Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Kuru HP tēlu jūs izslēgtu?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP grāmatu pasaule > Aptaujas
Lapas: 1, 2, 3
Rokijs Baobao
Ja vajadzeetu izsleegt no Hp graamatas (Hariju Vai Ronu Vai Hermioni) Tad kursh tas buutu?
Laimīgā*
Bija gruuti... Bet es nobalsoju par Hariju. Protams, ka tas ir pilniigi neticami, nereaali utt utjp, bet mani vinjsh kaitina.
Overlord
Tad šeit es arī par to Ronu nobalsoju, jo viņš man Ļooti nepatīk
Vinky
Ilgi domaaju par ko balsot...

Hermione mani kaitina ar savu pareiziibu. Paaraak traki vinja grib tos noteikumus ieveerot...

Rons mani vienkaarshi tracina. Visaas jomaas. Vinjsh ir, piedodiet, stulbs. Piem. Uguns Bikjerii.. nu, come on! Kur var buut tik neapteests cilveeks.

Un es izveeleejos Ronu. Jo Hermione veel var laboties! wink.gif
eyedam
Es nevaru izvēlēties nevienu, jo viņiem ir jābūt visiem trim, lai tas būtu Harijs Poters.

eyedam
mazā peciņa
Es izslēdzu Ronu. Kuram tad viņš patīk? Nu labi vienai meitenei no manas klases.
aivvv/troll dream walker
man patiik rons un vispaar patiik visi bet es izveeleejos hariju jo tiessi vinnss man kriit uz nerviem
mazā peciņa
Viņa ir neitrāla. Man liekas. Viņa nevienu neinteresē, tapēc arī.
sharkiic
es attureeshos no balsoshanas ... peec manmaa domaam taa trijotne ir nedalaama. Ronu nevar izsleegt ( I like redheads ), Hermioni ar nevar ... kas ta paliidzees Harim un Ronma MD pildiit? rolleyes_a.gif Un kaa jau te dazhi teica -Hariju nevar taapeec, ka bez Harija HP gaamatas nebuutu HP graamatas.( laigan pirmaa doma man bija par Harija izsleegshanu :blink: )
Eowyn
Rons, bez vinja mieriigi vareetu iztikt!
The Shine
Nobalsoju par Hermioni. Kaut arī es arīdzan esmu labākā klasē un tādējādi man viņu vajadzētu saprast - viņa ir... Nezinu, man kaut kā neliekas, ka viņa būtu labākā no trijotnes. Katrā ziņā Hariju izslēgt NEDRĪKST (Fēniksa Ordenis... SUPERĪGA grāmata) un Ronu ne tik. Labā figūra. Tāds vienkāršs un smieklīgs... CILVĒKI MĪĻIE, balsojiet par Hermioni! Viņai patiesībā nemaz Grifidorā atrasties nevajadzēja! :blink:
Zuz
atbriivojos no Rona. It kaa jau graamata nav iedomaajama ne bez vinea no vinjiem. Zin kaa..... ja nebuutu Rona, tad nebuutu lidojoshaas mashiinas, "Mudzenju" un taa taalaak.......
Nihil
kaut viņi visi *&^%$#@! tajā FO! vai vismaz aizmigtu līdz septītās grāmatas bbeigām (es nemēdzu runāt nopietni(ja nu vienīgi iekavās)). es balsoju par poteru. tongue.gif
Enija
Es nobalsoju par Ronu. happy.gif
Nightingale
Es protams nobalsoju par Ronu!!
cava
man rī tā liekas. Ar viņu ir garlaicīgi. sleeping.gif
Ginger York
Visi būs piemirsuši to, ka Harija Potera trio ir nedalāma vienība, to izveidoja Roulinga un tieši tas arī padarīja Poteru par vislabāk pārdoto grāmatu. ````.
Lai nu kā, bet neviens nezina to, kā būtu, ja būtu. Es balsoju par Hermioni, lai gan man viņa ir labāka par Ronu. Rons ir... ir tāds. Bet ko Harijs darītu bez sava pārinieka, gluži kā Betmens bez Robina? Kaut ko jau darītu. Tad lūk kādēļ es nobalsoju par Hermioni. Nevar jau tā atstāt Hariju likteņa varā ar meiteni, lai citiem pavērtos vēl pāris simti sarkasma iespēju. Mwahaha!
crazy angel
Visvairāk no viņiem visiem trim man nepatīk Rons
Anetta
Es tefv piekrītu, jo Ronam ir sliktākais raksturs.
ils
Laikam atkārtošos, bet, ja Roulinga rakstītu pēc Holivudas klasiskiem standartiem, tad 7. grāmata beigtos ar to, ka uz Cūkkārpas drupām, Voldemorts būtu to pilnīgi sagrāvis, mūsu trio, galvenais varonis, viņa draudzene un labākais draugs, izcīnītu pēdējo kauju, kurā ietu bojā Voldemorts, cīņā kristu draugs Rons. Harijs ar Hermioni roku rokā dotos pretī Saulei, bet pēdējā kadrā būtu redzama no gruvešiem atbrīvota Voldemorta roka, kas pēkšņi noraustītos.
odzina
HP grāmatas bez kāda no šiem varoņiem vairs nebūtu HP
Andza
Nezinu, kaalab urbos cauri visai shai diezgan garajai, es atvainojos, bezjeedziibai ar retiem pamatotiem postiem.

