Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Vai jums patika pūķi no HP4?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP filmas un aktieri > Diskusijas
Lapas: 1, 2
serutans
Ko jūs domājat par pūķiem no HP4?
Man patika!
Canadian
Tāda pastulba aptauja.
Nebija jau ne vainas tam pūķim. Atšķīrās no citu filmu pūķiem. Patika.
Nesaprotu, kas tajā pūķī varēja kādam tik ļoti nepatikt, ka veido šādu aptauju. Varbūt pats pārbaudījums, bet pūķis... rolleyes_a.gif
Daniels_Redclifs
puutjim nav ne vainas, vnk taa aina biji biski pa ilga, graamata ta bija 15 sekundes un zelta ola jau bija Harijam rokaa... grin.gif smile.gif
.kreizī.
Pūķi bija forši un mazliet bailīgi! Kad es lasiju ceturto grāmatu likās ka būs bailīgāki! Bet arī šitie pūķi bija forši! smile.gif
Feny
man nepatika tie pūķi varēja būt nedaudz...dzīvāka tipa....
Daniels_Redclifs
nu visu no filmas jau nevar gribeet, taa jau tur tika pielietotas augstas tehnologjijas specefekti... domaaju ka ar datoru, labaaku neko vairs nevar uztaisiit... grin.gif puutji bija labi... !
Patriote.
Pūķi tā neko, baigā skaņa bija, tas bija labais!!! rolleyes_a.gif Nu tie pūķīši jau bija tādi baigi nedabīgie, bet nevar jau gribēt visu īstu, labās bija tā vieta, kur ragaste dzīnās Poteram pakaļ, tas jau gan bija pilnīgi sfabricēts un piedomāts, bet labs action kadrs grin.gif
mazā peciņa
Pūķi bija iespaidīgi, tas gan. Pat nemaz tik ļoti nebija redzams, ka viņi ir tīra datorgrafika. Atzīšos, smuki nostrādāts smile.gif . Un jā, smuki, bet tomēr viņi bija ļoti skaļi. Bet galu galā arī patika, jo kā jau minēju viņi bija iespaidīgi.

Lai gan tajā ainā, kad tas pūķis lidoja visu laiku pakaļ Harijam - tā aina bija par garu un garlaicīgu. sad.gif
nitro
CITĀTS(skow @ 04.12.2005 14:13) *
Lai gan tajā ainā, kad tas pūķis lidoja visu laiku pakaļ Harijam - tā aina bija par garu un garlaicīgu. sad.gif

Piekrītu. Būtu labāk parādījuši ko vairāk no pasaules čempionāta klambolā! sad.gif

Pūķi man baigi patika!!! Diezgan reāli, tādus biju iedomājies...
Fijusska
Kādī pūķi? grin.gif es atceros tikai vienu manuprāt ermm.gif UN man patika, mīlīgi ļauns pūķītis. Zinu ka duadziem likās garlaicīgi, man ne pārāk, vispār tā filma varētu būt 15 st6undas gara un nepaniktu man . whistling.gif

CITĀTS(Daniels_Redclifs @ 04.12.2005 12:27) *
puutjim nav ne vainas, vnk taa aina biji biski pa ilga, graamata ta bija 15 sekundes un zelta ola jau bija Harijam rokaa... grin.gif smile.gif


15 minūtes īstenībā, vai 10

CITĀTS(skow @ 04.12.2005 14:13) *
Pūķi bija iespaidīgi, tas gan. Pat nemaz tik ļoti nebija redzams, ka viņi ir tīra datorgrafika. Atzīšos, smuki nostrādāts smile.gif . Un jā, smuki, bet tomēr viņi bija ļoti skaļi. Bet galu galā arī patika, jo kā jau minēju viņi bija iespaidīgi.

