Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: situācijas...
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Spēles
Lapas: 1, 2, 3, 4
Grēkmeistars
Nu tā... Pirmais cilvēks pieraksta kādu situāciju un nākamais raksta kā viņš tajā situācijā rīkotos un izdomā nākošo situāciju. Un tā tālāk...

Tad es sāku... laughing.gif

Tu ieliki savā kladē kādu ļoti, ļoti personīgu vēstuli un iedevi kladi klasesbiedram lai viņš noraksta mājasdarbu. Pārnākot no skolas tu atcerējies par to vēstuli...ko tu darīsi?
Ného
Neko, varbūt viņš šo vēstuli neieraudzīs, jo man ir klasesbiedri, kuri neskatās citu, kā vien to, ko vajag

kā tu rīkotos, ja uzzinātu, ka tavai omei/vecmammai būtu bijis infarkts, un viņa būtu uz nāves robežas - un to tu uzzinātu skolā
Grēkmeistars
Es steidzami dotos prom no skolas un mājām, lai šajā brīdī būtu kopā ar vecākiem.

Tu paņem uz skolu brāļa vai māsa mobilo un to pazaudē. Tava rīcība...
Malvīne
oj, droši vien visupirms sāktu meklēt, staigāt pa klasēm kurās biju. ja būtu bez rezultātiem, neko darīt, atnāktu mājās un visu pastāsrtītu māsai. Ja atrastu - dikti nopriecātos un māsas telefonu vairs neņemtu grin.gif

Tu uzraksti dikti "pikantu" e-maila vēstulīti savam draugam/draudzenesi, bet netīšām nosūti to savam fizikas skolotājam/skolotājai. Tava rīcība...
utiks
lektu laukā pa logu.

tu paliki pa nakti pie drauga un netīšām pie````i viņa gultu.
the ```` you gonna do now, byatch?
Lakrica
Aiz kauna ielīstu zemē. Mēģinātu.


Tu saplēsi mātes mīļāko vāzi. laughing.gif
zzz
Personīgi man nebūtu nekāda lielā bēda, jo vāzes es neesmu plēsusi nekad!!! tongue.gif

Kāda būtu Tava rīcība, ja Tu uzzinātu, ka jau rīt visi Tavi draugi no Tevis novērstos un Tu vairs nebūtu starp 'krutajiem'?
utiks
lektu laukā pa logu.

tev piedzimst bēbis no tava suņa.
zzz


Tas pat nekādos slima sunīša murgos nevarētu notikt!!!


Tu atjēdzies, ka esi aizgulējies autobusā, kurš kursē (piem.) Cēsis-Ventspils! Tev vajadzēja izkāpt jau Rīga, bet attopies Tu tikai pāris km no Ventspils, kad pasažieri sāk krāmēties uz ārā kāpšanu!!! Tava reakcija!
(P.s. Autobuss diennakti pavada Ventspilī!)
Meitene no Priekšpilsētas
paliktu bērnu pilsētiņā un pagulētu happy.gif un norīta braukru atpakaļ.

Tu pēkšņi atceries, ka tev tagad vajadzēja būt pie labākās draudzenes/drauga, jo viņai vakar liels tuss. Diemžēl tu esi atcerējusies/jies šodien. Esi jau nokavējis. Tu dzīvo Rīgā, viņa/viņš Jūrmalā. Ko darīsi?
Putnubiedēklis
Piezvanīšu un pateikšu, ka mani aizkavēja kautkas svarīgs, piemēram nomira suns (tā kā man tāda nav, varu ar to jokot grin.gif )

Atrod pazaudētu maku ar 100LS, kas pieder tavam ienaidniekam
zzz
Visticamāk atdotu atpakaļ un vienkārši patiektu, ka nākamreiz gan paturētu sev!


Tavs sīkas brālis, māsa (nu kas Tev ir!) ir atradis Tavu dienasgrāmatu un izlasījis visu, ko nevienam nevajadzētu zināt! Tava reakcija!
Blaaksh
Es viņu nosistu...grin.gif Un ar līmlenti aizlīmētu muti. silent.gif

Tu dzer limpeni. Brālis pieskrien un pasaka ka tās bija URĪNA analīzes.
Tava reakcija grin.gif
zzz

Nekavējoties izspļautu vēl atlikušo no mutes ārā un protams kārtīgi pieklapētu viņu!!! tongue.gif


Tava reakcija pamostoties no rīta un secinot, ka skola sākusies pirms pusotras stundas!!!
Putnubiedēklis
Nu ko, skola nav zaķis - neaizbēgs. un gulētu tālāk

Ejot ārā no mājas, nejauši uzgrūdies kaimiņa krutajai mašīnai, kurai tāpēc nokrīt bamperis.. ko nu?
zzz


Ļoti, ļoti cerētu, ka ne1 to nav redzējis un neko nedarīdama cilpotu tik tālāk!

