Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Jūsu domas par Alfonu Trīcvaidziņu
Kurbijkurne forums > Citi temati > Flarišs un Blots > Bibliotēkas plaukts
Lapas: 1, 2
taurenis
Manuprāt , ja nav lasījuši , tad dzirdējuši jau nu noteikti , par visiem labi zināmo Antonu Trīcvaidziņu .Šis mazais knēvelis , kas visiem krīt uz nerviem ( tieši tā! visiem) ir panācis to ka par viņu uzraksta grāmatu . Nu labi , viņam tajā panākšanā maza loma , bet vienalga vņš spējis iekarot pasaules slavu ( nu gandrīz kā HP!) . Jautājums ir tāds kā viņš iekarojis šo slavu un vai tiešām ir pelnījis? blink_a.gif
Patriote.
Antons Triicvaidzinsh (shausmiigi dzirdeets) huh.gif huh.gif , bet nevaru atcereeties kas vinsh bija unsure_a.gif ,varbuut vari atsvaidzinaat manu atminu, kaut kaa nenaak prataa unsure_a.gif
Shadowstalker
Es arī gibu būt kosmonauts, tāpēc ēdu visu, kas tūbiņās, sevišķi anšovu pastu. Ā, un vēl man patīk vārīt makaronus ar tomātiem.
resella
lasijusi esmu- totals sviests... poteram vinjs lidzi nestav. ta gramata ir vakarapasacinjas limeni. neko neesmu dzirdejusi ka vinjam butu k-kada diza slava...
mazā peciņa
ALFONS mad.gif

viena no manām mīļākajām grāmatām happy.gif alfons happy.gif wii. patika, izlasīju tikai otro daļu, bet vienreizēji, biju vēl sīka, kad lasīju. bet iespaids - paliek vēl tagad. nu tas viņa vārds biggrin.gif
Roviela
Jāatzīst, ka man nepatika... pārsvarā galvenais varonis šķita vienkārši pārspīlēti dumjš! Bet šausmu mājas piedzīvojums gan bija labs. grin.gif
Aly
Kur par to esmu dzirejusi? huh.gif Ak jā mūsu skolas biliotēkā šīs grāmatas tika pasludinātas par vislasītākajām! Man neizsakāmi patika! grin.gif
Adē
Antons-Alfons Trīcvaidziņs... Kas tas par zvēru? Dzirdējusi esmu,bet neatceros! Would you be so kind to remind me? blink_a.gif Atceros tikai k-ko par 1.aprīļa joku un vecākiem...vai tas arī nav no tās operas tongue.gif
resella
CITĀTS(Adenaide @ 28.10.2005 16:07)
Antons-Alfons Trīcvaidziņs... Kas tas par zvēru? Dzirdējusi esmu,bet neatceros! Would you be so kind to remind me?  blink_a.gif  Atceros tikai k-ko par 1.aprīļa joku un vecākiem...vai tas arī nav no tās operas tongue.gif
*

ja,ja un vel kosmonauts kas 100 reizes brauc ar karuseli... laughing.gif vispar es labi neatceros-es vinju berniba lasiju.
nitro
Es atceros ka man jau berniba ta gramata riebaas kur nu vel tagad! laughing.gif
Fantomass
Kur es esmu nonācis? blink_a.gif Viņi nezina, kas ir Alfons
Kādreiz tā bija mana mīļākā grāmata happy.gif Pārlasīju kādas trīs reizes.
ligaanna
Pilniigi piekriirtu fantomass! kaa gan var nezinaat, kas ir antons triicvaidzins. Taa varbuut nav mana miilaakaa graamata, tacu lasiijusi esmu vairaakas reizes. Man tiesaam patika un joprojaam patiik. grin.gif
resella
man te vienigai nepatik?
tiigjeris
CITĀTS(ligaanna @ 28.10.2005 18:37) *
Pilniigi piekriirtu fantomass! kaa gan var nezinaat, kas ir antons triicvaidzins. Taa varbuut nav mana miilaakaa graamata, tacu lasiijusi esmu vairaakas reizes. Man tiesaam patika un joprojaam patiik. grin.gif


ja jau esi paarlasiijusi vairaakas reizes, tad jau tomeer vajadzeetu zinaat, ka piemineeto zeenu sauc par alfonu.

kad biju mazaaka man shausmiigi patika shii graamata(-s) . it sevishkji taa vieta, kur tam otram siikajam (tobijam, ja nemaldos) bija bail no citplaneetieshiem. man toreiz likaas ljoti smiekliigi, bet nu jau kaadu laiku neesmu paarlasiijusi.
Švilpaste
Teikšu ta -pati grāmata man īpaši nepatika,bet tā ideja,ka Alfons visiem krīt uz nerviem man patika!!! grin.gif
Patriote.
CITĀTS(celebrity @ 28.10.2005 18:18) *
man te vienigai nepatik?


