Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Harijs, Rons un Hermione
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP grāmatu pasaule > Personāžu lietas
Vinky
Kā jūs domājiet... Vai kaut kas varētu izjaukt viņu draudzību? Varbūt tas, ka Harijs vai Rons sāks satikties ar Hermioni? Vai kaut kas cits? Viedokļi, viedokļi, viedokļi... rolleyes_a.gif
Overlord
Pieļauju iespēju, ka Voldemorts varētu "palīdzēt" izjaukt viņu draudzību, t.i sanaidojot vienu pret otru. It īpaši Ronu pret Hariju, jo Rons apskauž Poteru dēļ slavas un tātad būtu pietiekami labs iemesls lai vismaz viņus abus atkal sanaidotu
Vinky
Mjā... Tev taisnība. Rons uzvedās stulbi jau UBī, kāpēc lai viņš nesāktu tā darīt atkal?
ils
Man ir ideja! Katrs no mūsu trio dabūs sev pāri un beigās būs seši varoņi, kas piebeigs Voldemortu.
eyedam
Jā, kā jau Dumidors teica, Voldemorts lieliski prot sēt cilvēkos neuzticēšanos un naidu...

Es tomēr nedomāju, ka tas, ka Rons un Hermione sāktu satikties, izjauktu trijotnes draudzību! ohmy.gif

eyedam
Vinky
Ja Rons un Hermione sāktu satikties, tas neizjauktu trio draudzību. Bet ja Harijs un Hermione sāktu satikties, tas gan izjauktu draudzību. Pareizāk sakot, to izjauktu Rons.
Overlord
Pareizi, jo Harijs nejauktu ārā draudzību ja Rons sāktu salaist ar Hermioni, taču emocionālais un greizsirdīgais Rons to izdarītu ātri vien.
Vinky
Visi nav pret Ronu, bet domā loģiski - kas notiktu, ja Harijs sāktu satikties ar Hermioni. Būtu tracis! Ja Rons sāktu satikties ar Hermioni, tad nebūtu nekāda trača. Lūk tā. Pareizi Saurons teica.
Laimīgā*
Tracis nebuutu, jo Harijam ir Cho. Nu, labi veel nav, kaut gan njemot veeraa piekto graamatu... Nu, labi - nespoileroshu. Bet Rons tachu nevienai meitenei nepatiik. Ja neskaita Hermioni. Un Rons pilniigi pamatoti apvainosies - kaa jau tas ir manaams UB, meitenes peec Harija sastaajas rindaa - proties tik izveeleeties iisto.
mazā peciņa
Varētu būt tā. Rons+Hermionka, bet Harijs ir dusmīgs uz Ronu. Voldijs nogalina Ronu un tad Harijs priecājas, ka varēs būt kopā ar Hermionku, bet Co jau sen ir aizmirsta, bet Ronam būtu jānomirst, tad Harijs atceras kāda bija īsta draudzība.

Eu! Varbūt šī būs pirmā grāmata ar nelaimīgām beigām?!?!?
Varēru būt (skat augšā) un tad viņš un Hermionka izšķiras. Morāle (kas tas tāds) Trio tiek izšķirts.
Vai arī Rons nemirst, bet katrs aiziet savu ceļu. Vispār sarežģīti.
Hermioniic
ehm.. buus miilas trijstuuris grin.gif

Hermionei patiik Rons jo vinji kashkjeejas.

Hermione 4 graamatas beigaas nobuchoja Hariju...
taa kaa..


