Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: TSAB
Kurbijkurne forums > Citi temati > Noslēpumu kambaris > Arhīvs – NK
Laimīgā*
Nu, taa ljautinji! Laereth deva labu padomu - TSAB probleemaam izveidot atsevishkju pavedienu. Nu, kaadas ir juusu domas, kapeec TSAB vispaar jaaapspriezh un kas ir tumsho diskriminaacijas ceelonis?
Overlord
Nevienam nepatīk viņu dižie darbi Tumsas labā. Voldemorta vārdu tikai retais piemin un kautkas līdzīgs ir ar Sauronu. Tas nav godīgi, kapēc viņus nevarētu saukt vārdā?
Sanj-sanj
Pirmkaart, ko es vareetu teikt ir taa kaa teica Voldemorts un tas, kas ir Vinky parakstaa - "Nav ne labaa, ne ljaunaa... ir tikai vara un tie, kas ir paaraak vaaji, lai peec taas tiektos...". Peec varas var tiekties tikai varenaakie un tie nereti izmanto jebkurus arii ljaunus liidzekljus, lai sasniegtu savu meerkji... Vinji var piekraapt, piekaut vai pat nogalinaat, tikai lai sasniegtu meerkji... Savukaart tie vaajaakie, kuri ir paaraak miikstsirdiigi vai nepietiekami meerkjtieciigi ir vairaakumaa, taapeec tas vairaakums nospiezh tos, kas to varu var dabuut un sauc vinjus par taadiem un shitaadiem... tikai tapeec, ka pashi neko nevar izdariit...
Luuk taa... izklausaas peec kaut kaada blefa, bet taadas nu ir manas domas...
Overlord
Protams, daudz no cilvēkiem Viduszemē gribētu iegūt tādu varu kāda ir Sauronam, taču viņi nezin ka viņiem nav tāda spēka lai uzveiktu Sauronu. Ar viņu var mēroties tikai Gendalfs.
ils
Laba ideja! Atceros, kad bērnībā lasīju pasakas, man vienmēr bija ļoti žēl nogalinātos pūķus.
Overlord
Kad es pirmo reizi lasīju Hobitu, man bija ļoti žēl Smoga. Un vēl arvien man viņa ir žēl, Bardam par to vajadzētu samaksāt ar savu dzīvību.
Sanj-sanj
Tev tieshaam ir kaadreiz bijis kaada zheel? huh.gif
Overlord
Jā, Lielvaras gredzena un Smoga.
jefeniite
es tagad varu palieliities, protams, ka sheit ne pa teemu, bet es beidzot saaku apjaust kas ir saurons un lielvaras gredzens! grin.gif Paar mani naak apjausma!
Laimīgā*
Laimiigaa! Man veel taa buus kaadu laiku jagaida.....
Skorpions
Kad biju mazaks un skatijos multenes man parasti gribejas lai kaut vienu reizi uzvar ļaunie teli jo bieži palika garlaicigi jo zinaju ka labie teli beigas uzvares un ari tapec ka pparasti ļaunie teli bija uztaisiti vaji un ļoti dumji. Bet ja speku samers bija lidzigs vai ļaunie teli bija stipraki man vienmer gribejas lai uzvar labie teli. Un vel man ļaunie teli patik tapec ka tie bieži vien izskatas intersantak par labajiem teliem.
Overlord
Tagad visās filmās tā rāda. Visšausmīgākās ir vecās padomju filmas par partizānu un sarkano "varonību" cīņā pret vāciešiem. Tie visi ir meli. Viņi muka pa gabalu vien ieraudzījuši vērmahta kareivju kārtīgās rindas kas gāja pāri boļševiku līķiem. Tā sauktie varoņi spēja uzbrukt viņiem tikai no muguras un arī tad kad viņu bija maz
Hermione
Es domāju, ka šamējie rullē!!!
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.