Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: čŪSKU KARALIS
Kurbijkurne forums > Citi temati > Noslēpumu kambaris
ils
http://www.oz-ist.com/ayesilnil_sahmeran.html
http://www.btasahnesi.net/oyunlar/sahmaran/sahmaran_ana.htm
Te ir vēl viena pasaku būtne no Kurdistānas. Aizsargā mājas no ļaunuma un slimībām. Tikai turēt kaut ko tādu mājās kā mīluli, ak šie kurdi!
krizanova
hmmmmm. viņiem tās visas labās būtnes nu gan ir dīvainas uz izskatās vairāk bīstamas, nekā labsirdīgas
aFēra
Nē, nu šaubos vai vēlētos šo pasaku būtni sev kaķa vietā. Lai gan sargs no ļaunuma un slimībām nebūtu zemē metams. grin.gif
Eņģeļu gūstekne
īstu čūsku es gribētu par 150 % bet šitādu čūsku izķēmošanu fui... nošaut visus kuri newar sawas rokas pievaldīt un beigt izķēmot šos karaliskos dzīwniekus -čūskas
Seila
Čūskas ir patiešām skaisti dzīvniei. Mājās turēt tādu nu negribētu, kaut gan dievinu čūskas, kaut gan no parastām čūskām es zinu ko sagaidīt, bet no šitādiem. Nu nē, nav nemazākās nojausmas, viņš mani aizsargās vai apēdīs vakariņās grin.gif
Grims
CITĀTS(eXplode @ 11.03.2006 16:10) [snapback]575225[/snapback]

īstu čūsku es gribētu par 150 % bet šitādu čūsku izķēmošanu fui... nošaut visus kuri newar sawas rokas pievaldīt un beigt izķēmot šos karaliskos dzīwniekus -čūskas

tU gribētu pusotru čūsku? huh.gif
Wai nu tew tagad wēl wajadzētu citus izķēmošanā apwainot, ja pati wēlies kaut kādu mutantu no čūskas. Lai wai kā, čūskas ir aukstasiņu dzīwnieki, kas pārwietojas lienot uz wēdera... karaliski paties.

Bet vispārībā, kāda velna pēc čūska izvēlēta par sargu? Nav dzirdēts, ka čūskas būtu kaut kam derīgas (ja atskaita naudas izspiešanu no tūristiem), bet gana lielais indīgo čūsku skaits tās kopumā ņemot padara cilvēkiem pat bīstamas. Domājams tādēļ arī vairuma tautu folklorā čūskas tiek iztēlotas kā viltīgi un ļauni radījumi, nevis sargi pret slimībām.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2021 Invision Power Services, Inc.