sorcerer.gif Trisjtuuris garanteec
morticia
es domāju ka sanaidot viņus vrētu uz kādu laiku. viņi tomēr ir labi draugi un gan jau atkal salabtu whistling.gif
Mya
Domāju,ka tas ,kurš varētu izjaukt trijotni ir Rons-viņš gandrīz visās grāmatās ir uzvedies pārsteidzīgi un emocionāli. mellow.gif
angelin
Ceru ka viņi trīs paliks labi draugi, nu varbūt kaut kad var gadīties strīds. smile.gif
Star citu, dēļ kā 4 grāmatā Rons ar Hariju sastīdējās? huh.gif
Magonīte
Saubos, maz ticams, ka tas būs nopietni. var redzēt, ka rakstniece tur godā skolas gadu draudzību un naidu.
Samanta
Vini noteikti paliks loti labi draugi.Drosvien stridesies bet tas neizjauks vinu draudzibu.
Mēnestiņš
Rons vienmēr bijis viens no Harija labākajiem draugiem. Bet sagadās tā, ka Harijs vienmēr pamanās pagozēties slavas saulītē... Rons nekad tā īsti nebija izrādījis savu viedokli, līdz UB pēc Harija paziņošanas kā skolas censoņa Rons ar savu labāko draugu vairs nerunāja. Protams, vēlāk salaba utt. utjp., bet, manuprāt, sirds dziļumos tomēr šī sāpe neizgaisa. Un tad FO Rons kļuva par prefektu un, domājams, likās kaut mazdrusciņ pārāks par Hariju. Kā jūs domājat, vai Rona, kā parasts-otrā plāna aktiera, attiecības ar Hariju būs atkal kā senāk, vai tomēr kat kas mainīsies???
closs...
Njaa Harijs, kaa var skist vienmeer ir paaraaks, bet vai vinjsh pats to grib? Vinjam vienkaarshi taa sanaak... Un ja arii Rons buutu vienaa liimenii ar Hariju, vai tad graamatu sauktu Harijs Potters? Nedomaaju gan. Jebkuraa graamataa vajag kaadu galveno lomu, vai arii daudzus liidzsvariigus (bet uz sho graatu diezvai taa tas buutu). Domaaju, ka Rons nav nemaz tik mazsvariigs, redz, nu vinjsh kluva par prefektu un vienmeer paliidz Harijam un ne jau viis ir shajaa graamataa izteikts par Ronu. Bet toties vinjsh vienmeer ir audzis burvju gimenee, tachu Harijs par taadu tikai var sapnjot (nju jaa pie Deerslijiem it nemaz Harijam neklaajas viegli).
shiry
Domāju, ka viņu attiecības tomēr nebūs tikpat labas kā pirms tam, jo Rons vienmēr ir palicis savu brāļu ēnā, nemaz nerunājot par Hariju, un tagad, kad viņam izdevies Hariju kaut vienā jomā pārspēt, nedomāju, ka ar šo vienu reizi arī pietiks. Turklāt arī pats Harijs bija aizvainots par to, ka Dumidors par prefektu izvēlējās Ronu. Un vispār, spriežot pati pēc savas pieredzes, varu teikt, ka parasti šādas situācijas visai nopietni izmaina cilvēku savstarpējās attiecības.
Maardzhastante
Es domaaju, ka vinju attieciibaas veel ies visaadi visu nosaukto iemeslu deelj, un Ronam ar Hermioni jau arii buus shaadi taadi sarezhgjiijumi smile.gif Tachu beigaas, lai kaadas tas buutu, vinji paliks patiesi draugi sorcerer.gif
Siri
Man liekas,ka Harijs un Rons tomēr paliks labākie draugi,jo,pirmkārt,Harijs ar laiku apradīs ar domu,ka Rons ir prefekts...bet otrkārt,kā jau tika minēts-īsta draudzība neizirst...labākie draugi var strīdēties ( dažreiz pat biežāk,nekā parastie whistling.gif ) bet galu galā viņi atkal salīgst mieru,un viss ir kā agrāk ...
Domājams,ka šī trejotne-Harijs,Rons & Hermione būs kopā līdz beigām.. smile.gif
giraffe
Piekriitu, ka Rons ir Harija labaakais draugs. Galu galaa, vinji kopaa ir jau pietiekami daudz piedziivojushi. Vinji ir bijushi kopaa, kaa saka, gan priekos, gan arii druumaakos briizhos, smeejushies un dusmojushies viens uz otru, un, par spiiti visam, vinji veel joprojaam ir labaakie draugi. Manupraat, Harijam ir/bija vajadziigs tieshi taads draugs, kas buutiibaa ir pilniigi preteejs kaa Harijs pats, jo taa vinjsh paplashina savu pasaules uzskatu. wink.gif
Victor Krum
CITĀTS(Mēnestiņš @ 10.05.2004 17:13)
Kā jūs domājat, vai Rona, kā parasts-otrā plāna aktiera, attiecības ar Hariju būs atkal kā senāk, vai tomēr kat kas mainīsies???

