Viņa ir klaiņotāja, reti kad redzama ārpus Viduszemes tumšajiem mežiem. Bet Rovanionā, netālu no Tranduila pils, viņai ir slēptuve - mūžveca koka žāklē iebūvēta platforma ar kokgriezumiem rotātu jumtu un margām. Lejup ved ap stumbru apvītas koka kāpnes. Netālu no koka pakājes atrodas ūdenskritums ar dzidru baseinu, kuru ieskauj bērzi. Šeit viņa nāk peldēties wink.gif
Ģimene: Nimmeril ir viena pati, viņai gan esot brālis, bet viņa to nekad nav redzējusi. Dažkārt viņa ciemojas pie Tranduila, kurš viņai ir tāds kā krusttēvs (viņš, starp citu, deva viņai šo vārdu - 'nimmeril' sindarinā nozīmē 'baltā roze')

Pabeigšu vēlāk
Hareki
Vards: Guriata
Dzimums: Sieviete
Rase: Urukhaja un elfa beerns
Augums: 1,58 m
Vecums: Veel jauna
Dziivesvieta: Celjo
Gimene: Teevs- urukhajs Gurmo, maate - elfs Eliata
Speejas: Atri skriet, labi sleepties un zeeli luugties
Ieroci: Stops un bultas
Merkis: atrast savu pazuduso maati
Izskats: Tumsu aadas kraasu, bet blondiem matiem un zilaam aciim, apgeerbs zils
raksturs: Spiitiiga un sevii nosleegusies
Atlanta
1.Vārds: Atlanta
2.Sieviete
3.Nārburve
4.1.65m
5.Vecums: pēc izskata vareetu buut ap 19, bet patiesiibaa 3611
6.Dziivesvieta: Agraak bija Atlantīda tomeer kaadu iemeslu dēļ tagad viņa kliist pa pasauli un iemeslus neveelas apspriest vismaz pagaidaam nav atradusi nevienu kam vareetu uzticeeties.
7.Ģimene: Dziivoja Atlantiidaa, teevs - Atlants, Atlantiidas valdnieks( meitene nosaukta par godu viņas teevam), māte - burve no virszemes, kas izmantojot burvestiibu atrada Atlantiidu, Nevana! Nav ne brāļu ne maasu! Pašlaik nav zinaams vai viņas vecaaki ir dziivi vai miruši!
8.Speejas: speeja elpot zem uudens taada pati kaa visaam naaraam!
var sarunaaties ar uudens dziivniekiem un ziviim!
no maates iedzimtas dažas burvju speejas - paarveeršanaas par vanagu un uzbur uudeni (ar ko arii ciinaas uudens šalts)
speej maskeeties
9.Ieroči: viens vieniigs dimanta duncis (teeva daavana, viņa ir ļoti pieķeerusies tam)
10.Mērķis: nav iista meerķa klejo pa pasauli paliidzot citiem kaa vien var!
11.Izskats: Pilniigi balti mati, kas kreeslaa izkataas zilganzaļi parasti izlaisti ar vienu mazu biziiti priekšaa!
Ļoti tumšas acis, gandriiz melnas
Ejot ceļojumos viņai paar galvu ir kapuce un ir ietinusies apmetnii, parastaa diezgan noplukušaa
Nav paaraak gara auguma un neviens iisti nezin kaa viņa izskataas tikai tie retie kas viņu sastapusi. Baumo, ka kaads maakslinieks esot viņu uzziimeejis un gleznu tur pie sevis un tomeer viņš nezin ko uzziimeejis un neviens nezin, kas ir šis nosleepumainais maakslinieks!
12.Raksturs: ļoti izpaliidziiga, parasti nepienem pateiciibu par sniegto paliidziibu
nosleekta un necenšas nevienam atklaat savas juutas pret citiem jo meklee kaadu kas viņu saprot, drosmiiga ciiņaa par labo, bet vienmeer cenšas visu atrisinaat mieriigaa ceļaa tomeer ja neizdodas asi iesaistaas ciiņaa par savu taisniibu!
13.Dziivnieki: satiek ar visiem uudens dziivniekiem,tomeer viņa cenšas izvairiities no taa lai luugtu viņiem paliidziibu.
14.Var ierobežot izmantojot lielu uguns speeku, bet protams ir arii daudz citu veidu tomeer šis uzskatu ir galvenais
She_Elf
khe khe thats me
vaards:Nienora
vecums: nav zinaams...neatceros....
garums:~ 1.80
Dzimums: vistiiraaakaaa elfu meitene
Dziivesvieta: nav...vinja aateicaas no maajaam lai gan nekad taadsa nav bijushas, lai buutu ar mirstiigajiem un atbriivotu tos no važaam, kuraas sakalti vinju prāti, sirdis un dweesles
gjimene:naw...vinja radaas pati no sevis...kaa rasa uz dzedraa riita lapaam...
Speejas:elfu karotaaja, ljoti izturiiga un dziiveliiga..speej labi shaut ar loku.izcili speeciiga tuvciinjaas..paziist augus, sacer dziesmas kas rosina mirstiigos paardommaat sevi...ir dotas 5 iespeeja atdziivinaat, nebeidzama mīlestība, perfekti orienteejas apkaartneee...
...
Ierochi:loks kas radaas kopaa ar vinju, zobens-neticami garsh ar sireenu dziesmu uzraxtiitu uz taa...virve un kopasss
Meerkjis:. mineets pie dziivesvietas..
Izskatc:sniegbalti mati, ljoti gari..acu kraasa...naviens nav ieskatiijies vinjas aciis un vinja taas nevienam neraada, tikai viena vienīga būtne tajās ir ielūkojusies......, elfu apgjeerbs, apmetnis, kas mainu kraasu attieciigi apstaakljiem...amulets: senā drauga dāvana, meklē pa pasauli...neparasti skaista balss, kura dwesh drosmi, spēku. nebeidzamu mīlestibu, trausla un reizā ljoti spēcīga..
Raksturs: jautra un dzīvespriecīga, tachu arī skumja un dīvaina..neviens winju nekad nesaprot pilnībā, patiesa sirds, spēja uzupureeties citu labā neprasot par to ko pretii.uzticama, drosha, spiitiiga, nosleepumaina, ceriibas pilna....
Dzīvnieki: kaut kur pasaulē ir drakons, drakons kam liidziigs dziivesstaasts..vinja nezin kaa tas izskataas...veel viens sens darugs-vienradzis, vienmēr atnāk vinju mierinaat kad sirde to alkst....
VAr ierobezhot: nogalinot, atjemot dweesli, sirdi, ceriibu...vaardu sakot pilniigi izniicinot,gp...fanc
ja kaukaa pietruuxt, veel perhaps laboshu....
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2023 Invision Power Services, Inc.