Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: maģija!
Kurbijkurne forums > Citi temati > Noslēpumu kambaris
Lapas: 1, 2, 3
k.a.t.e
gribētu zinat vai tada vieta ka shi kads tic maģijai es ticu ! rolleyes_a.gif
pepitta
ja es ticu, ticu, ka ir speeki un lietas, kuras cilveki nevar izzinaat un izskaidrot.
k.a.t.e
es ari ticu bet ljoti velos to izzinat un izkaidrot un redzet!
Kristīne
Es maģijai ticu.Tiešām, ir lietas ko cilvēks nevar izzināt, pārbaudīt un saprast.Taču esmu avīzēs lasījusi par cilvēkiem kuri atdzīvojušies un kuriem piemīt maģiskas spējas.Arī tāpēc ticu maģijai. sorcerer.gif
sapphyre
Es ar ticu maģijai, brīnumiem, liktenim . . . rolleyes_a.gif Ticu, ka vajag cerēt un ka sapņi piepildas.
Vnk visam ticu!
Pinsy
es ticu maģijai,jo pati ar to mazliet nodarbojos whistling.gif
Rigor_mortis
kādi visi ticīgi....ko sauc par maģiju? neizskaidrojamo vai kā? /jautāju jo tas ir jēdziens ar n tajām versijām/
lai nu kā pashai piemīt šis tas bet vai tas ir meklētais?
Aimī
nju mazliet ticu whistling.gif
Džūna
Nu mazlietiņ ticu. Kaut kam jau ir jātic.
Klaidonis
pagaidām man nav neviens pierādījis pretēju faktu, ka maģijas nebūtu, tapēc es ticu smile.gif
Tots
ko nu katrs uztver kaa magiju man liekas ka magiju veido ceelonji un sekas...
MooN fLoWeR
taada varianta nav.. es pateikshu.. papusei.. dazhreiz - jaa un nee..... aizdomiigi un nosleepumaini.. smile.gif
Patriote.
Man negribeetos ticeet un es gribeetu vispaar domaas vaardu magija nelietot, bet lasot kaut vai HP liekas, tik logjiski, kapee magjiaji lielaakaa dalja neti!!!????

bet praataa man tomeer ir taads stuuriits, kas censhaas ieskaidrot, ka magjija eksistee jaamaak tikai to saskatiit... silent.gif
Adriana
Es ticu maģijai, tāpat kā brīnumiem, jo tas dažkārt palīdz izskaidrot nesaprotamo smile.gif
Jā, laikam jau sava veida stulbuma pazīme, bet, nē, tomēr nē- brīnumi, pārsteigumi un maģija= this is good grin.gif
Heiliona
Pilnībā neticu, bet pieļauju iespēju, ka tādas lietas var pastāvēt. Nobalsoju par mazliet.
Hikari
Es pilniibaa, ar rokaam un kaajaam un galvu atbalstu maggiju. Ticu tai! Jau sen esmu ticeejusi. Redz, manaa dziivee noticis pietiekami daudz diivbainu lietu, lai neshaubitos par to... silent.gif
Ného
uzskatu, ka maģija, ka mēs viņu tagad saucam, tā vai citādi pastāv un tam ir daudz pierādījumu, bet nereti tie tiek nosaukti citā vārdā un daudziem likas, ka tas neatbilst tās būtībai

Faktiski jau lai pateiktu vai kaut kam tici, vajag zināt ši kaut kā definīciju
cooller
Es ticu magijai.Jo es pats to izjutu.Cilveks vel daudz ko nav atklajis tapec nevar zinat.No magijas cilveks smelas spekus. two_handed.gif
Ungaarijas ragaste
Maģijai ticu daļēji, jo, lai arī kā man patiktos lasīt visādus fantasy darbus, es neticēšu, ja man kāds cilvēks pēkšņi paziņos, ka to un to var izdarīt. Neticēšu, kamēr pati neieraudzīšu un arī tad vēl stundu domāšu, vai netieku āzēta.
Taču ticu, ka ar gribasspēku var šo to interesantu sadarīt.
Lapsēns
Ticu daļēji.
"There's so many things, Horatio, my friend,
That can't be explained by rational minds..."
(aptuvens citāts no Hamleta)
lil`skater
Magija - maģija ir stirprs vārds kuram ir dazhaadas noziimes, ko tu domaaji shoreiz zem shii vaarda?

