Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Būs ziemas nometne Harija Potera faniem!
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP raibumi > Arhīvs – HPR
lolex
Sagaidot jauno filmu un grāmatu par Harija Potera piedzīvojumiem, īpašs piedāvājums visiem, kas tic, ka brīnumi var notikt tepat blakus...

"Nometne Harija Potera faniem" skolēnu ziemas brīvdienās no 2. līdz 7.janvārim Mežotnes internātskolā.

NOMETNES FILOZOFIJA:
Katrā no mums ir kaut kas no burvja!

NOMETNES LEĢENDA
Dīvaini notikumi sākuši risināties kādā vientiešu ciematiņā. Pēdējā laikā tur manīti dīvainās drēbēs ģērbti svešinieki un sākušas pazust vientiešu iegādātās grāmatas par Hariju Poteru.
Nometnes dalībnieki tiek aicināti palīgā atrisināt šo noslēpumaino atgadījumu un atrast nozagtās grāmatas!


PROGRAMMĀ:
O Burvju skolas nodarbības: pareģošana (alvas liešana), pārvērtības, aizsardzība pret tumšajām zintīm, mikstūras u.c.
O Kalambols
O Burvju darbnīcas
O Jautras un aizraujošas sacensības starp torņiem:
* burvju salaveču salidojums
* sniega skulptūru veidošana u.c.
O Slidošana (ja būs atbilstoši laika apstākļi)
O Pusnakts sniega kaujas “Aurori pret nāvēžiem”.
O Burvju mākslinieka priekšnesums
O Īsfilmas par Hariju Poteru uzņemšana
O Burvju Talantu Aģentūras šova iestudējums
O Dziedātāja ZIXa koncerts
O Katru vakaru - disenītes
O Jaunākās filmas - “Harija Poters un uguns biķeris” noskatīšanās
Un vēl daudz dažādas interesantas aktivitātes un, protams, pārsteigumi un PIEDZĪVOJUMI!


Pieteikšanās uz nometni: Līdz 19.decembrim
Papildus informācija un pieteikšanās: www.mirandasnometnes.lv
sorcerer.gif
mazā peciņa
Tik laba programma sad.gif
CITĀTS
bērniem no 8 līdz 15 gadu vecumam
Bet man tajos datumos paliks 17 sad.gif

Cerams, ka citi labi atpūtiesies sad.gif gribētos jau.
Mauvaise Mademoiselle Blanc
Ooo... es gribētu piedalīties tajā pusnakts pikošanās festā "Aurori pret nāvēžiem".
Es piesakos par nāvēdi !!!!!
Sol Invictus
Man nav gadījies piedalīties šādā pasākumā, tāpēc drīkst jautāt kā izpaužas kalambols ?
Putnubiedēklis
Pats galvenais, ka ZIXa koncerts grin.gif
Feny
tur obligati vajaga to atlauju no vecakiem??? unsure_a.gif
lolex
CITĀTS(amandiona @ 13.11.2005 20:41) *
tur obligati vajaga to atlauju no vecakiem??? unsure_a.gif


līgums par dalību nometnē tiek slēgts ar vecākiem. Vecāki arī apmaksā dalības maksu par dalībnieku.
Vēl līdz nometnei jāsagatavo ārsta izziņa un potēšanas pases kopija.

CITĀTS(Grifidors @ 13.11.2005 20:26) *
Pats galvenais, ka ZIXa koncerts grin.gif

Vasarā Nometnē Harija Potera faniem stāstījām, ka Pirātu nometnē viesojās Talantu fabrikas dalībnieki. Daudzi jautāja, kāpēc HP nometnē nav šādu viesu? Lūdzu! Burvis ZIX! No 7 notīm spēj uzburt jaunas dziesmas!
nitro
CITĀTS(lolex @ 13.11.2005 21:23) *
Lūdzu! Burvis ZIX! No 7 notīm spēj uzburt jaunas dziesmas!

