Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Dumidora brilles
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP filmas un aktieri > Arhīvs – HPF
Fijusska
Vai jūs nepamanījāt, ka Uguns Biķerī Dumidoram gandrīz visu laiku nebija brilles? Tikai kādās divās ainās viņam tās bija uzliktas. Te jājautā, vai tā bija filmas kļūda, vai jaunais Dumidors, kam brilles vairs nav vajadzīgas? Patiesībā domāju, ka brilles dumidoram ļoti piestāv, un gandrži vai raksturo viņu. Bet filmas veidotāji redz izdomā, ka tādu sīkumu nevaig ņemt vērā. silent.gif
pepera
jaa tas brilles bija vajadzigas,bet ko nu kurš uzskata par svarīgu silent.gif
nitro
Nebiju paminijis tiešām tā ir!!!"'istenībā sīkums vien ir... wink.gif
Feny
vai tad vinam nemaz brilles nebija uz acīm??? nemazām nepamanīju. blink_a.gif vismaz tās vietas kur es ieksatījos viņam visās bija brille... wink.gif

a īsti kurā vietā viņam tās( brilles) nebija uzliktas??? vai vari pateikt???
Fijusska
CITĀTS(amandiona @ 12.12.2005 21:02) *
vai tad vinam nemaz brilles nebija uz acīm??? nemazām nepamanīju. blink_a.gif vismaz tās vietas kur es ieksatījos viņam visās bija brille... wink.gif

a īsti kurā vietā viņam tās( brilles) nebija uzliktas??? vai vari pateikt???


Tātad, tiko paskatījos apmēram kā dumidoram no filmas sākuma gāja ar brilēm:

*Ierašanās skolā, sākuma mielasts -ir, bet ļoti grūti pamanāmas
*Censoņu paziņošana - arī ir
*saruna ar maksūru un strupu pie domnīcas - ir
*Pirmais pārbaudījums -nav, laikam noņēmis, lai netraucē silent.gif kā mēs visi zinām, brilles traucē saskatīt tālumā tongue.gif
*Balle -nav
*2.pārbaudījums - ir, jo redz tur gan kaut ko diži vajag saskatīt, kamēr censoņi ir ūdenī.
*Saruna ar fadžu birojā - ir brilles, turklāt šoreiz labi redzamās. grin.gif
*3. pārbaudijums - ir, jo redz censoņus, kuri atrodas iekšupusē labirintam ar vajg labi saskatīt tongue.gif
*Zemvalža atmaskošanā - nav, laikam pēc 3 pārbaudijuma būs noņēmis.
*Sederika piemiņas brīdī - ir
*Saruna ar hariju beigās, guļamistabā - nav briļļu

Laikam tas arī bija viss, kur dumidros parādijās. Bet viņa briļļu neesamībai nav kāds sakarīgs izskaidrojums manuprāt, jo kādēļ gan 1. pārbaudījumā kur vajag redzēt kas notiek laukumā, viņam tās nav, bet tur kur nevajag, un nav ko redzēt (2.,3. pārbaudijumā) viņam tās ir. Nez, bet joprojām domāju, ka Dumidors bez brillēm ir fufelis tongue.gif
Ungaarijas ragaste
Jāsaka, kad skatījos otro reizi, pievērsu uzmanību šim faktam, jo biju izlasījusi tavu rakstu. Bet redz, ka nemaz jau tik traki, ka visu laiku nebūtu meele_a.gif
Mazliet jau trūkst to briļļu, jo arī man Dumidors asociējas ar tām. huh.gif
Fijusska
CITĀTS(Ungaarijas ragaste @ 13.12.2005 19:04) *
Jāsaka, kad skatījos otro reizi, pievērsu uzmanību šim faktam, jo biju izlasījusi tavu rakstu. Bet redz, ka nemaz jau tik traki, ka visu laiku nebūtu meele_a.gif
Mazliet jau trūkst to briļļu, jo arī man Dumidors asociējas ar tām. huh.gif


Nu jā, nav jau tik traki grin.gif atzīšos, nebiju pamanījusi, ka cūkkārpas skolēnu uzrunāšanas brīdī, gada sākumā viņam tās ir. Likās ka tur arī nav, un nu tad sanāktu, ka gan sākas un beidzas ar to, ka viņam nav briļļu. whistling.gif
Bet tomēr četrās vietās. silent.gif
**Kittie**
viņš laikam izskatās labi arī bez brillēm ja jau daži(to skaitā es) nepamanījām ka viņam to briļļu nav. tongue.gif
Fijusska
CITĀTS(**Kittie** @ 13.12.2005 19:12) *
viņš laikam izskatās labi arī bez brillēm ja jau daži(to skaitā es) nepamanījām ka viņam to briļļu nav. tongue.gif


Nez, man viņš izskatījās pēc prātu zaudējoša vecīša, kam ik uz stūra gribas kādu grūzt, sist vai žņaugt. Protams ne jau dēļ tā ka briļļi nebija. Lai gan nedaudz dzēris gan viņš izskatījās. Sāku domāt, ka varbūt briļļu nebija, jo kino darboņi mēģinājuši bija panākt, ka večuks izskatās nogurušāks. ermm.gif
Minki
Vispār brilles viņam bija tikpat daudzās ainās, cik nebija... Tāds stils! laughing.gif Varbūt tajās ainās, kur viņš pārāk traki ārdās viņam brilles vnk noņemt bija prātīgāk, nekā pēc tam lasīt šīs pa gabaliņiem no zemes...
Fijusska
CITĀTS(Dependence @ 13.12.2005 19:56) *
Vispār brilles viņam bija tikpat daudzās ainās, cik nebija... Tāds stils! laughing.gif Varbūt tajās ainās, kur viņš pārāk traki ārdās viņam brilles vnk noņemt bija prātīgāk, nekā pēc tam lasīt šīs pa gabaliņiem no zemes...


