Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Vai tu bieži lasi grāmatas?
Kurbijkurne forums > Citi temati > Flarišs un Blots
Lapas: 1, 2, 3, 4
mazā peciņa
Vai tu bieži lasi grāmatas?
Aijux
Reti, ljoti reti.... man patiik, bet nekad nav laika un vispaar es paaraak daudz laika pavadu netaa...
Anetta
Es gan lasu bieži, man ļoti patīk lasīt visādas interesantas grāmatas.
Nightingale
Es lasu samērā bieži!!
Nihil
Es bieži! grin.gif Bet interesants atbildes variants - es esmu no laukiem. laughing.gif Ko gan tam vajadzēja nozīmēt? whistling.gif
Enija
Es vars principaa nelasu
Mastero Jazz
Izlasīju atbilžu variantus... Gribēju jau raxtīt, bet Silver Lady pasteidzās... Ko nozīmē atbilžu variants - es esmu no laukiem?
bengalaas
Dzīve piespiež lasīt visu ko tādu, kas mani neinteresē getlost.gif Agrāk lasīju visu ko, tagad pārlasu mīļākās grāmatas. Neko jaunu, izņemot obligāto literatūru, neesmu lasījusi. unsure.gif *kauns par sevi*
aivvv/troll dream walker
no laukiem noziimee ka lasa visvairaak jo laukos visi lasa (es vismaz lloti ceru skovv savaadaak tu norausies ha ha (starpcitu taa tiessaam arii lielaakoties ir))
es nobalsoju ka no laukiem
Nihil
Man gan skjiet, ka skovv bija to domaajusi taa ka laucinieki neprot lasiit! grin.gif
cava
Es lasu grāmatas ja vajag un ja pēc manām domām tā ir interesanta grāmata.
Laimīgā*
Es lasu sameeraa biezhi. Agraak lasiiju nepaartraukti, bet tagad katru peecpusdienu ir dariishanas... shifty_a.gif
DusteD EyeS
Lasu samērā bieži, agrāk gan maz lasīju.Kad biju apmēram 4 - 6 gadus veca lasīju ļoooti daudz, īpaši dzeju..tādu bērnu, aber kad sāku iet skolā, līdz pat 3.kl. neko nelasīju, tik skraidīju laukā..emm...suņus dzenāju... glare.gif grin.gif
ils
Lasu bieži, katru dienu. Bet kopumā ne vairāk kā 2 stundas dienā, parasti mazāk. Bet vairākas grāmatas reizē. Ir viena grāmata, ko lasu mājās, otra, ko lasu, sēžot tramvajā, braucot uz vai no darba. Ja dabū apsēsties.
Bet, ja gadās ārkārtīgi laba grāmata, tad jau citas nelasu.
Poters gan ir par biezu, lai to staipītu līdz.
Overlord
Es lasu katru dienu visvisādas grāmatas, izņemot mīlas romānus. Vidēji dienā es lasu apmēram 5 stundas, bet kad galīgi nav ko darīt tad varu arī visu dienu lasīt
ils
Laimīgais!
Ariona
Es lasu diezgan bieži ja forša grāmata lasu nepārtraucot...
Pārsvarā lasu gandrīz katru dienu.
Roviela
Lasu gandrīz katru vakaru tik ilgi, līdz mani aiztriec gulēt grin.gif
Elentari
es arī mēģinu ... bet tas laiks getlost.gif vienmēr par maz. Kad lasu vakaros, mani visu laiku "triec" gulēt , tā kā nekāda lasīšana nesanāk grin.gif
..::Kael::..
es lasu biezi bet dazreiz slinkums uznak.. piem HP 5 gramatu angliski lasu jau 3 menesi un vel nesmu izlasijis wink.gif
daiga
man reizeem gadaas palasiit pa kaadai, bet ne vienmeer....
smile.gif
Kedriks
Ui, baigi bieži! Praktiski to vien daru. Un ne jau viemnēr lai izklaidētos sad.gif kaut gan gribētos lai būtu pretēji
daiga
tas ir labi ka veel kaads pasaulee veel lasa graamatas
smile.gif
The Shine
tk bieži, ka pat nezinu, no kura gala sākt grin.gif
Hula
Jā, es bieži lasu grāmatas, taču tagad tā grūtāk sanāk ar to lasīšanu, jo jāmācās unsure.gif
Lia'angia
kad vien ir laiks, izrauju kādas pāris lapiņas. smile.gif gadās, ka visu nakti nolasu un tad no rīta darbā tāda aizdomīgi mierīga esmu grin.gif
Kedriks
Kadēļ tās lapiņas būtu " jāizrauj" ??? smile.gif
Lia'angia
CITĀTS(Kedriks @ 25.11.2003 14:30)
Kadēļ tās lapiņas būtu " jāizrauj"  ???  smile.gif