Labs pa šito kārtīgi ierēcu! laughing.gif
Vispār tiešam nometnes liekas saistoša unsure_a.gif
Pusnakts sniega kaujas “Aurori pret nāvēžiem”. - tur man gribas piedalīties! dwarf_a.gif
prof.M.Miksūra
CITĀTS(skow @ 13.11.2005 19:22) *
Tik laba programma sad.gif
Bet man tajos datumos paliks 17 sad.gif

Cerams, ka citi labi atpūtiesies sad.gif gribētos jau.


mekleeju atraktiivus (un atbildiigus) jaunieshus (kam jau vismaz 16) burvestiibu skolas profesoru asistentu darbinjam nometnee:))
sorcerer.gif
Feny
drikst jautat pricom ta arta atlauja un potesanas pase????
prof.M.Miksūra
CITĀTS(amandiona @ 21.11.2005 15:35) *
drikst jautat pricom ta arta atlauja un potesanas pase????


saskanaa ar LR MK noteikumiem nr. 447 "Bernu nometnu organizeshanas un darbibas kartiba", visiem nometnu dalibniekiem jaaiesniedz nometnes organizetajam arsta izzina, ka berns ir vesels (un neapdraud citus beernus ar kaadu infekcijas slimibu), kaa ari jaaiesniedz poteshanas pases kopija (kas nepiecieshama, lai zinaatu beerna saslimshanas riska iespeejamibu ar infekcijas slimibam, kuras parasti noris ar smagam sekam, piemeram, poliometiets).
ja nav iesniegti shie abi dokumenti, bernu nometnee neuznem. Nnometnes organizetajam tiek piemerots naudas sods par bernu uznemshanu nometnee bez mineetajiem dokumentiem, kaa arii nometne var tikt sleegta.

sorcerer.gif
Feny
blush.gif atklati sakot...man ta pase ( potesanas) emmmmmm kaut kur ir pazudusi blush.gif
prof.M.Miksūra
CITĀTS(amandiona @ 21.11.2005 18:31) *
blush.gif atklati sakot...man ta pase ( potesanas) emmmmmm kaut kur ir pazudusi blush.gif


tad aarsta izzinaa vajag veel vienu teikumu:
beerns saneemis visas profilaktiskaas potes atbilstoshi vecumam.
(ar to arii pietiktu un potes graamatinjas kopiju tad nevajag, iznemot, ja ir sanemtas papildpotes, tad aarsts izzinaa lai taas uzskaita : gripa, encefaliits utml)

sorcerer.gif
Livillas
Cik maksaas? greedy.gif
Feny
Vai ir iespejams, ka to atlauju paraksta mana pilngadiga masa??? Jo mamma nava uz vietas lidz septembrim... unsure_a.gif huh.gif
mazā peciņa
CITĀTS(Livillas @ 22.11.2005 17:09) *
Cik maksaas? greedy.gif

DALĪBAS MAKSA: Ls 85
Vēlies maksāt tikai Ls 79?
>>> Iemaksā līdz 2005. gada 5. decembrim priekšapmaksu vismaz Ls 35, saņem atlaidi – Ls 6!

smile.gif
Mattiass
Pusnakts sniega kaujas laughing.gif tas ir ar nosaciijumu, ka ar muusu nenormaalajaam ziemaam tajos datumos, kad ir nometne, vispaar buus sniegs kaa taads. Pieredze raada, ka auroriem un naaveezhiem vareetu arii aptruukties taas muniicijas.
prof.M.Miksūra
CITĀTS(amandiona @ 22.11.2005 17:25) *
Vai ir iespejams, ka to atlauju paraksta mana pilngadiga masa??? Jo mamma nava uz vietas lidz septembrim... unsure_a.gif huh.gif


vai ir kaads cits no vecaakiem (teevs?) vai vecvecaakiem uz vietas?
liigumu var nosuutiit arii uz aarzemeem, lai maate paraksta un atsuuta atpakal - arii taadi gadiijumi ir bijushi. puuchu pasts tachu ir starptautisks smile.gif
sorcerer.gif
Feny
Bet ja ligums neatnak laika atpakal???? ohmy.gif ko tad darīt??? un aj iemaksa naudu piemeram lidz tam 5. decembrim kad ir jaiemaksa pareja dala??? blink_a.gif
prof.M.Miksūra
CITĀTS(amandiona @ 23.11.2005 13:18) *
Bet ja ligums neatnak laika atpakal???? ohmy.gif ko tad darīt??? un aj iemaksa naudu piemeram lidz tam 5. decembrim kad ir jaiemaksa pareja dala??? blink_a.gif