Pa e-pastu atnāk ziņa - 'Jūs esat laimējis randiņu ar .... (Tavu iemīļoto slavenību.) Tava reakcija un rīkošanās tālāk!!!
Meitene no Priekšpilsētas
es tam neticētu, bet tomēr aizietu laughing.gif

Tu atgrieziez mājās pēc skolas, un uz tavas ielas stāv apmaldījies Džims Kerijs, lūdz, lai pavadi viņu uz Rīgu. Ko darīsi tālāk?
zzz

Es pateiktu, lai pameklē kādu citu, jo mani viņš īpaši nesaista...


Līdz Tavam izlaidumam atlikušas nepilnas 3 stundas, tik vien laiks, lai aizskritu līdz frizētavai! Frizieri šodien aizvito kaut kāda jauniņā, kas PROTAMS! visu saputro!!! Tava reakcija ieraugot sevi spogulī un konstatējot, ka izskaties vienkārši graujoši! Ko mainīsi?
Kognakschwenker
Ātri pārķemmēšu matus, pati ātri sagofrēšu, ielikšu lentu un viss. Nekā šausmīga. ermm.gif

Tev mati izaug super gari līdz potītēm. Atnāk tava ienaidniece un ar šķērēm tos nogriež.
zzz

Es viņai, protams, to pašu!!! tongue.gif

Esi aizgājusi/aizgājis ciemos pie draudzene/drauga, piesēdies pie viņas/viņa datora un pēc mirkļa konstatē, ka esi ielaidusi/ielaidis MĪĪĪĪĪĪĪLZĪĪĪĪĪGU vīrusu!!! Kā rīkosies???
Kognakschwenker
Iziešu no istabas. Mana draudzene/draugs, pamanīs, ka esu aizgājusi, piesēsies pie datora un pamanīs, ka vīruss. Bet viņam/viņai nebūs pierādījumu, ka tā esmu es. XD huh.

Tu atnāc mājās, bet konstatē, ka tev nav atslēgas. Iekļūt mājās nevarētu, jo tu dzīvotu daudzdzīvokļu mājās, 9.stāvā. Tā būtu vienīgā atslēga. Pārējā ģiemen būtu atvaļinājumā Francijā uz 4 mēnešiem. Ko nu?
zzz
Vai manu vai... unsure_a.gif Darīšu kā kādreiz vecājā mājā kur dzīvoju! Tas gan bija 'tikai' otrais stāvs, bet doma tā pati... Es aizietu pie kaimiņiem un caur viņu balkonu, cenšoties nenosisties, pārlīstu savējā!!! Tad, gan jau kaut kā, logu vai durvis uz balkonu attaisītu vaļā un iekļūtu savās mājās... Pēc tam gan ilgi attaptos no šoka, bet pēc tam izveidotu kādu priekšmetu, kas man 4 mēnešus kalpotu par atlēgu, lai līdzīgi notikumi vairs neatkārtotos!!!
Bet vispār laba situācija, ectasy*, tiešām laba... Un piņķerīga! smile.gif


Tev totāli riebjas skola, bet kādā pēcpusdienā Tu sēdi bibliotēkā, skola gandrīz tukša, bet Tu sajūti deguma smaku un secini, ka skola deg! Tava reakcija! whistling.gif
Grēkmeistars
Es zibenīgi šautos ārā no skolas... blakus skolai es vienkārši vērotu kā tā deg...kā atbrauc ugunsdzēsēji (es viņus neizsaucu happy.gif )

Tu atrodi uz ceļa desmit latus un tos paņem pēkšņi tev aiz muguras kāds izmisīgi jautā, "vai neesat šeit manījis desmit latus?" ko tu darītu? tongue.gifzzz

Es pagrieztos un jautātu - vai šos? Iespējams stulbi, jo varbūt prasītājs nemaz nepazaudēja naudiņu, bet 1alga - atdotu!!!

Iedomājies 9. vai 12. klases eksāmenus! Pildspalva izrakstās! Ko darīsi?!
utiks
ieduršu blakussēdētājai to pildspalvu acī un izlekšu pa logu!

Iedomājies 9. vai 12. klases eksāmenus! vienam no skolēniem izrakstās pildspalva, un viņš to tev iedur acī un izlec pa logu. Ko darīsi, pirms nomirsi?
Blond Bestia
Palūgšu lai man vismaz ieliek labu atzīmi... tad vēl parunāšos ar blakussēdētājiem un tad atvadīšos un izlekšu pa logu...

