Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: 8. Kas? kur? Kad? spēle
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Spēles
Seila
DĀRGIE DRAUGI! JUMS IR IESPĒJA SEKOT LĪDZI 7. VIRTUĀLAJAI Kas? Kur? Kad? spēlei kurbijkurnē.
Nedaudz par spēles noteikumiem.

1.Spēle rit līdz sešiem punktiem. sākotnējais rezultāts ir nulle nulle.
2. komadā ir seši cilvēki, no kuriem viens ir kapteinis.
3. 13 jautājumi, kapteinis nosauc vienu ciparu no viens līdz trīspadsmit un es uzdodu jautājumu
4. es uzdodu jautājumu un jums tiek dotas piecas minūtes, lai čatā
apspriestu versijas un loģiskā ceļā izdomātu pareizo atbildi.
5. kad es pasaku, ka laiks ir beidzies, komndas kapteinis ieposto tā vārdu, kurš atbildēs un tas savukārt ieposto komandas prāt pareizo atbildi.
6. Es pasaku pareizo atbildi un vai jūs esat atbildējuši pareizi...ja atbilde ir pareiza, tad punkts pienākas jums, ja nepareiza punkts pienākas man...


Spēlētāju sastāvs:
1.Goldleader(ļoti interesanta un spilgta personība)
2.Saule (spīd komandas prātam)
3.Dreamer (sapņo par uzvaru kā vienmēr)
4.Frostmourns (pagadām jauna un miglaina persona)
5.Lauwinja ( gan parādīs sevi)
6. Hula(spēlē pirmo reizi)


AIZLIEGTS IZMANTOT SVEŠU PALĪDZĪBU UN GOOGLE!!!
Tātad Sākam spēli

Pašreizējais rezultāts 0:0

Pirmais raunds

Lūdzu visus ienākt!!!
dreamer
..ievelkas spēles zālē, un ar drūmu sejas izteiksmi apsēžas pie spēles galda.. "Kārtējā spēle, kārtējā sakāve.." silent.gif un ar vienaldzību sāk pētīt tukšo skatītāju tribīni.. silent.gif
Sol Invictus
Jau atkal saule ir klāt un berzē tastatūru cerībā sākt happy.gif
Lauwinja
Noliektu galvu un nolemtības izteiksmi sejā. Klusām apzēšas. Mana 2.spēle...
Torquemada
Ieteleportējas....
Seila
Klusām ieslīd zālē un pa pavisam nemanāmām kāpnītēm uzskrien augšā...Jāsāk vadīt spēli
Frostmourne
septiņi. ā, jā. labdien.
Seila
Kuras valsts ģerbonī viņas ir trīs, kaut gan laimīgas skaitās četras?
Frostmourne
Īrijas.

āboliņlapas. blink_a.gif
Seila
Un pareizā atbilde patiešām ir īrija

1:0

nummuru:)
Seila
Kaptein!!!!!!!!!!
Frostmourne
četri.. blush.gif xD.gif
Seila
reiz kāds vācu tirgotājs jautāja filozofam. “Kā lai es atrodu godīgu un uzticamu palīgu?” Ko viņam atbildēja filozofs?
Frostmourne
filozofs teica: "nomet zemē monētu."
Seila
Filozofs teica..."Tā kā nav godīgu tirgotāju, tad kur lai viņiem rastos godīgi palīgi?"

1:1

turpinam, ja vēlaties
Frostmourne
nevēlamies. wacko_a.gif

duh. otro, lūdzu.
Seila
Kāds vīrs noķēra zelta zivtiņu un tā apsolīja izpildīt trīs vēlēšanās. Pirmā vīra vēlēšanās bija, lai viņam būtu četras vēlēšanās. “Nu un muļķis atbildēja zivtiņa” Kāpēc?


LAIKS
Torquemada
"Zivtiņa nosauca veco viiru par muļķi, jo viņa jau bija apņēmusies izpildīt tikai 3 vēlēšanās, nevis tik, cik gribēja večuks. So, večuks pakāsa veselu vineu vēlēšanos!"
Seila
Tā kā galvenā doma ir pareiza jo vinjsh pakaasa to vienu veeleeshanos tad

2:1
Frostmourne
viens.
Seila
Pēc Oļega Dāla domām tas ir ceļš pa kuru pus gadu brauc un pus gadu peld. Kas tas ir?

Laiks
Torquemada
Oļegs Dāls savas domas šādi ir izteicis par aktiera karjeru, viņa popularitāti un panākumiem.
Seila
Vai man jums ir jāstāsta par to, ka upe ziemā aizsalst un pa viņu ir iespējams braukt un iet, bet vasarā tikai kuģot?

