Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Kurš tumšo zinšu pasniedzējs labāks?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP grāmatu pasaule > Aptaujas
Lapas: 1, 2, 3
mazā peciņa
Vecā aptauja novecojusi smile.gif .
Kurš, tavuprāt, ir vislabākais pasniedzējs no šiem? Nav svarīgi mācīšanas prasmes, stingrību, vai vēl kaut kā. Vnk, kurš liekas tāds labākais.
Man laikam vēljoprojām Vilksons. Vnk no visiem likās viscilvēcīgākais (nekas, ka viņš gluži cilvēcīgākais nebija).



skow
kvadrātsakne no priedes
Man arii patīk VilksonC! Viņš bija vissakarīgākais...Un viņa stundas patika visiem(ja neskaita Drako un viņa pakļskrējējus)!!! Strupa stundas man nepatika! Labs bija arii TramdaanC ( kaut arii no labā nebija nemiņas, jo viņš bija nāvēdis laughing.gif )!!!
_BijušaisPareģis
Man patika kā APTZ pasniedza Vilksons, un arī viņš pats kā cilvēks bija vissakarīgākais no visiem. Vilksons nenoliedzami bija arī Harija mīļākais pasniedzējs, tas vairākkārt minēts grāmatās. Diezgan labi bija arī Bērtuļa Zemvalža juniora centieni iejusties pasniedzēja ādā (burtiskā un pārnestā nozīmē).
Daniels_Redclifs
man bija 2 personaazhi par kuriem gribeeju balsot, par Beertuli Zemvaldi Junioru(Barty Crouch Junior-who is a Deatheater), kas bija paarverties par profesoru Tramdanu, iedzerot daudzsulu mikstuuru, un Profesors Vilksons(Professor Lupin), un nobalsoju par Vilksonu, jo vinsh bija pats labaakais APTZ pasniedzeejs Cuukkaarpas veesturee, kautvai taapeec , ka vinsh bija Ordenja biedrs, un vinja stundas deva kautkaadu labumu un arii taapeec , ka vinsh labi iztureejas pret Hariju !!! Es nez kaa citiem, bet man ljoti patika, kaa tika atteelots Vilksona kabinets, visaadas lietas lido apkaart utt... ljoti interesants, un domaaju ka visi balsos par Vilksonu, jo vinsh bija pats labaakais Aizsardziibas Pret Tumshajaam Zintiim, skolotaajs.... grin.gif smile.gif Lupin, Lupin, Lupin... smile.gif
Feny
Man personīgi patika vilksons, tikai un vienīgi viņš. Es tā domāju tāpēc ka viņš bija draugs Džeimsam un ne tikai.....
Mattiass
Jāatzīst, ka labsn pasniedzjs bija arī pat nojūgušos auroru pārvērties Zemvaldis juniors. Viņa mācīšanas metodes bija savdabīgas, bet iedarbīgas, un gana interesantas.

Tomēr nobalsoju par Vilksonu, jo viņš iemācīja ļoti daudz, un viņam pirmajam no visiem pasniedzējam izdevās pareizā pieeja praktiskām nodarbībām (tas, kas nenormāli tracināja Ambrāžu!). Viņš tiešām bija labs pasniedzējs.
Mauvaise Mademoiselle Blanc
Es nobalsoju par Strupu. Stulbi, bet man tā šķiet. Man vispār Strups ir mīļākais no visiem Cūkkārpas skolotājiem , cilvēks ar raksturu happy.gif
versache
Man personīgi patīk Tramdans,viņa stils kā viņā māca.Man liekas ka viņš ir labākais,un turklāt pats izbijis aurors.
Alastoris
man visvairak patika Vilksons jo vins bija visnormalakais un vissaprotosakais!
.kreizī.
Pēc manām domām Vilksons.
Livillas
CITĀTS
Kurš tumšo zinšu pasniedzējs labāks?

Nevis Tumšo Zinšu bet Aizairdzību pret Tumšajām zintīm...