Lai gan tajā ainā, kad tas pūķis lidoja visu laiku pakaļ Harijam - tā aina bija par garu un garlaicīgu. sad.gif


Varēja būt vēl skaļāki happy.gif
Ného
nu jā filmā redzēju tikai vienu pūķi! grin.gif Gribējās arī redzēt pārējos 3, bet ko nu vairs. ainas ar drakonīti bija forša, vienīgi žēl, ka smukulītis nokrita no tilta whistling.gif
Heiliona
Man it īpaši patika mazās, kustīgās pūķu figūriņas, ko censoņi izvilka no kaut kāda maisiņa. grin.gif
smidzenite
Man patika tās mazās pūķu figūriņas, un tas pūķis ar kuru cīnijās Flēra Delakūra
Mauvaise Mademoiselle Blanc
Stulbi tas, ka tikai vienu pūķi vien rādīja. mad.gif
Anyway - pūķis tā neko, un tādu vardarbības skatu *par kādiem jūs te šausminājāties * ar pūķa nogalināšanu nemaz nebija.
Man vēl patika tās mazās figūriņas happy.gif
Fijusska
CITĀTS(Flēra Delakūra @ 12.12.2005 11:08) *
Stulbi tas, ka tikai vienu pūķi vien rādīja. mad.gif
Anyway - pūķis tā neko, un tādu vardarbības skatu *par kādiem jūs te šausminājāties * ar pūķa nogalināšanu nemaz nebija.
Man vēl patika tās mazās figūriņas happy.gif


Nu jā, nebija laughing.gif tas ka nabaga pūķītis iekrita aizā, nemaz nenozīmē, ka viņš sašķaidījās uz asas kints, vai nu kas tur apakšā bija, vai ne? tongue.gif Lai gan augstums bija iespaidīgs..

