Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: .....ziemeļnieki!
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Brīvdabas lomu spēles > BDLS arhīvs > Troļļu naktis > TN:C
Lapas: 1, 2
ossh
...mēs ziemeļnieki, mēs esam un būsim stipri, un nepadosimies troļu spiedienam! .
....mēs atcīnīsim savas zemes, un iznīcināsim troļu rasi, par visām reizēm!
mums ir jāpulcē , ar vien vairāk, ziemeļnieku karavīru lai mēs varētu uzvarēt par visām reizēm!
...Kuri Ziemeļnieki,..... pievienojas man un visiem citiem mūsu rasu ziemeļniekiem??? two_handed.gif mad.gif
Shadowstalker
White power!
subito
Un ja nu es esmu tikai necils ziemeļnieku zemnieks, nevis karavīrs...
Shadowstalker
Tad tu atbalstīsi kareivjus ar pārtiku un visādi citādi šestakosi, lai celtu ziemeļnieku labklājību.
Frostmourne
šitāds viens tizls topiks jau bija :/

un ja nu es esmu trollis? ohmy.gif
Shadowstalker
Tad tu esi nolemts.
ossh
...kā jau teica Shadowstalker , tu esi nolemts nāvei, iznīcībai! mad.gif two_handed.gif
...arī zemnieki mums ir vajadzīgi, jo bez tiem mēs ar newaram iztikt!

Svešie jūt nevēlamas pārmaiņas briestam - ziemeļnieki pulcējas, gribot paturēt šo zemi sev. Paturēt savus mežus, savus laukus, ūdeņus, savu valodu, kultūru un teikšanu par likumiem. Dažāda vecuma, dažādas nodarbes ziemeļnieki pulcējas kopā. Bet vēl vairāk svešos baida tas, ka ziemeļniekos var mosties ticība. Par spīti draudiem, meliem, skaudībai, ķengām, izsmieklam ... var atkal mosties ticība ziemeļiskas Ziemeļzemes ideālam un ticība saviem spēkiem tos sasniegt.
Kraukleenss
iists ziemeljnieka gars smile.gif muusu tautas asaakie zobeni
Lord Fish
Paklau, man te saak likties, ka kaads paarveertee trollu speejas!
Hello!!! Vinji dziivo bedrees un savos izkaarniijumos, es nemaz negribu domaat par to ko shie dziivnieki eed, jo man kaut kaa ljoti neliekas, ka vinji buutu speejiigi tikt pie Ziemeljnieku galjas un paartikas.

p.s. Bet par lielaaku un varenaaku ziemeljzemi (vairaak trollu vergiem) gan buutu veerts ciiniities!
Farliner
Lord Fish - priekš kam Ziemeļzemei tādi netīri un smirdoši vergi??? Viņi jau strādāt nemāk, manuprāt, labs trollis ir beigts trollis! Un tad Ziemeļzeme varētu viņu purvus nosusināt un izveidot mūsu darbigos zemnieklus kas audzētu pārtiku un iegūtu citus resursus Ziemeļzemes (un savā) labā!
Andza
Nu labi, jūs mani pārliecinājāt. Ziemeļnieki ir tik pat riebīgi cik troļļi. Es it kā to zināju, bet pierādījums paliek pierādījums.
Anyway, keep up the spirit. Tas rada attiecīgo atmosfēru.
Kurbads
trolljiem iesakaam nemaz nebraukt... laughing.gif
Dinaer
nujaa - mums saak drusku pietruukt kuultuuras un civilizaacijas smile.gif

bet liekas ka cilivizeetie un visnotal speeciigie ziemelnieki, mums kuultuuru nepiedaavaa ... zeel, bet juus tiesham progreseejat - uz vienu vai otru pusi ...
Lord Fish
Nespeeju izshtukot, kaapeec tu Žanete domaa, ka ziemeljniekiem kultuura ir svesha? Nu labi, varbuut es esmu taads biki degradeejies, ko man jau laipni atgaadinaaja, nesaprotu kaa tas man vispaar vareeja ienaakt praataa, ka trollus var par vergiem izmantot!?
Bet vispaar jau ziemeljnieki pashlaik taisaas palashinaat savas zemes un attiistiit lauksaimnieciibu taadejaadi celjot ziemeljzemes iedziivotaaju dziives liimeni. Manupraat to vareetu saukt par attiistiibu.

