Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Daži rekordi saistīti ar lasīšanu
Kurbijkurne forums > Citi temati > Flarišs un Blots
Lapas: 1, 2
Ného
Sajā pavedienā gribētu jums jautāt
*Cik ilgi jūs bez apstājas esat lasījis grāmatu?
*Cik daudz lappuses no vietas esat izlasījuši?
(*) Vēl kādus var uzdot citi!

Protams gadīsies dažas personas, kurām liksies šis pavediens muļķīgs, tad savus komentārus par to šeit nerakstiet.

*Cik ilgi jūs bez apstājas esat lasījis grāmatu? apm 4 stundas
*Cik daudz lappuses no vietas esat izlasījuši? apm 150 lpp
Laupītājmeitēns Ronja
hmmm... Tagad tā kārtīgi jāpadomā.
*Cik ilgi no vietas ir lasīts - ( pilnīgi neatraujoties, tā teikt apsēžoties krēslā un tad atkal "pieceļoties" ) -laikam būs 3,5 - 4 stundas. Ja godīgi īpaši nevēroju pulksteni tādos gadījumos. Bet pilnīgi iespējams, ka reize, kad lasīts ir vēl ilgāk ir piemirsta..
*Cik lpp tika izlasīts - ( Jo es teiktu, ka šie jautājumi abi ir saistīti, jo parasti tā, kā jo ilgāk lasa, jo vairāk izlasa..) - būs apmēram 450lpp, nedaudz mazāk. Un arī tikai tāpēc, ka tajā brīdī grāmata beidzās un otrā daļa nebija pa rokai.

Un šis pavediens nu galīgi nav muļķīgs, tīri interesants ;c)
Sol Invictus
Hmm, dīvaini - tu tiešām domā, ka kāds to iegaumē ?

Man reizēm ir paradums lasīt visu nakti vai arī izlasīt no vāka līdz vākam, cik tur lapas nezinu, es pat īsti neatceros, kuras grāmatas tā esmu lasījusi - vienu no HP noteikti citas vairs neatceros
resella
*tad kad tieku pie jaunas HP gramatas,tad,ja ne1 netrauce, parasti lasu visu dienu(nu uz wc gan es eju,bet man ir tads paradums est un lasit)
*ne vairak par 400 lpp...
p.s.pavedienam nav nevainas huh.gif smile.gif
Vēja dvēsele
*no vietas kādas stundas 6, vairāk nepaspēju, aizdzina mani acis atpūtināt
*vienā paņēmienā esmu izlasījusi apmēram 400 lpp., vairāk gan noteikti ne lasa_a.gif
Canadian
Nu neatceros - 5. HP es izlasīju pa 3 dienām laikā, kad es vēl vienu vai divas dienas apmeklēju skolu; parēķiniet paši līdz cikiem es lasīju!
Nuu ilgi esmu lasījis vienu grāmatu no vietas - 10 stundas vismaz silent.gif
.: ARTANIS :.
*Cik ilgi jūs bez apstājas esat lasījis grāmatu? -> vairākas pēc kārtas - 28 stundas, kam sekoja diennakti ilgs atrubons..
*Cik daudz lappuses no vietas esat izlasījuši? -> Uhh.. Pat nezinu.. ĻOTI daudz.
spitzbube
*Cik ilgi jūs bez apstājas esat lasījis grāmatu? hmm. Kādas 7h nu tiešām. Ilgi, toreiz to grāmatu vienā dienā izlasīju. Pat pus dienā.
*Cik daudz lappuses no vietas esat izlasījuši? Daudz, ja jau 7h lasīts tad daudz. Reizēm ir kā iesākts tā kādas 200lpp norukāts & vēl vairāk.
taurenis
1.5h
2.200 lpp.
Patriote.
taa vein liekas, ka ilgaakais cik esmu lasiijusi vienu graamatu vareetu svaarstiities starp 4-5h huh.gif

bet lpp gan nepateikshu paraak atri sjkiiru un atsjkiras jau arii to formaats un burtu lielums... silent.gif
ligaanna
Es 6 h izlasiiju harija potera 6. graamatu... lasa_a.gif ....peec tam taa acis saapeeja...
Ungaarijas ragaste
1. Parēķināsim no apm. 20.00 - 4.00, sanāk 7 stundas.
2. To lūk neatceros.

