Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: maģija!
Kurbijkurne forums > Citi temati > Noslēpumu kambaris
Lapas: 1, 2, 3
Edgars K
Es arī mazliet ticu sorcerer.gif
chemical
protams ka ticu. kapec ne?
Ernestine
Es magijai ne ipasi ticu! Jo nav konkretu pieradijumu, ka burvji un raganas ir! Dazreiz tomer japadoma vai tas nav musu fantazijas auglis! wink.gif
stikla_princesiite
es ticu ka i kkādas neizskaidrojamas lietas utt...bet es negribu ticēt tam ka ir kkādi burvji kas spēj tewi noburt vai kkā tā...es ticu vienīgi ka ir pareģi...nu vot
Devil Boy
Es ticu maģijai, jo dažreiz notiek kas pilnīgi neizskaidrojams.
Kōnstantīns
Ticu es ticu (pats esmu mags) laughing.gif
Emīlija Džoisa
Ticu maģijai, bet nav gadījies redzēt neko pārdabisku.
Dark_Latvian
mazliet ticu, ja jau par maģiju runā tad jau tādai arī vajadzētu eksistēt!
ligaanna
Mazliet. Es jau gluži neticu k-kādiem burvju vārdiem vai burvju nūjiņām, taču kaut kādai maģijai es tomēr ticu.
positiv denken
Ja teiktu, ka neticu nemaz, būtu teikts šķērsām. ... Tomēr - te daudziem jautājums vietā - kas ir MAģIJA? Ko katrs ar to saprot - lūk, tas ir dažādi manuprāt. Ja runājam par noslēpumaino, mistisko - protams, tas eksistē. Bet, cik dzirdēts, iedala vizmaz - baltā maģija un - melnā maģija.
Vai kāds ar to no mums nodarbojas - mācās, pielieto, pēta - katra darīšana un personīgā atbildība.
Man nevajag maģiju šobrīd, jo - ja es to spētu pielietot, tad man būtu interesanti, ja to spētu arī citi - un vienalga, ka dažādos līmeņos - tā teikt - visiem vienādas tiesības un sākumstāvoklis - tad o.k., būtu jautri. aR PIEBILDI - ja pārāk daudzi maģijas zināšanas un prasmes nepielietotu ļaunprātīgos nolūkos!

Ek, textiņš izklausās kā jurista rakstīts, palika pat jocīgi!

Un vēl - man nebūtu nekas pretī, ja mums apkārt eksistētu HP burvju pasaule, tomēr ar zināmiem uzlabojumiem un jauninājumiem - piem., kaut kas no citas saistošas fantastikas - HP tomēr šķiet tāda maza pasaulīte, diemžēl pārāk maza, BET - ļoti pievelkoša.
Tuvākajā laikā jāieplāno turp nokļūt sapnī!!!
Kōnstantīns
Es daļēji ticu maģijai.
Corvus
mjā, es ticu. Un ne tikai ticu, bet arī nedaudz praktizēju. Demonstrācijas neprasiet, es tikai mācos xD.gif
Ja kāds var dot labu padomu, pie kā griezties šitā mācību jautājumā - dodiet ziņu!
Ievucite_2007
Es ticu vairāk nekā daļēji.Es domāju ka ir lietas ko neviens cilvēks ietekmēt nespēj ka ir kaut kas tāds kas nav zināms lielākajai daļai cilvēku.Maģijas esamību nevar līdz galam pirādī bet ir diezgan skaidrs ka kaut kas tāds pastāv.Pārāk daudz ir neizskaidrojamu notikumu.Un tādēl tic daudzi kaut vai mazliet. sorcerer.gif
whitegirl
Ticu mazliet. Domaaju ka pasaulee ir cilveeki kas ir speejiigi uz magiskaam lietaam, bet ir noteikti vairaak cilveeku kas izliekaas, ka ir apdaavinaati ar magjiskaam speejaam.
maardzha
Ticu maģijai. Īpaši sveču maģijai. Un Zafkielam smile.gif
Flerina
mazliet...

wub.gif sorcerer.gif thumbsup.gif
Ķipītis amonjakā
JAP, jap
Pipardilliite
Es ticu, ka ir kaut kas maģisks....
Alija
nju vispār ats vārd maģija... nu tam ir ļoti daudz sinonīmu un tūlkojumu. maģija var būt kaut kas neziskaidrojams un mistisks, bet tik pat labi arī cilvēku jūtas var būt maģiskas... ai! negribu pašlaik iedziļināties sīkumos grin.gif
njā, un par to ticēšanu... vispār esmu iestrēgusi tā pa vidu... t.i. es ļoti gribētu kaut maģija pastāvētu un es būtu daļa no tās (nu vispār jau kars ir kāda daļa no maģijas), bet es negribu būt vienkārša vientiese, bet kā Roulinga ir aprakstījusi savās grāmatās- ar buvju spējām apveltīta...
bet tomēr man veselais saprāt klidz ka maģija nepastāv (pie tam vēl arī daudzi man apkārtējie cilvēki tai netic...)
nu ja tapēc es īsti nezinu kam ticēt un kam nē... tas ir bez maz vai kā Ziemassvētku vecīts... daudzi saka ka viņš pastāv, bet es uzskatu ka tas ir tikai mīts...
Kkas
Draņķība! Gribēju spiest ''mazliet'' bet neuzspiedās un ātri uzklikšķināju ''Balsot'' .. Mana balss izšķīra visu! Pašreiz:
Jā 107
Varbūt 106

Mans ir tas 107tītais...
magic_
Laikam peec mana nika var noprast par ko es balsoju! laughing.gif Magjija ir visur, ap mums un muusos. Viena no vietaam, kur to var redzeet ir dabaa. Aizbrauc uz juuru, pastaigaajies pa krastu, sajutiisi. Arii taadai magjijai, ko izskaidrot nevar, es ticu. Ir kaut kas, ko muusu praati nespeej aptvert un izskaidrot.
Daaviis
Nu protams, ka ticu.
Ta ir visur apkart, visur kur skaties. Pats nedaudz ar to nodarbojos, bet ja sac tad apstaties nevar!
Klāra
ko tu domā ar vārdu magija? zīlēšanu, buršanos vai ko? es ticu, ka magija pastāv, bet nekad 100% neticēšu zīlniekiem, paregiem utt. pietam uzskatu, ka man tā nav vajadzīga. priekš kam jāzīlē? tas tikai bojā dzīvi, ja zin, kas slikts gaida, pie tam varbūt tikai zīlnieks melo. un pat ja taisnība? garlaicīgi taču visu zināt! tad dzīve kļūst bezjēdzīga.
marsietis
spriežot pēc aptaujas, nemaz nebrīnos, kā cilvēki ir spējīgi ticēt dievam...
Soulberry
Nu, mazliet tā kā ticu, kaut gan dzīvē nav gadījies redzēt, bet vēl jau vis priekšā rolleyes_a.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2021 Invision Power Services, Inc.