Trollu probleemas:
1)Trolliem ir tik ljoti neattiistiita lauksaimnieciiba un mednieciiba, taapeec tiem liekas ka vieniigais probleemas risinaajums ir uzbrukt neaizsargaatiem ziemeljnieku ciemiem.
2) Nevareetu teikt, ka trolli vispaar neprot ciiniities, bet to nu laikam vairaak vareetu nosaukt par "chick fight"! Nu taada ar rocinju vicinaashanos un skraapeeshanos. (Es noteikti nedomaaju, ka ziemeljnieku sievietes ciiniitos sliktaak kaa viirieshi, tas tikkai taads izteiciens)
3) Trolli biezhi vien nettiek liidz ziemeljnieku ciemiem, jo apmaldaas "savos" purvos vai vienkaarshi nospraagst, vai arii mirst no bada.
4) Nelaimiigu sakritiibu deelj ciemaa var gadiities dazhi karaviiri. (Trolli parasti nemaz neuzbruuk, bet beegot apmaldaas purvos un iet bojaa nospraagstot vai mirstot no bada)

Bet tagad paarskatot shiis chetras trollu ieziimes man jaasaka, ka ziemeljniekiem trollus dereetu steidzami ierakstiit Z-sarkanajaa graamataa un kaut kas jaadara lietas labaa, pirms naakas tos ierakstiit Z-melnajaa graamataa.
Iesaku izveidot zoologjiskos daarzus vai briivdabas parkus, kur vareetu audzeet trollus, lai saglabaatu shos aarkaartiigi nelaimiigos, nozheelojamos un diemzheel arii smirdiigos radiijumus naakamajaam paaudzeem.
p.s. Liidziigi kaa to vareetu dariit ar K-cilveekiem, diemzheel es nezinu, kas shos radiijumus vareetu paglaabt no izniiciibas.
Frostmourne
nolemts nāvei un iznīcībai? lol! sorcerer.gif
sliktākajā gadījumā mani gaida tikai kāds zilums no Farliner. XP
(TN taču nevienu nenāvē un neiznīcina fiziski, vai ne? unsure_a.gif)

drīzāk nolemts ziemeļnieka dibena gaļas maizītēm.. shifty_a.gif grin.gif
Dinaer
CITĀTS(Lord Fish @ 19.09.2005 20:14)
Nespeeju izshtukot, kaapeec tu Žanete domaa, ka ziemeljniekiem kultuura ir svesha? Nu labi, varbuut es esmu taads biki degradeejies, ko man jau laipni atgaadinaaja, nesaprotu kaa tas man vispaar vareeja ienaakt praataa, ka trollus var par vergiem izmantot!?
Bet vispaar jau ziemeljnieki pashlaik taisaas palashinaat savas zemes un attiistiit lauksaimnieciibu taadejaadi celjot ziemeljzemes iedziivotaaju dziives liimeni. Manupraat to vareetu saukt par attiistiibu.

nujaa - es gan neteiktu ka atiistiiba vienmeer noved pie kuultuuras, jeb labklaajiibas... un atiistiiba ekonomiskajaa nozaree, neveicina sociaalo kuultuur dziivi smile.gif
CITĀTS
Trollu probleemas:
1)Trolliem ir tik ljoti neattiistiita lauksaimnieciiba un mednieciiba, taapeec tiem liekas ka vieniigais probleemas risinaajums ir uzbrukt neaizsargaatiem ziemeljnieku ciemiem.

un vinjiem tas tiir labi izdodas - galu galaa paartika tachu tiek ieguuta grin.gif
kaapeec puuleeties vairaak, ja var puuleeties mazaak un gut no taa baudu (visaadaa zinjaa)

CITĀTS
2) Nevareetu teikt, ka trolli vispaar neprot ciiniities, bet to nu laikam vairaak vareetu nosaukt par "chick fight"! Nu taada ar rocinju vicinaashanos un skraapeeshanos. (Es noteikti nedomaaju, ka ziemeljnieku sievietes ciiniitos sliktaak kaa viirieshi, tas tikkai taads izteiciens)

nujaa - to tu secinaaji no taa ka liidz shim trolli ir ziemelniekus smagi iznesushi - taadaa gadiijumaa, ko tu secinaaji par ziemelnieku ciinas speejaam?