2:2

kAPTEIN?
Frostmourne
ai, ai, ai.

trīs! greedy.gif
Seila
Katrs zin, ka senajā Grieķijā sievietēm nebija atļauts piedalīties Olimpiskajās spēles. šis fakts ir visiem labi zināms. Tomēr bija viens sacensību veids kurā par uzvarētāju varēja kļūt sieviete. kas tas bija par sacensību veidu un kādā veidā sieviete varēja kļūt par uzvarētāju?
Torquemada
Jāšanā. Jo tur balvu par uzvaru deva nevis žokejam, bet gan zirga īpašniekam. Un tā nu sanāca, ka sieviete, kuras zirgs uzvar, nepiedaloties saņem bvalvu, un skaitās uzvarējusi!
Seila
Mums ir otrs Mastero Jazz laughing.gif Apsveicu smile.gif


Atbilde: Aizjūgu skriešanās sacensībās par uzvarētāju kļuva nevis aizjūga vadītājs, bet gan zirgu īpašnieks, par kuru varēja būt arī sieviete.

turpinam

3:2
Torquemada
2 welcome me!
Seila
Speciallu for you

Cik pasaules daļas bija zināmas Servantesa laikā?
Torquemada
Četras: Āzija, āfrika, eiropa un amerika!
Seila
4:1

turpinam smile.gif
Torquemada
es saku - 6
Seila
Kjūrs reiz teica “Jo tālāk eksperiments ir no teorētiskās daļas jo tuvāk viņš ir...Kam?
Torquemada
“Jo tālāk eksperiments ir no teorētiskās daļas jo tuvāk viņš ir realitātei"
Seila
Atbilde: Nobela prēmijai.

4:2
Torquemada
5...damn, pirmās idejas ir TIK pareizas...
Seila
Bez šo cilvēku darba nav iespējami ne ķīmiski pētījumi, ne ziemassvētku eglītes.
Kas pēc profesijas ir šie cilvēki?

nu, nu riikojoties spontāni tik daudz kas notiek smile.gif un jautājumi izkrīt tik interesanti smile.gif
Antons Ego
rezultātos jaucieties.

bet tā visp forša spēle. turieties komanda, un, protams, vadītāja!
Hula
Mees sakaam : STIKLA PUUTEEJI! biggrin.gif
Seila
paldies smile.gif

Spēle ir beigusies ar komandas uzvaru 5:2

Jā un te lūdzu mirklīti paapspriediet spēles gaitu, jo man ir jāsavelk gali un jāpazinj tas ko ļoti ilgu laiku neesmu ziņojusi
Hula
Nu es kaa jauninjaa speeleetaaja varu teikt, ka bija ljoti interesanti un komanda sadarbojaas spiidoshi! smile.gif Man patika! Domaaju, ka vareesiet ar mani reekjinaaties veel kaadreiz (ja vajadzees mani tongue.gif )
Seila
tasgan nav tas ko gribēju ziņot bet forumiešiem un pasākumiem ir apakšforums kas kur kad un es gribētu dzirdēt jūsu visu domas par pasākumu klātienē kurš plānjas brīvlaikā
Hula
Tie mineetie datumi (24. un 29.) neder.. es pat nez, kad es tieku uz Riigu sad.gif bet dikti gribeetos. a mosh tieku! katraa gadiijumaa - gribeetos piedaliities dikti, jo shitaadas speeles man patiik.
& es ceru, ka es kaa jaunpienaceeja esmu pietiekami labi sevi paraadiijusi unsure.gif
Seila
Jā Hula, tu patiešām starp jaunpienācējiem sevi parādīji ļoti labi un tagad kopsavilkums

Es ļoti pateicos visiem, kuru piedalījās smile.gif Un liels paldies Goldleader un Hulai, kuri noriskēja spēle† pirmo reizi. Vēl vairāk Goldijam pietika spēka uzņemties kapteiņa pienākumus un jāsaka, ka pēcilgām un smagām pārdomām, man jāsaka, ka viņš ir turpinājis labākā kapteiņa un spēlētāja Mastero jazz tradīciju. Kura ir būt labākajam.
Tāpēc par labāko spēlētāju es pēc ilga pārtraukuma pasludinu Goldleader kuram pienākas balva nezinu, gan kad viņš to saņems bet saņems un turpinot Mastero jazz tradīciju paziņojau :

Torquemada
A ko tas "Make Trade Fair" nozīmē? Nē, nu tulkojumu es zinu, bet kapē tādi vārdi?
Seila
Nu savā laikā to Mastero Jazz lika pēc katras spēles un tagad tas vienkārši ir palicis tā, ka bez tā it kā nevar spēli paziņot par oficiāli slēgtu. Bet vispār kāpēc tieši tāds teksts? būtu jāprasa pašam aizsāčējam laughing.gif
Lauwinja
gribēju atvainoties visiem spēlētājiem, par manu agro spēles beigšanu. Pie vainas dators ( getlost.gif ) . Nu rādās, ka arī bez manis jūs esat vinnējuši...

(Vēlreiz pazemīgi atvainojos)
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.