man jau ar nepatikk, nemaz nezinu kas tas taac ir. kaut kur dzirdeets, bet ja jau neatceros, tad laikam neesmu gan lasiijusi
huh.gif
MooN fLoWeR
Man šī grāmata patīk, jo tā ir interesnta un iazraujoša. No tās es ilgi smējos, jo tur ir jautri piedzīvojumi smile.gif grin.gif Man patīk!
versache
Man šī gramata patīk.Super var pasmieties ar.Kādreiz man tā bija mīļāka lasamviela.
ogle.
Ja godīgi, nekad nav saistījusi ši grāmata, kaut arī citiem patika.

CITĀTS
man te vienigai nepatik?


Nē, man arī nepatīk..
gone away
Reeciiga graamatinja! nav nekaadas vainiites. naivums, sagadiishanaas, paarpratumi... Ir par ko uzjautrinaaties!
Seila
Atceros bērnībā lasījusi šo grāmatiņu ne vienu reizi vien, bet , kaut gan es nevarētu neko sliktu par viņu teikt, man tomēr nepatika. kaut gan jeb kurā gadījumā jāatzīst, ka jociņi un humors grāmatā bija patiešām labi. Un tomēr bija kaut kas tāds, kas pilnībā piesaistīja kā lasītāja interesi, bet grāmatas rindiņām bieši tika braukts pāri tikai ar acīm izlasot retās vietas kuras atiešām patika
anhela
jā, šī grāmata ir pelnījusi to slavu! ļoti jautra, ar labu humoru! man patika par to aprīļa joku... un vēl, kā viņš par kosmonautu gribēja kļūt un ēda visu no tūbiņām! laughing.gif
Kognakschwenker
Jā, ļoti smieklīga grāmata. grin.gif Bet tāda kaut kāda dīvaina.. grin.gif Alfons bik' līdzīgs Nevilam .. happy.gif Abi tādi neveiksminieki .. grin.gif
Maashuks
mēs Alfonu lasījām skolā... Nu viņu varētu lasīt kad gribās pasmieties, bet lai lasītu katru dienu, man šķiet, ka tas nav nopietni. lasa_a.gif
~eviic~
aapraac! sogad obligataja literatura jalasa...jaw izlasiju...parak stulbs(parak) kaa vra visu laiku iekulties tadas nepatiksanas???!!! huh.gif nekas parak interesants man nelikas... poteram vins lidzas pat nestav... whistling.gif
lightness_flame
CITĀTS(Roviela @ 28.10.2005 14:30) [snapback]497995[/snapback]

pārsvarā galvenais varonis šķita vienkārši pārspīlēti dumjš!


nu man arī tā šķita, lai gan tajā vecumā man viņa patika, jo bija baigi rēcīga (cik nu no tā visa vispār atceros)...tas zēna vārds jau vien ir ko vērts... laughing.gif laughing.gif

bet nu vilkt ārā no grāmatu plaukta un lasīt es gan netaisos, vismaz šobrīd noteikti ne, bet, kas zina - varbūt kādreiz uznāk vēlme pēc Trīcvaidziņa.... whistling.gif grin.gif grin.gif
Princese uz zirņa
Mīļa grāmata, pat šodien pārlasot pasmaidītu...
Sol Invictus
CITĀTS(Shadowstalker @ 28.10.2005 13:09) [snapback]497964[/snapback]

Es arī gibu būt kosmonauts, tāpēc ēdu visu, kas tūbiņās, sevišķi anšovu pastu. Ā, un vēl man patīk vārīt makaronus ar tomātiem.

tev vēl no zobupastas iekšas nav sačervelējušās ?