Nu ja kas tad Zemvaldis,viņš iemācija Harija Mokum lāstu... grin.gif
anhela
man vislabāk patika Vilksons.viņš iemācīja Harijam izsaukt aizstāvi.
da_basketbums
CITĀTS(anhela @ 21.02.2006 21:46) *
man vislabāk patika Vilksons.viņš iemācīja Harijam izsaukt aizstāvi.



vispar vinjs harijam iemacija vel daudz ko citu unsure_a.gif , bet man vilksons
corpsebride
njaa.. man kaa vairaakumam - Vilksons - bij taac dzekinsh kursh vismaz kau ko no taas lietas sajeedza [kaa nekaa vilkatis]..
Hermija
Man patika Vilksons, bet nevar noliegt, ka arī viltus Tramdāns iemācīja daudz ko...
Eltons
Labakais burvis pasaule Strupelis Tupelis! grin.gif Jo vins nogalināja dmudoru... grin.gif
Ika
woups, gribēju nobalsot par Vilksonu, bet nejaushi nospiedu Strupa podzinju... whistling.gif a ko, varbut ta ari vajadzeja.Kaut kas tai nejauceni ir, to es nevaru noliegt
de_ed
Labākais ir tas:
1.)Kurš paliek dzīvs.
2.)Kurš paliek pie pilna prāta.
3.)Kurš nav nomaskējies nāvēdis.
4.)Kurš nav fanātisks ministrijas ierēdnis.
5.)Kurš nenogalina Dumidoru.
6.)Kurš ir vilkatis!

Tātad Viklsons. Pilnīgi loģiski.
Adē
Kā pasniedzējs man vairāk patīk Tramdāns(neskatoties uz to,ka viņš bija pseido-Tramdāns) ,bet ka pasniedzējs un cilvēks-Vilksons. Ja padomāt,tad Strupam (kā pasniedzējam) arī nav ne vainas.
gerda.skr@inbox.lv
kurš balso par vilkačiem? es jā! sarauj, vilkson! sarauj, vilk! laughing.gif laughing.gif laughing.gif tongue.gif grin.gif biggrin.gif
mans mīļākais pasniedzējs!!!!!! tongue.gif
Melleņu kamenēns
piekriitu vairaakumam balsoju par vilksonu.vinjsh jau pats taads pret ko var sanaakt ciiniities(vai vinja liidziigajie)

P.S.ceru ka saprataat ko es ar to domaaju!
Īve
Nu Vilksons protams. Viņš man HP simpatizē, kā jauks pasniedzējs, un tāds ir jau sen. Bet drošvien vislabāk ar TZ prot apieties Strups, bet viņš man nepārāk simpatizē.
Seila
Bet protams, ka Vilksons, kaut gan jāatzīst, ka Strupam arī nebija ne vainas. laughing.gif
whitegirl
Es dotu savu balsi Strupam... Jo tumshaa magjija ir vis vinja dziive... Vish ir vairaak nekaa paarnjemts ar to... Vismaz es vislabaak gribeetu maaciities tumshaas maakslas pie vinja... smile.gif
**Kittie**
lai arī vilksons bija tik tiešām lādzīgākais, bet es balsoju par strupu. viņš centās mācīt daudz dziļāk par tumšajām zintīm, bet arī vilksonam nebija ne vainas.
strups vnk gribēja labākus rezultātus un cisu daudz precīzāk.
lightness_flame
CITĀTS(Ika @ 24.02.2006 21:36) [snapback]565711[/snapback]

Kaut kas tai nejauceni ir, to es nevaru noliegt


laughing.gif laughing.gif

Vilksons no viņiem visiem bija vislabākais kā cilvēks, bet man, liekās, ka labāki skolotāji bija Tramdāns (nu pseido -Tramdāns) un arī Strups...es pati aizsardzību pret tumšajām zintīm vēlētos mācīties pie kāda no šiem skolotājiem, jo, manuprāt, viņiem abiem bija tieši tāds raxturs, kāds vajadzīgs, lai labi mācītu un arī iemācītu šo priekšmetu...tās ir nopietni, un viņi tieši bija tādi stingri... smartass.gif

nobalsoju par Strupu, bet tikai kā par skolotāju.


Kaķe
Protams, ka tikai un vienīgi strups! viņš par tumšajam zintīm zin daudz vairāk nekā pārējie!
rotveilere
Strups,jo vinjs pats izmanto tumsas zintis,un pats bijis Voldemorta navedis! domajams lielaks zinasanu daudzums ne ka parejiem..varbut vel Vilksons! laughing.gif
evija..
Vilksons. Jo viņš nebija ļauns kā visi pārējie ermm.gif Tramdāns daudz iemācija, bet tas nebija viņš.
lil`skater
Vilksons mācīja man leikas vislabāk, vinš daudz ko iemācīja, un viņa stundās bērniem cik man zināms bija interesanti!!!