3. Tā kā var uzdot vēl kādu jautājumu, tad cik lappušu stundā jūs apmēram izlasāt?
Mērija
1.Visu dienu, taatad =14h minimums
2.Visu HP4 un liekas ka uzreiz arii hp5graamatas 1.dalu...
3.Cik daudz??? Atkariigs no mana redzesspeeka un veelmes aatri lasiit!
Ného
3. atkarīgs no tā kāda grāmata un cik liela lappaspuse - nu tā 1-2(3) minūtes lapaspusei => tātad apmēram 30 un mazāk
pekene
*Cik ilgi jūs bez apstājas esat lasījis grāmatu? - Patiešām nezinu ermm.gif. Man nav īsti laba laika izjūta.
*Cik daudz lappuses no vietas esat izlasījuši? - Kādas divsimts divsimt trīsdesmit. Apmēram. Nezinu īsti.
*Cik lappušu stundā jūs apmēram izlasāt? - Hm. Būs kādreiz jāpamēģina saskaitīt. Es teiktu ka 20-30. Atkarībā no grāmatas.

Mans jautājums - *Ja glabājat grāmatas gultā/zem spilvena/savā jebkāda veida guļamvietā(visdrīzāk jau tās, kuras tobrīd lasāt), kāds ir bijis lielākais grāmatu skaits, kuras ir novietotas jūsu guļvietā?

Es tā daru kopš maziem, maziem gadiem, un atceros, ka kādā trešajā klasē daudz lasīju un lasīju daudzas grāmatas vienā laika posmā. Vienvakar izskaitīju, un.. zem mana spilvena atradās 13 grāmatas. Gulēšana nebija no mīkstākajām.
Kedriks
Neiepriecināšu ar ļoti precīziem cipariem, bet savulaik dziļā bērnībā esot slimam 2 ned. guļošā režīmā - rezultātā tika lasīts no rīta līdz vakaram. Nu - savas 9 stundas var ieskaitīt diezgan droši. Par lappusēm - stabili vairāk par 200 vienā piegājienā ir bijis. Iespējams, īpaši interesantu gabalu gadījumā - par pāris simtiņiem vairāk. Kas tieši tas par bagalu toreiz bija - precīzi neatceros - drošvien kaukas ar ko masveidā "baroja" mazos padomju laika bērnus laughing.gif
Ného
*Cik ilgi jūs bez apstājas esat lasījis grāmatu?
*Cik daudz lappuses no vietas esat izlasījuši?
*cik lappušu stundā jūs apmēram izlasāt?(Ungārijas ragaste)
*Ja glabājat grāmatas gultā/zem spilvena/savā jebkāda veida guļamvietā(visdrīzāk jau tās, kuras tobrīd lasāt), kāds ir bijis lielākais grāmatu skaits, kuras ir novietotas jūsu guļvietā?(pekene)
________________________
4.es gan neizmantoju gultu par grāmatu glabātuvi, bet gan galdiņu pie gultas, tas bijis apkrauts vairāk kā 20 grāmatām, kuras gaidījušas savu rindu, bet maximmums iesākto grāmatu ir bijis pie 6
Sol Invictus
Manā guļvietā ir pabijusi vesela čupa grāmatu, burtiskā nozīmē, vienlaicīgi - tās gan tur nebija novietotas lasīšanai, nespēju iedomāties, ka būtu kādreiz lasījusi vairāk par trim grāmatām vienā reizē, pārējās grāmatas es turu blakus gultai, tur varētu būt atradušās līdz 40 grāmatām

Intresanti kurš lasot uzņem laiku ? Kādas 50 varbūt
Eiše
CITĀTS(Nero @ 02.11.2005 07:20) *
*Cik ilgi jūs bez apstājas esat lasījis grāmatu?
*Cik daudz lappuses no vietas esat izlasījuši?
*cik lappušu stundā jūs apmēram izlasāt?(Ungārijas ragaste)
*Ja glabājat grāmatas gultā/zem spilvena/savā jebkāda veida guļamvietā(visdrīzāk jau tās, kuras tobrīd lasāt), kāds ir bijis lielākais grāmatu skaits, kuras ir novietotas jūsu guļvietā?(pekene)