CITĀTS
3) Trolli biezhi vien nettiek liidz ziemeljnieku ciemiem, jo apmaldaas "savos" purvos vai vienkaarshi nospraagst, vai arii mirst no bada.

bet juus vienkaarshi pie trolliem neejat, taapeec vinjiem jaaiet pie jums

CITĀTS
4) Nelaimiigu sakritiibu deelj ciemaa var gadiities dazhi karaviiri. (Trolli parasti nemaz neuzbruuk, bet beegot apmaldaas purvos un iet bojaa nospraagstot vai mirstot no bada)

tas gan veel nav pieredzeets, bet ja jau tu taa saki, tad ceru ka zini ko runaa smile.gif ka tik beigaas no bada pats nemirsti

CITĀTS
Bet tagad paarskatot shiis chetras trollu ieziimes man jaasaka, ka ziemeljniekiem trollus dereetu steidzami ierakstiit Z-sarkanajaa graamataa un kaut kas jaadara lietas labaa, pirms naakas tos ierakstiit Z-melnajaa graamataa.
Iesaku izveidot zoologjiskos daarzus vai briivdabas parkus, kur vareetu audzeet trollus, lai saglabaatu shos aarkaartiigi nelaimiigos, nozheelojamos un diemzheel arii smirdiigos radiijumus naakamajaam paaudzeem.
p.s. Liidziigi kaa to vareetu dariit ar K-cilveekiem, diemzheel es nezinu, kas shos radiijumus vareetu paglaabt no izniiciibas.

trollu regeneraacija ir tik pat laba, ja ne aatraaka par Ziemelnieku smile.gif
bet jebkuraa gadiijumaa - neliekshu jums dziivot iluuzijaas ...

principaa komenteeju no faktiem un noveerojumiem - kaanekaa es tachu skaitos objektiiva smile.gif

ar cienju - tirgotaaji
Grims
CITĀTS(Žanete @ 20.09.2005 13:56)
nujaa - to tu secinaaji no taa ka liidz shim trolli ir ziemelniekus smagi iznesushi - taadaa gadiijumaa, ko tu secinaaji par ziemelnieku ciinas speejaam?


KO??? Pagaidām troļļiem ar ziemeļniekiem ir nestabils neizšķirts, kas radās tādēļ, ka troļļu apvienotais karaspēks uz pārsteigumu paņēma to apmaldījušos ziemeļnieku bāreni, kas bija aizblandījies līdz troļļu zemēm.

Ne TN2 ne TN3 laikā reālas ziemeļnieku - troļļu sadursmes nebija un vienīgie ziemeļnieki, kas aktīvi darbojās bija divi dezertieri TN2, kas izlēma, ka būtu jautri sev par mājdzīvniekiem turēt troļļu bariņu, ko arī sekmīgi darīja.
Kraukleenss
Grim emzz, tu nejauc ziemeljniekus ar ciematniekiem? smile.gif Ja nemaldos, tad ziemeljnieki TN3 vispaar neapraadiiijaas.
Grims
Es jau nekur nesaku, ka TN3 būtu bijuši ziemeļnieki.
Lord Fish
Sorry Grim man tevi jaaapbeedina, tas ziemeljnieku beers netika nonests, nu vismaz trolli to nav dariijushi, ja nu vieniigi tieshi taa trollu armija ir pamaniijies apmaldiities purvaa vai vienkaarshi nospraagt.
Kaa es to zinu? Nu tas tachu ir skaidrs, ja kaadam trollim tas buutu izdevies par vinju starp trolliem kliistu legjendas, un ar to jau mums trolli buutu palieliijushies.
Grims
Es jau neteicu, ka nonesa. Troļļiem caur pārsteigumu izdevās viņu aizdzīt atpakaļ uz Ziemeļzemi. Visi troļļi gāja bojā vai nu bārenim pa ceļam atgaiņājoties pār plecu, vai arī vienkārši noslīkstot purvā vai laužot kaklu paklūpot pār saviem purngaliem īsteni trolliskā manierē.
Šo neierasti varonīgo troļļu godināšanai troļļu galvaspilsētā tika izrakta un pie````ta īpaši liela bedre.
Shadowstalker
Godināšanas tradīcijas ir varen uzskatāms viņu garīgā progresa sasniegums.
Kamazs
Kas par ziemeļnieku bāreni apmaldījušos purvā?
Dinaer
ziemelnieku legenas ... loti popularas un loti izdomatas smile.gif
Lord Fish
Nu Žanete nevaru atbildeet tev nekaa cita kaa tikai to, ka trolli dziivo bedrees!!!

