Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: FIGURINAS
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP raibumi > Arhīvs – HPR
ils
http://www.kbtoys.com/genProduct.html/PID/...ode=cii_1038957
Es nezinu, smieties vai raudāt par šo figūriņu. Varbūt, ka kāds var pateikt priekšā?
Allegra
Smieties jo kad ieraudziju figuurinju uzreiz manaa sejaa paraadijaas smaids. grin.gif
kuitala
Labākais, ka no sākuma es nevarēju saprast, kāpēc HP figūriņa ir novietota virs rokas urbja! blush.gif
Fijusska
Es nesapratu.. ermm.gif kas tas tāds bija? ohmy.gif biggrin.gif
alohamora
laughing.gif vaiii dieninj, ku shausmiigi!!!
Cilvēks
Sērfs.Viļņi.Saule.Pludmale.Un Harijs Poters uz slotas!Pa viļņu mugurām!Tādas lietas uzlabo garīgo.
Pūksīgi!
Fijusska
CITĀTS(Cilvēks NGC1313 @ 27.11.2005 01:00) *
Sērfs.Viļņi.Saule.Pludmale.Un Harijs Poters uz slotas!Pa viļņu mugurām!Tādas lietas uzlabo garīgo.
Pūksīgi!


ļoti smieklīgi ermm.gif bet vai es vienīgā vēl joprojām ensparotu, kas tas tāds ir?
Ného
jāsmejas, par to, kā tā figūra izskatās un par to, kāds stulbums bija šo cilvēku galvās, kad ko tādu izveidoja, kas tik tiešām atgādina sērfošanu
lil`skater
Driizaak smieties, jo domaaju ka harijs tajaa figuurinaa pie slotas ir pielipis un nekritiis nost, bet ja nu neesi paarliecinaats, tad nopeerc un pateiksi smieties vai raudaat, bet man liekas driizak smieties;)
Mattiass
Attēlots brīdis, kurā (filmā, kurā, neatceros) Harijs noķer zibsni, stāvot uz slotas. Nu ko, situācijas attēlojums. (Jā, jā, tas urbis slota domāta! grin.gif ) Tieši filmas faniem noteikti patiks, es jau tagad pilnīgi redzu, kā siekalaini amerikāņu bērni nostājas rindās pēc šādām mantiņām. Un, kā nosiekalojas, saņemot tās Ziemassvētkos.

Domāju, domājošai sabiedrības daļai, kura arī grāmatas lasa, pieprasījums pēc kā tāda neradīsies... kaut gan, kas zina. unsure_a.gif

Katrā ziņā, es nesmējos un neraudāju. Man pacēlās uzacs. huh.gif
Heiliona
Pirmajā brīdī sejā parādījas smīns, bet īstenība nav par ko smieties. Tagad katram, kurš gribēs, mājās būs maziņš Hariju Poters uz slotaskāta! Amerikāņiem varbūt tiešām tas ir baigi forši, bet man tā neliekas. Man šķiet, ka drīz cilvēki varēs nopirkt runājošas Harija Potera lelles ar kurām varēs sarunāties. Lēnām, kaut kādā mērā, tas kļūs par apsēstību...
Lauwinja
Ienāca prātā tā dziesmiņa par sērfingošanu laughing.gif bet vienalga nepatīk man šitādas figūriņas arī tā pat....
Hinata
Katrā ziņā man, līdzīgi kā citiem, parādījās smaids šo ieraugot. Izskatās mazliet..hmm.. amizanti, tā laikam būtu pareizāk.
Lai gan, cik tādu figūriņu nav redzēts, bet šī..pārspēj visas.. happy.gif
chebureks
smejies!!!! :DDD
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!