*No deviņiem vakarā līdz sešiem rītā - pārtraukums gan bija, lai aizietu paņemt ūdeni, kaut kur nakts vidū... Lasīju Piekto HP, bet nākamajā dienā gāju uz skolu... silent.gif
*Izlasīts HP5 - 1. grāmatas otrā puse un HP5 - 2. grāmata... Nju vispār - daudz...
*Nezinu pat īsti...
*Gultā - 6, no kurām lasītas tika 4... Pašlaik ir 3...
Pie gultas - ap 30 (izstrādājot vienu darbu... silent.gif ) Pašlaik ir 7...
versache
Ilgākais laikam ir bijis 10 h.Izlāsiju daudz.
Cilvēks
Godīgi sakot,pavisam bez apstājas bija ļoti apmēram 3 stundas,jo ilgāku laiku U.Eko "Rozes vārdam" man nevajadzēja.
elliitee
* Laikam būs kādas 16-18 stundas
*Nu varētu būt kādās 1000 lpp, droši vien, ka vairāk.
* Stundā varētu būt kādas 100, ja mazi burti.
*Šobrīd blakus gultai stāv kādas 15 grāmatas, bet zem spilvena augstākais ir bijušas divas.
violetcreme
*Cik ilgi jūs bez apstājas esat lasījis grāmatu? no vienas stundas līdz pat cētrām
*Cik daudz lappuses no vietas esat izlasījuši? 200
*Cik lappušu stundā jūs apmēram izlasāt? vidēji 40
*Ja glabājat grāmatas gultā/zem spilvena/savā jebkāda veida guļamvietā(visdrīzāk jau tās, kuras tobrīd lasāt), kāds ir bijis lielākais grāmatu skaits, kuras ir novietotas jūsu guļvietā? neviena
Demetra
Esmu lasijusi 5h 250lpp.
MooN fLoWeR
Esmu izlasiijusi pats lielaaikais bez apstaajas 200 lpp tongue.gif wink.gif
vilcene
Novietoju grāmatu kaudzes sev līdzās. Iekāpju gultā. Vai izeju ārā. Un tad lasu no rīta līdz vēlam vakaram bez apstājas.
emily
biju slima&nolasīju 8h no vietas. tiesa sāpēja dikti mugur, jo bij neērta poza..
gone away
Uz sitienu es tā nevaru pateikt, cik daudz esmu lasījis. Bērnībā lasīju ārkārtīgi daudz un bija brīži, kad pie gŗamatas iznāca nosēdēt pat visu dienu no vietas, nu tā, tikai aizejot ko paķert paēst. Es lasu ļoti ātri un, piemēram, ja būtu velme, tādu grāmatu kā Gredzenu pavēlnieks varētu ne vairāk kā vienas dienav laikā mēģināt izlasīt. Bet, tā kā vēlmes nava... silent.gif
Mauvaise Mademoiselle Blanc
Man šķiet - 7 stundas.
Visa grāmata smile.gif
lil`skater
1) laikam 6 stundas, kad lasiiju 4. harija potera graamtu pirmo reizi
2)visa 5.HP graamta;)
joua
nuu-5 potera graamatas 23 h ar 10 min paartraukumu,kopaa ir daudz lpp. agraak graamatas staaveeja milziigaa kalnaa uz naktsgaldinja,bet reiz tas viss man uzgaazaas virsuuu,taapeec glabaaju taas pie gultas uz griidas.sem spilvena vatstaaju tikai dienasgraamatu.
Minki
unsure_a.gif Tiešām būs kādreiz jāuzņem laiks, bet nu tā apm :

*Cik ilgi jūs bez apstājas esat lasījis grāmatu? Teiksim 5 h
*Cik daudz lappuses no vietas esat izlasījuši? : Noteikti kādas 500

