Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Attaisnojošs iemesls
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Spēles
Lapas: 1, 2
puregreenday
vinjai pa logu izlidoja pildspalva un es vinjai paliidzeeju to savaakt!

uz tavas dienasgramatas ir liels asinjains traips
LoneWolf
Nu man matemātikas stundā no karstuma sāka asinis tecēt no deguna...

Tevi atrod policija pie sadurta līķa ar asiņainu nazi rokā!
Eiše
Tā bija pašaizstāvēšanās... rolleyes_a.gif

Tu sadedzini bibliotēkas grāmatu...
Kanea
Gribeeju pagatavot sashliku, bet beidzaas ogles.

Tu iesuuti neskaitaamus spamiigus postus no moda konta.
Freya
Paaraak aizraavos ar forumu un saaku domaat, ka esmu mods, turklaat sajaucu vaardus un paroles un tad notika pasi zinaat kas!

Tu ierodies skolaa aizmirsis apgeerbties... grin.gif
LoneWolf
Tas ir tikai spanis,tikai sapnis.

Tevi noķer policija kad tu šņauc kokaīnu!
Aimī
man to ieteica skolas direktore-nonjemot stresu..varbuut vareetu skolu uz laicinju sleegt?? whistling.gif
Tu pilnaa balsii klasee lamaa ucheni,kad peekshni ieraugi ka vinja staav uz klases sliekshna..!!
Malvīne
man bieži gadās aptumsumi, kad es spēju lasīt blakussēdētāja domas un tās skaļi izbļaut


tu uzspridzini ķīmijas klasi
Kanea
Gjeneraalmeegjinaajums Antarktiidas spridzinaashanai.

Tu izeed tukshu visu ledusskapi (ledus kubicinjus ieskaitot).
Malvīne
vai tad? es laikam esmu mēnessērdzīga!

kāpēc tu visas elektroniskās ierīces, kas atrodas tavā mājā, izmeti pa logu?
Feny
man nebija laika sakartot...


tu neatbrauci pie manis ciemos...
Lucifer
Man ļoooti sāpēja galva no vakardienas tusiņa pie....pie... *mēģina izdomāt*...Elvīras!!! grin.gif

Ejot pa ielu tu visiem cilvēkiem liec padenes...tiek paziņots taviem vecākiem...
LoneWolf
Tas nav speciāli,es izmežģiju kāju un reizēm nevaru to novaldīt...

Tev ir 13 gadi,tevi noķer pie stūres reibumā un bez tiesībām un 13 gadus vecu,ko tu teiktu?
Malvīne
ak neraža, mani draugi mašīnā iesēdināja, peisprādzēja, nabagu, un iedarbināja mašīnu! Nu ko gan es varēju darīt?!?!?!?!

tu veikalā, kurā pārdod stikla figūriņas u.t.t paklūpi tieši virsū vislielākajai letei ar precēm...
Kanea
Man labaak patiik mozaiikas no stikla (figuurinju) gabalinjiem, it iipashi, ja taas ir veidotas uz veikala griidas!

Tu uzstaajies teaatra izraadee un peekshnji aizmirsti, kas tev jaasaka.
Malvīne
ups! kur, velns parāvis, ir mans suflieris?!?!?!?!?!?!!

tu ej pa gaiteni un paslīdi, nogāžot no kājām skolas direktori
Logan
(mmusu direktors laikam eksplodeetu, bet ieraudziijis, ka taa esmu es nomierinaatos) es pateiktu, ka apkopeeja nav uzlauciijusi kaartiigi griidu un buutu labi.

tu izpleesno biblioteekas graamatas savu miiljaako lappusi, bet bibliotekaare to pamana.
Kanea
Kaa jums patiik mana jaunaa graamatziime? Liidziiga graamatas lapai, vai ne?

Tu izgaaz ievaariijumu uz jaunaa galdauta.
Logan
Tas galdauts bija paaraak negliits, tagad tas izskataas kaa apgleznots ar ziida kraasaam.

Tu uzlaid gaisaa datoru i-neta centraa, jo liec tam dariit paaraak daudz vienaa laikaa...
Malvīne
ak dies, tas dators ir slepkava!!!!! viņš mēģināja mani nogalināt!!!


tu ej pa ielu, dzidādams/a un apskaudams/a katru garāmgājēju, cerēdams/a, ka tevi neviens neatpazīs. tad tevi ieruga skolas direktors un sāk šaubīties, vai tu maz esi pieskaitāms/a...
Freya
Pavisam vienkaarsi - es vinjam paskaidrotu, ka ir Starptautiskaa visu miileesanas diena un nemaz neliktos ne zinis par vinja stulbo giimi!

Pie tevis ierodas draugs, tacu tava istaba ir kaa eksplodeejis velas grozs...
Lucifer
Atkal mana mēsa izspēlē jociņus ar mani...tūlīt iešu viņai sadot... grin.gif

Tu nočiem žurnālu (skolas) un izlabo savu atzīmi fizikā.
Kanea
Es tachu teicu, ka to atziimi izlaboshu! (Tikai neteicu, kaa)

Tevis deelj skolaa saiet deelii visi datori.
Logan
Skolai tik un taa bija vajadziigi jauni smile.gif

Tu apziimee baltaas skolas sienas ar grafiti briidii, kad to ierauga direktors (-e)...
Freya
Dzirdeeju, ka skola nespeej iegaadaaties kraasu, ar ko skolu nokraasot, taapeec piedaavaaju saveejo. Turklaat taa ir nomazgaajama, ja direktora kungs taa veelas! smile.gif

Tu internetaa nejausaam "nobrucini" kurbijkurne forumu, tagad visi taa biedri tev suuta draudiigus e-pastus....
Sol Invictus
Intresanti kā jūs, laikā kad forums nav pieejams, varat sūtīt man e-pastu ? Kā jūs dabūjāt manu adresi, sīkie spameri-hakeri ?

