Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Interesanti fakti par...
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP filmas un aktieri > Arhīvs – HPF
whitegirl
Maajdziivnieki - Ruby un Fudge (labradori)
Beerniibaa veeleejaas kljuut par saldeejuma paardeveeju
Maak runaat arii vaaciski
Neciesh daarzenjus
Baidaas no tumsas un zirnekljiem
Mobilais tel. - Motorolla
Beerniibaa kraaja yo-yo
Miiljaakais apgjeerba gabals - dzhinsi
Miiljsaakais multenju varonis - Sponge Bob`s
Musika - roks
Uzkodas - saldumi, iipashi saldeejums
Eeediens - burgeri
Sporta veidi - regbijs, futbols, golfs
Briivajaa laikaa speelee golfu un gulj
Skolas maaciibu priekshmeti - maaksla
Vislabpraataak lasa shausmu vai komeediju graamatas
Miiljaakaas HP graamatas - Harry Potter and the Prisoner of Azkaban un Harry Potter and the Goblet of Fire

Nezinu vai jau ir bijusi iespeeja to kaut kur lasiit... Info ieguvu no Harry Potter and the Goblet of Fire Movie Poster Book...
Daniels_Redclifs
kad es lasiiju vinja apraxtu ieksh Emmas web lapas, tad tur bija raxtiits protams daudz vairaak, bet gribeeju teikt, ka vinjam patiik tieshi tas pats, kas man, piem. aktieri: Dzims Kerijs(par vinju nevar nesmieties) utt... grin.gif smile.gif
resella
CITĀTS(whitegirl @ 12.12.2005 23:58) *
Neciesh daarzenjus
Miiljaakais apgjeerba gabals - dzhinsi
Eeediens - burgeri
Skolas maaciibu priekshmeti - maaksla
Miiljaakaas HP graamatas - Harry Potter and the Prisoner of Azkaban un Harry Potter and the Goblet of Fire

ha tikai 5 lietas ar mani sakrit... tongue.gif vel jau tur dazhas ir tuvu istenibai, bet gandriz neskaitas... rolleyes_a.gif
mazā peciņa
Lai nebūtu pārpratumi, ieskaties šajā pavedienā, pirms taisi jaunu pavedienu. Visu var smuki apvienot rolleyes_a.gif

Pavediens slēgts.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.