Lūk vēl viena lieta, kuru darot cilvēks nekad neaizdomājas.
CHO CHANG
~4-5h
~350-500 lpp
Haleja
Nu reiz es lasiiju graamatu visu dienu+nakti, bet tad gan tik pat ilgi guleeju!!! grin.gif grin.gif grin.gif
Drakula
Nu..kaadas 5 stundas HP 6. graamatu grin.gif
Visilgaakais esmu lasiijis...kaut kur 6 stundas...700 lpp. graamatu! rolleyes_a.gif
WinterLea.
*Cik ilgi jūs bez apstājas esat lasījis grāmatu? hm, kaut kur 10h ermm.gif
*Cik daudz lappuses no vietas esat izlasījuši? ~500
*Cik lappušu stundā jūs apmēram izlasāt? aptuveni 50
*Ja glabājat grāmatas gultā/zem spilvena/savā jebkāda veida guļamvietā(visdrīzāk jau tās, kuras tobrīd lasāt), kāds ir bijis lielākais grāmatu skaits, kuras ir novietotas jūsu guļvietā? 3 grāmatas, i think so ermm.gif
anhela
parasti ilgāk par pusstundu nelasu,jo,ja es lasu ilgāk,tad sāk sāpēt acis,kaut arī daudz vēl gribētos lasīt! lasa_a.gif
Kalevale
ui, ir sanācis lasīt 24 stundas no vietas...pāri pa tūkstoti lpp izlasīju, maybe divus tūkstošus... [skolā bija uzdevums un es uz pēdējo mirkli atliku... tongue.gif kā jau vienmēr... ] Tas bija sestdienā uz svētdienu, dīvainā kārtā pēc vienas stundas miega es atkal sāku lasīt... huh.gif

es pati --->
Kalevale//**//
Seila
Ilgums? 24 stundas. lappušu skaits? Nu tad tagad man būtu jāsāk meklēt cik īsti HP un fēniksa ordenim bija lappušu laughing.gif
Bet toreiz tas bija jautri. Viss kas mājās bija jādara tika darīts ar vienu roku. Otrā visu laiku bija grāmata. Lieki teikt, ka uz skolu tajā dienā aiziets netika
foks
6h
Bija 300 lapaspuses
Graamatu izlasiju 2 dienaas
mr Bl@ck
Bez apstājas ? Hmm varētu variēties no 4-6 h nav lieliskas laika izjūtas.
Lielākais lappušu skaits: 200-300 lpp
Stundā? Atkarībā no teksta 20-50 lpp.
Gultā gan neglabāju bet uz/ zem krēsla kas stāv pie gultas parasti vismaz viena stabili stāv lielākais bija kādas 10.
Džozefīne
nez...kā uznāk. Bez pārtraukuma jau tā newar. Nu ja neskaita kādas 10 minūtes kad kaut ko apēdu, tad jaw wisu dienu laughing.gif
Eriette
*Cik ilgi jūs bez apstājas esat lasījis grāmatu?4 STUNDAS(TAS BIJA HP)!!!
*Cik daudz lappuses no vietas esat izlasījuši?NU, TIK, CIK HP 6. DAĻĀ, JO, KAD DABŪJU TO SAVOS NAGOS, IZLASĪJU VIENĀ RĀVIENĀ.
ZIZI
bez apstājas kautkur stundu nu kādas 20 lapaspuses vairāk nē
Kniepiņa
*Laikam 15stundas
*Vismaz 2000 lappuses
*~130lpp/h(ja standartizmēra burti)
* zem spilvena bjušas 2 grāmatas, bet principā visa mana istaba ir viena milzīga grāmatu noliktava


Kristiina
Lasījusi no vietas bez apstājas esmu 5 stundas! wink.gif
Un kādas 250 lpp. wink.gif
Elony
Pēdējais, 7. HP man gāja apmēram 16 stundas... tikai vienu reizi izgāju pa darīšanām un ko uzkodu.
Ilgi gāja, bet ne tāpēc, ka grāmata bieza, bet tāpēc, ka angļu valodā.
washulis
es tik ilgi nekd neizvilktu! parasti max lasu līdz 5 stundām, pēc tam jau vairs nevaru...
grāmatu skaits, ko esmu mēģinājusi lasīt vienlaikus (te pa laikam vienu, tad otru...) kādas trīs
lappuses no vietas? tas gan ir daudz. cik konkrēti, nezinu. varbūt kādi 800 ar nepārāk lieliem burtiem!
njā, nekas tād sjau nav... smile.gif
Jane
6to Poteru lasot aizgāja viss pa vienu nakti. 7to es lasīju saraustīti, jo koncentrēties uz angļu val. ir grūti.
Agate
*Varbūt neticami, es lasīju 3 grāmatas... veselu diennakti! Tiesa, bez enerģijas dzērieniem tas nebūtu bijis iespējams...
*Ja runājam par vienu grāmatu, tad nedaudz zem 600 lpp...
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.