Kaapeec lai kaut kas mainiitos... kamoon, vinji tak ir draugi, lieliski saprotas. Tas ka Rons nespeej tikt paari kautkaadiem kompleksiem par slavu ir tikai vinja iislaiciigaas probleemas. Gatavi aizstaaveet viens otru vinji buus gatavi vienmeer...
_BijušaisPareģis
Es principaa piekrītu raingirl... wink.gif
Harija un Rona attiecības tiešām ir diezgan sarežģīta lieta,
tagad kad Harijs vēl pats ar sevi nav ticis galā, un kur nu vēl
runāt par attiecībām ar citiem- līdzko Hariju kāds uzrunā, dažreiz
viņš nedara neko citu kā uzkliedz pretī.... ermm.gif
Nu bet visdrīzāk ka 7. grāmatā viss nokārtosies, tai skaitā trijotnes attiecības.... cool.gif
Mēnestiņš
Jā, interesantas atbildes... Vairums no jums teica, ka viņi paliks draugi. Tad nu lai tā būtu! Šķiet, ka Harijam pašam trūcis mīļuma un viņš līdz ar to nezina, kā to izrādīt, bet laikam tas neattiecas uz mūsu trio.
Sniega Rūķis
Cerams, ka tur nekas namainīsies un Ronam pieleks, ka tur nekas nav maināms un gali galā tā nav Harija vaina... Tākā nevajag dusmoties uz Hariju, lai dusmojas uz Voldemortu...
Ashly
Rons noteikti ir Harija labākais draugs (un otrādi). Neviens cits ar hariju nav tik lielos draugos, citi, protams, Hariju atbalsta un skaitās draugi, bet īstenais draugs noteikti ir Rons. wink.gif
fire
attieciibas paliks taadas pashas, bet nekaadi baigi labie draugi jau vinji nav bijushi( 1 nevar paardziivot ka otrs piedalaas trejburvju turniiraa, otrs, ka nav iecelts par perfektu...)
Mēnestiņš
Es gan neteiktu, ka Harijs ar Ronu nav tie labākie draugi. Manuprāt, labākie draugi bieži vien strīdas vēl vairāk nekā parastie paziņās.
Dogma
pilniigi piekriitu meenestinjam. ar labaakajiem draugiem parasti ir ljoti gruuti.Turklaat Harijam un Ronam ir tas diivainais paarejas vecums kuraa nezini ko iesaakt ar savu dziivi bet tomeer ir labi ka blakus ir kaads kas tevi atbalsta...
Marija
Nu varu no savas pieredzes pastāstīt- iepzinos pirmajā klasītē ar savu ilggadējo labāko draudzeni. Sits reizes strīdējāmies,kašķējāmies,vienreiz pat viena otrai pa degunu uzdevām(tas bija sāpīgi huh.gif ), bet tas viss ko mēs kopā pārdzīvojām... Tas jau ir paliekošs. Lai kas notiktu ar Hariju un Ronu,tomēr viņi ir bija un paliks labākie draugi! smile.gif
vanesa
CITĀTS(raingirl @ 10.05.2004 17:22)
Njaa Harijs, kaa var skist vienmeer ir paaraaks, bet vai vinjsh pats to grib? Vinjam vienkaarshi taa sanaak... Un ja arii Rons buutu vienaa liimenii ar Hariju, vai tad graamatu sauktu Harijs Potters? Nedomaaju gan. Jebkuraa graamataa vajag kaadu galveno lomu, vai arii daudzus liidzsvariigus (bet uz sho graatu diezvai taa tas buutu). Domaaju, ka Rons nav nemaz tik mazsvariigs, redz, nu vinjsh kluva par prefektu un vienmeer paliidz Harijam un ne jau viis ir shajaa graamataa izteikts par Ronu. Bet toties vinjsh vienmeer ir audzis burvju gimenee, tachu Harijs par taadu tikai var sapnjot (nju jaa pie Deerslijiem it nemaz Harijam neklaajas viegli).

