Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Diskusiju saiti
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP raibumi > Arhīvs – HPR
Rosie Cotton
Vai Latvijā ir vēl kāda diskusiju vietne par HP, fantāziju, scf un tamlīdzīgi? Kurus no ārzemju saitiem jūs ieteiktu kā interesantākos?
Rosie Cotton
Es personiski visiem, kas lasa angliski, varu ieteikt www.the-leaky-cauldron.org. Un vēl, nupat tur parādījies links uz virtuālo Toma Melsudora dienasgrāmatu, kas patiešām sarunājas ar tevi un atbild uz jautājumiem - man aš bail palika! http://pandorabots.com/pandora/talk?botid=c96f911b3e35f9e1
Daniels_Redclifs
Rosie Cotton interesants links, uzdevu divus jautaajumus, otrais bija taads, kaapec gribi nogalinaat Hariju Poteru, un atbilde bija vavshova laba->"Because the money" grin.gif es vai 5 min. par to njirdzu.... grin.gif smile.gif
kristine g
Rosie Cotton:es paskatijos sho linku,vins/vina runa vienu un to pashu un baigi atri ir jaraksta,bet vienalga interesanti parunaties,paldies ka ieteici!!!!!!
mazā peciņa
Pamparam. Es jums varu piedāvāt pavedienu "Viena laba saite", ja būs vēlēšanās, tad varēs atrast sev vajadzīgās saites rolleyes_a.gif , kā arī es piedāvāšu pavedienu, kurā ir linki uz dažādiem diskusiju un nediskusiju saitiem, t.i. šeit smile.gif

Šis pavediens tiek slēgts smile.gif


skow
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.