Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: maģija!
Kurbijkurne forums > Citi temati > Noslēpumu kambaris
Lapas: 1, 2, 3
Kari:)
Ticu, pat ļoti... Mana dzīve ir pietiekami dīvaina, lai nebūtu iespējams neticēt... Pati vēl mazliet arī pielietoju, bet pavisam mazliet...
miu : miu
Es personiigi maggijai ticu, es ticu, ka ir augstaaks speeks, kas muus vada un ticu arii dazzaadiem paardabiskiem speekiem...
Dženifera
mazliet ticu, shad un tad
CITĀTS
magijai tic nenotmaalie


pats neesi normaals
Īve
Daļēji es ticu maģijai. Bet tikai tajai, kas ir grāmatās vai filmās. Neticu tam, ko neredzu, vai kas nav pierādīts. Bet gan jau, ka kaut kas maģisks pastāv arī reālajā dzīvē.
billy
tas atkarigs par kadu magiju iet runa...neticu briinumpekstiniem par bruvju zizliem un viam tadam fiicaam....tomer ticu,ka ir cilveki,kam ir dots vairak...kaut vai paredzeeshana...vai sapnju magija,ticu,ka sapniem ir liela noziime....un vel jau ir lietas,kam ticu...bet tam visam man vajag labu pamatojumu vai pashas pieredzi,lai noticeetu... whistling.gif
karmucis
Es nu tā..~
Apmēram.. Varbūt ir varbūt nav.. whistling.gif
utiks


maģija melo
Kognakschwenker
Nē, ko tur ko ticēt, citi piešmurgojuši galvas ar visādām na-na-na, ka vemt gribas. happy.gif

Nu nav tāds, jūs neieskaidrosiet man.

Sadabūjat dzīvu pierādījumu, tad ticēšu! happy.gif
Elainora
Es ticu maģijai, pati nezinu cik lielā merā. Ne tā ka ļoti traki, bet tomēr. Es domaju ka ir cilveki kas pieprot maģiju (tā kārtīgi), tikai vini mums to parsvarā nesaka. whistling.gif nu es tā domāju laughing.gif
GeorgsGrifindors
Es ar domāju ka ir tāda lieta kā maģija... nezinu ja neticētu tam tad nojuugtos....... blink_a.gif laughing.gif
Mauvaise Mademoiselle Blanc
Mazliet, ( daļēji ) jo "dabā" neesmu redzējusi smile.gif
Juliette
Ir maģija, nu ir! sorcerer.gif Un tur nav ko pierādīt, jo tu nevari no zižļa izburt čūsku vai pavicinot rokas apstādināt laiku grin.gif Maģija ir apzināta dažādu enerģiju/spēku pārvietošana, kas tādējādi arī šo burvestību izpilda. Tādēļ jau izšķir dažādas maģijas - rituālā maģija, sveču maģija, mezglu maģija, vārdošana, augu maģija utt. rolleyes_a.gif
Sarkanais Krūšturis.
Ticu un kā vel!
Pati aizraujos.. whistling.gif

