Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Mīļākā aina no HP&UB
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP filmas un aktieri > Arhīvs – HPF
Lapas: 1, 2
Cooolnyx
Man ir ideja kaa var uzzinaat interesantaako UB filmas ainu


VISS ir vienkaarshi. Juus uzrakstat miiljaako ainu no filmas, kaadu komentaaru par sho ainu. Un beigaas
izsecinaasim kura aina ir interesantaakaa un iecieniitaakaa Kurbijkurne forumaa.

Man piemeeram patika harija ciinja ar Voldemortu kapseetaa.

Un jums??? smile.gif
Galadriēla
Durmštrangas ierašanās Cūkkārpā & aina, kur Freds uzaicina Endželīnu uz Ziemassvētku balli happy.gif
Canadian
Laikam, ka filmas beigas, kas sākās ar to, kā Harijs un Sedriks ar ējslēgas palīdzību nonāk kapsētā un beidzas ar Harija uzvaru, kad viņš ar Sedriku atkal nokļūst Cūkkārpā, ieskaitot Cūkkārpas audzēkņu un pasniedzēju reakcija uz Sedrika nāvi. Man šīs ainas patika arī tāpēc, ka tās bedzot pierāda, ka neviena burvestība nevar atdzīvināt cilvēku un ka beidzot burvestību pasaulē nevalda tikai miers.
Ģitārmeiča
Man baigi patika Filča skrējiens pāri Lielajai zālei laughing.gif un nepārprotami izcila bija Durmštrangas ierašanās! Izcila!(tie džeki bija vnk superīgi!)
Fijusska
Ja runājam par mīļākajām ainām, tad bija daudzas, man divas, kur seds teica, lai harijs iet novannoties un paņem līdzi olu biggrin.gif un tā kur rons ar hermioni ballē stīdējās, un tad vēl kad harijs atgriezās ar sederiku, un visi beigās attapās, ka viņš miris, un flēras izteiksme tad, un kur krumam skriešana, un tās meitenes no pakaļ , un vannas aina, un un un.. and so on! laughing.gif man ļoti daudzas vietas patika, gandrīz via visa filma tongue.gif
aicha
Man vislabāk patika tā aina, kur Harijs ar ejslēgu un mirušo Sedriku atgriežas no kapsētas. Un pēc tam noliecies pār viņu raud. Tas bija ļoti aizkustinošu un patiesi. crying.gif

Arī balle bija ļoti laba wink.gif
Heiliona
Protams, Durmštrangas ierašnās! Un vēl 3. pārbaudījumā labirintā, kad Flēru Delakūru ievilka iekšā tajos augos. Jā, arī viss pārējais smile.gif
Daniels_Redclifs
jaa par filmu vareeja smieties daudzaas ainaas, un praktiski visa filma bija ljoti skataama... Man tik nepatika taa aina kur tika apspeeleets tas puutjis to vareeja uztaisiit iisaaku un ielikt kkaadu daudz apdomaataaku ainu... man pienemsim vislabaak patika kad harijs ieiet teltii un saka :"I love magic!" grin.gif veel tas kaa Filchs skrien pa ieejas zaali lai paveestiitu ka abu skolu paarstaavji ir ieradushies un gaida, un veel tas ka Filchs vienmeer to Lielgabalu izshauj pirms Dumidors to bija domaajis, tas ir reeciigi... triis reizes peec kartas shis izshauj to par aatru... yahoo_a.gif nu veel bija daudzas ainas ko der atcereeties un redzeet... vnk brilliant filma... wink.gif smile.gif
Inx
Harija cīņa ar Voldemortu. Viennozīmīgi. Stilīgums sita augstu vilni grin.gif
Seila
Visas ainas, kuras bija tikušas uzfilmētas man patika, kaut gan nu jā varētu pasvītrot protams Durmštrangas ierašanos un cīņu ar Voldemortu, nu jā un visas ainas kurās bija redzams Strups (Rikmans kā vienmēr bija neatkārtojams) un jā aina kurā Malfojs tiek pārvērsts par mazu, jauku, baltu dzīvnieciņu laughing.gif
Minki
Harija "siekaliņa", kad Čo lielajā zālē uz viņu paskatījās! grin.gif whistling.gif
Mattiass
Nu nez... taadas man ir veselas seshas... varbuut tas moments, kuraa Strups sadeva pa galvu Harijam un Ronam, ja jaaizveellas viena.
Bet izburvestiiba bija iespaidiiga...
Mērija
Nu Filča skrējiens pāri visai zālei, tas bija ko vērts.
Vēl kā Hermione iedeva ''kruvīti'' Ronam, Strups iebliež pa galvu Harijam un Ronam. Vēl kā Krums iet pa ezermalu čiksītes skrien pakaļ, bet Hermione novaibstās. Harmione obljaujas: ''Es neesmu pūce!''
Vis filma jau bija VNK Stiliiga!
Wunderkind
Vannas aina, bez šaubām laughing.gif Nu vienkārši patika, nezinu, ko vēl vairāk varētu pakomentēt
Sākums lielajā zālē - viesu ierašanās (nu vnk efektīgi, interesanti skatīties)
Cīņa nepatika - gan dikti īsi, gan neko īpašu neparādīja (bet varēja parādīt)
Un pati pirmā - ar Melsudoru dārznieka nogalināšanu - pat ļoti patika
Pele
meegjinaashu atcereeties vairaakas -

