Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Daniels un Keitija?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP filmas un aktieri > Arhīvs – HPF
Meitēns
Vai Čo Čangas atveidotāja keitija Leunga (18) arī privātajā dzīvē apbūrusi Daniela sirdi?

-Tas ir noslēpums! Pati Keitija saka:''Daniels ir īsts džentlmenis. Viņš vienmēr pajautā,vai man klājas labi un vai man nevajadzētu atnest ko dzeramu!'' Tas nozīmē: vai nu Daniels ir ļoti labi audzināts, vai patiesi slepeni iemīlējies Keitijā! Nogaidīsim... blush.gif



( Citāts no žurnāla "Popcorn'')
Feny
un kapec tas bija taisits??? to var izlasit ari viena cita pavediena, neatbidesu kura bet bija mad.gif huh.gif blink_a.gif wink.gif
Fantomass
Man po, ko jūt Redklifs, bet nu mani tā čainīzere nekad nesavaldzinātu. Viņa nav smuka blink_a.gif
Mākoņkaķis Aurēlija
K-kāds sviests. blink_a.gif

Visi zin,ka no Popkorna ziņas smeļ tikai vietējie urlas.
Patriote.
CITĀTS(iMiS™ @ 12.10.2005 21:09)
PopCorn agrāk patika...
Tagad zinu patiesību  grin.gif
*

kaadu tad??? blink_a.gif blink_a.gif blink_a.gif

es arii agraak lasiiju popcornu bet tad es atklaaju, ka tur nav nekaa vairaak par bilzhu graamaatinu silent.gif

varjaubuut ka Danielam patiik taaa Cho, bet nez vai man liekas ka vinam tomeer labaak patiik Emma blush.gif
Hikari
Tīrākā preses pīle!!! Daniles patiesi ir ļoti liels džentelmenis. Redzēju vienu iznterviju, un tajā bija kadri, kur viņš dejo ar Parvati patilas lomas atveidotāju. Viņš atvainojās, ka uzkā```` tai uz svārku apakšmalas, uzjautāja, vai tā jūtoties labi utt. Tā kā- viņš vienkārši ir jauks un draudzīgs... wink.gif
mazā peciņa
Starp citu, par šo arī rakstīja vācu Popkornā un vācu Bravo žurnālā, bet tā, kā te nav gluži vācu valodas lietpratēji, tad laikam neskanēšu.

Bet gan jau, ka ideja ir tā pati, kas gāja ap Emmu un Danielu, pietiek tikai tēlot kopā, ka jau prese rakstīs, ka ir abpusējas simpātijas, vai kā tā.

Un simpātiju, jau patiešām nav, vnk pieklājīgs cilvēks.
Džūna
Interesanti. Tātad Danielu iespējams interesē vecākas meitenes?
**Kittie**
es kaut kur sen sen lasīju kaut kādā portāla, kur daniels teica aptuveni tā :"ka viņš neiesaistītos attiecībās ar kādu kuru skūpsta ekrānā." var jau būt ka tās ir tikaj baumas,bet es tiešām nezinu. kaut gan noteikti jau kārtējās baumas,jo tiešām visu laijku baumo ka aktieru starpā viskautkas notiek. ja reāli viss būtu kā raksta tad tur būtu visīstākā ziepene,jo viens otru krāptu.. grin.gif šaubos par šā žurnāla patiesumu,kaut gan popkorn es lasu,bet es neticu... grin.gif
Bandists
Popcorn vērts pirkt tikai labu plakātu dēļ.
Patriote.
CITĀTS(Rowenny @ 19.10.2005 11:57) *
Daniles patiesi ir ļoti liels džentelmenis. Redzēju vienu iznterviju, un tajā bija kadri, kur viņš dejo ar Parvati patilas lomas atveidotāju. Viņš atvainojās, ka uzkā```` tai uz svārku apakšmalas, uzjautāja, vai tā jūtoties labi utt.

jā, jā es arī to redzēju, viņš tiešām liekas jauks puisis, .......... nu vismaz preses sabiedrībā wink.gif
Hikari
CITĀTS(Weed @ 09.11.2005 21:28) *
jā, jā es arī to redzēju, viņš tiešām liekas jauks puisis, .......... nu vismaz preses sabiedrībā wink.gif


Nu, par to, ko vinns dara aizkadraa patiesi zinaat nevar... laughing.gif
Fijusska
CITĀTS(Rowenny @ 10.11.2005 10:44) *
Nu, par to, ko vinns dara aizkadraa patiesi zinaat nevar... laughing.gif


grin.gif njaa, varbut graapstaas .. ermm.gif kaut gan tas materials, ja saprotu, kuru jus domajat, ta esmu redzejusi, manupraat to filmaa pashi filmeetaji, vnk nevis prese unsure_a.gif

Nu un popcorn nevajag klausiit, vispar ta jau jeb ko var izdomaat, ka tik interesanti laughing.gif
Demetra
Drosi vien prese no musas izputusi ziloni . Nu ko darit , tada dzive nabaga slavenibam!
lil`skater
nu nezinu, man liekas ka Danijs tieshaam ir dzentelmeniska buutne, un es nepavisam nedomaaju ka Daniels buus vispaar kopaa ar kaadu no tiem kas filmeejas HP filmaa, man shkiet ka vinam jaw pavisam sen kaut kaada draudzene, iespeejams parasta , bet jawka meitene, jo kad kopaa fziivo 2 slaveniibas tad nekas labs nesanaak!
resella
domaju, ka visi shitie prikoli ar paru veidoshanu starp aktieriem ir vnk smiekliga...
galja....
a kas ir keijtija?...un ja vinjsh sailaistu ar keijtiju(es tik tieshaam nezinu kas taa taada ir) tad vinjam paaraak daudz praata nebuutu... tongue.gif
Feny
CITĀTS(galja.... @ 16.11.2005 19:19) *
a kas ir keijtija? huh.gif blink_a.gif



Viņa tēlo Hp un UB Cho Changu tas tev kaut ko izsaka?? wink.gif
Flare
Man jau šķiet ka vnk prese uzdarbojas..
Man šķiet, ka iespējams ka vnk Redklifs patiešām vnk ir pieklajīgs un jauks puisis, bet prese uzreiz zini raksta ka šis ir samīlējies tur kādā vai kkā tā.

Bet nekad neko jau nevar zināt whistling.gif
Adē
Fanu un preses fantāzija ir neierobežojama. Ja es filmētos kādā no HP filmām,tad te paradītos pavediens ar nosaukumu "Adenaide+Daniels/Feltons/HVZ kas..."
Pele
huh.gif vinjai taksh jau taapataas ir draugs... TO es shodien izlasiiju luuk TE, bet domaajams juus arii daudzi to lasiijaat. nez kaapeec peec shiis intervijas lasiishanas man likaas ka keitija ir nedaudz iedomiiga (vai pashpaarliecinaata? varbuut neatrodu pareizo vaardu bet kkas uz to pusi)...
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.