P.S.Ectasy*... Tev vajadzētu atnākt pie manis ciemos...
UN TAD ES TEV IESTĀSTĪTU,KA MAĢIJA PASTĀV!!! silent.gif
~eviic~
nobalsoju par mazliet...nevar jau ticet tam, ar ko tu neesi saskaries dzive...loti gribetos tai ticeet... wink.gif
antikriste
es protams ka ticu magijai... vaitad ta nebutu isteniiiba ja tik daudz par to ir rakstits? ja tik daudz cilveku ir parliecinajushies vinjas esamiiiba? es velos klut par raganu kas nodarbojas ar melno magiju... varbut kadam ir kadas zinashanas par sho lietu? blink_a.gif
ditinj
Vispaar ticu. Visas filmas, kas saistiitas ar magjiju vienmeer ir ljoti interesantas un tad,kad vinjas beidzas, tad gribas to pashu redzeet te reaalajaa dziivee.
Gribeetos redzeet visu to, ko mees neredzam, bet kas vareetu pastaaveet...
Lai gan reizeem tomaar nespeeju noticeet dazhaam lietaam par kuraam staasta vai raksta.
harijs
es ticu ka ir speeks kas ir par mums paaraaks... un ka shis speeks ir vaardaa saukts: MAGIC grin.gif
Hworang666
Mazliet jau jātic visam. Arī maģijai...
Bite
Maģija noteikti pastāv, bet pastāv arī viltus maģija, ar kuru no cilvēkiem krāpj naudu!
Dumidors1995
Es noteikti ticu magijai!
Bizii van Dope
Es ticu maģijai, jo pašas asinīs ir zāļotāju un tumšo burvju asinis. Vēl jau šis tas ir saglabājies no mana vecvecvecvectēva un tikpat daudz reižu vecmammas laikiem. Piemēram vārdotāja burtnīciņa un Melnā bībele.
Aradia
Protams, ka ticu, magjija ir mums apkaart, vajag tikai ieraudziit.... smile.gif
Roviela
Nē, es neticu. Kā var ticēt kaut kam, kas sevi nekādi dzīvē neparāda? Kur, lūdzu, ir tas redzamais/dzirdamais/taustamais/vienalga-kāds apstiprinājums tam, ka eksistē maģija?
Visā savā mūžā ne ar ko tādu neesmu sastapusies. Un es atsakos kaut ko piedēvēt maģijai tikai tāpēc, ka es uzreiz nesaprotu, kāpēc tā vai savādāk noticis.

