Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Cik gados lasiji visvairāk?
Kurbijkurne forums > Citi temati > Flarišs un Blots
Lapas: 1, 2, 3
Heily16
Gribējās zināt tad kāds ir tas vecums kad lasa visvairāk...
Sol Invictus
Ko nozīmē * ? Es teiktu, kam līdz gadiem 12 sad.gif
Lauwinja
Saule, es arī gribēju teikt ap 12 gadiem...
Puķu elfs
Visvairāk lasīju 14-16 gadu vecumā, pēc tam sāka katastrofāli trūkt laika. Tagad ar skaudību lasu šeit publicētos grāmatu sarakstus, kurus foruma dalībnieki iesaka izlasīt citiem. Gribētos, bet kad????
Adē
Visvairāk lasīju 14-16 gadu vecumā,tas nozīmē,ka turpinu daudz lasīt arī tagad smile.gif
Grēkmeistars
14 - 16 gados un lasu aktīvi vēl joprojām smile.gif katru dienu happy.gif tieši izlasot HP es aizrāvos ar grāmatām smile.gif
Logan
Vispaar jau nevar izdaliit laiku, kad lasiiju visaktiivaak, daru to pat tagad, kaut arii laika nav (visbiezhaak lasu ap pusnakti, kad visi darbinji padariiti), sestdienaas, kad braucu uz Riigu, tad lasu vilcienaa...
Atskiriiba ir tikai tajaa, ko es lasu, ja kaadreiz lasiiju visu peec kaartas (nu shausmiigi patika lasiit), tad tagad esmu izveeliigaaka un lasu tikai to,l kas skiet patieshaam taa laika veerts....
Laupītājmeitēns Ronja
Kad mācījos otrajā maiņā ( 3 gadi ar pilnīgi sačakarētām dienām).. Tad lasīju ļoti ļoti daudz... arī līdz skola sākās... Un līdzīgi kā augstāk lasīju gandrīz visu ko deva priekšā.. Tagad kaut kā nav tiiik daudz tā laika.. Bet, ka lasītu maz arī nevaru sacīt... Bet agrāk es lasīju vienozīmīgi vairāk, kā tagad sad.gif
Tigra2
Es agrāk lasīju vairāk, tagad maz laika
Keyshia
Nuuu.. man grāmatu bums ir bijis visu laiku, kamēr man kompja nebija biggrin.gif Rāvu pa 2vām grāmatām dienā... Nopietni! biggrin.gif Nu, tas bij kkur 10-12 gadu vecumā... ermm.gif
Ģitārmeiča
Cik palasīju, man ir no katra forumieša pa druskai. tongue.gif Lasīju vairāk agrāk(kad biju 6 gadus jauna), šķiet tieši tad, kad tikko biju iemācījusies. Vasarās laukos izrāvu lielās un biezās grāmatas tādos tempos, ka pašai tagad kauns... laughing.gif Tagad lasīšanai praktiski laika neatliek, taču cenšos grāmatas "nenorakstīt". Agrāk, kā jau kāds, lasīju visu, tagad tikai to, kas man tajā brīdī ir nepeiciešams gan morāli, gan garīgi(reizēm arī piespeidu kārtā).
Un dators arī ir viens no iemesliem kāpēc grāmatām laiks ir palicis mazāk... whistling.gif
Ariona
no 10-14 gadiem : Tad istabā ielika televizoru un datoru, lielāka mācību slodze un ...nu ja, vairāk nelasīju tik daudz, bet no 10-14 tiešām bija baigais lasīšanas drudzis...
Ledene
Kopš 13 gadu vecuma tā arī nav īpaši laika vairs sanācis ermm.gif. Mācības, draugi, utt. Gribot nespētu laiku atrast. Tad jau laikam vecumā līdz 12 gadiem, pati par sevi varu teikt -- visvairāk lasīju apmēram 9 un 10 gadu vecumā wink.gif.
elliitee
nu es visvairaak lasu tieši tagad, tātad, ja man ir 16, sanāk vai nu 14- 16 vai 16- 18 tā īsti nevar saprast.
Kedriks
Vispār ap 11 - 13 gadeļiem tapa izlasīts iespaidīgs daudzums grāmatu. Pēc tam arī protams, tas nav pārāk mazinājies, tobiš process notiek, bet ne tik intensīvi. cool.gif
Hikari
visvairaak lasīju, kad man bija 14-16, jo tad kaut kā vēl bija daudz laika.