*viesu ierashanaas lielajaa zaalee
*filcha skreejiens paari zaalei
*hermione:"nuu, mees jau ar vinju [krumu] nerunaajaam.vinjam patiik darboties fiziski. tas ir, vinjam patiik skatiities kaa es maacos"
*fleeras kliedziens, kad vinja ieraudziuija, kas edriks miris (man pat shermulji paarskreeja).iespeejams, ka shiis ainas suutiibu es kaartiigi neizpratu, jo draudzene chuksteeja ausii, ka tas ir smiekliigi, kaa harijs tur gulj virsuu sedrikam
* rolleyes_a.gif vannaa

varbuut labaak beigshu laughing.gif
eyedam
Sestdien uz filmu biju jau otro reizi, un jāsaka, ka man šoreiz filma patika pat vēl vairāk kā pirmoreiz.

Es burtiski izbaudīju gandrīz vai visas ainas. Dažubrīd ar aizrautību gaidīdams jau nākamo, jo zināju, kas būs. Ļoti patika filmas sākums - kāri ķēru katru kadru. Tāpat nākamā aina "Midzeņos" un pēc tam gājiens uz Sermuļgalvas kalnu (tulkotājs nez kāpēc bija iztulkojis Artūra atbildi jautājumam par to, kur mēs dodamis, kā "arī es nezinu" - vai kaut kā tā; bet varbūt, ka es pats pārklausījos). Starp citu, ejslēgas-zābaka sasniegšana kalna virsotnē bija izveidota ārkārtīgi interesantā noskaņā.

Tālāk - dzīvīgās nometnes atklāšana, tad stadiona parādīšana, tad Tumšā zīme, tad brauciens uz Cūkkārpu, tad abu skolu ierašanās. Man otrreiz pat sāka patikt Zemvalža seniora tēlojums. Un tad es jau gaidīju arī Tramdānu savā melnajā ādas apmetnī.

Tā varētu turpināt un turpināt - vienkārši super! grin.gif

Ja jāizvēlas viena aina, tad par spīti daudzajām smieklīgajām filmas vietām, par savējo izvēlēšos aizkustinošāko - kā jau minēju savā pirmajā atsauksmē – aso kontrastu starp izmisumu un līksmību. Harija atgriešanos pie labirinta ieejas kopā ar Sedriku un tam sekojošos mirkļus līdz Tramdānam.

Otrajā vietā, iespējams, kā man smieklīgāko ainu izvēlētos Tramdāna "mēles mežģi" aiz Maksūras muguras. Ko tādu es tiešām nebiju gaidījis, tāpēc pārsteiguma moments nostrādāja. sorcerer.gif Otrreiz skatoties, es gan vairāk uzmanības pievērsu tam, kā reaģēs pārējie skatītāji, jo pašam man šī aina bija diezgan precīzi palikusi atmiņā, un smiešanās nesanāca.

Jānis
Siri
CITĀTS(eyedam @ 28.11.2005 22:28) *
Otrreiz skatoties, es gan vairāk uzmanības pievērsu tam, kā reaģēs pārējie skatītāji, jo pašam man šī aina bija diezgan precīzi palikusi atmiņā, un smiešanās nesanāca.