Starp citu, ja tāda eksistētu, tad es būtu lielākā burve no visiem, jo, redz, esmu pareizā laikā pamanījusies piedzimt. Kā saka ticējumi par to - VISI, kas tad piedzimst, ir lieli burvji/raganas. Tā kā nav nekādu ziņu par to, ka es būtu apmainīta vai arī būtu kādas kļūdas manos dokumentos, tad es varu apgalvot, ka nekā nebija! Neesmu es ne ragana, ne burvis, un nekas maģisks man apkārt nenotiek. Priekš tiem lielajiem maģijas ticētājiem (nu, jūs saprotat, tiem "es ticu tāpēc, ka man tā gribās, lai būtu") mierinājumam varu paziņot faktu, ka tie paši ticējumi arī apgalvo, ka esmu Laimes Lācis, t.i., cilvēks, kas ar savu klātbūtni vien atbur visu slikto. Pilnīgi bez piepūles no savas puses.
linduks
Es ticu nu ta mazliet...jo esmu ietiepiga un neticu tam ko neesu redzejusi...ta ka isti tadu magiju neesmu redzejusi tadel ticu tikai ta mazliet...smile.gif
Krixe
jaa man ir tas pats... es jau ticu, bet ticeetu vairaak ja buutu redzeejusi...
Dark Phoenix
Es ticu cilvēku evolūcijai un, manuprāt, cilvēks ar savu prātu prot pasākt šādas tādas interesantas lietas...
Ita
es arii ticu maģijai es to vēlētos piedzīvot un es grbētu satikt tādus cilvekus kas domā ta pat man daudzi saka kad man piemītot kādas spējas pardzēt nākotni vai atkārtot pagātni kautari es to pati nejūtu....
maichestera
Noteikti kāds mazumiņš ir!Citādi mūsu pasaule būtu ļoti garlaicīga.. silent.gif
Kaķurēgs
Kaut kādai maģijai jau ticu. Viss ir iespējams - vajag tikai gribēt!:)
ArchySix
Ticu, jo tas ir pierādīts un pats esu redzējis!! smile.gif
Zēl ka pats nemāku, un tas nav viegli piekopt, magijas!Vairāk jauburvestibas ir ilūzijām un matērijas vaļņi, bet lai to piekoptu jabut specigam gribasspēkam un attīstītai domāšanai(esu pameģināji blink_a.gif nekas nesanāk sad.gif ) huh.gif
ievuks
Es ticu tikai daļēji, jo man patīk visas lietas izskaidrot.
Es uzkatu ka vieglāk ir dzīvot, ja apkārt nelido raganas. smile.gif
Silhouette
Harij-Poter maģijai es neticu gan, bet vispār, jā, ticu. smile.gif
StrawBerry69
es ticu daļēji..
dazhreiz safanojos par kaadu filmu un ticu uz kaadu laika posmu. grin.gif
Hēbe
Neticu,bet ja kāds var pierādīt pretējo... huh.gif
Cilvēks var paveikt brīnumu lietas ar savām prāta spējām un trenniņu (piem.ēst stiklu kaut katru dienu,bet nenodarīt pāri savam organismam),bet reti kuram ir tāds talants. Bet šaubos vai kāds ar burvju vārdiem var izsaukt garus u.c. man šķistu,ka mani mēģina piekrāpt.
(sun)
drusk taa kaa ticu-paardabiskais notiek....
Morty
nu pārdabiskas lietas pastāv...maģijai-laikam jau ticu, bet cik stipri...
Elderons10
Es maģijai neticu, bet es gribētu lai man piemistu maģiskas spējas rolleyes_a.gif
Hermione_1
Es vairāk ticu nekā neticu.Ir bijuši pasaulē notikumi, kurus nevar izskaidrot.Mana skolotāja par to ir daudz stāstījusi.Kā tad var neticēt! sorcerer.gif
Elfija
Maģija...es nezinu, tas ir vārds ar kuru izskaidro daudzas neizskaidrojamas lietas, bet vai es tai ticu? Laikam jau, ka jā....
Ticu, ka ir cilvēki, kuri ir nedaudz citādāki nekā mēs, parastie iedzīvotāji. laughing.gif Ticu, ka ir lietas, kuras mums nav lemts uzzināt... rolleyes_a.gif
angel13
Neticu. Taču piekrītu, ka pasaulē ir daudz neizskaidrotas lietas. Gan jau ar laiku zinātne izskaidros. Piemēram, pamēģiniet ieslēgt radio viduslaikos, tevi visticamāk pakārs par buršanos. sorcerer.gif
photozõõm
Mazliet. happy.gif Pilnībā ticēt tādai maģijai nemaz negribu, bet sava veida maģija ir vērojama, kā vecās večiņas nolādē cilvēkus ar savu ļauno maģiju. whistling.gif
Poesie*
Bišku ticu. Lai būtu, kam ticēt. Bet pilnībā gan neticu. Vairāk pastāvu par uzskatu, ka visas tā saucamās maģijas būšanas ir izskaidrojamas ar dabaszinātņu palīdzību. happy.gif
Shadowstalker
CITĀTS(RihardsScerredins @ 02.04.2007 17:01) [snapback]1126538[/snapback]
sava veida maģija ir vērojama, kā vecās večiņas nolādē cilvēkus ar savu ļauno maģiju
Tam ir ļoti varena pretburvestība. Saīsināti -"````tusukaat````", pilnajā garumā - "nē, es neko neesmu nolauzis, nē, kokam tas nekaitā, nē, policijai ir nospļauties par to, ka es te sēžu, un man pie vienas vietas, ko tavs vīrs ar mani izdarīs, ja tu viņam pasūdzēsies, mīkstā".
washulis
es uzkatu ka katrai lietai ir loģisks izskaidrojums, bet kas tad ir loģiski ----> skat. parakstu

es noteiktitam ticu!!!
Angelic
Maģijai...nu nez...daļēji...bet kaut kas kaut kur pārdabisks notiek noteikti...laikam... whistling.gif
Hermiones zizlis
gan ticu gan netic magijai
Elony
Vispār es ticu, taču ne tādai maģijai kā piemēram HP smile.gif

Ticu, ka ir būtnes, kam piemīt lielas, neparastas spējas. Uzskatu, ka cilvēkiem maģiskas spējas nepiemīt, ja šīs būtnes tās nedot, un ja dot cilvēks vienalga tās var pazaudēt, ja šīs būtnes, to vēlas.

laurita96
Es ticu jo īpaši melnajai maģijai.Es pazīstu daudzus cilvēkus kas ar to nodarbojas! sorcerer.gif sorcerer.gif sorcerer.gif
Hermion
Es ticu maģijai.
ČoČanga
esmu mazliet ticu! tas kam es neticu ir ekstrasenses un pareģi.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.