Tagad arī daudz lasu, bet ne to, ko gluži gribētos...
Ného
visvairāk esmu lasījis 14-16 gadu vecumā, kad gadā tika izlasītas ap 50 grāmatu. šī lasīšanas aktivitāte, acīmredzot bija ietekmējusies no HP
nešķīstais skuķis.
Es visvairāk lasu tagad.
Pele
visvaraak lasiiju 10 gadu vecumaa vienaa vasaraa. tas gan bija traki ohmy.gif visa vasarinja aizgaaja graamataam. tagad esu uzmaniigaaka lai atliek laicinjsh arii normaali atpuusties(t.i. kopaa ar draugiem, sportojot vai kkaa citaadaak). iisteniibaa tagad arii vairs tik daudz laika nesanaak...
Heily16
nju ja daudziem laikam ta ir vismaz man ari!tagad ari lasu stipri mazak lasu!skola skola draugi tusinji utt.domaju ka saprotat par ko runaju...
CITĀTS
visvaraak lasiiju 10 gadu vecumaa vienaa vasaraa. tas gan bija traki visa vasarinja aizgaaja graamataam. tagad esu uzmaniigaaka lai atliek laicinjsh arii normaali atpuusties(t.i. kopaa ar draugiem, sportojot vai kkaa citaadaak). iisteniibaa tagad arii vairs tik daudz laika nesanaak...
Feny
Es balsoju par 10-14, bet tas nenozime ka tagad ari nelasu!!! whistling.gif
Seila
Viss aktīvāk es personīgi lasīju vecumā no 10- 17 gadiem. Tas bija tāpec, ka tajā laikā man mājās nebija pielēgts internets un tad bija tā, ka nedēļas laikā tika izlasītas kādas 3-5 grāmatas. Tagad tas skaits ir samazinājies līdz vidējais vienai grāmatai nedēļā, ja vien nepagadās, kaut kas ļoti interesants, vai arī nenobirst kompis laughing.gif
violetcreme
10-13.Izlasīju daudz nopietnu grāmatu.
Cilvēks
Man visu laiku lasās vienādi daudz/maz!
ice tea
Es visvairāk lasīju līdz 14 gadiem, bet tagad galīgi vairs negribas lasīt. Izlasu tikai tās dažas grāmatas, kuras šķiet ļoti labas. happy.gif
Demetra
Visvairak lasiju 8-10 gados. Nezinu , bija kaut kas uznacis . Tas jau nenozime ka tagad nelasu , tikai mazak...
MooN fLoWeR
tad, kad negaaju skolaa... Bija dawdz briiwa laika.. Miiilu lasiit ariii ziemas tumshos vakaros iipashi Ziemassveetku vakaraa.. Un veel miilu saulrietaaa shuupuljtiiklaaa lasiiit.... smile.gif ehh smile.gif tas ir SupER!!!!! kaa man patika lasiiT smile.gif blush.gif atceros, kaa kaifoju no graamatinjaam! smile.gif tongue.gif
Kristīne
Es visu laiku kopš sāku labi lasīt lasu vienādi daudz, jo man patīk lasīt. grin.gif
Laushi de Lychan
7- 10. Man skiet.
Tagad gan vairak pati rakstu.
Flare
Visvairāk kkur 8 gados laikam.. rolleyes_a.gif
Canadian
Nobalsoju par 10-14, jo tad es iepazinos ar Poteru un Gredzenu Pavēlnieku (kā jau liela daļa no forumiešiem).
Tagad lasu diezgan reti - pat JP mani šovasar nesaistīja, es to vēl līdz galam neesmu beidzis lasīt. (līdzīgi bija ar "Diviem Torņiem", kad to lasīju ar pusgada ilgu pārtraukumu!
Flowa
7-10... Tad biju riktiigs graamatu taarps.. Tagad gan..Nu lasu, bet sameeraa maz..
emily
Nu kaut kur ap 8-9 gadiem. otrā, trešā klasīte. nu jā. tad jau arī lasīju tikai lasīšanas pēc, lai varētu gāmatu tārpiņam pielīmēt klāt vēl vienu posmu ar izlasīto grāmatu. (mums tādi bij jāveido sākumklasītēs. galva ar bērn vārdu&klāt bija jālīmē krāsaini aplīši, kad izlasa kādu grāmatu', tādejādi izveidojo tāpiņu. jo garāks, jo labāk) &tas bij tāds vecums, kad to vien darīju kā lasīju!! smile.gif
harijs
ES visvairāk lasīju vecumā 7-10. gai, jo nezin kāpēc mana auklīte bija bibliotekāre un uzreiz pēc skolas es devos uz bibliotēku.
lil`skater
Man leikas ka kaut kur 11, 12 gados lasiiju baigi aktiivi nu tagad savos 13 arii nepasiivi, un diezgan aktiivi, vot taada vecumaas es lasu ljoti daudz nu agraak arii lasiiju daudz, bet lasiiju taadas ljoti plaaninas graamatinas, a tagd visas biezaas, aatri un daudz!