Īstenībā pūķi pēc manām domām ir visai viltīgi radijumi, bet viņš tur bija parādīts kā stulbenīts, kas vnk ņem un ieskrien sienā, un pēc tam iekrīt aizā. Bet ko ta es, tas bija smieklīgi rolleyes_a.gif whistling.gif
Pele
aaw, man ar shausmiigi patika Fleeras puukjiisha figuurinja. patiesiibaa figuurinjas, manupraat, bija smukaakas par to pieaugushajiem dviinjiem wink.gif nez kaapeec, piem. Harija puukji biju iedomaajusies galiigi savaadaaku. bet bija jau ok...
**Kittie**
tur takš kā istu radīja tikai vienu pūķi. bet tas bija diezgan iepsaidīgs.. njā... rīktīga ragaste. es viņu aomērma tādu biju arī iztēlojusies. es gan gribēju redzēt vēl kādu pūķīti.. smile.gif
Grēkmeistars
Nu ungaarijas ragastei nebija ne vainas, bet paareejie... ermm.gif cik nu vinjus vareeja redzeet...patiesiibaa biju bisku viilusies, ka paareejos puukus dabijkajaa lielumaa nemaz neizveidoja laughing.gif nu bet pameegini izveidot vienu...tas drosh vien ir baigi sarezgiiti ermm.gif laughing.gif
Lawanda
Nu...nē.
Kuat kā vispār tādi nežēlīgi dzīvnieki man nepatīk, kur nu vēl pūķi.
versache
JAAAAAA Ungarijas Ragaste bija vienkārši super.Un bija forši skatīties kā pūķis dzenas pakaļ Harijam.Bet vienīgi žēl ka neparādija kā citi censoņi tiek galā ar pūķiem.
Kedriks
Šitie mazie čabulīši jau bija uztaisīti daudz ticamāki uztaisīti nekā monstri iepriekšējās šāda tipa filmās. Nesen te rādīja HP1 - tur nu tipisks tāda tizla datorradīta monstra piemērs bija tas trulais nedatrollis. Tam nu es nespēju noticēt nekādīgi. bet šitie bija tīri vai ok.
MooN fLoWeR
Jā, protams! Īpaši Harija tikušais pūķis. Tas nu gan bija žiperīgs! Bet pārējie arī labi, bet Harija bija baisms! smile.gif
Hermija
Man ljoti patika puukji smile.gif
Memory of Trees
Njā tas pūķis bija mazliet nereāli uzstaisīts, bet visumā krāšņš.
Vienīgais! Vai tad grāmatā viņi kārtīgi pabojāja skolas jumtu? Un Harija slota aizdegās?
Nē nu es jau saprotu viņiem vajadzēja ko tādu kas piesaista skatītājus, bet varēja maliet vairāk pietuvināt grāmatām.
nenuil
man taa ne paaraak... nu puukji kaa puukji... taapee nobalsoju, ka nepatika.. ir jau radzeeti arii smukaaki puukjiishi...
Kendisa
Jā, man patika.... tie bija interesanti un inčīgi!! sorcerer.gif
Kaķe
protams, ka patika puuki....super..seviski, Harija puukis bija saviski negants...
Purple mist
Njezz...pūķi izskatījās no tāluma ok!!! Bet tuvumā Harija pūķim [pareizāk sakot pūķim ar ko Harijs ciinijaas] liesmas izskatījās kā nāktu no parastām caurulēm. Tieši dvas liesmu mēles. mazliet dīvaini, parasti tikai viena... blink_a.gif
Cecilia
izkstaījās superīgi, tikai man tā aina, kur harijs mūk no tās ungārijas ragastes virs cūkkārpas torņiem likās pastulba un pārspīlēta. citas foršas vietas bija vnk izgrieztas ārā un kaut kas tik lieks iebāzts to vietā.
Haleja
Puukji bija vienreizeeji tik reaali, un dzivi, un ljoti briesmiigi un biistami (tas viennoziimiigi neattiecas uz Hagridu grin.gif ).
lightness_flame
patika grin.gif
lil`skater
Iespaidiiga grafika...tieshaam labi izveidots apsveicami...gribeetos zinaat datorgrafoka vaardu...:] tieshaam forshini...droshi varu teikt puuki bija labie...:]
Jawenna
man patika.. jauki..
shocked mouse
nobalsoju ,ka jaa tachu iipashi nesaprotu,kaa var baigi patikt vai baigi nepatikt?Nu puukji kaa jau puukji wink.gif grin.gif
Cerbera pavēlniece
Man patika tās mazās pūķu fgūriņas, bet vairs nekas.
neiznu. tei pūķi varēja būt labāki.
Biju gaidījusi ko vairāk laikam.
Kognakschwenker
Pūķi labi smile.gif
Neko citu nav teikt, tikai to, ka, kad tie pūta savas liesmas, bija labs skats .. tongue.gif
Melleņu kamenēns
Pūķi bija labi, tomēr pārāk nevaldzināja, paliku uzticīga saviem grāmatu lasot iedomātajiem pūķiem! sorcerer.gif
Kaķurēgs
Ungārijas ragaste bija vienkārši ideāla. Pietiekami biedējoša. Paŗējos pūķus diemžēl varis neatceros...
ZIZI
Jā bet vai tie bija īsti interesanti
Charlotte
jā! pat ļoti...
Leduspuķe ziemeļ rūtī
Man patikās pūķis. Man šķiet diezgan atbilstīgs grāmatai. Likās gluži tāds pats, kā tas mīļais Pūkainītis. ^^
Un man arī patikās tie mazie pūķīši. Tik simpātiski šķita. Vien palika žēl, ka tas pūķis iekrita aizā.
The Best Angel
Gribējās jau redzēt kaut ko vairāk, bet bija tīri labi. Būtu derējis tiem pūķiem parādīt raksturiņu, bet kā ir tā ir...
washulis
es noteikti vēētos dzīvot burvju pasaulē un pūķi būtu viena no pirmajām lietām, ko es vēlētos iepazīt!!!
kristine g
Patika gan,ļoti skaisti un interesanti...
Kikuce
Man ĻOTI patika pūķi!!! Tie bija labi uztaisīti, briesmīgi...Bet nebija tik briesmīgi, lai būtu jābaidās. whistling.gif
HP...
Neesmu redzējusi 4. filmu, bet man datorā viņa ir gan angliski gan krieviski. Un es nevienu no šīm valodām īsti labi nesaprotu. (It īpaši krievu.)
Īvs
ļoti iespaidīgi šie zvēri. grin.gif varētu teikt, ka ļoti patika, bet kkas pietrūka. izskatījās it kā viņus vadītu kā lelles ar striķīšiem no augšas tongue.gif bet izskats labs, kā jau teicu vienīgi uzvedība tāda...
šausmiņa
pūķiem nebij ne vainas, varēja parādīt vairāk un ne tik pelēkus.

ķīnas ugunslode būtu bijusi varena, ja tik parādītu ....
cukurvate
man patika, ka viņi bija tādi maziņi. es arī gribu sev tādu. lielie gan ne.
Lime.Green
Jā, protams jā.
Gribētos tādus paņemt un uķi puķi sabužināt, samīļot u.t.t. grin.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!