Nu ja tu domaaji "magiju", kaa pasauli, kurā ir cilvēki ar pārdabiskām spējām ar brīnumiem, tad es tai ticu! Šī pasaule ir burvīga! Man shkiet shajaa pasualee ir cilveeki kuri ir burvji! Es ticu burvestiibaam to es skaidri zinu;)
emily
Nu skatoties kam.
Piemēram, neticu, ka izdzerot dias glāzes ūdens, skatoties spogulī, sveču gaismā.. neticu, ka pēc šī "rituāla" 3dienu laikā man kāds atzīsies mīlestībā.
Taču ticu tam, ka ir iespējams kādu nolādēt&uzsūtīt kkādu nelaimi.
neticu daudzām lietām, bet ir arī tas, kam ticu.. tādēļ izvēlējos variantu "daļēji"
Immortal
Es maģijai ticu! Es ticu, ka arī mūsdienās ir maģija un maģiskas lietas....jap!
Un pēc kāda laiciņa es tajā visā (maģijā) pamatīgi iedziļināšos...ir vajadzība pēc maģijas... grin.gif
elliitee
Es ticu, ka domu spēks un ticība spēj veikt brīnumus, taču neuzskau, ka izsakot buramvārdus "Abrakadabra" notiek viss, ko vēlies.
Bet vispār, jā, es ticu, ka eksistē sava veida maģija.
Saris
Kaa lai saka.. es ticu tiki tam .. ko es varu saost, sataustiit, redzeet un dzirdet.!! grin.gif kaut gan dazhreiz ir taadi momenti kad sirds nenotic un liekas ka noticis kaut kas magisks..,...
Flare
Jā ticu.
Es ticu, ka ir cilvēki kuriem ir šādas spējas.
Tiesa gan-es neticu ka ir tādas burvju skolas kā Cūkkārpa utml.
.kreizī.
Es ticu. Man jau patīk tādas maģiskas lietiņas!
kristine g
Mazliet ticu magijai...............
Minki
Es ticu ļoti daudzām lietām. Man šķiet vienā no pirmajām HP grāmatām Vīzlija kungs teica kko, kas ļoti atbilda manām domām apmēram:"Vientiešiem daudzas lietas notiek tieši deguna galā, bet viņi ir pārrak aprobežoti un meklē visam izskaidrojumu..." Ja arī tā nekur nebija rakstīts, tad lai tas būtu tas, ko domāju es grin.gif
Tējas Tantiņa
protams ticu. pati mazliet speeju paregjot... smile.gif gribu iemaaciities ko vairaak, un arii par tiem kuriem ir speejas esmu dzirdeejusi... mums shulee staastiija. varat ieteikt kaadu labu graamatu par peetiijumiem vai kaa? par magjiju? tad luudzu atsuutiet taas graamatas nosaukumu man uz meilu... meichinja@navigator.lv please!!! sorcerer.gif varat paskatiities lapaa www.guru.lv ceru sagaidiit kaadu veestuli...

briizhiem domaaju taadaa virzienaa-tie kas netic ir vientieshi, kas tic-burvji... bet tas ir tikai taapeec ka gribu buut burve! man patiik un reizee mani biedee nosleepumainas lietas... peec potera lasiishanas biezhi izfantazeeju daudz lietas...

P.S. gribeetos paziit taadus cilveekus kaa viizliju dviinji... smile.gif vinji patieshaam ir reaali laughing.gif
Mr. Dark Rockslizer
Dažreiz, kad esmu ļoti dusmīgs uz visu pasauli, mani pārņem miers un atvieglojums, un tieši tajā brīdī kaut kas saplīst, avarē vai uzsprāgst bez redzama iemesla. Tas man no mātes, viņai arī tā gadās, tikai viņa vēl var ar savu klātbūtni sabojāt elektriskas ierīces. Vienreiz viņa pat pārvietoja metāla paplāti ar skatienu, kad bija galīgi nikna. Tā ir jūsu brīva izvēle tam ticēt vai nē, bet tā tas ir noticis.