Pēdējais briesmonis/briesmone atzīstas tev mīlestībā, un tu zini, ka viņam/viņai bija briesmīga dzīve un tā ir kļuvusi labāka pateicoties tev un, ka viņš nodursies, ja tu atraidīsi...
utiks
smiešos. ilgi.

darbība notiek lidmašīnā, kas ir augstu gaisā. tu esi pēdīgais briesmonis/briesmone un tu atzīsties mīlestībā čoinam čūbijam, un tad viņš sāk smieties. tu sapsihojies un iedur sev vēderā blakussēdētājas augstpapēžu kurpes papēdi, bet ne pārāk precīzi, kas izraisa šoku un ārkārtīgu agresivitāti. lai tu neizārdītu lidmašīnu, citi pasažieri tevi pusdzīvu izmet laukā. krītot tev bišķi atiet šoks un tu noķer maģisko mušu. maģiskā muša tev piedāvā vienu vēlēšanos, ja palaidīsi viņu vaļā. so.. what's it gonna be?
Potere
es veeleetos, lai wareetu weeleeties veel 10 weeleesanaas!!!

ieodmaajies, ka tu seedi internetaa un redzi, ka ir reklaama (bez bildes)...tu uzspied uz reklaamas. tur atveras porno saits un ienaak tavi vecaaki...un redz ko esi atveeris......ko tu dariitu???
Grēkmeistars
nosarktu...un steidzīgi censtos aizvērt... silent.gif

Tu nejauši aizbrauc uz skolu istabas čībās... ermm.gif

zzz

Es no sporta maisa izvilktu savus sporta apavus!!!

Tavas vainas dēļ applūst dzīvoklis...
Potere
es kaartiigi atvainotos un censtos glaapt visu ko var.


tu skrien pa ielu pakalj draudzenei, kas ir uz tewi apvainojusies...un tad vinja pagriezaas pret tewi un saak kliekt...tu apstaajies un saac ar vinju runaat...kad vinja saak iet prom, tu atklaaj ka newari pakusteeties. tu paskaties lejaa...un redzi ka esi iekaapis aatri zuustosajaa cementaa!!!
zzz


Es kliegtu tā pat kā viņa, lai man pievērstu uzmanību jeb kas, kam tuvumā ir 'cementatbrīvojoša' lieta, viela, persona...

Iedomājies, ka pavasara vidū, siltā vakarā ar draugiem, paziņām vai klasi, atrodaties izbraukumā. Vakars, ugunskurs, desiņa un jā... Ugunskurs! Tas pēkšņi izplatās pa sauso zāli un uz mežu ātrā gaitā prom! Jūsu un, protams, Tava reakcija redzot, ka viss, kas vēl pirms mirkļa bija sauss un tūlīt gatavs plaukt, sāk degt!!!
Hikari
Es vispirms noteikti kādu mirkli šausminātos, pēc tam sāktu meklēt jebko, ar ko tu uguni pēc iespējas ātrāk nodzēst un sauktu palīgā pārējos.

Ko tu darītu, ja redzētu savu bijušo puisi, kurš tevi pameta, skūpstāmies ar citu. Tādā gadījumā, ja tu viņu vēl mīli...
Sfinx
droši vien neko. apgrieztos uzpapēža un aiztītos.


ko tu darītu, ja redzētu savu labāko draudzanikopā ar savu bijušo?
zzz

Es diez ko nepārdzīvotu, jo laikam vienkārši nebūtu vērts...

Ļoti vēlā vakara stundā klausies radio, kur pēkšņi, pa ilgiem laikiem atkal, skan dziesma, kuru neesi dzirdējis vairākus gadus (nepārspīlējot!). Protams, Tu vēlies šo dziesmu tā kārtigi arī izbaudī - uzgriez ļoti skaļi nemaz nedomājot par vecāku un, ja dzīvo dzīvoklī, kaimiņu nakts mieru! Tava reakcija atceroties, ka tomēr neesi šai mājā viens un ja ne visi, tad gandrīz visi jau ir piecelti kājās no skaļās mūzikas...
Potere
es atvainotos, un teiktu, ka sii dziesma ir ljoti svariiga man!!!


laikaa ir +35 graadi!!! tu esi nosviidis un nezini ko dariit!!! tad tu izej uz ielas nostaajies uz celja un saac kliegt: DIEVS, KAAPEEC TU DOD SO NECIESAMO KARSTUMU??? kad atklaaj ka esi piesaistiijis cilveeku uzmaniibu tu...
FADER
es nebuutu tik tizls lai taa teiktu taa kaa tas jautaajums uz mani neattiecas silent.gif


tev tek asinis tu zini ka tuuliit mirsi! ko tu dariisi? ( lai arii ko tu dariitu tu nospraagsi agraak vai veelaak smile.gif )
Kognakschwenker
Ēm. Bezjēdzīga situācija. ermm.gif Man nav, ko atbildēt. Es ņemtu un zvanītu ātrajai palīdzībai, lai man sadabū donoru.
Un cilvēki nesprāgst. Tie mirst.