Nepiešnorējies vārdiem, Kedrik!
Teiksim, "Tumšo elfu" es lasīju pie datora un lapiņas nevis rāvu, bet rullēju. Fakc jau no tā nemainās! grin.gif
keita
es samērā bieži, ja ir grāmata ko gribas lasīt
Tinuviel
Es lasu ļoti bieži!
Nauro
Es lasu tikai Poteru un Remarka darbus!
Martins
Es atziimeeju, ka biezhi, tak patiesiibaa tagad lasu mazaak kaa agraak. Un ne jau laika truukuma deell. Kaut kaa vairs nav taas intereses. Vairums "piedziivojumu" liekas jau taa kaa kaut kur izlasiiti iepriekss un taads atgremojums vien. Taapeec labpraataak lasu kaut ko patiesi diivainu, kur var praatu pamezzggiit (bet ne jau kriminaalromaanu izpratnee). Taadus kaa Eko, Borhesu, Filipu Diku vai Orvelu utml. Arii sso to smiekliigu labpraat palasu vai paarlasu. Kaut gan tas, kas likaas kaadreiz smiekliigs bez gala, tagad nemaz vienmeer taads neliekaas. Bet vienalga sanaak mazaak kaa agraak lasiit. Un nemaz ar' nav zzeel. Nevar jau visu-visu tikai lasiit iekssaa. Tas buutu taa pat kaa eest visu-visu, kas pusliidz eedams pagadaas pa rokai.
!Good_Charlotte_girl!
Bieži
Eridāna
Nepārtraukti! Palasu mācību grāmatas, tad, lai atpūstos, kaut ko sirdij tīkamāku (parasti gan tas izdodas tikai vēlos vakaros, it īpaši pēdējo divu nedēļu laikā)!
crazy angel
samera reti grin.gif
NovemberNövelet
getlost.gif Tas aiznem 80 % briivaa laika ..
Siri
Samērā bieži-ja tas i Poters.... wink.gif
Kedriks
Nu bet pēdējās divas nedēļas es ar to vien nodarbojos kā lasīju un lasīju un lasīju... (varat 3 reizes minēt ko wink.gif ) whistling.gif
Nimue
CITĀTS(Siriuss @ 25.02.2004 13:32)
Samērā bieži-ja tas i Poters.... wink.gif

Mjaaa... traki jau, ja lasa biezhi, bet sanaak tikai vienas un taas pashas piecas graamatinjas...



Bet ja nopietni - jaa, lasiishana tieshaam aiznjem nesameeriigi lielu briivaa laika dalju.
giraffe
Sameeraa biezhi. Ir taadi periodi, kad nelasu, bet biezhaak jau ir taa, ka lasu. grin.gif
eily
es arii lasu diezgan biezhi, paarsvaraa graamatas, par kuraam saka, ka taas ir veerts izlasiit :blink:
Yume
Es lasu katru dienu un chupaam...
A jaskaita cik es lasu neta graamatas tad ...tad es jau veselu biblioteeku izlasiiju.. happy.gif Veel neskaitot mangu..
NovemberNövelet
Parasti katru dienu un kaadas 3-5 reizee happy.gif
Yume
CITĀTS(Reiki @ 29.02.2004 12:33)
Parasti katru dienu un kaadas 3-5 reizee happy.gif

Ha tu to par to cik es reizes lasu mangu? happy.gif
_BijušaisPareģis
es reti. getlost.gif
Bet ja tas ir HP, GP tad bieži... grin.gif
Matrikss
Samērā bieži tomēr dažas grāmatas vienkārši nespēju izlasīt ātri.
Engwaantowen
Es tagad vienlaiciigi lasu kaadu 6 Fan Fics, LOTR: TTT un Romeo Un Dzulijetu...
Aziz
Es lasu gandrīz visu laiku(nelasu tad,kad guļu,ēdu vai esmu stundās-starpbrīžos gan!),lai gan bieži pārlasu-tad, kad uz vietas vairs nav jaunu grāmatu!
laughing:angel
es grāmatas lasu ļoti bieži grin.gif man patīk lasīt
tumsīgā
jā... diezgan bieži. Ar īpaši lielu daudzumu lasītā gan nevaru lepoties,bet vienkārši es nezinu ko lasīt. Tās garlaicīgas negribas pat rokās ņemt.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.