Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: OMG! TN:C ATESTĀCIJA!
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Brīvdabas lomu spēles > BDLS arhīvs > Troļļu naktis > TN:C
Kamazs
Caur dažiem ļoti slepeniem avotiem izdevās iegūt šokējošus materiālus par topošo brīvdabas lomu spēli "Troļļu Nakšu Hronikas". Domāju, ka daudziem, kas interesējas par šo projektu, atmiņā cieši stāv frāzes "Nekādas ieroču atestācija!" vai "Jebkurš var paņemt zobinu un sisties bez pieredzes!" Lūk, šajā video ir konkrēts, dokumentāls pierādījums faktam, ka Troļļu Nakšu veidotāji PIEPRASA atestāciju! Es pats biju šokā un nespēju noticēt, līdz..līdz pats noskatījos.
PS: Daži iebilst, ka redzamais video ir safabricēts, tur izmantotas lelles un to darinājuši GoldLeader'a skolas biedri. Es gan pieturos pie versijas, ka tas patiešām ir oriģināls video par ko liecina daudzas detaļas - darbība, kā izskatās, notiek Ziepniekkalnā, būfed-treniņu placī - ļoti ideāla vieta atestācijai, jo to zina daudzi. Otrkārt, var dzirdēt tehniskā - filmēšanas personāla komentārus un rīkojumus. Tāpat arī skaņa ir diezgan klusa. Tas viss norāda uz to, ka video nebija domāts plašām masām, bet tikai iekšējais lietošanai.

UN p[ats galvenais arguments - filmiņas sākumā ir milzīgs uzraksts: "SLEPENIE MATERIĀLI" or smth..!!1

VIDEO: http://superfantasy.nemirst.lv/misc/TNC_Atestahcija.wmv
Grims
Kad tas filmēts?
Shadowstalker
Hahaha, tai vietai būs ar līkumu apkārt jāiet.
independent
Labais!
Adriana
afff.. nu kā jūs tā varējāt!?!?! laughing.gif laughing.gif laughing.gif Un Andža vēl ir starp dzīvajiem, m? "testētāja" kaujas sauciens ir vienk w00t.gif
ETM
a kaa tad palikaas ar domu iedot atesteejamajam daggeriiti un brukt virsuu pilnaas brunjaas un ar divroci? Savaadaak paaraak lielas izredzes atkauties.
AxelBladd
Gabals "bez ieksham" laughing.gif
Kurbads
labs ... diplomaatija +1 laughing.gif
Dagalur
Vienkāši unikāli !!! grin.gifD

nu bez smiekliem noteikti nezitikt un tie kaujas ķērcieni.... laughing.gif
Jaladin
Whacko Shits! Operatora coments da best!!!
Andza
Hm..., hm, neko neatceros taadu. Tas nevareetu buut es tajaa video. Varbuut kaads man liidziigs charaakters? Vai arii te buutu mekleejams izskaidrojums tam melnajam plankumam atminjaa peec noteikta pasaakuma, noteiktaa vietaa un noteiktu vielu ienjemshanas noteiktaa daudzumaa?
Arii izskaidrojums briesmiigajaam shviikaam uz muguras. Ak, dievs!
Martins
Pievienots TN kinoarhīvam.
Dinaer
skatiijosbez skanjas, bet iespeejamaa profesija - wanna be paladin mani sajuusminaaja ... it iipashi ja cilveeks jau ir miris smile.gif

izskatijaas graujoshi - visaas noziimees laughing.gif
Kurbads
nu labi, iisteniibaa izskatiijaas peec suuuuda, bet pasmieties var.
Adriana
ai, nē, nē Žanet, obligāti noskaties ar skaņu!!! Tas neatkārtojamais kaujas sauciens..huh laughing.gif
Mattiass
Video labs, kaut arī man šobrīd arī nav skaņas... tā nežēlīgā slānīšana... grin.gif

EDIT: Tikko noskatījos ar skaņu, baigi labais... un kaujas sauciens, i operatora padomi "krīti gar zemi"... grin.gif Tikai toč izskatās, ka TN veidotāji lauž paši savus principus. Žēl.
putninsh
labi filmētāja komentāri smile.gif
mr Bl@ck
Ak dievs tikko noskatījos un rēcu kā traks čalis cīnījās labāk par mani. Un kas īsti bija tas kas tur spiedza a???
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!