Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Lielākais zieds pasaulē
Kurbijkurne forums > Citi temati > Noslēpumu kambaris
ils
http://www.stuttgarter-nachrichten.de/stn/...ddetails?skip=0
Štutgsrtes zoo-botāniskajā dārzā nupat ziedēja titāniskais amorfofalluss, puķe ar apmēros vislielāko ziedu pasaulē. Šoreiz tas bija īpaši liels zieds (zied gan tas tikai ap 48 stundas), viņam ir ļoti nepatīkama trūdošas miesas smaka, jo ziedu apputeksnē mēslu mušas. Dabā aug tas Āzijas džungļos.
resella
nja... w00t.gif tadu gan kurs katrs netur majas uz palodzites... laughing.gif
...Simona...
me par shito pukjiiti bija dzirdeejusi... taada jauka pukjiite ko iekljaut pushkjiitii.. grin.gif
resella
tad to puskiti ar celam kranu varetu pasniegt... laughing.gif
nezkapec man ir sajuta ka ta puke ed cilvekus...bij tachu viena tada,vai ne?
...Simona...
njuu un celjamkraanu kaa daawanu... smile.gif sanjeemeejs buus sajuusmaa... pag, me neatceras wai shitaa eeda cilweeksu wai nee... hmmm..
Princese uz zirņa
Neatceros, ka tas būtu augs ar nelabojamam nosliecēm uz cilvekpagaršošanu, bet kaut ko par šito mums vienreiz mācīja. Esot tiešām nepanesami ''smaržīga'' sick.gif
resella
nu man biologija neiet(nav paveicies ar skolotaju-st var darit visu ko grib),ta ka varbut kads zin ka sauc to puki kas ed cilvekus un galu vispariga veida...es tik zinu to puki kas ed musas...
Sol Invictus
tādas puķes kas ēd cilvēkus realitātē nav. mušas ēd kādas trīs puķu sugas laikam - viena bija kaut kādā sakarā ar rasu rasene, raslape, raspodiņš vai tamlīdzīgi pārējās nezinu un vēl ir jūras anemone vai kā tur kas ēd zivis (es gan īsti nezinu vai tas ir augs)

Es biju dzirdējusi par lielāko ziedu pasaulē huh.gif bet tā noteikti nav šitā puķe, tā otra arī smird, bet ir sarkanoranža un zieds liels ar tādām ..em.. gaļīgām ziedlapām nedaudz līdzīgs rozei. Nez varbūt šeit runa ir par lielāko ziedošo augu nevis ziedu pasaulē
resella
CITĀTS(saule @ 23.10.2005 18:35)
Es biju dzirdējusi par lielāko ziedu pasaulē huh.gif bet tā noteikti nav šitā puķe, tā otra arī smird, bet ir sarkanoranža un zieds liels ar tādām ..em.. gaļīgām ziedlapām nedaudz līdzīgs rozei.
*

musas ed rasene.
man jau likas ka esmu parskatijusies sausmenes.. silent.gif
ja,tadu augu ari es esmu redzejusi,tas lapas tam ziedam bija atvertas.nu tas zieds ta teikt bija vairak horizontali...
Kaķurēgs
WAAAAUCH!!! Šitādu "puķīti"es redzu pirmoreiz. Mājās turēt man to noteikti neatļautu.
resella
CITĀTS(Kaķurēgs @ 23.10.2005 18:50)
WAAAAUCH!!! Šitādu "puķīti"es redzu pirmoreiz. Mājās turēt man to noteikti neatļautu.
*

...man personigi negribetos ari!
lil`skater
interesanti vai ieliistu manaa istabaa;)

nee bet baigi reali, bet man leikas ka taadaa gadiijuma nezheeliigi smird, zheel ka nesanaaca rezdeet. nu bet baigais man patiik, taads milzonis, kaa taads leils avr buut?
emily
CITĀTS(saule @ 23.10.2005 18:35) *
tādas puķes kas ēd cilvēkus realitātē nav. mušas ēd kādas trīs puķu sugas laikam - viena bija kaut kādā sakarā ar rasu rasene, raslape, raspodiņš vai tamlīdzīgi pārējās nezinu un vēl ir jūras anemone vai kā tur kas ēd zivis (es gan īsti nezinu vai tas ir augs)