Jā, iesmējāmies gan. laughing.gif Tā aina tiešām bijusi vnk perfekta.

Man vislabāk patika Durmštrangas delegācijas ierašanās un Ziemassvētku balle. Ā, un prefektu vannasistabas scēna ar bija jautra. happy.gif
+ mani neatstāja vienaldzīgu Freda un Džordža vienbalsīgais "Wicked!" , kad viņi ieraudzīja biķeri.
Ledene
Hmm, bija ainas, kas bija emocijām ļoti piesātinātas, bija ainas, kas bija vienkārši stilīgas un elegantas smile.gif.

Visiespaidīgākā bija aina, pirms Voldemorts uzbruka Harijam, un viņš, nespēdams pakustēties, skatījās notiekošajā un kliedza, pati cīņa arī, protams. Visu cieņu Redklifa labajam tēlojumam smile.gif.

Durmštrangas un Bosbatonas elegantā ierašanās !

Aina prefektu vannasistabā, kas bija vienkārši uzjautrinoša [un pievilcīga].
Fantomass
"HE'S MY SON! HE'S MY SON!"
Vieta, kur Sedrika tēvs apraud savu dēlu. Manuprāt, visemocionālākā un labākā aina.

EdiT: Strupa aina tur, kur nemitīgi dauzīja Harija un Rona galvas - tas ar bij labs biggrin.gif
Ného
nu tādas bija vairākas:
-Pasaules čempionāts kalambolā(žēl, ka tik īsi)
-Drumštrangas delegācijas ierašanās
-Harija un Pūķa cīņa
-Harija vannošanās
-2. uzdevums
-Harija un Digorija nonākšana kapsētā
-skatītāju reakcija uz Harija un Digorija ierašanos laukumā
Maardzhastante
Man patika vieta, kuraa Dzhordzhs un Freds atteelo Maksuuras gruuti izrunaajamo teicienu par "babuuniem", kad vinja izteica ceriibu, ka visi dejos smuki valsi:)
Immortal
vislabāk man patika -
1. Strupa stundā, kur viņi domāja ko aicināt un kā Freds uzacināja Endželīnu, un kā Strups blieza ar grāmatu abiem.
2. Kad Krums gāja gar ezermalu...smieklīga vieta
3. Vannasistabā....arī smieklīgi
4.atgriešanās no divkaujas ar voldemortu....bēdīga gan...
5.Zsvētku balle
Hinata
Mīļākā aina laikam palikusi kā Krums ar Hermioni dejo, bet nezinu īsti kapēc. Arī 'band of bambling baboons" vai kā tur, bija rēcīgi.... smile.gif
un ļoti patika Maxima madāmas meiteņu uznāciens....-ahh- un kkas tur aizlido... happy.gif
Hikari
u u u!!! *krata roku* driikst, es!!! Es šito zinu!!! laughing.gif
Man ta patika, kad Harijs centās uzaicināt Čo uz Balli. Sily and sweat!!! rolleyes_a.gif
Bet prefektu vannasistabā bija viens foršiņš kadriņš! happy.gif Neteikšu, kurš gan... whistling.gif
Pati tā aina bija supaa.
Un vēl ar Ronu un viņa tjip kleitu! laughing.gif
Bet smagas ainas bija Sedrika nāve un kapos. uf... unsure_a.gif
puregreenday
man vislabaak patika aina ar hariju vannaaa! un kad sedrik ieteica harijam kopaa ar olu novanooties! un kad dejojot hagrids tureeja maksimas madamai roku uz dibena un tad vinja to uzlika seu uz gurniem! es filmu skatiijos jau 2 reizes un visticamaak ka iehu arii tresho reizi!
Cerbera pavēlniece
uizzz.... kaa man patika
`durmstrangas iershanaas
`mielasts
`otrais un pirmais paarbaudiijums(tresais suks)
`viss, kas peec ejsleegas notvershanas