grāmata tāda nekāda, nevarētu gan teikt, ka slikta
Dark Phoenix
Kad biju mazs, man uzdāvināja visas trīs daļas un es visas, protams, izlasīju. Neko vairs neatceros, izņemot to, ka man patika un bija smieklīgi. Laba grāmata! happy.gif
maichestera
Ui,tā bija laba grāmata! sorcerer.gif
Lielisks humors,spraigs sižets,varoņi arī pa pirmo..
Lasot bieži smējos.. smile.gif
Malduguns
atceros to grāmatu, atceros, ka viņa bija smieklīga un atceros arī dažas epizodes, bet visu kopumā atmiņā nevaru atsaukt.
Eriette
grāmatas bērnišķīgas, bet lasot es tā pārrēcos, ka, par spīti visam, ieteiktu izlasīt...
Charlotte
esmu lasījusi bet diez ko nepatika
Ariana
Esmu dzirdējusi tikai radio raidlugu, nepatika, jo bija besījoši.
Grāmatu tādēļ i' netaisos lasīt!
irbīte.
Man nelikās īpaši izdevusies. silent.gif
Tāpēc, ka bija ļoti bērnišķīga.
Un neveiksmju pārāk daudz..
Varbūt tā ir domāta 9-gadīgiem bērneļiem..
Hēbe
Grāmata bija bērnišķīga un var arī piekrist tiem,kas teica,ka galvenais varonis bija pārspīlēti dumjš (kāpēc viņš nemācēja jēdzīgi attaisnoties,kad vecāki viņu rāja pat tad,kad viņš nebija blēņā vainīgs). Taču par spīti tam grāmata bija ļoti laba un nebūt nav domāta tikai maziem bērniem. Savā ziņā viss bērnišķīgais un muļķīgais ir smieklīgs,viss ir atkarīgs no tā, kādā kvalitātē mums to pasniedz. Katram ir sava kvalitātes skaliņa. Vislabāk prātā palikusi morāle par melošanu un Alfona papagailis wink.gif

NaeosPsy
reeciga gramata nav citu komentaaru
Mesje Paulig
Man bērnībā lasija preikša šitogrāmatu... Dažreiz Antons izcelāš ar nepraktiskām domām (apmērma a: nevar izņem banānu no burkas jo ir to sagrābis bet roak neiet caur burkas kaklu)

````iksa grmata tapec jau tadm na preiksā lasīja Trollītis Mumins: tēvs un Jūra teica ka nesapratīsu to grāmatu ,bet sapratu.
Soleisa
oi, jau sen to esmu izlasījusi apmēram 8 gadus atpakaļ..
īstenība ļoti jauka um interesanta grāmatiņa
atceros, ka ļoti gaidīju nākamās daļas smile.gif
Sniega Rūķis
nu bet taa tachu ir shausmiigi laba beernu graamatinja... Man, kad biju mazinja, shausmiigi patikaas... Taa ir jautra graamatele! tongue.gif
bediga23
grāmata man nu tā patika, vienīgais, kas bija interesanti, bija tas īsti neatceros kura ta bija nodaļa, jo lasiju to ļoti sen taču man ļoti patika par lielo lomu. smile.gif laughing.gif
Mis_Chocolate
Šīs grāmatas lasīju sen, bet joprojām atceros. Tur bija par ko smieties! thumbsup.gif
ČoČanga
par to pasaules slavu es šaubos... smieklīgu vietu tur bija ļ-o-o-ti maz... vakara pasaciņām derēs, bet ne jau nopietnai lasīšanai... citreiz mani pilnīgi kaitināja tas, ka viņš ir tik nenormālīgi stulbs...
LaurCIs
grāmatu lasīju ļoti sen.
cik atceros nekas interesants tur nebija silent.gif
(sun)
Grāmata - bērniušķīga.
Sižets - paredzams.
Nekā diža.
Lianjuks
Es lasīju sen.. Kā nabagam mūždien neveicās.. laughing.gif Tur bija kaut kas ar bitēm.. Laikam ar to pašu makšķerēšanu.. būs jāsameklē kaut kur plauktā un nedadz jāpārlasa..
Mauvaise Mademoiselle Blanc
Nu, neesmu lasījusi, bet sajūta, ka esmu - mūsu literatūras skolotāja nebeidz viņu pieminēt katru stundu, ikreiz par katra debīlu rīkošanos izsaucoties :"Kā Alfons!" vai "Ak, tu, Alfon Trīcvaidziņ!" ermm.gif
ligaanna
Tāds neveikls puišelis, taisni žēl, ka šim nekad neveicās, bet patiesībā tā grāmata bija smieklīga. Man vienmēr viņš paticis. grin.gif
Bell@
Pff.
Šausmīga grāmata!
Ļoti nepatika.
Fui,tiik drausmīgu grāmatu nekad agrāk nebiju lasījusi.[atskaitot''Cilvēkbērns'']
Tie atgadījumi bija tiik tizli!
CITĀTS
kaitināja tas, ka viņš ir tik nenormālīgi stulbs...

Nežēlīgi!
ermm.gif ermm.gif
Kā visp. ko tādu var uzrakstīt?
Maitā visu prieku par grāmatām! pinch.gif
xXx.pūcīte.xXx
Mani arī tas kaitināja... Tā grāmata ir pilnīgi bez jēgas, trīs - gadīgie tikai par viņu ir sajūsmā. Bērnišķīga, paredzama, stulba.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.