Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Valmieras festivāla zobenkauju video
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Brīvdabas lomu spēles > BDLS arhīvs > Par un ap LARPiem
Kamazs


WMV formātā, aptuveni 6 minūtes, redzamas zobencīņas ar klātesošo komentāriem (uzmanību, necenzēti!). Nedaudz saraustīta filma, jo man (kā parasti) kamerai beidzās baterijas.

http://superfantasy.nemirst.lv/misc/Valmie...obenciinjas.wmv

Velciet kamēr ir, pārāk ilgi jams tur nestāvēs.
Kedriks
Kauns un negods... taisni prasās pēc kāda komentāra! rolleyes_a.gif Pirmkārt, pirmais "nezināms" nav nekāds "nezināms", bet gan " ļoti zināms" tongue.gif - Kensts, "Ekskalibūra" vadītājs tobiš. Un "divrocis" ir vecais labais Amiga, kurš arī Koļa - nesaprotu, ko viņš darīja uz laukuma ar divroci. laughing.gif Un "knābis" būs viesis no saulespuķu sēklu un sālītā speķa zemes. Bet "resnis" savukārt ir viesis no tuvās/tālās salām bagātās ziemeļzemes. "Maska" un "ātrais" arī ir no "Ekskalibūra". "nezināms" nr. 2. ir tipāžs no Comturia Wynda.
Farliner
Mnjā, jums vēl derēja manu kāju pēc tā turnīra nofilmēt - būtu izcili pāmācošs kadrs par tēmu "pērbaudiet aizsargekipējumu pirms cīņas"...
Susuriņš
Kur ir briinishkjiigaa epizode ar mazo, zaljo, bet rupjo komenteetaaju - puukjiiti? Kaapeec taa nav iekljauta?
Kamazs
CITĀTS
Kur ir briinishkjiigaa epizode ar mazo, zaljo, bet rupjo komenteetaaju - puukjiiti? Kaapeec taa nav iekljauta?

Nezinu par ko tu runā, bet daudz ko izdzēsu pāri filmējot citas lietas.
Kurbads
izskataas diezgan biistams pasaakums, vieniigi duurieni laikam nav atļauti. bet visai iespaidīgi. ````, kapeec es tur nebiju aizbraucis.?
Kedriks
CITĀTS(Farliner @ 30.08.2005 13:22)
Mnjā, jums vēl derēja manu kāju pēc tā turnīra nofilmēt - būtu izcili pāmācošs kadrs par tēmu "pērbaudiet aizsargekipējumu pirms cīņas"...
*


Njā. Uz vietas skatoties tos sitienus neredzēju. Bet šie pieminētie momenti ar kājas atsišanu filmā ir labi redzami. Tā teikt - paraugstunda tam, kā nevajag rīkoties pirms turnīra.
Farliner
Jā, dūrieni ir aizliegti, jo risks ir pārāk liels... nezinu, via šogad vēl kāds pasākusm būs, (par Baltijas Sauli nav skaidrs) bet nākamgad jau atkla būs kādi 3-4 festivāli Latvijā. BTW, tepat Lietuvā notika turnīrs kurā arī dūrieni bija atļauti (tikai pa korpusu). Par detaļām Kedrikam prasiet - viņš tur piedalījās.

BTW, nākamgad Baltijas Viduslaiku Festivāla ietvaros, iespējams, notiks atsevišķs turnīrs divroču cienītājiem...
Kurbads
bet izskatiijaas, ka vinji viens ortam taa nevaaji pa galvu kraameeja, vieniigais muļķīgi , ka neviens nepielietoja nekādus tuvcīņas paņēmienus(vismaz nogāžot pretinieku no kājām)
p.s. tas dzeks ar divroci izskatījās baigi tizli, bet bruņas gan iespaidiigas viņam
Kedriks
CITĀTS(Kurbads @ 30.08.2005 15:06)
bet izskatiijaas, ka vinji viens ortam taa nevaaji pa galvu kraameeja, vieniigais muļķīgi , ka neviens nepielietoja nekādus tuvcīņas paņēmienus(vismaz nogāžot pretinieku no kājām)
p.s. tas dzeks ar divroci izskatījās baigi tizli, bet bruņas gan iespaidiigas viņam
*


Nu pie visa vainīgi ir noteikumi, kas stimulē visus censties krāmēt tieši pa galvu, jo par to dod vairāk punktus smile.gif Ja pa kājām dotu vairāk, noteikti visi lupītu viens otram pa apakšējām ekstremitātēm. Un nevis izskatījās, bet tur patiešām, no visas sirds krāmēja viens otram pa galvu wink.gif jo aizsargekipējums šādos turnīros to lieliski atļauj! Savukārt tuvcīņas paņēmieni gan tradicionāli te ir aizliegti. Tas tomēr atšķir turnīru no parasta mordoboja.
Kamazs
Nu tuvcīņa būtu pārāk bīstama - pamēģini nozvelties ar tādām bruņām gar zemi, tad vēl rēķini zobens (metāla tomēr) pa starpai kaut kur un visādi citādi tas man šķistu pārāk bīstami.