Neesmu nekaads Rona miiljotaajs, tachu vispaareejaa naidiigaa gaisotne automaatiski liek nostaaties vaajaakaa pusee un aizstaaveet nabagu.

Rons ir no trio vieniigais cilveeciigais personaazhs. Ja taa ruupiigaak paskatamies, tad abi paareejie ir kaut kaadi paarcilveeki - Poters veic ubervaronjdarbus, buudams veel siicis, kurus paareejie varenie burvji laikam nemaz nespeej. Hermione ir nepareizs gjeenijs. Respektiivi tai viss padodas, bet tai nav riebiigs raksturs (iistam gjeenijam jaabuut pilniigi necieshamam). Kaut kaadi neticami radiijumi sanaakushi, par kuriem tad arii graamatas lasiitaajiem fanot.

Bet vieniigais iistais kadrs no shiem ir Rons, kura uzvediiba tad arii paraada, ka shamajam ir reaals raksturs un personiiba, nevis neticams perfektuma apkopojums.

Lai gan jaaatziist Rowlingas attieksme graamataa pret personaazhu raksturiem saak mainiities, bet cst, cst, nekaadus spoilerus par FO!


Mazs jautaajuminjsh Sauronam. Citeeju "Un rons ir gan nožēlojams gan zemisks(vēlreiz), gan varaskārs, gan aprobežots, gan egoists, gan skauģis, gan nūģis, gan nodevējs, gan nemākulis, gan `````s, utt.utjp"

Man likaas, ka tumsas valdniekam tieshi vajadzeetu veerteet visaugstaak taadas iipashiibas kaa "varaskaars, egoists, zemisks, skuagjis, nodeveejs utt.", jo savaadaak, kas gan tas par tumsas valdnieku? (smiin)
pekene
nu es whispaar nevienu neizmestu, jo tad tas nebuutu hp, bet nobalsoju pret ronu.
Pirlipete
Fui!Es nemaz nebalsoju! Tizla izvēle. Man viņus visus vajag! smile.gif
Harij nebūtu pilnīgs bez Rona vai Hermiones! Un grāmata nebūtu,ja nebūtu galvenā varoņa,kas nu šoreiz ir HP!!! huh.gif
Indy
Es nobalsoju par Hermioni, man vinja totaali kriit uz nerviem...
zuu
Ek... Lai iet Rons....maybe ari pats Poters
Draco
Es domaaju ka tas kam tagad buutu jaaaiziet buutu Poters.Jo vins jau saak palikt par baigo varoni un pats arii saak to apzinaaties. Iedomaajas ka ir sveetais getlost.gif
Sema
Es par Hermioni... Vislaik nopietna un zubraas! sick.gif
vaards
noteikti izslegtu hariju. wink.gif vinja vietaa ieliktu kaadu citu, interesantaaku un krutaaku teelu.
Shatered
Mna līdz vājprātam nejēdzīgs Potijs liekas tāpēc ŠOREIZ es vēlētos lai to mēslu novāc....
blue witch
[FONT=Comic Sans MS]diezgan ilgi domaaju kuru lai izveelas, huh.gif bet par kaadu tachu bija jaanobalsoo tadeelj nobalsoju par Ronu! blush.gif Jo meitenei ar zeenu tachu jautraak?rolleyes_a.gif

