Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Bellatrise, Reguluss, Lēniņi
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP grāmatu pasaule > Jauktasiņu Princis
Sheep
Uz šo teoriju mani daļēji pamudināja MuggleNet forumā lasītais par Bellatrisi, kas piesaistīja manu uzmanību, tāpēc nolēmu šo tematu papētīt sīkāk un mēģināt atrast kopsakarības starp faktiem, ko esam uzzinājuši pagājušajās grāmatās, turklāt pieņemu, ka R.A.B. patiešām ir Reguluss Bleks.

Tātad, šajā rakstā, par ko runāju, bija izteikta doma, ka Bellatrisei varētu būt viens no Voldemorta Horkraksiem. Kas liek līdz tam aizdomāties? Pirmām kārtām jau Bellatrises pašas teiktais JP otrajā nodaļā "Spinner's End":

CITĀTS(Scholastic @ hardcover, 29)
"The Dark Lord has, in the past, entrusted me with his most precious - if Lucius hadn't- "


Tas ir brīdis, ka Strups apšauba Voldemorta uzticēšanos Bellatrisei pēc fiasko Ministrijā. It kā nenozīmīgs sīkums, bet, skatoties atpakaļ uz informāciju, ko iegūstam UB, tas var sākt likties nedaudz aizdomīgi... Turklāt redzams, ka viņa pēkšņi pārtrauc iesākto- atgādina to, kā Hagrids pirmajā gadā izpļāpājās par Fleimelu...

CITĀTS(UB @ 535 (Zemvaldis vecākais))
(..)Jūs četri tiekat apsūdzēti par aurora Frenka Lēniņa sagūstīšanu un viņa pakļaušanu Mokum lāstam, lai atklātu, kas viņam zināms par jūsu trimdā esošā, Vārdā Neminamā kunga atrašanās vietu.

CITĀTS(UB @ 536 (Bellatrise))
- Tumsas Pavēlnieks atkal celsies, Zemvaldi! Iegrūd vien mūs Azkabanā, mēs pagaidīsim! Viņš celsies un atnāks mums pakaļ, viņš mūs atalgos labāk nekā visus līdzskrējējus! Mēs vienīgie saglabājām uzticību! Mēs vienīgie centāmies viņu uzmeklēt!

CITĀTS( UB @ 542)
-Jā, viņi runāja par Nevila vecākiem, - Dumidors apstiprināja. - Viņa tēvs Frenks bija aurors - tāpat kā profesors Tramdāns. Abi ar sievu pēc Voldemorta krišanas tika spīdzināti, lai viņi izpaustu, kur Tumsas Pavēlnieks atrodams.


Tātad, ko es aršiem citātiem gribēju panākt- parādīt, ka Bellatrisei ir PILNĪGI skaidrs, ka Voldemorts nav miris un ātrak vai vēlāk atgriezīsies! Tas varētu nozīmēt, ka viņai ir dots kāds pierādījums. Kas, ja viņa ir uzzinājusi par Voldemorta noslēpumu, "his most precious". Iespējams (bet tikai iespējams), ka JP redzētā aizsardzība nav bijusi vis Voldemorta, bet gan vinja viscītīgākās skolnieces darbs? FO mēs uzzinām, ka viņa ir iemācījusies visu, ko zina no paša Tumsas Pavēlnieka (tas izskaidrotu viņas un Voldemorta burvestību stila sakritību (Dumidors JP teica, ka alā atpazīst Voldemorta stilu)). Varbūt Voldemorts uzdevis viņai paslēpt Horkraksu alā? Viena viņa dvēseles daļa jau atradās pie "uzticama" nāvēža- Lūcija, varbūt vēl viena tika uzticēta Bellatrisei?

Kāpēc šī doma? Tāpēc, ka ir nepieciešams avots, no kura Reguluss uzzina par Voldemorta Horkraksu, kā arī ir spējīgs precīzi noteikt alas atrašanās vietu (kas sagādaja milzu problēmas pat Dumidoram, kuram bija iespēja runāt ar Voldemorta bērnunama vadītāju, tādā veidā krietni vien ierobežojot meklēšanas areālu). Bellatrise ir bija viņa māsīca, un , ņemot vērā viņu kopīgos uzskatus un piederību nāvēžiem, nebūt nav neiespējams, ka viņi daudz laika pavadīja kopā. Tuvāk papētot Bellatrises tēlu, var pamanīt, ka, lai arī pilnīgi uzticīga Voldemortam, viņa nav īpaši apdomīga (proti, ātri aizsvilstas). Nav nemaz neiespējams, ka vienā no šādiem brīžiem, viņai nejauši pasprucis kautkas par Tumsas Pavēlnieka noslēpumu. Tālāk jau Reguluss varētu to atrisināt ar Laspratības vai Veritaseruma palīdzību (nedomāju, ka viņš atklāti Bellatrisei prasītu sīkakas detaļas par šo tematu)..