Immortal
Visaktīvāk bija 14-16. Tagad gan es joprojām lasu, taču skolas laikā, ir ļoti maz brīva laika...un vēl daudz jāmācās, tā kā pašlaik es baigi aktīvi nelasu....pat diezgan reti...
Žēl, ka skola aizņem tik daudz laika....man mājās pilns skapis ar grāmatā ko neesmu vēl izlasījusi....baaac unsure_a.gif
foks
10-14. Tagad tiessi ssajaa gadaa esmu izlasijusi( neskaitot skolas litretuuru) ap 102 gramataam
nitro
10-14. Tagad lasu mazāk, bet ja kādu grāmatu sāku lasīt, ja patīk izlasu vienā dienā(Da Vinči kods).
mazā peciņa
10-14gados noteikti. Tad es pat uz bibliotēku gāju, bet tagad.. tagad itkā ir mēnesī viena grāmata jāizlasa. Cerams, ka izvilkšu kaut kā biggrin.gif
Fantomass
Kādreiz man bija vienalga, ko lasīt - ka tik lasīt. Tad arī izlasīju nenormāli daudz grāmatu. Biju baigais grāmatu tārps, un izlasīju labas un nopietnas grāmatas. Tagad esmu kļuvis izvēlīgāks, tāpēc arī sanāk izlasīt mazāk.

Pašlaik lasu grāmatu par Staļingradu biggrin.gif Aizrauj otrā pasaules kara tēma (Call of Duty w00t.gif )
CHO CHANG
9-12 - tad, kad sāka parādīties Potera grāmatas... thumbsup.gif
Drakula
~10-14 gados, lai gan arii tagad lasu diezgan aktiivi, bet maz laika sanaak...tai 10-14 gados bija maazaak jaamaacaas (zāle bija zaļāka un debesis zilākas laughing.gif )
Ungaarijas ragaste
Cits variants, proti, apvienoti trīs varianti no 10 līdz 18 gadiem. Šajā posmā es lasīju grāmatas vienu pēc otras un pa vairakām kopā. Lai gan arī tagad nesūdzos par aktivitātes trūkumu laughing.gif
Hēbe
Paslaik man ir loti aktivs gramatu lasisanas periods,par ko esmu neizsakami prieciga grin.gif Lasu kur un kad vien varu(autobusa,skola u.c.).



sesila
šoreiz atkal piekritīšu vairākumam, sakot no 10-14 gadiem..
jo toreiz brīvais laiks bija uij cik daudz reižu vairāk kā tagad...
tagad ar nožēlu jāsaka, ka grāmatām neatliek tik daudz laika kā gribētos... sad.gif
negative
lasīju visvairāk 10 - 14 gadu vecumā. njā, tagad vairs nav tik daudz laika sad.gif brīvlaikā gan lasu daudz, naktī it īpaši.
maichestera
Tā nu ir sanācis ka man jāspiež uz cits variants,jo visaktīvāk lasiju grāmatas no 8-19gadiem.Tagad palasīt kauko ilgāk sanāk tikai barucot uz darbu un no darba.

ZIZI
Kautkur no 10 līdz 14 gadiem. silent.gif silent.gif
sentinela
10-14...tā kā man ir 14, es šaubos, vai turpmāk lasīšu cītīgi jo cītīgi... Vienu gan es zinu, jau tagad krāju naudu, lai vasarā varētu nopirkt jauno Potera grāmatu, un to es izlasīšu ar vislielāko prieku innocent.gif
Meitene no Priekšpilsētas
10 - 14 un 14 - 16. 10 - 14 Poters cool.gif un 14 - 16 grāmatas, kuras vnk iepatikās. smile.gif Lasu ddaudz, pašlaik brīvlaikā sanāk vairāk laika, nekā tad, kad ir skola.. mācības, mācības.. 9.klase .. eksāmeni, mājsdarbi.. brr..
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.