Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Kur atrodamies mēs!
Kurbijkurne forums > Citi temati > Noslēpumu kambaris > Neizskaidroti fenomeni
Tuning-man
Kautkur lasīju šo teoriju, ka itkā ir tā mēs atrodamies uz zemes, zeme atrodas saules sistēmā, saules sistēma atrodas kosmosā, kosmoss ar visām saules sistēmām vai kā tur ir visumā! Un tad nu šis visums ir atoms kurš veido molekulas un tās veido kādu objektu piemēram kāda dzīvnieka matu un tam līdzīgi! Tātad mēs esam atoms-kopā ar visu visumu un tam līdzīgi! Un protams ir citi atomi kuros arii ir dziiviiba, bet atomi veido citas dziiviibas sugas kuras pat knapi var tos atomus maniit! Un tad ar tjip muuseejos atomos ar ir tas pats!
Nu kā jums šķiet tā ir?
zuzee
CITĀTS(Tuning-man @ 30.08.2005 11:54)
Kautkur lasīju šo teoriju, ka itkā ir tā mēs atrodamies uz zemes, zeme atrodas saules sistēmā, saules sistēma atrodas kosmosā, kosmoss ar visām saules sistēmām vai kā tur ir visumā! Un tad nu šis visums ir atoms kurš veido molekulas un tās veido kādu objektu piemēram kāda dzīvnieka matu un tam līdzīgi! Tātad mēs esam atoms-kopā ar visu visumu un tam līdzīgi! Un protams ir citi atomi kuros arii ir dziiviiba, bet atomi veido citas dziiviibas sugas kuras pat knapi var tos atomus maniit! Un tad ar tjip muuseejos atomos ar ir tas pats!
Nu kā jums šķiet tā ir?
*

BEIDZOT TEV PIELECA VISUMA TEORIJA! laughing.gif
parunaajam?
Demokrīts,piekrita saviem priekšgājējiem ka pārvērtību cēlonis dabā nav vis tas,ka kaut kas patieshaam 'paarveershas'.
Vaards 'atoms' noziimee 'nedalaams'.Tas kas jau ir gatavs nevar taalaak daliities veel kaadaas mazaakaas daljaas,jo tad daba peec kaada laika izskiistu arvien skidraakaa n skidraakaa zupinjaa.
Savukaart dabas celtnieciibas materiaalam,bija jaabuut muuzigam-jo nekas,nevar celties no nekaa.

Kas kaads no atomiem mirst.Piemeeram koks,dziivnieks[cilveeks],saakas sairshana n atomi atdalaas cits no cita.
Atoma kustiibai nav nekaada noteikta merka.Dabaa vis notiek pilniigi mehaaniski.
utt....
-sofijas pasaule
Tok'ra
Drīzāk tomēr hipotēze.

Apsveicu, tevi, ka beidzot esi aizdomājies līdz šai idejai. Atceros, man klasesbiedrs reiz arī stāstīja šo pašu ideju, tā uzsvērdams savu ģenialitāti, jo, lūk, viņš vienīgais uz visas pasaules līdz tam esot aizdomājies. smile.gif

Lai cik jauka šī ideja neliktos, starp mikropasauli un makropasauli pastāv fundamentālas atšķirības.

Saules sistēmu veido planētas, kas kustās pa noteiktām orbītām; atomu - elektronu mākonis, kur katrs elektrons var atrasties jebkur savas orbitāles ietvaros. Atoma kodolu parasti veido augšējie un apakšējie kvarki. Starp tiem un elektroniem darbojas kulona spēki, pie tam, kodols neizstaro elektromagnētisko enerģiju apkārtējā telpā kā saule.

Elektrons, ja absorbē gaismas kvantu, pārlec uz citu enerģētisko līmeni, pēc tam, izstarojot lieko enerģiju, pāriet atpakaļ. Planētas, absorbējot gaismu, nemēdz mainīt savas orbītas.

Tā varētu turpināt...

Šai idejai ir vēl viens mīnuss, proti, ja mūsu visums veidotu atsevišķu atomu citā sistēmā, šī sistēma būtu tas pats mūsu visums. Laiku un telpu veido matērija, nevis tie pastāv atsevišķi, tāpēc, ja eksistētu vēl kaut kur matērija, mūsu visums būtu ar to savienots.
Sol Invictus
Ļoti populāra teorija, tomēr mani šajā ziņā vienmēr vairāk ir intresējis nevis, kur, pieņemot, ka šī teorija ir patiesa, iekšā esam mēs, bet kas ir mūsos.
P.S. Vai kosmoss un visums nav sinonīmi ?
Inx
kosmoss vienkārši ir krievu vārds visuma apzīmēšanai.
Kedriks
CITĀTS(Inx @ 30.08.2005 14:06)
kosmoss vienkārši ir krievu vārds visuma apzīmēšanai.
*


Kosmoss nav tikai krievu vārds. wink.gif
Sol Invictus
IMO tas ir grieķu vārds, bet tas vienalga ir sinonīms visumam un kosmoss nevar būt iekš visuma kā atsevišķa tā sastāvdaļa, ja tas ir tas pats
versache
Jā nu ko lai saka.Šo jautājumu pētīs vēl ilgi un dikti.Bet man pašam liekas ka mēs esam kaut kur nekurienē. smile.gif
miau
Jā, var redzēt, ka tu gadiem ilgi esi pētījis visdažādākās ''teorijas'' laughing.gif

Ieteiktu tev uzrakstīt kādu zinātniskās fantastikas grāmatu, nevis izpaust savu izcilo hipotēžu noslēpumus šeit... kāds vēl nozags tavu lielisko ideju...
Shadowstalker
Es to izdomāju, kad man bija pieci vai seši gadi. cool.gif
Susuris
Es jau sen šito biju izprštojis.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!