Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Bruņas un larp
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Brīvdabas lomu spēles > BDLS arhīvs > Par un ap LARPiem
Demiurgs
Es vienkārši gribēju šo to uzzināt.
1. Vai kautkad drīzumā būs kāds pasākums?
2. Vai kāds var dot padomus vairogu taisīšanā?
3. Kādi varētu būt jūsu ieteikumi bruņukrekla taisīšanā. Es nesen sāku taisīt. Galvenais ko es par to gribēju uzzināt kā labāk savienot gredzentiņus. Vienkārši saspiest kopā vai sametināt, varbūt salīmēt vai vel kā citādi.
4. Kādus ieročus pieņemts izmantos spēlēs? Vai tie ir no metāla vai koka? Ja no metāla vai tie drīkst būt asi?

Tas arī būtībā vis. Jau iepriekš paldies par atbildēm.

P.S. Vēl nekad neēsmu piedalijies Brīvdabas Lomu spēlēs. Tapēc lūdzu netiesājiet mani pārāk bargi.
Kedriks
Njā. Palasies kārtīgi vecos pavedienus par šo tēmu. Visas šīs lietas tur ir desmitiem reižu apspriestas un iztirzātas līdz apnikumam. Iesākumā derēs kaut vai šis pavediens:

http://www.kurbijkurne.lv/forums/index.php...pic=10419&st=20

Drīzumā būs TN:C. Izmantojamie "ieroči" dažādās spēlēs atšķiras, kaut gan latvijā populārāks tomēr ir koks, neskatoties uz izmisīgiem mēģinājumiem radīt drošus mīstinātos ieročus, ko izmanto TN wink.gif. BDLS metāla ieročus nelieto, jo tas ir bīstami.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.