Ha ha ha ha ha ha ha ha!!!!!!

p.s. Manupraat tas jau izsaka visu.
ossh
...Tā diena tuvojas ar katru minūti, sekundi , stundu, tā diena skrien mums pretī ar nepārspētu ātrumu....tā ir tā diena kad atdzims Ziemeļnieku ticība, gars un spēks dwarf_a.gif ....tad atdzims naids pret, troļu rasi.......tad ziemeļnieki pulcēsies...asinās savus zobenus, darinās bultas kas caururbs troļu ķermeņus......tad nāks, jaunas dienas , bez mošķiem un viepļiem...tad atdzims Ziemeļzeme.......
subito
CITĀTS(ossh @ 21.09.2005 21:23)
...Tā diena tuvojas ar katru minūti, sekundi , stundu, tā diena skrien mums pretī ar nepārspētu ātrumu....tā ir tā diena kad atdzims Ziemeļnieku ticība, gars un spēks      dwarf_a.gif ....tad atdzims naids pret,  troļu rasi.......tad ziemeļnieki pulcēsies...asinās savus zobenus, darinās bultas kas caururbs troļu ķermeņus......tad nāks, jaunas dienas , bez mošķiem un viepļiem...tad atdzims Ziemeļzeme.......
*


Ak, šie nabaga kara veterāni... silent.gif smile.gif
Grims
Eeeerm.... ossh... Ziemeļzeme nav mirusi... Ziemeļzemē viss ir kārtībā un tai nav nekādas vajadzības atdzimt. Tur visi ir seksīgi un laimīgi un neredz vajadzību smērēt rokas gar troļļiem vienkārši smērēšanas pēc. Cita lieta, ka jamie daudz uzprasās tādēļ ļoti iespējams, ka šos tomēr papūlēsies nolikt pie vietas.
Frostmourne
osshā ir tik jauki klausīties.. viņš māk tik skaisti un episki stāstīt.. pilnīgi vai pat pats noticēju.. happy.gif

happy.gif+-->
CITĀTS(Šeherezāda happy.gif)
atdzims naids pret troļļu rasi[/quote]
ko.. vai tad tas ir miris? huh.gif nu nēz.. man gan liekas, kas tas plaukst un zeļ thumbsup.gif
Berzo
Nu riktiigi noreecos shito pavedienu lasot, izskataas ka juus tur baigi klopee trolji, un jums tik te ir ko lieliities ar saviem vaardiem, bet kaa ir ar darbiem! Grim tu vispaar nearvienu negribi ciiniities, tev jau tikai pavicinaat swordu un vis chikeniekaa!!! Karoch Jums beigas ir ja mees brauxim, muus rase juuseejos iznesiis ...!
ossh
....Mefisto nemuldi tu mirsi no mana svorda! un nelecies! dwarf_a.gif
Good ol' Grim kas tev liek smērēt....sēdi mājās un dzer tēju! huh.gif
Frostmourne tas bija domāts kā.....nu kā lai es tev to paskaidroju, es nedomāju ka naids ir zudis, bet tas atdzims vēl stiprāks, un spēcīgāks!
Aziren
to Ossh: tagad apsedies, dzili ieelpo un izelpo un pasaki pie sevis: "There is no hate in me....."
un nomierinies
citadi, kada bridi sanemsi no manas puses bultu mugura, neskatoties uz to, ka es ari esmu ziemelnieks
atradies Te naida kurinatajs...
heh
Berzo
Vinsh samudzinaajaas grin.gif ku jauki ne laughing.gif ! Tev vien naaksies ienjemt rindu jo peec manis tiiko tik daudzi... mace.gif , bet gan jau laiku izbriiveeshu laiku arii, lai tevi nodurtu! haaaa haaaaaaa!
aivvv/troll dream walker
ee hmm lielie tn veteraani vai visi ir aizmirsussi kas tad iisti notika tn3
cik zinaams ziemellnieki liidz trollu zemeem nemaz netika jo trollu ssamanni un vinnu paliigi ziemellzemi saaka postiit jau no attaaluma nemaz veel nemetot speekus uzbrukumaa vinni izraisiija pluudus lielu veetru zemestrici kas gan bija neliela taccu sagraava viena ziemellnieku vadonna muizzu un veel nelielu lokaalu pierobezzas epideemiju (man bail iedomaaties kas veel buutu noticis ja vareetu izpildiit visus kvestus bet gm nebija uz to speejiigi)
nez kas notiks kad veel trollu armija iesaistiisies konfliktaa passrociigi he he

