Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Virdžīnija Vulfa
Kurbijkurne forums > Citi temati > Flarišs un Blots > Bibliotēkas plaukts
Hikari
Domāju, ka visi vismaz ir dzirdējuši filmu "Stundas", kura pirms pāris gadiem tika guvusi daudz atzinumus un oskara nominācijas.
Bet, vai kāds ir lasījis kādu šās autores darbu? Man pašai tie liekas ļoti īpatnēji, bet tīri interesanti. Lai gan esmu lasījusi tikai daļas.
Adriana
Jā, grāmata "Stundas"bija jauka, man ļoti, ļoti patika, bet, kad grāmatnīcā ieraudzīju Virdžīnijas Vulfas grāmatu, izrādījās, ka bija man ar dārgu.. unsure_a.gif bēdīgi, bet droši vien arī tā ir pietiekami laba wink.gif
Riame
Lasījusi šito rakstnieci neesmu, bet dzirdējusi gan. Viņas darbi itkāesot kāda domu plūsmas vai kātāstila pārstāvji. Redzēju "Stundas". Nekā nesapratu un man nepatika. Diezin vai patiks arī grāmata...
gone away
Vo šitas man riktīgi nepatīk... tongue.gif
Baigas murgojums bija tās stundas... tongue.gif
emily
Man gan stundas paika happy.gif ļoti, ļoti smile.gif &gribētu arī grāmatu izlasīt.. mājās man ir, bet vācu valodā grin.gif šaubos vai ar to es tikšu galā. :bet nu ļoti gribētos izlasīt grāmatu happy.gif bet veikalā es neesmu redzējusi&bibilotēkā ar nebij blink_a.gif
birokraac
Apziņas straumes aizsācēja...V.Vulfa, pazīstama ar savu īpatnējo sexsuālo orjentāciju (tam laikam) vājprātu un tam sekojošo pašnāvību. Tā laika sabiedrības inteliģences pārstāve, kuras grāmatas balsta ļoti daudzus no tālākajiem rakstniekiem.

Kanigema stundas ir ļoti laba grāmata par delovejas kundzi un minējumiem, kas īsti ir delovejas kundze. Filma un filmas mūzika ir dievīga. Bet tieši smaids pēc pēdējās grāmatas lapaspuses rudens vakarā trolejbusā kad saulrietā sarkanas lapas krita no debesīm, man likās ka pasaule ir apstājusies. BET tā nav virdžīnija vulfa...., ja kas... mad.gif

Viņa teica, ka ziedus nopirkšot pati - šie vārdi lika man sameklēt V.Vulfas grāmatu Delovejas kundze, lv tulkota ir arī kaut kas par bāku (neatceros), BET, tā grāmata nebija īsti lasāma, garlaicīga, ar intresantām teorijām, bet tā grāmata palika neizlasīta, tā noklīda un pagaisa no manas atmiņas. Stāsts par meiteni, kas mīl citu meiteni un kaut kādu džekiņu, kas mīl to meiteni un skumjās aizbrauc uz indiju - tāda dīkdieņu dzīves apraksts, kurā to traģēdiju nevar atrast, un tad ir tas trakasi dzejnieks.....nē kanigems stundās to pašu ir pateicis daudz skaistāk, lai piedod vulfa, zinu, ka viņai ir liela nozīme mūsdienu literatūras attistībā wink.gif
Džūna
Es mēģināju lasīt Vulfas romānu "Deloveja kundze", kas mums bija ieteicamās literatūras sarakstā, bet tas bija tikai kārtējais gabals, kas man nepatika.
..:Kerija:..
Tie, kuri ir sava veida feminisma piekritēji, spēs novērtēt Virdžīnijas Vulfas "Sava istaba" darbu /eseju/, kur tiek attainots viņas viedoklis par sievieti tā laika literatūrā, sabiedrībā un niansēs no citu skatu punktiem. Jauks, filosofisks darbs, kurš apkopots no viņas pašas lekcijām, vēršoties pie citām.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!