Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: mazliet neveikls tulkojums!
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP filmas un aktieri > Arhīvs – HPF
addict
tātad grin.gif
klejojot tīmeklī, uzdūros kādam interesantam saitam .
iegāju iekša - o! sadaļa filmas! super! eju tālāk- o! Harijs Poters grin.gif
izlasīju- o! smējos bezmazvai līdz asarām.
tātad - ejam šiten
* mans mīļākais - Boksbeton akadēmiju grin.gif
nitro
ēē varbūt vari iztulkot kas tur rakstīts man krievu valoda pieklido... blush.gif
_BijušaisPareģis
izskatās, ka to būtu iesūtījusi kāda klasiska kurbenes spamere.
addict
CITĀTS(nitro @ 15.11.2005 17:34) *
ēē varbūt vari iztulkot kas tur rakstīts man krievu valoda pieklido... blush.gif

vai, atvaino... laikam ieliku nepareizu linku blink_a.gif tad ieej vienkārši www.vizit.lv, izvēlies latviešu valodu, ieej sadaļā filmas un turpat kaut kur jābūt.
vēl var mēģināt refresh'ot (vienkāršu nospied F5) šo lapu
.: ARTANIS :.
CITĀTS
Гарри Поттеру предстоит четвертый год обучения в Школе чародейства и волшебства “Хогвартс” и он с нетерпением ожидает начала учебного года. Ему приснился сон, в котором бы заговор об убийстве двух людей. Рон Уисли приглашает Гарри участвовать в международном кубке Куидич. Во время прохождения кубка случаются странные вещи, и над стадионом возникает, так называемое «Черное пятно». Когда Гарри возвращается в Хогвартс, оказывается что в школе походит Турнир Трех Волшебников – соревнования между Хогвартсом, академией Боксбэтон и институтом Дармстренг. Невольно согласившись участвовать в соревнованиях, Гарри сталкивается с самой сложной задачей в своей жизни, и новый учитель проявляет к нему через чур большой интерес. Удастся ли Гарри выиграть состязание и разоблачить заговоры, которые имеет гораздо глубокие корни чем его таинственные сны?
LOL

Man šitais atgādina kaukādu Sīrupu, vai citu pakaļas slaukāmo lapeli, kuras ģeniālie un kompetentie tulkotāji visu tulko 1:1, nemaz necenšoties uzzināt pareizo lokalizēto versiju. Nu vienkārši LOL. laughing.gif

Eh, man laikam vajadzētu apmeklēt "Darmstrengu".. w00t.gif laughing.gif
addict
CITĀTS(.: ARTANIS :. @ 15.11.2005 17:43) *
LOL

Man šitais atgādina kaukādu Sīrupu, vai citu pakaļas slaukāmo lapeli, kuras ģeniālie un kompetentie tulkotāji visu tulko 1:1, nemaz necenšoties uzzināt pareizo lokalizēto versiju. Nu vienkārši LOL. laughing.gif

Eh, man laikam vajadzētu apmeklēt "Darmstrengu".. w00t.gif laughing.gif


nē, nē, jūs pārpratāt grin.gif krieviski ta' vēl nekas, bet latviski grin.gif

Harijam Poteram tas jau ir ceturtais gads Hogvartā grin.gif – burvestības skolā, un viņš ar nepacietību gaida mācīšanas gada sākumu. Viņš redzēja sapnī saplānotu (sapnī saplānota slepkavība grin.gif ) divu vīru slepkavību. Rons Vīslijs uzaicina Hariju piedalīties Kuidič ( cool.gif )starptautiskā kausā. Kausa gaitā notiek dīvainas lietas, virs stadiona izveidojas, tā saucamais „Melnais plankums”.(riktīgi smējos smile.gif ) Kad Harijs atgriežas, Hogvartā tiek rīkots Trīs Burvju Turnīrs (lol) – sacensības starp Hogvartu, Boksbeton (jauns betona paveids- boksa betons ohmy.gif) akadēmiju un Darmstreng institūtu. Netīšām piedaloties sacensībās(samērā smieklīgi smile.gif ), Harijs saduras ar vissgrūtāko uzdevumu viņā dzīvē, kā arī jaunais skolotājs pievērš viņam pārāk daudz uzmanības ( grin.gif ). Vai Harijs vinnēs sacensības un varēs atklāt sazvērestības, kuriem it daudz dziļākas saknes nekā viņa noslēpumainās sapņos?
.: ARTANIS :.
CITĀTS(addict @ 15.11.2005 17:44) *
krieviski ta' vēl nekas, bet latviski grin.gif
Nu ta vajag pareizu saiti dot. wink.gif A krieviski tikpat rēcīgi.

