Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Kāpēc citplanētieši ir vienādi?
Kurbijkurne forums > Citi temati > Noslēpumu kambaris > Neizskaidroti fenomeni
Canadian
Šeit variet lasīt, kāpēc citplanētieši ir vienādi!
nitro
Ha liekas diezgan muļķigi, bet vispār izskatās pēc salīdzinoši loģiska izskaidrojuma
Sol Invictus
CITĀTS
Psihologs pārveidoja sievietes attēlu, ņemot vērā jaundzimuša bērna redzes īpatnības: astigmatisms, sekla fokālā plakne, asuma un normālas krāsu uztveres trūkums un tamlīdzīgi.

Cik man zināms astigmatismu izraisa acs defekts, kurš tāpat vien nepazūd, tāpēc man šis pastāsts neliekas ticams
Cilvēks
Nu nez.. interesanti, bet nekā vairāk. Teorijas ir tik daudz! Turklāt kādēļ gan citplanētietis (ja pieņemam, ka tādi eksistē) asociētos ar mātes tēlu? Rakstā minēts, ka zemapziņā esot vairāki šādi "šabloni" - kāpēc smadzenes izvēlas tieši šo? Manuprāt, gan visa tā NLO padarīšana ir lētticības pierādījums, proti, viens izdomāja, visiem pārējiem arī sāk rādīties.
Nabaga māmiņa!Es gribētu redzēt tās sievietes īsto seju, ko šis "pārveidoja"!
Shadowstalker
Kas par krepu?

Esmu saticis kādus 14 dažādus, no dažādām sistēmām, tā ka tā nav patiesība ( Nē. ).
Saris
hmmmm. Manupraat tas ir nedaudz diivaini.... Es droshvein neticu shim apgalvojumam.... Bet ja nav eviena cita.. jaapiekriit tam kursh ir!!!
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!