kaa arii jaapiemin ka vieniigo reiz kad ziemellnieki tiessaam paraadiijaas tn2 tad vinni dezerteeja un paargaaja pie trolliem silent.gif
Grims
CITĀTS(aivvv/troll dream walker @ 23.09.2005 12:33)
ee hmm lielie tn veteraani vai visi ir aizmirsussi kas tad iisti notika tn3
cik zinaams ziemellnieki liidz trollu zemeem nemaz netika jo trollu ssamanni un vinnu paliigi ziemellzemi saaka postiit jau no attaaluma nemaz veel nemetot speekus uzbrukumaa vinni izraisiija pluudus lielu veetru zemestrici kas gan bija neliela taccu sagraava viena ziemellnieku vadonna muizzu un veel nelielu lokaalu pierobezzas epideemiju (man bail iedomaaties kas veel buutu noticis ja vareetu izpildiit visus kvestus bet gm nebija uz to speejiigi)
nez kas notiks kad veel trollu armija iesaistiisies konfliktaa passrociigi he he

kaa arii jaapiemin ka vieniigo reiz kad ziemellnieki tiessaam paraadiijaas tn2 tad vinni dezerteeja un paargaaja pie trolliem  silent.gif
*

Tajā visā ir tikai viens āķis - ziemeļnieku un troļļu izpratne par to, kas ir liels, atšķiras. Līdz ar to vētru, kas pēc troļļu standartiem ir liela, ziemeļnieki pat nepamana. Sagrautā muiža arī visticamāk bija muiža pēc troļļu standartiem, jeb suņubūda, iespējams tā pati, kas applūda troļļu izraisītajos plūdos, un kuras iemītnieks gāja bojā epidēmijā.
Berzo
Tu jau grim saac taa kaa Padomu laikos... visi spraagst aiz dziives apstaakljiem a tu te klaaree ka viss labi ir! Ta nu gan, ganjau veel daudzi pametiis ziemeljniekus, lai vismaz normaali dziivotu pie troljiem, nevis existeetu tur! HAAAAHAAAAAAA! laughing.gif laughing.gif laughing.gif
Grims
Tos divus dezertierus es jau kaut kur savā pro-ziemeļnieciskajā propagandā pieminēju. Šie nožēlojamie dezertieru suņi aizgāja pie troļļiem, jo vēlējās justies pārāki par apkārtējiem un tas viņiem arī izdevās - TN2 troļļu komandas spēcīgākie cīnītāji bija tieši ziemeļnieki.
bengalaas
Mefisto agresīvā klaigāšana un nepamatotā lekšanās klasificējamas kā simptomi kādai pagaidām vēl mazizpētītai psihiskai saslimšanai, ko līdz šim gadījies novērot tikai pie zemāk attīstītiem nastu nesējiem dzīvniekiem, kā arī troļļiem.
Pie izdevības pacentīšos šo gadījumu papētīt tuvāk. Iespējams, uz pierobežu būtu jānosūta kāda specializēta vienība slimo eksemplāru iztvarstīšanai, lai tie turpmāk neapdraudētu jau tā nīkulīgās troļļu rases eksistenci.
Moskjis
CITĀTS(browncat @ 23.09.2005 19:37)
Mefisto agresīvā klaigāšana un nepamatotā lekšanās klasificējamas kā simptomi kādai pagaidām vēl mazizpētītai psihiskai saslimšanai, ko līdz šim gadījies novērot tikai pie zemāk attīstītiem nastu nesējiem dzīvniekiem, kā arī troļļiem.
Pie izdevības pacentīšos šo gadījumu papētīt tuvāk. Iespējams, uz pierobežu būtu jānosūta kāda specializēta vienība slimo eksemplāru iztvarstīšanai, lai tie turpmāk neapdraudētu jau tā nīkulīgās troļļu rases eksistenci.
*