Atļāvos izcelt stulbākos tulkojumus. laughing.gif

CITĀTS
Harijam Poteram tas jau ir ceturtais gads Hogvartā – burvestības skolā, un viņš ar nepacietību gaida mācīšanas gada sākumu. Viņš redzēja sapnī saplānotu divu vīru slepkavību. Rons Vīslijs uzaicina Hariju piedalīties Kuidič starptautiskā kausā. Kausa gaitā notiek dīvainas lietas, virs stadiona izveidojas, tā saucamais „Melnais plankums”. Kad Harijs atgriežas, Hogvartā tiek rīkots Trīs Burvju Turnīrs – sacensības starp Hogvartu, Boksbeton akadēmiju un Darmstreng institūtu. Netīšām piedaloties sacensībās, Harijs saduras ar vissgrūtāko uzdevumu viņā dzīvē, kā arī jaunais skolotājs pievērš viņam pārāk daudz uzmanības. Vai Harijs vinnēs sacensības un varēs atklāt sazvērestības, kuriem it daudz dziļākas saknes nekā viņa noslēpumainās sapņos?
addict
jā, jā, atvainojiet, bet es jau pasteidzos pats arī pakomentēt grin.gif
Kanea
CITĀTS
Hogvartā – burvestības skolā


Ko, tikai vienu burvestiibu tur var iemaaciities? Zheel, zheel...

CITĀTS
viņš ar nepacietību gaida mācīšanas gada sākumu


Kaa tad, Harijs ir jaunais skolotaajs, kaa gan es to vareeju nezinaat...

CITĀTS
Viņš redzēja sapnī saplānotu divu vīru slepkavību


Kopsh kura laika Harijs ir divi viiri? Vai varbuut runa tomeer bija par to, ka divi cilveeki (viiri, ja jums taa labaak tiik) plaanoja Harija slepkaviibu?

CITĀTS
Rons Vīslijs


Nav, ko piebilst.

CITĀTS
Kuidič


Vai tas ir jauns veids, kaa pateikt "shkic"?

CITĀTS
Kausa gaitā notiek dīvainas lietas


Protams, speeja pastaigaaties kausus raksturo vislabaak. Gan pasaules, gan parastos, gan tos, kas uz galda vai skapii staav.

CITĀTS
virs stadiona izveidojas, tā saucamais „Melnais plankums”


Labi veel, ka ne melnais caurums.

CITĀTS
Boksbeton


Tad jau vareeja skaidri un gaishi - Dzelzsbetona akadeemija.

CITĀTS
Netīšām piedaloties sacensībās


Nu ja, Harijs taapat garaamejot netiishaam piedaliijaas.

CITĀTS
Harijs saduras ar vissgrūtāko uzdevumu viņā dzīvē


Jaa, uzskrien virsuu.

Vai Harijs vinnēs sacensības un varēs atklāt sazvērestības, kuriem it daudz dziļākas saknes nekā viņa noslēpumainās sapņos?

Nosleepumainaas sapnju sazveerestiibas?