Vēl neskaidrs paliek jautājums par to, kā Lēniņi varētu zināt par Voldemorta atrašanās vietu pēc viņa nāves...

Viena iespēja, manuprāt, varētu būt saistīta ar šo izteikumu TLC/MuggleNet intervijā ar Roulingu...

CITĀTS(MuggleNet and The Leaky Cauldron interview with Joanne Kathleen Rowling)
MA: Was there anyone else present in Godric’s Hollow the night Harry’s parents were killed?

JKR: No comment.

[All laugh.]

JKR: I’m sorry!


Varbūt, ka Frenkam ar to bija kāds sakars, varbūt viņš tiešām bija Godrika Gravā TAJĀ naktī? Tas izskaidrotu, kā Dumidors uzzinājis par to, kas tieši tur noticis, par to, kādā veidā Lilija pasargāja Hariju, par to, ka Voldemorts lietoja tieši Avada Kedavra lāstu utt.
Victor Krum
innnnnnnnnnnnteresanti. Tas par Regulusu un Bellatriksi pat izklausās diezgan ticami. Protams, man to tekstu par tumšā pavēlnieka augšāmcelšanos uzreiz gribējās norakstīt uz to, ka Bella bija (ir) liela Voldemorta fane, bet uz kopējā fona tas jauki saplūst ar šito teoriju, pie tam, labs iemesls kāpēc vajadzētu par Voldemortu fanot.

Un ja tā padomā (ko es pirms tam sakarā ar šo tēmu nebiju darījis) tad tiešām - kāpēc tieši Lēniņi bija jāaiztiek... kaut kādai sakarībai laikam jābūt, tāpēc neredzu tādu acīmredzamu iemeslu kāpēc lai teorija par Frenku nebūtu puslīdz ticama.

nice detective skills wink.gif
Daniels_Redclifs
ineteresanti, pat ljoti interesanti, bet man vienalga liekas ka tas nav Reguluss Bleks, nezinu kaapeec, bet man taa shtjiet ka tieshaam JKR nebuuss to taa domaajusi, un ceru kautkad driiz jau sagaidiit 7to graamatu ieksha anglju valodas, kaads nezina kad taa vareetu iznaakt?zinu ka graamatas nosaukums veel nav zinaams, un man tas iisti neinteresee, bet vai kaads nezina kad ir paredzeeta graamatas reliize??? plz, PM me ja kaads zin kad reliize ir paredzeeta... smile.gif grin.gif
Hikari
Mjā. Visnotaļ labi esi visu izprātojis. Es arī par to paprātoju un domāju, ka tas ir pilnīgi reāli- tevis teiktais.
Frenks mierīgi varēja būt tajā gravā naktī, kad nomira abi Potera vecāki, bet, klau, vai es esmu ko atkal neuzmanības dēļ palaidusi garām, vai arī kā, bet, ko tad viņš tur darīja un kāpēc tur vispār bija? viņam taču tur nemaz nebija jābūt, ne? blush.gif
Jebkurā gadījumā- interesanti pārdomāt visu. Lai gan es domāju, ka tioeši arī to Rolinga vēlas- lai mēs te lauzām galvas, taču beigās iedod mums ko tādu, ko nebūsim gaidījuši. whistling.gif
Daniels_Redclifs
pilniigi un galiigi piekriitu tev Rowenny, un varu dereet ka taa arii buus.... grin.gif smile.gif
Mākoņkaķis Aurēlija
tēvs no zizļa parādījās pirms lillijas tanī naktī,Uguns biķerī.Viņš taču mira pirmais no sabriedrības viedokļa,vai ne?... Frenks būtu viņam kaut kādi palīdzējis.
turklāt tāds aurors kā Frenks taču būtu dzinis pēdas Voldītim? whistling.gif
a varbūt Bellija ir itkpat uzticīga kā viņas māsasvīrs? biggrin.gif protams,otrā nodaļa itkā ir pretrunā ar to,bet kura tad nav?...
birokraac
What if... blush.gif it was Severus?
Memory of Trees
Nu jā, bet nedrīkst aizmirst, ka arī Nevils atbilda aprakstam par zēnu kas uzvarēs Voldemortu. Varbūt tieši tāpēc Belatrise domāja, ka viņi zin kur ir Voldemorts. Tas varētu tā būt, jo Belatrise taču viņam bija visuzticīgākā. Viņš varēja viņai pateikt par pareģojumu, un kas tajā teikts. (vismaz cik viņš pats zināja)
Mākoņkaķis Aurēlija
CITĀTS(birokraac @ 13.02.2006 16:08) *
What if... blush.gif it was Severus?