Sv. Augustīns reiz teicis: Nav nekā pārdabiska, tas ir tikai dabiskais, ko mēs neizprotam.
aitinja
ticu magjijai pilniigi, ik pa laikam notiek kas taac ko nevar izskaidrot un tad zinaatnieku meegjina izgudrot baig gudro atbildi kapeec tas taa noticis lai gan vinji to nezin,vismaz man taa liekas... huh.gif
linhira
Man jājautā ko tu vispār saproti ar vārdu 'maģija'??? ja šeit ir runa par to ka var pavicināt burvju nūjiņu un pateikt dažus vārdus un tad notiks baigais brīnums-tam es neticu. Bet cilvēkam, attīstot savu prātu un iegūstot nepieciešamās zināšanas un ilgi trenējoties, ir iespējams ar savu domu spēku un koncentrēšanos kaut ko panākt.
Haleja
Mazlietiņ ticu gan wink.gif Tikai šī maģija ir cilvēkā, un tikai retais spēj to atklāt. Tikai šī maģija nav trušu izburšana no cepures, priekšmetu lidināšana utt., bet prieks, mīlestība, un laime (labā maģija smile.gif par ļauno nevēlos izteikties!
Aradia
kapeec gan neticeet it sevishki labajai,patiesiibaa magija ir balstiita uz ticiibu.
Leduspuķe ziemeļ rūtī
E maģijai ticu tikai mazlietiņās. Es neesmu pārāk pārliecināta tam.
Kalevale
Ticu, gan!!!

Kale//**//
paregis
es maaku paredzeet laiku peec debesiim(laika paregosana)tikai vakaros.kaadreiz laika prognoozees bija nepareizi laiki bet es paregoju tiesi pareizu rolleyes_a.gif
*Vinkija*
nu laikam jau ticu..tachu vaardam "ticeet" naw noziimes, tas ir tikai vaards bez speeka...
negative
Es ticu,ka ir magija!Gan melnaa,gan taa baltaa...
Kendisa
Mazliet jā, bet neesmu par to, ka tā tik tiešām ir, jo man nav pierādījies, vai noticis, kas maģisks..... silent.gif Kaut gan.... unsure_a.gif
kikjo
Maģija... Tāds riktīgi dziļdomīgs vārds. Es pati tai gan ticu gan neticu. Jo ko gan mēs zinām par šo planētu uz kuras dzīvojam:) Dažādi cilvēki laikam tic dažādiem maģijas paveidiem un to izmantošanai
Cecilia
es nezinu. man ir gadījies redzēt, kā cilvēkiem tiek uzlikts diezgan smags lāsts, un to izdarīja man labi pazīstams cilvēks, un es zinu, ka kaut kas viņā ir, bet mana iekšējā nedrošība nemainās. ziniet, kas mani kaitina visvairāk? mans tēvs, kurš man nemitīgi atgādina, ka ar lielu treniņu un gribasspēku es varu maģijas jomās sasniegt diezgan daudz, bet šeit parādās mana neticība pašai sev, tāpēc nevaru dot apstirpinājumu viņa sacītajam. man ir diezgan savdabīgas domas par to, kā īstenībā nostrādā burvestība, bet man nav tik stiprs gars, lai es to varētu izdarīt.
JusticeKid
Protams ticu, phe! whistling.gif Principā jau viss kas nav izpētīts ir maģija, bet tas tā...
birokraac
Nē, ja vien maģija nav satelīttelevīzija un mikroviļņu krāsns, nē klasiskajai maģijas izpratnei es neticu.
Ausminta
Ir tādas lietas. Personīgi neesmu ar to saskārusies (apzināti), diez ko arī nevēlos un netaisos. Var iekrist, pamatīgi.
artinja
Es ticu maģijai!!!... wink2.gif Ir ļoti daudz cilvēku, kas tai tic, un ar to nodarbojas... Ja man būtu iespēja es ar to nodarbotos, bet pagaidām tāda vēl nav.... blush.gif
nenuil
ticu! es vnm esmu ticeejusi, ka pastaavs kaut kas paardabisks, un, ko cilvēks nevar izskaidrot. un varbūt pat nevajag.
shocked mouse
jaa es ticu..!kaapeec gan ne? Noteikti ir kautkas taads...vismaz liidziigs magjijai grin.gif
Melleņu kamenēns
kautkam jau ticu smile.gif bet magjijai jaa.ticu
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2021 Invision Power Services, Inc.