Nedomāju ka viņu atiecības būs tik labas, kā līdz šim. Es vispār domāju Rons ir pārāks! Viņam ir ģimene kura viņu mīl un kura nav mirusi un tas jau ir ļoti daudz! Un tāteikt salāpītā draudzībā nebūs tā kā agrāk šuve tač paliek. Un harijs nebija slavens tikai mātes dēļ. Viņš tač varēja būt kāds nūģis kas itkā ir varonis kautgan pats nekā nespētu izdarīt un liels bailulis.
harry
Nu, jā taisnība, tagad Rons vismaz nedzudz pārāks par Hariju. sorcerer.gif
EGO
Nu es domāju, ka Rona attieksme pret HP nav mainījusies, būtībā viņš pats vēl nav līdz galam apzinājies šo prefekta amata nozīmi. Savukārt mainījusies ir HP attieksme pret Ronu, parādījusies nenovīdība, tas man ļoti nepatika. Rons ir kā tāds vecs labs mētelītis, kurš vienmēr ir pa rokai, kad ir slikts laiks. Varbūt dažreiz tas ir noputējis (apvainojies), bet tomēr vienmēr ar prieku izpalīdzēs grūtā brīdī, ja tāda palīdzība patiesi būs vajadzīga. Viss atkarīgs no mētelīša nēsētāja. wink.gif
Emmy
Es domāju, ka Rons ar Hariju ir ļoti labi draugi! Viņi būs vienmēr būs labi draugi! Tas jau nekas, ka viņi strīdās! Kam tad negadās? whistling.gif
birdman
CITĀTS(Mēnestiņš @ 10.05.2004 17:13)
Kā jūs domājat, vai Rona, kā parasts-otrā plāna aktiera, attiecības ar Hariju būs atkal kā senāk, vai tomēr kat kas mainīsies???

protams ka nedaudz mainīsies bet vispārībā diezgan saglabāsies tādas pašas
Vinky
Pirmkārt - neviens no viņiem nav pārāks par otru. Ronam nav paveicies ar ģimenes materiālo stāvokli, Harijam - ar to, ka viņa vecāki ir miruši. Tas, ka Harijs ir slavens nepataisa viņu kaut kādā ziņā pārāku par Ronu.

Otrkārt, Rons tiešām ir Harija labākais draugs (nu, arī Hermione). Tas ir saprotams, ka dažkārt pat labākie draugi strīdas. Turklāt, vai jūs neievērojāt cik ļoti Rons ir izmainījies FO-ī? Viņš ir kļuvis stipri pieaugušāks... Kā teica Skyler`a Accio Firebolt lapā - "Ron has changed from being a poor person, to a rich person in the heart." Man beidzot viņš sāk patikt... Jebkurā gadījumā, es domāju, ka šitie divi noteikti turēsies kopā lai tur vai kas.
Mēnestiņš
CITĀTS(Vinky @ 10.06.2004 20:02)
"Ron has changed from being a poor person, to a rich person in the heart."

Tā arī varētu būt, droši vien tā ir! rolleyes_a.gif Rons un Hermione savu draudzību un uzticību Harijam jau pierādījuši neskaitāmas reizes, tā ka Skyler ir taisnība! cool.gif rolleyes_a.gif
Elepele
CITĀTS(mērfija @ 11.05.2004 10:49)
man skiet ka rons harijam ir vislabaakais draugs

Te nu es nepiekriitu... getlost.gif graamataas un veel visur kur mineec, ka Harijs, Rons un Hermione ir triis vislabaie draugi? kukuu? vai par hermioni nevienc neatceraas?