likaas bezgaumiigs tas tramdaans
Minki
Tā, tikko CETURTO reizi biju uz kini, noskatījos savu mīļo HP smile.gif Nu tagad man cits viedoklis! grin.gif Siekaliņa gan paliek siekaliņa un ir nepārspējama, bet man tomēr vislabāk patika aina pirms Malfoja pārvēšanas seskā, kad Harijs viņam (patiešām vienreizējā nopietnībā, ideāli izspēlējot katru vārdu) teica :"Your father is wild and cruel!" Ah.... smile.gif whistling.gif cool.gif wink.gif Kas par fantastiskiem vārdiem... smile.gif
Flare
Laikam Durmštrangas ierašanās, Z-svētku balle, un cīņa pret Voldemortu.. wink.gif
kvadrātsakne no priedes
Man patika aina, kur Tramdāns pārvērta Drako par sesku! Varēja pārrēkties...Tad kad es biju, tad viss kiniits smējās grin.gif grin.gif
serutans
Man vislabāk patika aina kur Harijs atgriežās no kapsētas ar Sedriku! Kāpēc?
1. Es saprotu, ka tā bija filma, bet raudāšana izskatījās ļoti patiesa! crying.gif
2. Sākumā kad viņš atgriežas visi smejas! laughing.gif (Kritiķi nomierinaties tā, kā jau teicu ir tikai filma!)
Ungaarijas ragaste
Harija cīņa ar Ungārijas rgasti arēnā, pēc tam jau vairs nebija tik interesanti un Izburvestības aina, kas aizkustināja mani, gandrīz pat apraudājos, diemžēl, kad atcerējos, kas tur darīsies, tad raudiens vairs nenāca. Ak un aina ar Vaidu Vairu, manuprāt visjautrākā (Daniels tik muskuļots, jej... w00t.gif)
Psychotic Thoughts
viennoziimiigi man vislabaak patika sedrika naave, nezinu kaapeec, bet izskatiijaas tik patiesi & vnk neapraxtaami.
veel arii tumsjaa ziime & tas, kaads voldemorts izskatiijaas pirms atdzisjanas. taads baigais kjuutijs happy.gif
nitro
Smieklīgākās ainas - visas kurās bija Freds un Džordžs. laughing.gif

Vislabāk patika - cīņa ar ar Voldemortu, Filmas sākums, Pirmais, Otrais(ūdensļaudis rullē) grin.gif, Trešāis pārbaudījums, un arī vieta kad Harijs skatijās uz Čo un viņam ēdiens no metes izkrita. wink.gif
Demetra
Ziemassvetku balle . Tik smuki bija uztaisita un Hermione un Krums bija ideals paris . atceraties frazi noHermiones par Viktoru :"Vins vairak dara , neka runa ". Visai divdomigi saprotama , ne? smile.gif
Demetra
A , un vel Hermiones sejas izteiksme kad vina atnaca no atvadisanas no Kruma . Meitenes manuprat to saprata....
Vispar jau visa filma forsa
monster
Man patika kaa Krums pasuutija to tizlo interveetaaju pirms ciinnas ar puuki! laughing.gif
Lauwinja
Piekritīšu jums un teikšu, ka delegāciju ierašanās pa tiešām bija interesanta un jauka. Visvairāk man patika Filča skrējiens pār lielajai zālei. laughing.gif vēl vieta, kur Voldijs ar savu neglīto pirkstu bakstīja Harijam pierē. Nez kas būtu noticis, ja viņš iebakstītu acī ermm.gif (Tad kad viņš teica "No I can touch you..." sor par pareizrakstiibas kljuudaam)
Daniels_Redclifs
to jautro momentu ieksh UB, bija daudz, un producent, to arii centaas panaakt, jo jautraaka filma, jo vairaak skatiitaaju, + veel arii pashaas beigaas shausmiigas shausmas... utt... zb... grin.gif smile.gif filma vnk NEATKAARTOJAMI L A B A !!! wink.gif smile.gif
Zhachhiic
Man patika tā aina kur Harijs gāja vanā blush.gif blush.gif blush.gif blush.gif
dzindzins
protams, daudzas epizodes palikušas atmiņā. piemēram, labirints. skaista migla un atmosfēra arī bija no tām nesliktākajām! Z-svētku balle, kad parādījās pati zāle. arī skaisti gaišos, zilos toņos. pārsteidza diezgan precīzā aina no Dumidora atmiņām par tiesas prāvām..līdz tam, kad atkal nogāja greizi un Zemvalža dēls kkādā sakarā bēga un vispār tur atradās..
nu, jā, skaista, iespaidīga filma. īpaši nepievilka, bet varbūt, kad noskatīšos otru reizi, kaut kas iepatiksies vairāk un pievēršu acis uz steigu!
Fijusska
Ā, paskatoties vēlreiz filmu, man ļoti iepatikās tā vieta kur Harijs skrien augšā uz pūču māju, un pēc tam čo satiek. biggrin.gif Nu bet viņš tik msuki skrien happy.gif (tā aina ir datorā CD2 sākumā, tapē sanāk vairākas reizes redzēt)
Meitene no Priekšpilsētas
man visslabaak patika aina :