No vienas puses - laughing.gif laughing.gif laughing.gif , no otras - crying.gif crying.gif crying.gif , jo formaali shis diemzheel skaitaas tulkojums.
Sol Invictus
Izskatās pēc neveiksmīgas saskriešanās ar tulkošanas programmu
CITĀTS
Kausa gaitā notiek dīvainas lietas, virs stadiona izveidojas, tā saucamais „Melnais plankums”. Kad Harijs atgriežas, Hogvartā tiek rīkots Trīs Burvju Turnīrs – sacensības starp Hogvartu, Boksbeton akadēmiju un Darmstreng institūtu. Netīšām piedaloties sacensībās, Harijs saduras ar vissgrūtāko uzdevumu viņā dzīvē, kā arī jaunais skolotājs pievērš viņam pārāk daudz uzmanības.

Tas Darmstreng man liek domāt par strength, bet varbūt vienkārši strange...
Jebkurā gadījumā šis ir izcils piemērs un pierādījums tam ka HP slēpjas ļaunums - palasiet rūpīgāk man ir nopietnas aizdomas, ka te ir darīšana ar citplanētiešiem un pedofīliem (lai gan varbūt tas melnais plankums ir augu puves paveids). HP vispār ir nejaušību karalis - cik daudz viņš ir izdarījis netīšām, ja tā padomā
.: ARTANIS :.
CITĀTS(cepti āboli ar vaniļu @ 15.11.2005 18:43) *
Izskatās pēc neveiksmīgas saskriešanās ar tulkošanas programmu
Nu, ja priekš programmas, tad par "neveiksmīgu" gan šo saskriešanos nevarētu saukt. Es joprojām apbrīnoju veselu teksta blāķu tulkošanas algoritmus. Bet šis jebkurā gadienā izskatās pēc cileka roku (vai drīzāk kāju) darba (vai drīzāk ne-darba..).
Allegra
man patika tas par to melno caurumu!!Riktiigi labs! laughing.gif
nitro
Īsti nesaprotu ko tur šīs filmas galerijā dara ši bilde??? laughing.gif
addict
CITĀTS(nitro @ 15.11.2005 19:24) *
Īsti nesaprotu ko tur šīs filmas galerijā dara ši bilde??? laughing.gif


jā, tas arī ir visnotaļ interesanti grin.gif aiz Knisles k-dzes uzreiz 9.Rota grin.gif
Feny
es lasot to murgu, gandriz no smiekliem nomiru blush.gif .... ka var kaut ko tik stulbi izztulkot??? laikam tulkojis tads cilveks kurs pat nezina ko nozime vards HP whistling.gif
saulove
Kas gan būtu uzrakstījis šo murgaino filmas aprakstu, kas nemaz neatbilst patiesībai?! Šausmas, ka nepārbaudītu info liek internetā. Kauns mājas lapas veidotājiem!
Cilvēks
Tās nav šausmas - tas ir kā lakricas saldējums ar skābētiem gurķīšiem, - astvaidzinoša pārmaiņa, par ko pašausmināties, bet slepus nogaršot, jo kas gan var zināt.. varbūt tā lakrica tomēr iet kopā ar gurķīti..
Prieks, kur tu rodies?!
krizanova
ak dievs! cik smieklīgi, kaut arī drusciņ tas pazemo hp! Ja nevar normāli uzrakstīt, lai vispār neraksta!!!!!!!
Ragana
Vai, es gandrīz datoru sabojāju! Varbūt vajadzētu brīdināt, ka tas ir https:// saits un tur var pēkšņi parādīties visādi s***!!???
Bet tulkojums ir ļoti smieklīgs, un tiešām pierāda, ka "HP slēpjas ļaunums..."
Citplanētieši un pedofili...Dzelzsbetona akadēmija...Melnais plankums...
Es nevaru...
Lindusix
Apzheelinj.. nju kaut ko tik stulbu attieciibaa uz Poteru lasiiju pirmo reiz... .. vaax!!! grin.gif man pat nelikas tas viss tik ljoti smiekliigi kaa stulbi... :S
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!