Es biju dzirdējusi par lielāko ziedu pasaulē huh.gif bet tā noteikti nav šitā puķe, tā otra arī smird, bet ir sarkanoranža un zieds liels ar tādām ..em.. gaļīgām ziedlapām nedaudz līdzīgs rozei. Nez varbūt šeit runa ir par lielāko ziedošo augu nevis ziedu pasaulē

Man mājās aug viena puķīte, kas mušas ēd. Tā kā augu nosaukumi nav mana stiprā puse baidos kļūdīties tās nosaukumā, bet, manuorāt, tai nosaukums bij dioneja smile.gif
&par to lielāko ziedu. Hm. visur tika rakstīts, ka lielākais zieds ir Raflēzija(Rafflesia). Zieds arī ož pēc pūstošas gaļas, bet pievilina mušas. &Tā diametrs varot sasniegt 1m. Taču tai puķei bij pierakstīts 2,81 blink_a.gif
Bet tas noteikti ir auga augstums. smile.gif Bet tas zieds vienmēr ir aptuveni tik liels?

Hikari
Nu tas tak ir labais! Izskatās jau cmuki. Dikti! rolleyes_a.gif
Ného
baigi forši, ja šitādi augtu mūsu pļavās grin.gif, un upēs būtu tās milzīgās lapas - kaut kādas Viktorijas.... -
šitāds jau ielīstu daudzu iztabās, bet vai pašiem vietas pietiktu
ils
CITĀTS(emily @ 29.11.2005 18:07) *
Man mājās aug viena puķīte, kas mušas ēd. Tā kā augu nosaukumi nav mana stiprā puse baidos kļūdīties tās nosaukumā, bet, manuorāt, tai nosaukums bij dioneja smile.gif
&par to lielāko ziedu. Hm. visur tika rakstīts, ka lielākais zieds ir Raflēzija(Rafflesia). Zieds arī ož pēc pūstošas gaļas, bet pievilina mušas. &Tā diametrs varot sasniegt 1m. Taču tai puķei bij pierakstīts 2,81 blink_a.gif
Bet tas noteikti ir auga augstums. smile.gif Bet tas zieds vienmēr ir aptuveni tik liels?

Raflēzija patiešām tiek dēvēta par lielāko, jo ir vismagākā un varot sasniegt diametrā pat 2 m. jocīgs augs, jo tam nav, ne lapu, ne stiebra, ne sakņu - ir tikai zieds, kas izskatās pēc plastmasas un pat pēc taustes ir tāds. PĒC IZMĒRIEM LIELĀKĀ - IR TĀ, PAR KURU ES RAKSTĪJU.
forbiddenwood
Wow! blink_a.gif ohmy.gif Tad nu gan liels!Diez vai ēd cilvēkus? Šitādu mājās gan negribētu.Un vēl tā smaka! blink_a.gif
Anderhils
Ak Dievs. Tas jav ir kaut kas.... izskatas smuki, bet nedaudz dīvaini, rēķinoties ar to, ka tas ir tikai zieds...
Klaidonis
hmh huh.gif man gan nešķiet, ka te visas meitenes būtu starā saņemt šo puķīti, nju piemēram Valentīndienā. mjaaa huh.gif puķīte, kas smird pēc trūdošām miesām wink2.gif mīļi
Džozefīne
šito ''pučīti'' es jaw biju kkur redzējusi..he he grin.gif
miu : miu
Ooo... blink_a.gif Bisskkinn liels ziedinnss... Izskataas jau nu lloti skaisti...
Bet es agraak ar` domaaju, ka lielaakais ir Rafleezijas zieds... whistling.gif
MooN fLoWeR
Ew... cerams man tāds dārzā neizuags.. laughing.gif huh.gif silent.gif smile.gif
Melleņu kamenēns
Hei nav tā kā bišk par lielu dažām 'mazām' mušiņām.Man laikam negribētos tādu redzētu ja tu tā par to smaku, fui!Biju par šito ziediņu dzirdējusi bet nebij iedomājusies ka tis ir tiiiiik liels. blink_a.gif blink_a.gif blink_a.gif Ājpāc.
whitegirl
Vot shitaadu pukji netiikamaakajai skolotaajai 1.Septembrii daavinaatu... smile.gif
Deepeyed
smuki, bet smaciigi.. hmm.. es ar uzskatiiju, ka lielaakie ziedi ir Raflēzijām..
krutas taas lielaas pukjes.. kkur lasiiju, ka rafleeziju ziedi sverot ap 50 kg.. labais..
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2021 Invision Power Services, Inc.