Tu aizbrauc uz Angliju. Lēnām eji pa ielu, un no maisa tev izkrīt tomāti. Tad pamani, ka kāds tos palīdz salasīt. Tad tu apjēdz, ka tas ir Deivids Bekhems ar Viktoriju. happy.gif
Sarkanais Krūšturis.
Es ilgi un dikti stāvētu un skatītos uz viņiem!Bet neko citu.Īp.nepiesaista! happy.gif

Tu uzraksti ''****'' SMS savam/ai draugam/dzenei,bet netīšām nosūti to viņa/as vecākiem! tongue.gif
Tava reakcija?
Potere
domaaju ka uz mani tas pilniibaa neattiecas!!!


ko tu dariitu ja tew wajadzeetu riit nodod ljoti svariigu sacereejumu. tu jaw winju esi gandriiz pabeigusi (uz datora) bet kad tu saac rakstiit, tad datoram kaut kas noiet greizi un vinjs nesleedzas ieksaa. nekas vairs neiet. ir jaw 21.00 un neviens serviss nestraadaa...
Krisy
mani zobi ir izturiigi... tongue.gif

ko tu dariitu ja tu pa nakti izkristu no gultas un uzkristu (kautkam), tev buutu uzdauziitas abas acis, un naakamajaa dienaa tev buutu jaaierodas mis world... tongue.gif
Kognakschwenker
Nopūderētu un neuztrauktos.


Tu nopērc pa 100 Ls savas mīļākās grupas dziesmu CD. Tavs mazais brālis paņem to uz pārlauž uz pusēm un apēd. XD
angel girl
Aizvestu brāli uz slimnīcu. Dziesmas novilktu internetā...

Tu izej laukā. Spīd saule. Te pēkšņi sāk līt, bet tev pēc 10 min. jābūt izlaidumā. Tu esi slapja un tava kosmētika izsmērējusies.
utiks
uztaisītu nelielu līkumiņu uz tualeti un tur nopūderētu degunu un pielabotu tušu. bet visticamāk, ja izlaidums notiek laukā, tur visi tādi būtu, tāpēc man nepievērstu īpaši lielu uzmanību.

ko tu darītu, ja tu pastaigātos pa Bastejkalnu un tad jūs tā pēkšņi abi iemauktos kanālā? (ņemt vērā kanāla ūdens tīrības līmeni aka citu cilvēku reakciju uz iekrišanu un netīrām/slapjām drēbēm un valsts ekonomisko stāvokli kā tādu)
Sarkanais Krūšturis.
neko nedarītu.. ES TIKAI PAKĀRTOS,JA TĀ NOTIKTU, bet paldies dievam,ka es tur nekad nestaigāju... tongue.gif

Ko tu darītu,ja tava/tavs labākā draudzene/draugs izstāstītu pilnīgi VISIEM tavus noslēpumus..arī nu...TĀDUS...?
Kognakschwenker
Visiem sastāstītu, ka viņš/viņa to sadomāja.
Ticēs gan jau. Man. pinch.gif

Tu esi piedzēries/usies, atnāc mājās.
Sagribas dzert limonādi, tu padzer un izrādās, ka pudelē paīstam bija benzīns. laughing.gif
Ko tu darīsi?
Kalevale
nopūtīšos, ka jau trešo reizi iedzeru benzīnu un dzīvošu tālāk.

Ko darīsi, ja sapratīsi, ka patiesībā esi pretējais dzimums.
utiks
būtu lesbiete.

ko tu darītu, ja tavs bagātais onkulis nomirtu un atstātu tev mantojumā ~200 miljonus USD?
unciz
saminītu pret LS sapirktu visādus draņķus. aizbrauktu kaut kur kur man gribās un kad paliktu 18 nopirktu sarkanu poršu un moci happy.gif

ko tu darītu ja nokristu pa kāpnēm un salauztu kāju?
Kognakschwenker
Drošie vien es neko nedarītu. happy.gif Jo nevarētu pakustēties. happy.gif

Ko tu darītu, ja kaut kāda stulba friziere tev matus nokrāso ne melnus, bet spilgi rozā?
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2021 Invision Power Services, Inc.