Umm... Exuse me?
I don't understand you. happy.gif
CITĀTS
Nu jā, bet nedrīkst aizmirst, ka arī Nevils atbilda aprakstam par zēnu kas uzvarēs Voldemortu. Varbūt tieši tāpēc Belatrise domāja, ka viņi zin kur ir Voldemorts. Tas varētu tā būt, jo Belatrise taču viņam bija visuzticīgākā.

Hei - un pat ļoti ticami! w00t.gif
Bet par to pareģojuma daļu es šaubos. ermm.gif Kā jau minēja - Voldemortam nebija draugu. Un, ja es būtu The Dark Lord, es NEvienam nestāstītu par tada pareģojuma būšanu. xD.gif Kaut vai spītības dēļ!
Abet varbūt tas tur (Mahorks vai kā viņ tur sauc) izstāstīja Bellai? Ne jau Voldijs.
nenuil
nu iespeejams, ka taa ir, bet man kkaa neliekas, ka bella vareetu buut hocruxe... man ticamaaki liekas dumidora pienjeemumi... bet gan jau rowlinga izdomaas kaa muus paarsteigt...
Atēna
vispar regulus nav slikts variants. bet nedomaju ka vins to uzinaja no bellatrises. domaju ka vins to uzinaja netisam noklausoties. bet, BET, neaizmirstiet ka REGULUS MIRA NEILGU LAIKU PEC DEZERTRSANAS. ta ka no vina kada palidiba vairs nevar but.
Memory of Trees
Es ticu, ka Roulinga izdomās kā mūs visus nosviest uz pekām. Bet tikmēr es turos pie savas teorijas...
Džozefīne
oii..nez grin.gif
Laimīgā*
Īstenībā izklausās baigi labi. Es arī par to domāju -- kapēc spīdzināja Lēniņus un domāja, ka viņi zin, kur ir Voldemorts blink_a.gif Un, atklāti sakot, es tāpat nesaprotu, pat, ja viņi būtu bijuši tur klāt, kā gan viņi varētu zināt, kur viņš palicis? huh.gif

Bet par Bellatrisi itkā varētu piekrist. (Piemēram, Dumidors taču minēja, ka bija gaidījis ko vairāk par asins nodevu alas sākumā, varbūt tas tiešām norāda uz Bellatrisi, viņai drošvien tas liktos baigi normāli) Tiesa gan, nezinu, vai tiešām Voldemorts gribētu dot savu dvēseles daļu Bellatrisei, lai viņa to noslēpj, kā viņš var zināt, ka viņa to izdarīs labi? Bet no otras puses, viņš taču vienu horkrustu iedeva arī Lūcijam. Tā ka varbūt.
Haleja
Ir tikai vieniigs jautaajums: Kaapeec Reguluss savaaca horkrustu un (ja var ticeet ziimiitei) izniicinaaja to? Vinsh tacu bija naaveedis!!! Zinaams tas, ka vinju novaaca, jo vinsh negribeeja iestigt veel dziljaak tumshajaas zintiis un Voldemorta kalpiibaa- vienvaardsakot NOBIJAS (FO), bet vai tad paarbiedets nabaga naaveeediitis kursh grib klusinjaam nozust ietu un panjemtu vienu no Voldemorta daargumiem (dziiiviibaam), taa neizskataas peec klusas nozushanas pagriidee.
Kaķe
nu nez...tik taalu nebiju aizdomaajusies..bet visnotal interesanti palasiit, visaadus minejumus...
Margo
Pamatojoties uz to, ka viens horkrusts bija uzticēts Lūcijam....viss varbūt,viss varbūt... smile.gif Bet nu nezinu īsti...Voldemorts pēc šī izgājiena nevienam tā īsti vairs neuzticas (izgājiena ar Malfoju senjoru...)...interesanti...tikko iedomājos par Strupu un viņa saistību ar horkrustiem... ohmy.gif unsure_a.gif
Patriote.
nezinu man liekas dizgan apšaubāma teorija, ka horkrusts varētu būt bella. huh.gif kaut kā nešķiet, ka Voldemorts gribētu viņai uzticēties, ja viņi ir tik līdzīgi. Voldemorts tak nav nekāds zelta gabaliņš - arī bella tāda nav. Man gan vairāk liekas, ka tur bija vainīga lasprātība-slēptprātība, kas notika vi;nu starpā. Nu nezinu...

Par to Frenku? Hmm nekad nebiju par to vispār iedomājusies, bet nu nezinu. To varēja uzzināt no jebkura, man šķiet. Nu es nezinu liekat mani mierā laughing.gif
Arturs7
dumidors tacu teica ka voldijs nevienam, pat naaveeziem neuzticaas! vins tacu neliktu horukrustu pat kadaa no saveejiem naveeziem... Bella tacu vareetu katraa bridii nomirt aizkabanaa, vinju vareetu nogalinaat aurori takaa tas buutu riskanti.. Vins to neuzticeetu nevienam, vins(manupraat) palautos tik uz sevi un nosleeptu pats!
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.