MHUAHAHAHA, ekspedīcijai piesakās viens mazs, nīkulīgs zemnieks.
Berzo
expediicija kaa arii tu jutiisiet zobenu sev kungjii ja es juus sastapshu! Simptomus vareesi skaisti apdzejot skrienot kaa spocinsh paari laukiem mace.gif , jo tu kritiisi kaa juus visi, muusu varenaakaas un paaraakaas rases priekshaa! Mees vajaasim ikvienu no jums, lixim beegt jau ieraugot, panaaksim un ar muusu ierochiem atpestiisim zemi no juusu necieniigajaam dveeseleem!!! mace.gif
bengalaas
Ja arī bēgsim, tad piesardzībā pārvazāt šādu, iespējams, lipīgu infekciju uz mūsu mājlopiem. Bet jūs kritīsiet.
Pār savām kuslajām kājām...
aivvv/troll dream walker
grim es sskkiet aizmirsu piemineet ka mees paarpludinaajaam ziemellzemes lielaako upi un es skaidri piemineeju ka taa bija viena ziemellnieku vadonna muizza un ee tiessi taada kaa jau ziemellniekiem iipassi labi celts vigvams laughing.gif laughing.gif laughing.gif
un veel tie ziemellnieki kas paarnaaca pie trolliem nav piedaliijussies nevienaa kaujaa trollu pusee tongue.gif
Jozan
Troļļi mums ziemeļniekiem kritīs priekšā ceļos un lūgs lai mēs ļaujiem viņiem dzīvot savu nejēdzīgo dzīvi.

Ja kāds trollis spers soli ziemeļnieku zemē viņš to ļoti nožēlos.


Anyway.......
SMASH THEM BASH THEM KILL THEM DIE TROLLS DIE MUHAHAHA DIE DIE DIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!WE'L CUT UR HEADS OF AND WE WILL HANG THEM ON OUR WALLS SO YOU BASTARDS NEVER COME BACK FROM UR CAVES OR ELSE......
Berlog
Lol, un kāds te vēl gribēja mēģināt lauzt stereotipu par TN kā par hack'n'slash spēli ... grin.gif
Dinaer
ja nemaldos tad tas bija kamazs smile.gif
Berlog
jā jā. Kamazam priekšā stāv sāpjpilns audzināšanas un čurāšanas-pret-vēju cienīgs darbs lai to panāktu.
Aziren
nu draugi neesat tik pesimistiski
mes tak Kamazam palidzesim
vai ne pinch.gif
idejas un Kamaza varda mes to tak varam pinch.gif
Dinaer
runaa par sevi,jo personiigi es neveelos staaveet kamazam aiz muguras briidii, kad vinsh taa teikt "churaa - pret veeju" laughing.gif laughing.gif laughing.gif
Aziren
kursh saka, ka es taisos stavet aiz muguras...
es satveshu citur....
aivvv/troll dream walker
laughing.gif laughing.gif laughing.gif jozan gan mani sasmiidinaaja
ja kaads trollis luugsies ziemellniekam es pats vinnu nositiissu ...bet taa kaa tas nekad nenotiks tad ee ziemellnieki luugs... ai nee neko neluugsies vinni vienkaarssi mirs un beegs grin.gif cool.gif tongue.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.