Dumidoram vispār nevajadzētu ārdīties. Saskaņā ar grāmatu , viņa parametri ir mierīgs večuks, kurš visu panāk mierīgā ceļā un ar savu "es". Bet ko var darīt, ka filmas veidotāji un galvenokārt laikam aktieris nevar parādīt savu prasmi uz dumidora attēlošanu viņa varenumā. silent.gif Nākas vien izlīdzēties ar psihošanu un harija nogalināšanas mēģinājumiem getlost.gif
Minki
CITĀTS(fijusska @ 13.12.2005 20:05) *
Dumidoram vispār nevajadzētu ārdīties. Saskaņā ar grāmatu , viņa parametri ir mierīgs večuks, kurš visu panāk mierīgā ceļā un ar savu "es". Bet ko var darīt, ka filmas veidotāji un galvenokārt laikam aktieris nevar parādīt savu prasmi uz dumidora attēlošanu viņa varenumā. silent.gif Nākas vien izlīdzēties ar psihošanu un harija nogalināšanas mēģinājumiem getlost.gif


Tieši tāpēc jau rakstīju ar ironiju. Tā arī izskaidrojas tas viņa briļļu trūkums. Filmā nekā no patiesi varenā grāmatas burvja nebija. Arī brilles, redzams, ne! sad.gif Skumji... Vienīgais, kas kaut cik atbilda Dumidoram bija bārda, kura tāpat, nez kāpēc, bija apsieta ar kkādu striķi! Kas zina, varbūt brilles nepiestāvēja striķim! laughing.gif Tagad tak vispār vajadzētu vēl nokrāsot sarkanus matus Dumidoram (filmas) un būtu pavisam cits tēls...
versache
huh.gif nebīju pamanījis šādu sīkumu,bet brilles Dumidoram tiešām piestāv.Bet tas manuprāt tiešām ir tikai tāds sīkums.
PinkDust
Piekrītu tam, ka Dumijam piestāv acenes. happy.gif Ar tām viņš izskatās īpaši gudrs!
Es gan nebiju pamanījusi, ka dažās ainās viņam nav briļļu, taču uzskatu, ka tas ir sīkums un man tas netraucē baudīt filmu!
lil`skater
patiesiibaa nebiju pamaniijusi, buus jaapakataas filma veel reiz un visu jaaizskata, amn gan jaw shkiet ka taa nav kluuda, lai gan...
nu naw jaw tas kaut kaads siikumins vien, tad jaw var arii uzskatiit ka siikums vien ir reeta un harijs var buut bez reetas!?
nekaa - jaabuut uzmaniigaakiem.
Haleja
Vispār jā, grāmatā ļoti bieži pieinētas Dumidora brilles, bet filmā nav!!!!
Fijusska
CITĀTS(Haleja @ 28.12.2005 13:29) *
Vispār jā, grāmatā ļoti bieži pieinētas Dumidora brilles, bet filmā nav!!!!


Par to jau ar iet runa tongue.gif
Dumidors ir dumidors tikai ar brillēm, ja viņam to nav, tad viņš vairs nav viņš laughing.gif Jo kā nu tur bija.. "aiz pusmēneša formas brillēm bija redzamas viņa zilās acis, kur sprēgāja uguntiņas.. " nu vai kaut kā tā [tas bija tāds lēts, neprecīzs citāts] ermm.gif Nu tātad ja nav briļļu, tad aiz tām nav zilās acis, un tas nozīmē, ka kaut kas no dumidora ir zudis [te vajadzētu ķiķināt] silent.gif Un filmā jau viņš tā nebija nekāds idiālais, lai atļautos šādas ķēpīgas kļūdas(?)
xbloodyangelx
es pat nebiju ieveerojusi, ka dumidoram nabij brillju dawdzaas vietaas... :/ laikam pietiekami uzmaniigi neskatos filmass smile.gif
Leduspuķe ziemeļ rūtī
E nebiju pilnīgi pamanījusi, ka Dumidoram nav briles. Filmas gaitā viņš tur bija tā vai tā dažā ainās tikai, tāpēc es nepamanīju.
emmiite
Ha... es nemaz nebiju to pamaniijusi!!! nu, bet kaut arii siikums, taa ir kljuuda... Dumidoram noteikti vajag brilles... tad jau driiz arii Harijam nebuus briljlju... tie filmu veidotaaji aizvien mazaaku uzmaniibu pieveersh siikumiem, kuri tomeer ir diezgan svariigi!!!! ohmy.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.