no smiekliigajaam : tur, kad harijs izpuuta dzeremo , kad co uz vinju skatiijaas grin.gif

un no aizkustinshajaaam : tad, kad harijs ar ejsetsleegu atnaaca ar Sedrika liikji... tieshaaam aizkustinoshi ataa_a.gif
chhuppene
peec manaam domaam, vismiillaakaa aina bija taa,kur pirms pirmaa paarbaudiijuma ,ccempionu teltii, Hermione apskaava Hariju,,,,tad veel man patika tas,kad Harijam forssi nopileeja uudens gar zodu,protams, vannas aina!! grin.gif veel man patika Harija teksts filmas saakumaa,pie telts,kuraa vinji mitinaajaas pirms kalambola ccempi, "i love magic", vispaar jau man patika visa filma!!! grin.gif grin.gif
Bille
Patikā kā ieradās dumštranga&cīņa ar Voldemortu... whistling.gif
emily
man patika ts moments, kad Čo paskatījās uz Hariju&viņam tēja(?) vai kas tas tāds bij' izlija. smile.gif

&no "Gredzenu pavēlnieka" man patika lielā kauja. It īpaši, kad Gendalfs lejup no kalna jāja happy.gif &ķlusuma brīdis pirms kaujas. Iespaidīgi happy.gif Vispār GP filmā man bij' vairāk brīžu, kas īpaši patika.. Laikam filma iespaidīgāka smile.gif





emily
Cooolnyx
Nu te var saprast ka daudziem patika izburvestiiba, un taa vieta kur Harijs raud uz Sedrika liikja, un kur Harijam brokastu laikaa no mutes izteceeja piens (labojiet ja kljuudos) un daudzas citas ainas.
Mauvaise Mademoiselle Blanc
Man patika , kā ieradās Bosbatona w00t.gif
Darka
Man patīk visas no iepriekš minētajām un vēl citas, bet atmiņā vislabāk palika, tā aina, kurā Filč skrien pāri zālei - nu kas tā par gaitu, tik nevaldāmi smiekli mani apsēda laughing.gif laughing.gif laughing.gif Es pat tagad smejos atceroties vien!!!!
Bet pēc būtības viskvalitatīvākā aina bija atgrišanās ar Sedriga līķi - tas bija grujoši - visi smejas un aplaudē, bet Harijs raud uz Sedrigu... Un tad vēl atskrien viņa tētis, ar kuru bija tik labas attiecības... Viņš ar savu dēlu tā lepojās.... Nudien uzslava režisoram!!!

Aizmirsu pieminēt to ainu, kurā Nevils saka "Es nogalināju Hariju Poteru". Tai vietā es domāju, ka viņš jau nebūs tas, kurš to izdarīs!!!
Subjektiņš
nu piemēram, kur malfojs tiek pārvērsts par susliku.... tad vēl kā harrijs iet vannā... yahoo_a.gif un tad vēl durmštrangas ierašanās... ballei arī ne vainas... dance_a.gif tad vēl hermiones un rona strīdiņš... wub.gif kad harijs atgriezās ar mirušo sedriku, tā parāva uz asariņām ataa_a.gif ataa_a.gif crying.gif un, un ... vispār jau visa filma ir viena skaista aina... innocent.gif
betty
man personīgi patika tā vieta kur ejot uz balli šie ieraudzija Hermioni un viņiem atkārās žokļi,Harija un Vairas sarunas vannā. Vieta kur ierodas abas skolas tjipa ciemos.. un tāa.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!