pasta suutiijumi uz eiropas valstiim parasti celo ne ilgaak par 5 dienaam. veel jau ir laiks.
ja liidz 5.decembrim iemaksaa dalju, tad paareejo jaasamaksaa liidz 2.janvaarim (nometnes saakumam).
sorcerer.gif
HERMIONE7
ak dies.kaa es gribu braukt, bet tas ir diezgan dargi un ja gribu braukt vasaraa tad buus japaciesas.
gribas atkal speleet speli aurori pret naveziem,kalambolu iet uz stundaam un pelniit punktus vavereem.ka man taaa visa pietrukst...
miksura tu esi tas pats cilveeks ko es domaaju???
Dzordana
es labpart pieteiktos tacu man pirms diviem menesiem sanaca ta ka vingrojot man notika viena problema ar kaju un man nacas pavadit diezgan ilgu laiku slimnica...un tapec laikam nevaresu tur piedalities...vai kads kas ir bijis uz tam nometnem man nevaretu pastastit vai tur ir jabut loti kustigam??? es vienkarsi baidos ka man nenotiek vel bedigak ar manu kaju:(
lil`skater
kaa es veelos uz to nometni, bet man ir savaakti only 30 lati( jo es vaacu uz vasaras nometni) zheel ka ziemaa nesanaaks!!! Pietam es jaw tajaa laikaa esu ieluugta piedaliities citaa raidiijumaa;)
**Kittie**
tajās nometnēs ir tik labi. es biju divas vasaras pēc kārtas. tiešām ir tā vērts. žēl gan ka tagad ziemā nesanāks bet vasarā es obligāti braukšu,jo tas tiešām ir to vērts.. tongue.gifP
prof.M.Miksūra
CITĀTS(HERMIONE7 @ 27.11.2005 21:37) *
ak dies.kaa es gribu braukt, bet tas ir diezgan dargi un ja gribu braukt vasaraa tad buus japaciesas.
gribas atkal speleet speli aurori pret naveziem,kalambolu iet uz stundaam un pelniit punktus vavereem.ka man taaa visa pietrukst...
miksura tu esi tas pats cilveeks ko es domaaju???


ja tu jautaa man, tad iespeejams, ka jaa rolleyes_a.gif

CITĀTS(Dzordana @ 03.12.2005 23:56) *
es labpart pieteiktos tacu man pirms diviem menesiem sanaca ta ka vingrojot man notika viena problema ar kaju un man nacas pavadit diezgan ilgu laiku slimnica...un tapec laikam nevaresu tur piedalities...vai kads kas ir bijis uz tam nometnem man nevaretu pastastit vai tur ir jabut loti kustigam??? es vienkarsi baidos ka man nenotiek vel bedigak ar manu kaju:(


kalambolu speeleet un piedaliities jautrajaas stafetees tad gan nevarees - tikai kaa skatiitaajam, bet varees piedaliities visaas paareejaas aktivitaatees: stundaas, darbniicaas utt.
kristine g
Man loti gribeetos uz sho nometni,bet tas ir paaraak daargi.(vareeja jau nu ne tik daargi,ne visi ir bagaatnieki!).Tik daudz jaamaksaa,un tikai dazas dienas....................................... mad.gif getlost.gif crying.gif
Severus Snape
paarak daargi un es nedomaaju ka ir taa veerts, prograamaa rakstiits kalambols, varu iedomaaties kaads tas buus, kautkaada siiko speeliite. Bez tam kiniitii deva anketas vai kaut ko tamliidziigu par sso nometni tur bija bilde no paarveertiibu stundas-apkraasota seja un tas arii viss.
DarkJedi
Es varētu būt profesora asitents ''Aizsardzībai pret tumšajām zintīm'' profesora Tramdāna stilā, tikai baidos, ka mana tumšā aura pārņems varu un pēc Avada Kedavra izmantošanas uz profesoru, Aizsardzības stunda pārvērstos par haosa un agresīvas uzbrukuma stundu un no skoliņas ārā nāktu neviss nākamie Hariji Poteri vai Dumidori, bet gan zvērināti nāvēži un Voldemorta *pārskrien auksti šermuļi*, atvainojos, Paši-Zināt-Kas, brrr, cienīgi ļaunīši. grin.gif
Hermija
CITĀTS(Severus Snape @ 14.12.2005 20:18) *
paarak daargi un es nedomaaju ka ir taa veerts, prograamaa rakstiits kalambols, varu iedomaaties kaads tas buus, kautkaada siiko speeliite. Bez tam kiniitii deva anketas vai kaut ko tamliidziigu par sso nometni tur bija bilde no paarveertiibu stundas-apkraasota seja un tas arii viss.


Kalambols ir normaala speele, tikai to speelee uz zemes. Es noteikti brauksju uz nometni, jo vasaraa jau biju un man iepatikaas...
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.