blue witch grin.gif
zuu
Jā...nu varu pēc FO izlasīšnanas teikt ka man totāli besī tas Poters.
Tonksa
Nevienu!!! mad.gif Viņiem visiem jābūt!!!! Kurš viņiem dotu padomus ja ne Hermione un kurš visu laiku runātu muļķibas un kurš galu galā sargātu stīpas bez Rona? Viņiem visiem jābūt?

P.s. Bez Harija tur vispar nekas nenotiktu, būtu tikai Tumsa...... ohmy.gif
rowzee
Logjiski, ka nevienu. Bez kaada no vinjiem graamata buus pavisam citaada.
Atprātotājs
NU Harijs laikam, paareejie nepaardziivotu...
Paip`
Nu es jau laikam par ronu, bet taakaa negrbeejaas nevienu... smile.gif
eily
manupraat hariju tad vajadzeetu izmest, jo vinjsh visu laiku ir kaut kaads stulbs varonis, tad izdara to, tad to un veel vinjsh ir Dumidora miiluliitis.... rolleyes_a.gif
Mis sweet
Nuuuuuuu.........Rons izskataas drusku peec pajolinja!!! grin.gif
_BijušaisPareģis
Hariju noteikti atstaatu liidz beigām, jo galvenais varonis. smile.gif
Rons ir galvenā varoņa labākais draugs. smile.gif
Atliek- Hermione. tongue.gif (no šiem 3 vismazsvarīgākā)
cool.gif
...Zanish...
Rons atkriit jo vinjsh ir paaraak forsh teels Hermione arii jo paaraak labi maacaas un harijs vieniigais paliek!
Matrikss
Nezinu kādēļ lai kāds no viņiemietu prom, bet man ir aizdomas, ka viens no šiem varoņiem tiešām varētu nomirt. Bet es par Ronu
fishbone
Ronu, jo Hariju nee(pashi saprotat) un Hermioni arii nee, jo vinja ir taa gudraakaa vienmeer visu dzird un kauko izdomaa, ja nebuutu hermii harijs nevareetu noraxtiit visus pieraxtus un izkristu slimos!
me...
rence
Nju es balsoju par Ronu, jo Hermione man patīk, bet bez Harija jua vairs nebūtu grāmatas... ohmy.gif
Mya
A kāpēc vispār kādu vajadzētu izslēgt?Visi tēli ir nozīmīgi HP grāmatā!
RoCo
Piekritu tiem kas saka ka Rons ir stulbs. Tacu vins vismaz ir smiekligs! Nobalsoju par Hermioni
YdooM
Es izslēgu Ronu. Kāpēc? Tāpēc, ka man viņš vienkārši riebjas.
Idril
Es nobalsoju par Ronu bet man vairāk patiktos ja kāds nomušītu Hariju bet viņa pienākumus mantotu Rons un Hermione!
maksligais_intelekts*
es nevienU negribeetu izsleeegt,bet nu ja ir jazivelaz,tad hermioni whistling.gif ,jo bez vinjas nemaz nebuutu garlacigi w00t.gif
Bet,ka,laj iztiek pec rupjinieka rona w00t.gif laughing.gif
Rusell the carrotstork
gruuti taa pateikt!!
bez harija jau nebuutu itresanti!! HP un nav harijs poters grin.gif
bez rona harijam nebuutu normaala drauga un arii nebuutu intresanti!
bez hermiones nebuutu daudz ataujas and staffs!! kaadu meiteni jau vajag!!



nu laikamjau ronu silent.gif
DEaDnokS*
ja jaaizveelas starp shiem variantiem tad jau buus Rons
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!