Bet par to, kāpēc gāza pa galvu - ja nemaldos, pa kājām nemaz nedrīkstēja sist. Vismaz tā es nopratu par noteikumiem. Zem ceļa or smth. Tas arī bija mans galvenais iebildums pret šo pasākumu - kājas tomēr ir ļoti izdevīgs mērķis. Un tam puisim ar divroci tad varbūt arī būtu vairāk cerību kaut ko iesākt.
Svivens
ja cinas ar vairakiem hitpontiem. tuvcinja sanaktu disbalansiiga. Vareetu kontroleet pretinieka roku ar ieroci (piekam paarkjerot roku vareetu vienu hitu arii upereet) un peec tam turot pretinieku aatri sasist vajadziigo sitienu skaitu. Skatiities to nebuutu paaraak interesanti.
Kurbads
Vai vinji taadas pliķēšanas ar plakn arii skaita vai tikai akcenteetus sitienus? grin.gif un vēl...
Interesanti vai pirms ciiņām karts paraksta dokumentu, ka neiesniegs suudziibu tiesaa, ja vinju sakropļos vai nositiis?
innocent.gif
Kedriks
CITĀTS(Kurbads @ 30.08.2005 20:24)
Vai vinji taadas pliķēšanas ar plakn arii skaita vai tikai akcenteetus sitienus? grin.gif  un vēl...
Interesanti vai pirms ciiņām karts paraksta dokumentu, ka neiesniegs suudziibu tiesaa, ja vinju sakropļos vai nositiis?
innocent.gif
*


Nē, ja viņš būs tādā ekipējumā, ka viņu var sakropļot vai nosist, viņu vienkārši ieroču komisija nepielaidīs pie kapāšanās. Pliķēšanos gan cenšas neskaitīt. Bez tam tādus sitienus caur bruņām vispār nejūt.
versache
smile.gif Super, vienā vārdā.Man patika, viduslaikos to vien darīja kā tādā veidā cīnījās.Bet žēl ka es neaizbraucu.Gribēju tikt bet bija jāstrādā. smile.gif
Kedriks
CITĀTS(Albuss @ 30.08.2005 20:53)
smile.gif Super, vienā vārdā.Man patika, viduslaikos to vien darīja kā tādā veidā cīnījās.Bet žēl ka es neaizbraucu.Gribēju tikt bet bija jāstrādā. smile.gif
*


grin.gif grin.gif grin.gif Bet vai tad tagad arī necīnās? Vienīgais kas ir mainījies, ir veids kādā to dara. Toreiz lielākoties pretinieki tomēr bija spiesti paskatīties viens otram virsū, ja ne acīs un sajust kā ieroča asmens ieiet sava upura siltajā, trīcošajā miesā, kā viņš apšļakstās ar siltām asinīm un tā tālāk. wacko_a.gif sick.gif Tagad labākajā gadījumā pretinieks ir raustīga figūriņa optiskajā tēmeklī.

Nu un vispār viduslaikos vēl arī daudz ko citu tomēr darīja. Dzēra alu, strādāja, izklaidējās arī. wink.gif

Un ka cīnījās tieši tādā veidā? Nu to mēs nezinām, mēs tikai spēlējam teātri - tā ir tikai mūsu interpretācija par doto tēmu, nekas vairāk.
versache
Nu jā taisnība jau tev ir mūsdienās to dara mazliet savādāk. Ar pistolēm un bruņu vestēm. smile.gif
-=LikonS=-
Diezin ko viduslaiku ļaudis par mums padomātu ja šito redzētu. Agrāk viņiem tas bija nepieciešams izdzīvošanai ,bet tagad bariņš kam nav ko darīt tādā veidā izklaidējās smile.gif (sry par of topic)
Kormaka brigade
2 Likons

""bariņš kam nav ko darīt tādā veidā izklaidējās ""

neapvaino cilvekus, kuriem tas ir nopietns hobijs!
Kedriks
Mhm "bariņš". Kā tad: "izklaidējas". Nu nu.
-=LikonS=-
Piedodiet es negribēju nevienu aizvainot vai kāda veidā apsmiet. Man jau nebij ne jausamas ka jūs te tik nopietni ar to nodarbojieties. blush.gif
Kedriks
Aha. Un mūsu ir daudz! Sākumam ieskatam vari iegriezties šajā lapā! www.balticmedieval.info
crusarder
piedodiet,ka iejaucos,bet mani vienk nenormaali interesee shiis bruninieku ciinjas!vai juus vareetu ludzu pateikt kaadu maajaslapu,kur es vareetu uzzinaat ko vairaak par zobenu un brunju izgatavoshanu,turniiriem,utt?!?!PLEASE!!!
Roviela
CITĀTS(crusarder @ 19.11.2005 13:20) *
piedodiet,ka iejaucos,bet mani vienk nenormaali interesee shiis bruninieku ciinjas!vai juus vareetu ludzu pateikt kaadu maajaslapu,kur es vareetu uzzinaat ko vairaak par zobenu un brunju izgatavoshanu,turniiriem,utt?!?!PLEASE!!!

Te ir viens pavediens tepat, kur ir vairākas adreses:
http://www.kurbijkurne.lv/forums/index.php?showtopic=21538

Vēl var pameklēt tepat forumā. Dažādos pavedienos ir atrodamas adreses.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.