Lai gan Tramdāns arī mācīja labi, pamācoši, ali gan tā īsti tiokai 1 viņa stunda bija aprakstīta!!!

Taču Vilksons amn patika labāk!!!
Diabolic
Laikam jau ka Vilksons. Man ar viņš patika vislabāk un stundās pie viņa noteikti bija jautrāk nekā pie citiem pasniedzējiem.
Es pats gribētu piemēram izmēģināt uzveikt BUBULI grin.gif
Spītniece
Ja jautājums ir par mācīšanu vispār tad noteikti Vilksons, bet ja jautājums ir tumšo zinšu profesors, tad laikam Strups, viņš jau visu zin.
Kognakschwenker
Vilksons. Neapšaubāmi. Kā nekā viņs ir Fo. KKas tuvāk Harijam. Jā.
nenuil
Es domāju, ka Strups, jo viņš ir nāvēdis. Viņš vislabāk var zināt stipru melno maģiju.
Vilksons ir vislabākais kā skolotājs, bet viņš par tumšajām zintīm nezina tik daudz, cik Strups.
unciz
Tramdāns - Vilksons, Tramdāns - Vilksons, Tramdāns - Vilksons ai lai iet Tramdāns!
saremags
ļoti gribu zināt kurš ir labākais. silent.gif
Ellija
bet kāpēc Tramdāns? Viņš skolā nemaz taču nemācīja...
Arbūzgalva
njā, manuprāt Strups.Saku to tāpēc ka viņš labi mācīja, labi bija pret grifiem netaisnīgs bet nu viņš bija stingrs skolotājs.
Sarkanais Krūšturis.
Es saku Severuss...Kapēc? Nezinu kapēc! Man viņš vienkārši liekas smieklīgs! Kad es ieraugu viņu man piemetās smieklu lēkme... laughing.gif laughing.gif Vienkārši viņa izskats...! Atvainojiet.. laughing.gif laughing.gif laughing.gif
Flora
Manuprat Strups ir vislabakais. grin.gif Kaut gan viņš pret daziem izsturas ļoti netaisnigi viņš stundās tiesham maca.
nuja Vilksons jau ar bija labs, taču viņš macija tikai par dažadam tumšajam butnem,nevis ari par lastiem vai kaut jo tamlidzigu.
Arbūzgalva
nu jā man piedur kā strups parasti kad stundas noliek hariju dara to ar sarkasmu grin.gif
zzz

Teicu Strups. Piekrītu, ka stingrs, pret Grifindoriem netaisnīgs, bet savos uzdevumu augstumos!!! grin.gif
Arbūzgalva
Tieši tā, viņš bija labs mikstūru jaucējs grin.gif
zzz

Un pie tam 4. filmā, ainā, kur Mikstūru stundā notika debates par Balli, viņš bija nepārspējams!!! Vēl aizvien mājās skatoties Poteru patīk tas kā viņš ik pa brīdim IEDUNKĀJA ŠOS!!!! laughing.gif
nitro
Tramdāns un Vilksons. Abi divi bija gudri skolotāji un Tramdānam ir liela pieredze.
shocked mouse
domaaju ka Vilksons. man vislabaak patika vinja metodes..Tramdaanam ar nebija ne vainas..tikai ja neskaita ka tas nebija iistias Tramdaans.. grin.gif
Kaķurēgs
Vilksons - viņam bija ļoti interesanta pieeja mācību vielai.
Tramdāns - vienīgais, kurš kaut ko jēdzīgu iemācīja par tumšajām zintīm.
Strups - vienīgais, kuram pietika profesionalitāte!
rivchiks
Harrypraat Vilksoons, bet ess saku Trakacis jo vinjsh bija the best!!! tongue.gif
Seila
Strups. Viņam pietika stingrības un spēka panākt, lai viņā klausītos un viņa nodarbībām gatavotos ar viss lielāko rūpību.
Spītniece
Vilksons... viņš tiešām iemācija daudz noderīgu lietu..
Tramdāns... nezinu ko viņš varēja iemācīt, jo skolā taču bija dubultnieks...
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.