Tu nolamā visus kurbijkurnes biedrus par sīkajiem spameriem-hakeriem grin.gif
Roviela
Ups! Sajaucu ar citu forumu!

Tu esi izdzēris visu kefīru, kuru mamma taupīja aukstajai zupai šodien pusdienās.
Malvīne
bāc, es esmu augošs organisms, man vajag kalciju!


Tu apēd visus cepumus, ko mamma pataupījusi ciemiņiem
Sol Invictus
bet viņi tāpat nezin, ka viņiem bija paredzēti cepumi

Tava datora darbvirsma ir pārpildīta ir ikonām tā ka tu pats vairs neko tur nevari atrast
Roviela
Man tā labāk patīk!

Mamma tikko ir izmazgājusi grīdu. Tad nāc Tu... ar dubļaini netīrām pēdām. Lielām.
Sol Invictus
nu nekas - tiko mazgāja tad jau slota vēl ir pa rokai

tu nopēri kādu ar slapju grīdaslupatu, jo viņš pielāčoja tevis svaigi izmazgāto grīdu ar savām dubļainajām kājām
Kanea
Vari uzskatiit, ka tev paveicaas - slotu noliku skapii, citaadi buutu iekaustiijusi ar slotaskaatu!

Koris. Tu dziedi izcili nepareizi un liidz ar to sajuuk arii visiem paareejiem.
Herbie
Kāpēc tad viņiem manī jāklausās? Pietam es dziedu nepareizi jo melodija arī ir nepareiza. tongue.gif

Iela. Tu laimīgs lēkā pa ielu, un pats to nepamanot izlēkā uz ielas. Tevis dēļ notiek avārija, viena mašīna strauji bremzē, un veselas piecas mašīnas aiz tās, ir viena otrai pakaļā]
Malvīne
Es nupat izbēgu no psihiatriskās slimnīcas, man dzenās pakaļ vīri baltajos halātiņos! Man taču bija jāaizbēg!!!!

Tu esi ciemos pie draudzenes, viņa tev neļauj sēdēt uz galda, taču kamēr viņa ir izgājusi, tu uz galda tomēr apsēdies un tas saplīst...
Allegra
Tas bija tavs braalis/suns/kakjis/ome kas to izdariija

tu aizmiedz kntroldarba laikaa un noguli visu stundu
Kanea
Nesakiet, ka nebriidinaaju - logaritmi speej mani iemidzinaat jebkuraa diennakts laikaa.

Peec pamatiiga striida tu esi taa noskaities/usies uz kaadu cilveeku, ka panjem papiira lapu un uzraksti visu, ko tu par vinju domaa un ko tev vinjam vajadzeetu pateikt (bet ko tu neizdariiji). Nelaimiigaa kaartaa shis "kaads" mineeto papiira lapu atrod...
Malvīne
esmu iestājusies dramatiskajā pulciņā, mājasdarbs bija iztēloties, ka es ļoti dusmojos uz kādu cilvēku! tas nav nopietni!


tu ar nodomu sabojā visus skolas datorus, tevi pieķer skolotājs...
Kanea
Meegjinaaju paliidzeet pirmklasniekiem ciinjaa ar datoratkariibu!

Tu sarkastiski komentee kaadu dzejoli ("Zini ko, tev tieshaam ir baigais talants"), bet dzejolja autors to saprot burtiski.
Malvīne
ek, gan jau uz pasaules atradīsies kāds trakais, kam viņa dzejoļi patiešām patiks!


tu visiem saviem kaimiņiem pasta kastītēs ielej zobu pastu, tevi pieķer pastnieks...
Freya
Kurs tad nezinaaja, ka es izplatu bezmaksas zobu pastas paraudzinus - pa tieso pastkastee. Es jau tikai ruupeejos par to, lai visiem muusu rajonaa buutu zilbinoss smaids. whistling.gif

Tu izmet mammas nopirkto un aizpildiito loterijas bileti, domaadams ka taa ir veca, tacu izraadaas, ka tiesi siis biletes iipasnieks ir laimeejis miljons latu...
Logan
ē... kad mamma būs mani aprakusi, man paliks laiks padomāt attaisnojumu...

tu basto fizikas stundas, izliekoties, ka esi slims, bet patiesībā sēdi i-nata centrā un izklaidējies, skolotājs ienāk i-neta centrā...
Freya
Es jau nu drosi vien meeginaatu jokot, pasakot, ka es neesmu Lolita, bet gan vinjas launaa dviinu maasa, var jau buut ka vinjs noticeetu!

Istabaa vingrodams, tu nejausi ar kaaju iesper pa printeri, kurs sabirst drupacaas (tev ir loti smaga kaaja), teetis grib izprinteet savu darbu, bet ak vai...
murmulis
teet, goda vaards taa nebiju es... braalis! vinjsh teica lai nesaku!



tu esi aizmirsis par savu vecaaku kaazu gadadienu bet vinji no tevis gaida lielu paarsteigumu(kaa tu pirms daziem meenesiem biji izteicies) tacu peedeejaa briidii assi daarzaa nopluuc pukjes un uzdaavini. tavi senchi viilushies...
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.