Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Kreatīvā Anahronisma Sabiedrība
Kurbijkurne forums > Citi temati > Noslēpumu kambaris
ils
http://www.sca.org/

The Society for Creative Anachronism, Inc.
The SCA is an international organization dedicated to researching and re-creating the arts and skills of pre-17th-century Europe. Our "Known World" consists of 18 kingdoms, with over 30,000 members residing in countries around the world. Members, dressed in clothing of the Middle Ages and Renaissance, attend events which may feature tournaments, arts exhibits, classes, workshops, dancing, feasts, and more. Our "royalty" hold courts at which they recognize and honor members for their contributions to the group.

Vērts ieskatīties, kā cilvēki izspēlē vēsturi sava prieka pēc.
Farliner
Viena piebilde - viņi izspēlē vēsturi tādu, kādu viņi gribētu, lai tā būtu bijusi, nevis tādu, kāda tā bija smile.gif
Inx
CITĀTS(Farliner @ 11.09.2005 22:01)
Viena piebilde - viņi izspēlē vēsturi tādu, kādu viņi gribētu, lai tā būtu bijusi, nevis tādu, kāda tā bija smile.gif

Nu un tad? Izklaide taču, nevis rekonstrukcija...
Farliner
Heh, viena daļa no viņiem ir pārliecvināti, ka viduslaikos viss bioja tā, kā viņi to iztēlojas smile.gif Man jau nav nekas pret izklaidēm, bet šie nopietni domā, ka tā tas arī bija smile.gif
puregreenday
ļoti jauki! mēs godīgi sakot forumieši ar ko tādu varētu uzrīkot bet ir vajadzīgs kāds ļoti atbildīgs cilvēks kurš visā obligāti piedalītos un manas acis krīt uz eyedemu (srry par offtopic bet nevar;eju nociesties to nepateicis whistling.gif )! a to viņu vēstures izspēlējumu vai kā tur varēs arī skatīties? tad jau nakamās vasaras ceļojumā būs jāiekļauj šis pasāciens!
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2021 Invision Power Services, Inc.