Vinji ir vesali triis :blink:
crazy200
CITĀTS
CITĀTS (mērfija @ 11.05.2004 10:49)
man skiet ka rons harijam ir vislabaakais draugs 


Te nu es nepiekriitu...  graamataas un veel visur kur mineec, ka Harijs, Rons un Hermione ir triis vislabaie draugi? kukuu? vai par hermioni nevienc neatceraas?

Vinji ir vesali triis 

Bet Rons ir viņa labākais draugs no zēniem.
Un man liekas ka viņi ir un būs labākie draugi.
Nu varbūt vēl sakašķēsies bet viņi tak izlabs kā vienmēr wink.gif
Fijusska
Ja harijs saaktu draudzeeties ar hermioni(kas nekad nenotiktu:D)-izjauktu. Ja rons ar hermi-neizjauktu. tongue.gif

Varbuut voldemorts nogalinaas ronu! (neticami, bet viss var gadiities!) huh.gif

varbuut harij ar ronu sastriideesies kursh buus kalambola kapteinis(jo vinjii 6. graamataa buus vieniigie no vecaa sastaava(laikam) wink.gif

A bwet iisteniibaa lai vinji visi buutu draugi uz muuzu! grin.gif grin.gif grin.gif
Sharlotish
man liekas, ka Voldijs vareetu meegjinaat vinjus izshkjirt, un tas vinjam vareetu izdoties, bet tikai uz laiku. Jo visaa HP veesturee tachu ir bijushas nerunaashanas ar Hermioni (3.gramata), un veel ilgaakas nerunaashanas ar Ronu(4.graamata).
Tachu vienmeer divi no trijotnes ir tureejushies kopaa, taa kaa mans galiigais viedoklis ir



NEE!!!!!!!!!!!!
loli
Varbuut vieniigi domstarpiibas miilas lietaas - es domaaju, ja gan Harijs, gan Rons gribees draudzeeties ar Hermioni,iespeejams draudziiba pastaavees tikai starp Hermioni un katru no zeeniem
aivvv/troll dream walker
kaadaa fuking rakaa kalambola trenninni vienniem tak ir jaaciinaas par kopiigu uzvaru pie tam vinni pat nescenssas viens ar otru harijs sacenssas ar pretinieka mekleetaaju rons ar pretinieka uzbruceejiem
un vispaar domaaju ka taa greizsirdiiba ssajaa jomaa ir pietiekami atspeeleeta protams ja peekssnni harijs saaktu satikties ar hermiju tad buutu viss dimbaa ar trijotni bet savaadaak neredzu iemeslu kas vinnus vareetu izjaukt....
monster
Es domaaju ka Harijs vareetu visu to draudziibu izjaukt! Tas kas atgadiijaas piektaas graamatas saakumaa kaa Harijs uz vinjiem abiem sakliedza neliecina par labu! Man liekas ka vinji saadaa veidaa vareetu aatri vien sastriideeties!
Purple mist
Jaa.... DRAUDZIIBA starp ronu un hrmioni neizjauktu trio draudziibu, jo, tad vinji nekjiiveetos...un harijam paaris neapniktu, un uz vinjiem nedusmotos....Tieshi otraadi tas stiprinaatu vinju draudziibu...Vinji visi triiis vareetu laiku pavadiit biezhaak kopaa...
Piem., kad rons & hermione striideejaas, vinji nesarunaajaas viens ar otru un newareeja atrasties kopaa vienaa telpaa...Liidz ar to Harijam biezhi naacaas daliit sawu laiku mazliet ronam un mazliet hermionei....
Taadas luuk manas domas...
šausmiņa
Ja visi trīs paliks dzīvi pēc 7 daļas, tad domāju ka viņi paliks draugi uz mūžu...
angel13
Manuprā, ja Rons ar Hermioni sāktu satikties un pēc tam izšķirtos, tad gan agrākā draudzība neatjaunotos. Vārdu sakot viņi paši varētu izjaukt savu draudzību, bet ne kāds no ārpuses, piemēram, Voldemorts.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.